5,0



Na základě 7 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Meßmer Tee Melisse 100527 25St1 503,40 Kč/1kg
75,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Meßmer zimní punč ovocný čaj s příchutí svařeného vína 20 sáčků 50g2 238,40 Kč/1kg
111,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Teekanne Tee Darjeeling 7024 80St2 017,05 Kč/1kg
266,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Tea house broskvový mučenkový exotický sladký ovocný čaj 38 sáčků 76g972,50 Kč/1kg
77,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 076544 TEEKANNE Schneeträumchen Tee 18 x 2,25 g
1 383,73 Kč/1kg
103,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4009300019251, 2 kcal, 0,4 g
5 500,20 Kč/1kg
275,01 Kč
Prodejce: somnia24

Teekanne Magic Winter kolekce ovocně-bylinných čajů porcovaná (30ks), 103634
6 101,19 Kč/1kg
434,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Čajová konvice 6171 Tea Apple - 20 Btl. à 3g
1 261,00 Kč/1kg
75,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 4009300074977 TEEKANNE Brennnesselmischung Tee 20 Portionen
6 326,00 Kč/1kg
253,04 Kč
Prodejce: somnia24

TEEKANNE 078470 TEEKANNE Herzkirsche Tee 20 Portionen
6 060,89 Kč/1kg
272,74 Kč
Prodejce: somnia24

TEEKANNE 7779 TEEKANNE NamasTee® Würziger ChaiTee 15 Portionen
3 739,00 Kč/1kg
112,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 7484 TEEKANNESchwarzer Tee KlassikTee 20 Portionen
1 800,50 Kč/1kg
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 7988 TEEKANNE MagenfeinTee 18 Portionen
7 214,25 Kč/1kg
288,57 Kč
Prodejce: somnia24

TEEKANNE 7386 TEEKANNE PfefferminzeTee 18 Portionen
7 353,75 Kč/1kg
294,15 Kč
Prodejce: somnia24

Meßmer 291774 Meßmer KräuterTee 18 Portionen
3 111,75 Kč/1kg
124,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 7992 TEEKANNE Basisch & VitalTee 18 Portionen
7 214,25 Kč/1kg
288,57 Kč
Prodejce: somnia24

Dallmayr 577025020 Früchtezauber Tee 25 Portionen
3 990,56 Kč/1kg
249,41 Kč
Prodejce: somnia24

Teekanne Tee Waldbeere 7035 80St
1 479,17 Kč/1kg
266,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer 4061504 Meßmer Darjeeling DelightTee 15 Portionen
11 686,33 Kč/1kg
350,59 Kč
Prodejce: somnia24

TEEKANNE 7482 TEEKANNESchwarzer Tee DarjeelingTee 20 Portionen
6 796,50 Kč/1kg
271,86 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Čajová konvice Starlight Ovocný čaj se švestkami a skořicí 50g
Ovocná čajová exploze. Teekanne Sternenleuchten je ovocný, aromatický ovocný čaj s příchutí švestek a skořice pro zimní chvíle potěšení.
Teekanne GmbH & Co KG Kevelaerer Str. 21-23 40549 Düsseldorf
Teekanne Tee Sternenleuchten Pflaumen Zimtgeschmack 20 Btl./Pack.
Když večery mrznou a obloha září hvězdami, zima ukazuje své kouzelné romantické okamžiky. Ideální čas na rozmazlování se šálkem horkého čaje.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Ibišek, jablka, sladké ostružinové listy, skořice (16 %), šípky, švestkové aroma, skořicové aroma, hřebíček, švestkový granulát.
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 50 g
- Potravinářský podnik
- Teekanne GmbH & Co. KGKevelaerer Str. 21-23 40549 Düsseldorf
- Prodejní název
- Ovocný čaj s příchutí švestky a skořice
- Výrobce
- Číslo produktu
- 7504
- Kód EAN
- 4009300016960
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Ibišek, jablka, sladké ostružinové listy, skořice (16 %), šípky, švestkové aroma, skořicové aroma, hřebíček, švestkový granulát.
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 50 g
- Potravinářský podnik
- Teekanne GmbH & Co. KGKevelaerer Str. 21-23 40549 Düsseldorf
- Prodejní název
- Ovocný čaj s příchutí švestky a skořice
- Výrobce
- Číslo produktu
- 7504
- Kód EAN
- 4009300016960
K tomu se hodí také

Teekanne Tee Süßer Bratapfel 7234 20St.
5 500,20 Kč/1kg
275,01 Kč
Prodejce: somnia24

TEEKANNE 076544 TEEKANNE Schneeträumchen Tee 18 x 2,25 g
1 383,73 Kč/1kg
103,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4009300019251, 2 kcal, 0,4 g
5 500,20 Kč/1kg
275,01 Kč
Prodejce: somnia24

Meßmer zimní punč ovocný čaj s příchutí svařeného vína 20 sáčků 50g
2 238,40 Kč/1kg
111,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Konvička Hüttenzauber ovocný čaj s příchutí svařeného vína a koření 50g
3 273,93 Kč/1kg
275,01 Kč
Prodejce: somnia24

Tea house broskvový mučenkový exotický sladký ovocný čaj 38 sáčků 76g
972,50 Kč/1kg
77,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne Magic Winter kolekce ovocně-bylinných čajů porcovaná (30ks), 103634
6 101,19 Kč/1kg
434,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Meßmer Himmelszauber ovocný čaj s příchutí meruňky a mandlí 55g
1 740,67 Kč/1kg
104,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čajová konvice 7503 Italský sladký třešňový čaj - 20 sáčků
6 631,11 Kč/1kg
298,40 Kč
Prodejce: somnia24

