5,0



Na základě 11 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hopser Funfood Kino Popcorn Set Popcornová kukuřice a popcornový olej s příchutí másla181,37 Kč/1kg
340,07 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Popcornový olej s příchutí másla 500 ml pro kino popcorn – Hopser Funfood239,53 Kč/1kg
204,80 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Houbový popcorn 10 kg61,56 Kč/1kg
631,60 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 1 kg | Hopser Funfood128,96 Kč/1kg
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Cinema Mushroom Popcornový kukuřice 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
125,11 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Sada na Popcorn Kukuřice na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukr a Karamelový Cukr
223,74 Kč/1kg
373,65 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Popcornový olej s máslovou příchutí Raps Sinfonie Premium Quality, 250 ml
283,58 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Stenger Popcorn Sweet Popcorn kyblík Fun se sladkou příchutí 250g
497,60 Kč/1kg
124,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MEGA Jumbo kukuřice na popcorn 22,68 kg
56,87 Kč/1kg
1 289,72 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

XOX popcorn mořská sůl klasický slaný křupavý lehká chuť 100g
380,70 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 932300 Werther’s® Original CARAMEL Popcorn 260,0 g
1 787,08 Kč/1kg
464,64 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Jimmy's - Popcorn Sweet - 21 mini sáčků
845,17 Kč/1kg
479,21 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Bakalland Popcorn s příchutí karamelu 90 g
299,18 Kč/1kg
32,91 Kč
Prodejce: Katomix

Popcorn - sladký 50g
1 037,60 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

PopCorn - sladký 60g
864,67 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Felix Popcorn Karamelový 90 g
414,44 Kč/1kg
37,30 Kč
Prodejce: Katomix

Felix Popcorn O Smaku Masła 90g
414,44 Kč/1kg
37,30 Kč
Prodejce: Katomix

Beskidzkie Sesame Sticks 175 g
2 332,17 Kč/1kg
419,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bakalland Popcorn solony 90 g
280 952,38 Kč/1kg
30,72 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
29,50 Kč
Prodejce: Katomix

Beskidzkie Popcorn Butter Flavour 90 G
4 424,44 Kč/1kg
398,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Popis produktu
Cinema Mushroom Popcornmais je nepražený popcornový kukuřice určený k výrobě popcornu.
Při pražení vznikají kompaktní, kulaté popcornové vločky.
Kukuřice je vhodná pro přípravu v popcornových strojích.
Hlavní přednosti
- Popcornová kukuřice Mushroom s kulatým tvarem popcornu
- Bez GMO
- Vhodný pro přípravu sladkého i slaného popcornu
- Použití v popcornových strojích a vhodných zařízeních
️ Poměr smíchání
3 díly popcornové kukuřice
1 díl oleje na popcorn
1 díl cukru
Poznámka k přípravě houbového popcornu
Houbový popcorn vyžaduje při přípravě vyšší a pokud možno rovnoměrné teplo než klasický motýlí popcorn.
Při přípravě na sporáku nebo v mikrovlnné troubě se proto může stát, že pouze část popcornových vloček získá typický kulatý tvar.
Pro lepší a rovnoměrnější výsledky doporučujeme přípravu v horkovzdušné popcornovačce (Air Popper) nebo ve vhodných popcornovačkách, protože ty umožňují konstantní přívod tepla.
Toto rovnoměrné teplo je zvláště vhodné pro vytvoření charakteristického tvaru houbového popcornu.
Celkové množství pro 500 g popcornového kukuřice
Kukuřice na popcorn: 500 g
Olej: cca 175 ml
Cukr: cca 175 g
Výtěžnost
Objem popcornu cca 1 : 32.
Z jednoho kilogramu kukuřice se vyrobí přibližně 29 litrů hotového popcornu.
Při 500 g to odpovídá výtěžnosti přibližně 15 porcí popcornu po 1 litru.
Vhodné produkty a příslušenství
Složení: olej na popcorn, cukr na popcorn.
Příslušenství: sáčky na popcorn (1 litr), kelímky na popcorn.
ℹ️ Upozornění: Složení a příslušenství nejsou součástí dodávky.
Balení a obsah
500 g sáček popcornové kukuřice.
Ingredience
Kukuřice.
Nutriční hodnoty na 100 g (nepražený)
| Výživové hodnoty | Množství |
|---|---|
| Energie | 1507 kJ / 360 kcal |
| Tuk | 2,6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,0 g |
| Sacharidy | 74,0 g |
| z toho cukry | 0,0 g |
| Bílkoviny | 10,0 g |
| Vláknina | 20,0 |
| Sůl | 0,0 g |
Země původu
USA.
Poznámka B2B
Nejprve se prosím zaregistrujte pomocí zákaznického účtu a poté nás kontaktujte.
Po úspěšné kontrole může být aktivován přístup do sekce B2B.
Poznámka k AI
Texty a obrázky mohou být zcela nebo částečně vytvořeny s podporou AI.
- Objem
- 15 l
- Seznam přísad
- Ale
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty na 100 g (nepražené) Energie 1507 kJ / 360 kcal Tuk 2,6 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,0 g Sacharidy 74,0 g z toho cukry 0,0 g Bílkoviny 10,0 g Vláknina 20,0 g Sůl 0,0 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 510 g
- Potravinářský podnik
- Hopser Funfood
- Prodejní název
- Popcorn kukuřice
- Výrobce
- Hopser Funfood
- Kód EAN
- 7427088781646
- Objem
- 15 l
- Seznam přísad
- Ale
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty na 100 g (nepražené) Energie 1507 kJ / 360 kcal Tuk 2,6 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,0 g Sacharidy 74,0 g z toho cukry 0,0 g Bílkoviny 10,0 g Vláknina 20,0 g Sůl 0,0 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 510 g
- Potravinářský podnik
- Hopser Funfood
- Prodejní název
- Popcorn kukuřice
- Výrobce
- Hopser Funfood
- Kód EAN
- 7427088781646
K tomu se hodí také

