5,0



Na základě 1 hodnocení
Neutral 0%, Pleťová voda, Hydratující, Vyživující, Citlivá pokožka, Velmi suchá pokožka, 250 ml, Glycerin, Jojobový olej, Bambucké máslo, Láhev
802,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
681,14 Kč-121,85Kč
2 724,56 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tělové mléko s avokádem a jojobou - 500ml - Hydratační - Péče o pokožku - Suchá pokožka247,98 Kč/1l
167,64 Kč
-43,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
123,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Eubos Suchá pokožka Urea 10% tělové mléko s náplní 400 ml1 740,67 Kč/1l
696,27 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
AHAVA DERMUD INTENSIVE, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Vyživující, Zklidňující, Ošetření, Suchá pokožka, Drsná kůže, 250 ml, Jojobový olej3 002,88 Kč/1l
750,72 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Avene 3282770155181, Unisex, Suchá pokožka, Citlivá pokožka, Velmi suchá pokožka, Hydratující, Vyživující, 400 ml, Pumpovacíc lahvička, 48 h630,78 Kč
Prodejce: apohealth

Neutrální tělový krém – pro citlivou pokožku 250 ml
12 234,00 Kč/1l
611,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Tělové máslo pro velmi suchou pokožku Shea (Body Butter) 200 ml
5 327,10 Kč/1l
1 065,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Barnängen Nutritive Body Lotion, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Suchá pokožka, Velmi suchá pokožka, 400 ml, Ostružník moruška
532,85 Kč/1l
213,14 Kč
Prodejce: lithuaniashop

Barnängen Nutritive Body Lotion, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Suchá pokožka, Velmi suchá pokožka, Ostružník moruška, Láhev
507 476,19 Kč/1kg
213,14 Kč
Prodejce: lithuaniashop

Tělové máslo pro suchou až velmi suchou pokožku Vinotherapist (Replenishing Vegan Body Butter) 250 ml
3 101,08 Kč/1l
775,27 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Tělové máslo pro velmi suchou pokožku Shea (Body Butter), 50 ml
4 739,20 Kč/1l
388,60 Kč
-151,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
236,96 Kč
Prodejce: NutraBestBG

L'Occitane Shea Butter, Pleťová voda, Unisex, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Suchá pokožka, Citlivá pokožka, 250 ml, Měsíček, Bambucké máslo
5 339,60 Kč/1l
1 334,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Tělové máslo pro velmi suchou pokožku Coconut (Body Butter) 50 ml
5 373,80 Kč/1l
268,69 Kč
Prodejce: VISO

Výživné tělové mléko pro suchou až velmi suchou pokožku (Body Milk), 625 ml
432,16 Kč/1l
270,10 Kč
Prodejce: LAVONIO

NIVEA 4006000083650, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, Suchá pokožka, 400 ml, Bambucké máslo
621,50 Kč/1l
248,60 Kč
Prodejce: M_plus_L

Tělové mléko pro velmi suchou pokožku Shea (Body Lotion) 200 ml
2 202,90 Kč/1l
440,58 Kč
Prodejce: VISO

Clinique Clarifying Lotion 1, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Vyhlazující, Suchá pokožka, Velmi suchá pokožka, 200 ml, Láhev
2 745,00 Kč/1l
549,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Bepanthol tělové mléko Intensive pro velmi suchou pokožku, 200 ml mléko
1 730,98 Kč/1kg
424,09 Kč
Prodejce: apohealth

Kneipp 919597, Ženy, Suchá pokožka, Velmi suchá pokožka, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Zklidňující, 200 ml, 200 ml
500,69 Kč
Prodejce: VISO

L'Occitane Shea Butter Rich, Pleťová voda, Unisex, Hydratující, Vyživující, Suchá pokožka, 250 ml, Měsíček, Bambucké máslo
2 146,28 Kč/1l
536,57 Kč
Prodejce: taleoo

Hydratační mléko na tělo a obličej pro suchou až velmi suchou pokožku Moisturizers (Moisturising Lotion) 88 ml
235 549,99 Kč/1l
235,55 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Model:
- Pleťová voda
- Efekt péče o pleť:
- Hydratující, Vyživující
- Vhodné pro typy kůže:
- Citlivá pokožka, Velmi suchá pokožka
- Objem:
- 250 ml
- Dílčí ingredience:
- Glycerin, Jojobový olej, Bambucké máslo
- Typ dávkovače:
- Láhev
- Parfémováno:
- Ne
- Bez zápachu:
- Ano
- Neobsahuje:
- Paraben
- Osvědčení o udržitelnosti:
- Ekoznačka Nordic Swan Ecolabel
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Neutrální tělové mléko Body Care. Pravidelná hydratace je nesmírně důležitá, zejména pro citlivou pokožku. Toto tělové mléko vyživuje pokožku jojobovým olejem a zanechává ji hebkou a vláčnou. Tělové mléko je 100% bez parfemace, parabenů a barviv. Speciálně vyvinuto pro citlivou a alergickou pokožku.
- Hmotnost
- 50 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Informace nebyly poskytnuty
- Výrobce
- Neutral
- Kód EAN
- 8712561090872
- Číslo produktu
- 878122
- Hmotnost
- 50 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Informace nebyly poskytnuty
- Výrobce
- Neutral
- Kód EAN
- 8712561090872
- Číslo produktu
- 878122
K tomu se hodí také

Clarins Moisture-Rich Body Lotion 400 ml
2 380,40 Kč/1l
952,16 Kč
Prodejce: VISO

L'Occitane Shea Butter Ultra Rich, Krémová, Unisex, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Suchá pokožka, 200 ml, Bambucké máslo
4 532,85 Kč/1l
906,57 Kč
Prodejce: VISO

