4,5



Na základě 21 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Vitamin D3 K2 5000 IU, MK-7 100 µg, 240 kapslí s lněným olejem453 899,98 Kč/1l
453,90 Kč
Prodejce: BioMedicalPharma

Další informace o reklamě
CYSTI NORM AKTIV - doplněk stravy na podporu zdraví močových cest, 30 kapslí70 018,23 Kč/1kg
1 190,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AltaShop

Další informace o reklamě
Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Další informace o reklamě
Vitamin B12 Hevert, 500 µg, tablety, 120 tablet7 300,31 Kč/1kg
474,52 Kč
Prodejce: apohealth

Citrát hořečnatý 360 mg Vegan Capsules 180 kapslí
3 447,63 Kč/1l
551,62 Kč
Prodejce: apohealth

Vitamaze multivitamín ve vysoké dávce - 120 kapslí
3 532,91 Kč/1kg
558,20 Kč
Prodejce: apohealth

Vitamaze 1000018, Multivitamíny
7 075,14 Kč/1l
509,41 Kč
Prodejce: apohealth

vitamaze Biotin + zinek + selen, 365 tablet
7 742,75 Kč/1l
704,59 Kč
Prodejce: apohealth

Vitamaze Vitamin B-Complex, veganské tablety s vysokou dávkou, 180 tablet
14 068,89 Kč/1l
506,48 Kč
Prodejce: apohealth

vitamaze Vitamin B12 1 000 ug tablety, 180 tablet
11 856,89 Kč/1l
533,56 Kč
Prodejce: apohealth

Vitamaze Vitamin C 1000 mg vysoká dávka + zinek veganské tablety, 180 tablet
2 395,79 Kč/1l
625,30 Kč
Prodejce: apohealth

Vitamaze Vitamin B12 Active 1 000 µg Methylcobalamin | 90 tablet
6 577,66 Kč/1kg
506,48 Kč
Prodejce: apohealth

Vitamaze Omega 3 1000 mg rybího oleje ve vysoké dávce - 90 kapslí
3 783,64 Kč/1kg
654,57 Kč
Prodejce: apohealth

Vitamaze Vitamin D3 1 000 IU denní vysoká dávka - 200 tablet
5 806,40 Kč/1l
290,32 Kč
Prodejce: apohealth

Double Heart Vitamin B 12 Direct (20 sáčků)
16 131,87 Kč/1kg
303,75 Kč
-45,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
258,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Vitamaze Magnesium³ Complex 350 mg - 180 tablet
1 982,14 Kč/1kg
509,41 Kč
Prodejce: apohealth

Vitaworld Vitamin B12 500 µg + Kyselina listová 800 µg | 180 tablet | Vysoká dávka | Vegani
8 847,96 Kč/1kg
477,79 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Vitamaze Biotin 10 mg tablety s vysokou dávkou, 180 tablet
7 656,03 Kč/1kg
482,33 Kč
Prodejce: apohealth