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Leibniz Sušenky s mléčným krémem Kakaové sušenky s mléčnou krémovou náplní 190g
510,47 Kč/1kg
96,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Konvice 6992 Konvice Pers.Granata. 20 Bt
6 631,11 Kč/1kg
298,40 Kč
Prodejce: somnia24

Čajová konvice Bílý čaj Jasmín jemná příchuť s přírodním aroma 25g
2 871,20 Kč/1kg
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Riegelein Velikonoční směsný sáček s velikonočním zajíčkem a velikonočními vajíčky 100g
918,00 Kč/1kg
91,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Želé Trolli Pop Eye 75 g
731,47 Kč/1kg
54,86 Kč
Prodejce: Katomix

Lay's – Max Paprika – 20 mini sáčků
916,07 Kč/1kg
732,86 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Bonsai jilm cínský - Ulmus parviflora - stárí približne 6 let
707,98 Kč
Prodejce: Exotenherz

Kokosové mléko Aroy-D 1 litr do kari a dezertůJednorázové
150,10 Kč/1l
150,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 168 g italské sušenky s pistáciovým krémem
356,95 Kč/1kg
78,53 Kč
Prodejce: foodperium

Landgarten Merry Fitness adventní kalendář 2026, 24 slaných bio snacků
1 210,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

Čajová konvice 6875 Čaj Chinese Sencha - 20 sáčků
8 525,71 Kč/1kg
298,40 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero Raffaello, 230 g, Kokosová, 1 kusů, CE, Švýcarsko, 628 kcal
818,57 Kč/1kg
188,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Plisé žaluzie SV 90x210cm zelená
613,23 Kč/1m²
1 159,00 Kč
Prodejce: Hornbach

CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
48,20 Kč/1kg
48,20 Kč
Prodejce: foodperium

Čajová konvice 6171 Tea Apple - 20 Btl. à 3g
1 261,00 Kč/1kg
75,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oreo Waffelrolle mit Vanille Geschmack 54g
1 924,63 Kč/1kg
103,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Matrace 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
2 649,99 Kč
Prodejce: hatservice

Žvýkačky Wrigley's Doublemint 200 kusů (40x5 proužků)
1 688,96 Kč/1kg
844,48 Kč
Prodejce: kimport

500W(1000W špičková) Přenosná Napájecí Stanice Power Station 518Wh solární generátor nabíječka baterií generátor energie s 100W solárními panely
9 029,99 Kč
-529,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

Lorenz Crunchips WOW Paprika a zakysaná smetana 110g
672,64 Kč/1kg
73,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků


































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super rychlý...
Halt Teekanne, bezpečné a dobře zabalené. Všechny 3 příchutě mě opět potěšily a přesvědčily mě. Děkuji
Ohodnoceno dne 15. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé!
Rychlé dodání a příjem! A skvělý produkt! Jsem opravdu šťastný. Moc děkuji!
Ohodnoceno dne 3. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
moc hezké
super
Ohodnoceno dne 12. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Čajová konvice
Všechno je v pořádku!
Ohodnoceno dne 11. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše je v pořádku
Dobrý
Ohodnoceno dne 14. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Mátový bylinný čaj Meßmer osvěžující a kořeněný 4 balení



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
94,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 681,96 Kč/1kg

FITNE Herbal Tea - 40 čajových sáčků - Tradiční thajská směs
528,75 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE
5 287,50 Kč/1kg

TEEKANNE 5977 Konvička Hot Love 20 sáčků
96,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 604,50 Kč/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
448,84 Kč
Prodejce: lithuaniashop
8 976,80 Kč/1kg

Čajová konvice pikantní slézový ibiškový čaj cenné potěšení z přírody 40g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
75,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 891,50 Kč/1kg

Čaj 300 sáčků 300 g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(13)Počet hodnocení: 13
371,18 Kč
Prodejce: CasteloStore
426,64 Kč/1kg

Čajová konvice Rooibos krémová příchuť karamel 20 dvoukomorových sáčků 35g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
94,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 689,71 Kč/1kg

Čajová konvice 2781464008 Selection Box - 12 čajů, 180 sáčků



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
946,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 471,83 Kč/1kg

Meßmer Finest Darjeeling celolistový sypaný čaj 150g balení po 4 kusech
960,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Mild Rosehip Blend Ovocný čaj Ibišek 75g balení po 12 kusech
901,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
12 020,80 Kč/1kg

Ahmad Tea- Fruitytea 6 různých ovocných čajů v dárkovém balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
948,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 908,25 Kč/1kg

Ahmad Tea - příchuť jablek 40g, 20 sáčků



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
586,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
14 674,75 Kč/1kg

Zázvor a pomeranč s vanilkou - 17 sáčků 30,6g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
147,04 Kč
Prodejce: apohealth
4 805 228,73 Kč/1kg

Salus Čaj na odstranění kyseliny močové, 15 ks. Filtrační sáček



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
148,99 Kč
Prodejce: apohealth
2 191,03 Kč/1kg

Salus, zelený čaj bez kofeinu, 40 sáčků,kvalita



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
284,84 Kč
Prodejce: apohealth
2 712,76 Kč/1kg

Zioła do zaparzania Morwa Biała 20 torebek



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
45,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 125,00 Kč/1kg

Meßmer Tea COLD TEA 105563 Jahoda 14ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
117,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 942,50 Kč/1kg

Ostropestřecový čaj 2g x 20 ks. Polský bylinný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
45,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 125,00 Kč/1kg

Bünting čaj ibišek 40g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
73,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 837,00 Kč/1kg

Ahmad Tea - černý čaj s příchutí malin 40g, 20 sáčků



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
491,35 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
6 141,88 Kč/1kg