La Roche-Posay, Lipikar Balm AP+M, 400 ml - Dlouhodobá platnost!
1 850 822,25 Kč/1kg
832,87 Kč
Prodejce: somnia24

Hugo Boss Boss Alive BL 200 ml W
2 280,00 Kč/1l
456,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dr. Hauschka Renewing Night Conditioner Kuracja na noc w ampułkach, 50x1ml
16 133 600,41 Kč/1kg
1 613,36 Kč
Prodejce: taleoo

Bílá vazelína 5 kg – čistá, pro péči o pokožku, ochrana tetování, kosmetický základ, tělová vazelína GiDeli
220,00 Kč/1kg
1 132,50 Kč
-32,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Clinique Aromatics Elixir, Pleťová voda, Ženy, 200 ml, Tuba, Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-4, Cocos..., 1 kusů
3,22 Kč/1kg
644,49 Kč
Prodejce: Tersorte

ISDIN Isdinceutics regenerační krém Auriderm Post-Intervention Care 50 ml
16 880,00 Kč/1l
844,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

ARTYZINT gel na klouby a svaly (50 ml)
20 552,89 Kč/1kg
924,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyPremiumShop

UreaRepair Plus tělové mléko 10% Urea Lotion pro ženy 1000 - Eucerin
901,00 Kč/1l
901,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Eau De Rochas - tělové mléko, 500 ml
1 138,51 Kč/1kg
671,72 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Acqua di Parma Crema mani alla Colonia, Krémová, Unisex, Ochana, Změkčující, 300 ml, Pumpovacíc lahvička, Vetiver, Pačuli, Santalové dřevo
4 044,80 Kč/1l
1 213,44 Kč
Prodejce: somnia24

Gloria Vanderbilt Vanderbilt BL 100 ml W
1 820,00 Kč/1l
182,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Estée Lauder Youth-Dew, Krémová, Ženy, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, Univerzální, 200 ml, Dávkovač
6 463,65 Kč/1l
1 292,73 Kč
Prodejce: somnia24

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
696,44 Kč/1l
174,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Emporio Armani Because It's You Dámské parfémované tělové mléko 6,7oz 200ml
9 598,90 Kč/1l
1 973,58 Kč
-53,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 919,78 Kč
Prodejce: Rareparfum

Dior J’adore Les Adorables Body Milk, Mléko, Ženy, Hydratační, Univerzální pleť, 200 ml, Pumpovacíc lahvička
7 580,00 Kč/1l
1 516,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Uklidňující, Hydratující, Suchá pokožka, 500 ml, 480 g
0,84 Kč/1kg
419,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Zpevňující tělové mléko Nuxuriance Ultra (The Firming Body Milk) 400 ml
1 864,82 Kč/1l
745,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Vaseline | Tělové mléko - 600ml Maxi Size - s vitaminem B3 - UV ochrana - rychle se vstřebává a nemastí se
1 007,28 Kč/1l
604,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Hondroten tělové mléko s hřejivým účinkem | 50 ml
14 000,00 Kč/1l
950,00 Kč
-250,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
700,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMPERIUM-HERBALS

Weleda Skin Food tělové mléko 200ml
1 576,35 Kč/1l
315,27 Kč
Prodejce: taleoo

La Mer The Reparative Body Lotion, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Univerzální pleť, 160 ml, Láhev
24 047,88 Kč/1l
3 847,66 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Rabanne Olympéa, Pleťová voda, Ženy, Vyhlazující, Univerzální, 200 ml, Láhev
3 295,00 Kč/1l
659,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

medicube Body Peel Shot mit Hypochlorsäure
1 652,89 Kč/1l
462,81 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml
814,00 Kč/1l
407,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml
7 079,10 Kč/1l
1 415,82 Kč
Prodejce: somnia24

doTERRA Deep Blue Rub, 113 ml
17 690,27 Kč/1l
1 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sunnydays

Hawaiian Tropic After Sun Body Butter 250ml - Máslo po opalování
1 846,40 Kč/1l
461,60 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
skvělé tělové mléko
S tímto tělovým mlékem jsem velmi spokojená. Mohu ho jen doporučit
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hermès Un Jardin Sur le Nil BL plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 274,12 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 370,60 Kč/1l

Molton Brown Milch Tělové mléko Molton Brown Orange & Bergamot 300 ml
740,38 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 467,93 Kč/1l

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
407,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
814,00 Kč/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 744,83 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 263,33 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
646,12 Kč
Prodejce: apohealth
6 461,20 Kč/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 211,90 Kč
-42,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,14 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
1 169 139,94 Kč/1l

L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista
22 892,10 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 1 kg - Přírodní - Hipoalergenní - Intenzivně vyživující a regenerační



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
954,10 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
954,10 Kč/1l

Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 055,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
5 275,00 Kč/1l

Zpevňující noční krém Dreamy Overnight Toning Whip 100 ml
413,62 Kč
Prodejce: NIKCORP
4 136,20 Kč/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
620,57 Kč
Prodejce: Serica
3 102,85 Kč/1l

Incia Ochranné tělové mléko (100 ml)
620,00 Kč
Prodejce: Exporgin

ARTRO LUX - Kosmetický krém na svaly a klouby, 50 ml Určeno k vnějšímu použití. Ideální pro masáže a každodenní péči o tělo.
1 216,71 Kč
Prodejce: AltaShop
24 334,20 Kč/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
776,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
776,00 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 500g - Čisté a přírodní - Intenzivně vyživující a hypoalergenní



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
670,08 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
1 340,16 Kč/1l

Nair | Krém na odstranění chloupků - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 708,12 Kč/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 041,54 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 805,13 Kč/1l

IDC Institute Aloe Vera Zklidňující a Hydratační Gel - 270ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
481,44 Kč/1l