nutri+ Vitamin B12 pastilky, 100 tablet
2 193,46 Kč/1l
1 096,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Vitamin B12 100ug Vegan, 50 ml TRO
10 612,60 Kč/1l
530,63 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kupte si vysokou dávku vitaminu B12 + kyseliny listové (B9) + B6, 180 veganských tablet na 6 měsíců
Vitamín B12, B6 a B9 jsou nejen důležité živiny samy o sobě, ale mají smysl i dohromady! Je to proto, že vitaminy skupiny B podporují především energetický metabolismus. Tato kombinace může také pomoci v boji proti únavě a vyčerpání. A v kvalitě Vitamaze vám díky optimální biologické dostupnosti prospěje hned dvakrát.
Přehled vitamínů B6 + B9 + B12 v tabletách
- Vitalita : Vitamíny skupiny B společně podporují důležité tělesné funkce. Ovlivňují energetický metabolismus a působí také na imunitní a nervový systém.
- Vysoce dávkovaný proti příznakům nedostatku: Všechny tři mikroživiny užíváte ve vysokých dávkách - v jedné tabletě. Tím pokryjete svou denní potřebu a rychle vyrovnáte existující nedostatek.
- Jedna tableta stačí: Jedna veganská tableta denně stačí ke splnění doporučené potřeby B12, B6 a B9 (kyselina listová). Výsledkem je aplikace vysoké dávky po dobu 6 měsíců.
- Vše, co potřebujete - nic navíc: V tabletách nenajdete žádné zbytečné přídatné látky.
- Užívejte více: Vitamaze se obejde bez protispékavé látky stearanu hořečnatého, který má zabránit vstřebávání živin. Tím je zajištěna nejlepší možná biologická dostupnost!
Účinek vitaminu B12 + B6 + B9
Tyto 3 živiny se navzájem skvěle doplňují. Každý jednotlivý vitamin totiž podporuje určité úkoly v těle, např. proti únavě a vyčerpání.
Vitamin B12, známý také jako kobalamin, chybí zejména vegetariánům a veganům. To je nebezpečné, protože tato účinná látka se podílí na tvorbě červených krvinek, které rozvádějí kyslík po celém těle. Díky tomu jsme bdělí a výkonní. Když jste zdraví, zůstáváte také výkonní. Vitamin B12 může podporovat vaše tělesné funkce - jako stavební materiál buněčného jádra je také součástí nervového systému a imunitního systému. Vitamin B12+B9+B6 obsahuje vysoce kvalitní metylkobalamin.
K čemu je vitamin B6 dobrý? Stejně jako B12 hraje důležitou roli v energetickém metabolismu, imunitním systému a nervovém systému.
Vitamin B9 znají především ženy jako kyselinu listovou. Foláty přispívají k normální krvetvorbě. Může pomoci v boji proti únavě a vyčerpání. Hraje také roli v psychice a přispívá k normální psychické funkci.
tři vitaminy, jeden úkol: podpořit vaši vitalitu! Kromě zdravé stravy jsou esenciální vitaminy užitečným doplňkem, pokud se často cítíte unavení nebo jste vegan/vegetarián. Kolik jich potřebujete? Kapsle obsahují vyšší dávky kyseliny listové a B6, než je denní potřeba. Vitamín B12 je dokonce v extra vysoké dávce 1 000 µg vysoce kvalitního methylkobalaminu, aby se rychle a účinně vyrovnal jeho případný nedostatek.
3 vitaminy v jedné tabletě pro více vitality
Abyste měli z vitaminů co největší užitek, zaměřuje se doplněk stravy Vitamaze na maximální biologickou dostupnost. Důležitá je zde zejména absence protispékavé látky stearanu hořečnatého. Použitou protispékavou látkou je mikrokrystalická celulóza - bez nanočástic: Látka, která se vyskytuje v přírodě a kterou můžete bez obav užívat.
Na druhou stranu jsou vynechány nedůležité složky: bez GMO, bez lepku, bez laktózy, bez alergenů. Vyrobeno podle nejpřísnějších norem a konceptu HACCP - bez pesticidů, fungicidů a dalších škodlivých látek či nanočástic. Protože ve společnosti Vitamaze záleží pouze na kvalitě.
Složení
Objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), modifikovaný škrob, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), methylkobalamin (vitamin B12), kyselina listová (vitamin B9)
Nutriční informace
| Na | 1 tableta* | NRV** |
| Vitamin B6 | 2,50 mg | 178 % |
| Vitamin B9 | 375 mcg | 187 % |
| Vitamin B12 | 1000 mcg | 40000 % |
*
Doporučená denní dávka ** Procento referenčního množství podle nařízení (EU) č. 1169/2011 (LMIV) na denní dávku
Obsah
45 g = 180 tablet
Výroba
- podle oficiální koncepce HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point). Znamená analýzu rizik a slouží k hygienické bezpečnosti potravin.
- Registrováno u Spolkového úřadu pro ochranu spotřebitele a bezpečnost potravin (BVL)
- Neomezená prodejnost potvrzená nezávislým inspektorem
- Použitá mikrokrystalická celulóza je zcela bez nanočástic.
Vitamin B12 1000 μg ve vysoké dávce +B9+B6 veganské tablety 180 St - Prezentace: Tablety
- Skladování a použití
- Nepřekračujte uvedenou doporučenou dávku. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Není vhodné pro děti a dospívající. Výrobek uchovávejte neotevřený, v chladu, suchu a mimo dosah dětí.
- Objem
- 45 ml
- Seznam přísad
- Objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), modifikovaný škrob, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), methylkobalamin (vitamin B12), kyselina listová (vitamin B9)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- viz popis produktu
- Hmotnost
- 45 g
- Potravinářský podnik
- Vitamaze
- Prodejní název
- Vitamin B12 1 000 µg + B9 + B6 vysoká dávka, 180 veganských tablet
- Výrobce
- Vitamaze GmbH
- Počet kusů
- 180
- Doporučená spotřeba
- Užívejte 1 tabletu denně a zapijte dostatečným množstvím vody.
- Číslo produktu
- 13834758
- Kód EAN
- 426043548580304260435485803
- Skladování a použití
- Nepřekračujte uvedenou doporučenou dávku. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Není vhodné pro děti a dospívající. Výrobek uchovávejte neotevřený, v chladu, suchu a mimo dosah dětí.
- Objem
- 45 ml
- Seznam přísad
- Objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), modifikovaný škrob, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), methylkobalamin (vitamin B12), kyselina listová (vitamin B9)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- viz popis produktu
- Hmotnost
- 45 g
- Potravinářský podnik
- Vitamaze
- Prodejní název
- Vitamin B12 1 000 µg + B9 + B6 vysoká dávka, 180 veganských tablet
- Výrobce
- Vitamaze GmbH
- Počet kusů
- 180
- Doporučená spotřeba
- Užívejte 1 tabletu denně a zapijte dostatečným množstvím vody.
- Číslo produktu
- 13834758
- Kód EAN
- 426043548580304260435485803
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Vitamaze Vitamin C 1000 mg vysoká dávka + zinek veganské tablety, 180 tablet
2 395,79 Kč/1l
625,30 Kč
Prodejce: apohealth

Vitamaze Magnesium³ Complex 350 mg - 180 tablet
1 982,14 Kč/1kg
509,41 Kč
Prodejce: apohealth

Dvojitá srdcová žehlička +C 30ks
592,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Blumtal prostěradlo 180x200 cm - Prodyšné a měkké prostěradlo z mikrovlákna v šedé barvě - 180x200 cm Prostěradlo pro maximální pohodlí
376,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Everbrent

Vitamaze Omega 3 1000 mg rybího oleje ve vysoké dávce - 90 kapslí
3 783,64 Kč/1kg
654,57 Kč
Prodejce: apohealth

vitamaze Vitamin B12 1 000 ug tablety, 180 tablet
11 856,89 Kč/1l
533,56 Kč
Prodejce: apohealth

vitamaze Koenzym Q10 veganské kapsle, 120 kapslí
19 957,65 Kč/1l
1 017,84 Kč
Prodejce: apohealth

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Pilot FriXion Ball, Černá, Modrá, Zelená, Červená, Střední, Vícebarevný, Kov, 0,7 mm, 0,35 mm
142,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
34,30 Kč/1kg
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop

Vitamaze Vitamin D3 1 000 IU denní vysoká dávka - 200 tablet
5 806,40 Kč/1l
290,32 Kč
Prodejce: apohealth

Kryt + 2x ochranné sklo pro Samsung Galaxy A15 4G/5G Pancéřové pouzdro s plnou obrazovkou
322,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MSMTECHNOLOGIES

Vitamin D3 K2 5000 IU, MK-7 100 µg, 240 kapslí s lněným olejem
453 899,98 Kč/1l
453,90 Kč
Prodejce: BioMedicalPharma

100 ks 15CM knot s nohou knot svíčky plochý knot svíčky knoty voskované
348,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Kyselina R-alfa-lipoová 200 mg veganská vysoká dávka, 60 kapslí
18 475,90 Kč/1kg
720,56 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

Vitamaze 1000018, Multivitamíny
7 075,14 Kč/1l
509,41 Kč
Prodejce: apohealth

Organic Ashwagandha Capsules - 360 kapslí (650 mg) - 2 600 mg vysoká dávka - prémiové indické spací bobule - TRUE NATURE®
1 463,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Multivitamin Daily bez jódu vegetarián, 120 kapslí
11 301,57 Kč/1kg
576,38 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Elektrické mlýnky na sůl a pepř Russell Hobbs Classics 23460-56, Keramický mechanismus, LED, Nerezová ocel
616,49 Kč
Prodejce: FANEO

Vitamaze Intestinal Flora Vital Complex - 60 kapslí
11 320,22 Kč/1kg
509,41 Kč
Prodejce: apohealth

Boxspringová postel 180x200 CANDICE - béžová + topper
19 600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mirjan24_SKCZ

Senseo CSA240/60, Kávovar na kapsle, 0,9 l, Kávová kapsle, 1450 W, Černá
2 814,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Linex Forte 28 kapsul - Prosilněná Formule pro Zdravou Bakteriální Flóru
17 729 667,11 Kč/1kg
531,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order

DURABLE Ochranné pouzdro 54x86 mm, transparentní, 213619
14,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sluchátka do uší GRUNDIG Sport TWS, včetně mikrofonu, černá
748,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

Citrát hořečnatý 360 mg Vegan Capsules 180 kapslí
3 447,63 Kč/1l
551,62 Kč
Prodejce: apohealth

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Černá, Modrá
12 096,75 Kč
Prodejce: G-Electronics

Relaxdays – krabička na léky s pouzdrem, 7 dní, 4 přihrádky, týdenní krabička na léky na cesty, pouzdro na léky, černá
537,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. března 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pro denní potřebu...
Vitamin B12 plní v organismu řadu důležitých funkcí. Mimo jiné zajišťuje udržení duševní a fyzické energie, tvorbu červených krvinek, funkci nervů a mozku a udržení zdravé psychiky. Balení je uzavíratelné a snadno se přepravuje. Tablety se snadno polykají a zapíjejí vodou. Množství 180 tablet vystačí na půl roku.
Ohodnoceno dne 27. února 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt
Výrobky od Vitamaze znám již delší dobu, tento produkt užívám také dlouho, nyní jsem si koupila další v Realu, protože cena byla velmi příznivá, jelikož mám nedostatek vitamínu B, tento produkt je pro mě přesně ten pravý a s nákupem jsem velmi spokojená.
Ohodnoceno dne 16. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše bylo v pořádku
Zboží bylo dodáno rychle a bylo v pořádku, nejsou žádné stížnosti. Vše bylo perfektní.
Ohodnoceno dne 11. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
942,46 Kč
Prodejce: apohealth
8 567,82 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 194,48 Kč
Prodejce: apohealth
32 283,24 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 495,78 Kč
Prodejce: apohealth
7 404,85 Kč/1kg

curcumin-Loges plus Boswellia kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 439,91 Kč
Prodejce: apohealth
8 726,73 Kč/1l

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 034,19 Kč
Prodejce: apohealth
15 435,67 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 189,35 Kč
Prodejce: apohealth
14 504,27 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
983,20 Kč
Prodejce: apohealth
16 386,67 Kč/1kg

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 571,90 Kč
Prodejce: apohealth
8 880,79 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 011,04 Kč
Prodejce: apohealth
9 955,64 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 483,83 Kč
Prodejce: apohealth
7 419,15 Kč/1kg

Prostalix tablety pro zdraví mužů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
690,00 Kč
Prodejce: UnicornGroup

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
837,79 Kč
Prodejce: apohealth
1 506,82 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
980,27 Kč
Prodejce: apohealth
741,51 Kč/1kg

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
262,51 Kč
Prodejce: apohealth
690,82 Kč/1kg

Léčivý jíl 1 - Jemný ostrý 480g 4-pack



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
227,38 Kč
Prodejce: apohealth
473,71 Kč/1kg

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36
1 988,11 Kč
Prodejce: apohealth
9 204,21 Kč/1kg