Aromatický cukr na cukrovou vatu příchuť cola bez AZO 230 g plastová láhev
419,57 Kč/1kg
96,50 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 1 kg | Hopser Funfood
128,96 Kč/1kg
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Cinema Mushroom Popcornový kukuřice 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
125,11 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Mushroom PLUS Popcornový kukuřice 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
126,43 Kč/1kg
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Sada na Popcorn Kukuřice na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukr a Karamelový Cukr
223,74 Kč/1kg
373,65 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
125,11 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Popcornový olej s příchutí másla 500 ml pro kino popcorn – Hopser Funfood
239,53 Kč/1kg
204,80 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Stenger Popcorn Sweet Popcorn kyblík Fun se sladkou příchutí 250g
497,60 Kč/1kg
124,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Houbový popcorn 10 kg
61,56 Kč/1kg
631,60 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Jumbo popcornová kukuřice 1 kg bez GMO
125,11 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Kino Popcorn Set Popcornová kukuřice a popcornový olej s příchutí másla
181,37 Kč/1kg
340,07 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

XOX popcorn mořská sůl klasický slaný křupavý lehká chuť 100g
380,70 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Popcornový olej s máslovou příchutí Raps Sinfonie Premium Quality, 250 ml
283,58 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Prémiová popcornová kukuřice Mushroom PLUS - 22,68 kg - ideální pro karamelizovaný gurmánský popcorn
63,26 Kč/1kg
1 434,78 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 500 g | Hopser Funfood
218,92 Kč/1kg
109,46 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Premium popcorn do kina, 500 g – bez GMO
212,37 Kč/1kg
108,31 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Celexon CP1000, Průhledná, Červená, Bílá, 350 W, 230 V, 245 x 280 x 430 mm, 5 kg
3 012,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Buy-Store-Official

MEGA Jumbo kukuřice na popcorn 22,68 kg
56,87 Kč/1kg
1 289,72 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Popcorn Set 1 kg máslového popcornu + 1 litr oleje na popcorn
190,59 Kč/1kg
461,22 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Popcornovač 900W Popcorn Maker Popcorn Machine Čerstvá kukuřice Stroj na popcorn Beztukový olej Horký vzduch Domácí kuchyňský Retoo
1 621,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Chio 362 Chio Süß Popcorn 120,0 g
2 075,33 Kč/1kg
249,04 Kč
Prodejce: somnia24

Popcornový olej s příchutí másla 1 litr pro kino popcorn – Hopser Funfood
220,83 Kč/1kg
377,62 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Kuchyňská baterie Homelody se 2 typy proudů, kuchyňská baterie výsuvná, dřezová baterie, nerezová kuchyňská baterie se sprchou, směšovací baterie
1 169,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

Relaxdays 4052025238544, Červená, Bílá, Karton, 160 mm, 160 mm, 17 g, 100 mm
646,87 Kč
Prodejce: TR8

Clatronic KM 3674, 6,2 l, Titanová, Míchání, LCD, 1200 W, 220 - 240 V
4 990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

Spinel Cook stroj na popcorn, stroj na popcorn s cukrem, olejem, máslem, 5L velký stroj na popcorn pro domácnost, s nepřilnavým povrchem a odnímatelnou varnou plochou, tichý a rychlý stroj na popcorn
885,25 Kč
Prodejce: esiteo

Bosch MUM58720, 3,9 l, Šedá, Červená, Nerezová ocel, 1,1 m, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz, Nerezová ocel
7 646,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Chio popcorn do mikrovlnné trouby sladký bezlepkový vegetariánský veganský 120g
286,10 Kč/1kg
28,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prémiový vanilkový cukr 150 g sklenice pro vanilkový popcorn a dezerty
1 043,67 Kč/1kg
156,55 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Esperanza EKP005W, Černá, Bílá, 0,27 l, 2 min, 1200 W, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz
280,19 Kč
Prodejce: FANEO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičková kvalita
Milujeme popcorn a nejlépe domácí popcorn. S touto kukuřicí se nám to opravdu povedlo. Super výsledek.
Ohodnoceno dne 13. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Houbový popcorn
Velmi pěkný velký popcorn. Jasné doporučení
Ohodnoceno dne 9. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tvar Pocorna jako v kině
Nahoru
Ohodnoceno dne 3. července 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše v pořádku
Jednoduše super
Ohodnoceno dne 20. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hopser Funfood Kino Popcorn Set Popcornová kukuřice a popcornový olej s příchutí másla



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
340,07 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
181,37 Kč/1kg

Prémiová popcornová kukuřice Mushroom PLUS - 22,68 kg - ideální pro karamelizovaný gurmánský popcorn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 434,78 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
63,26 Kč/1kg

Houbový popcorn 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
631,60 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
61,56 Kč/1kg

Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,11 Kč/1kg

Popcornový olej s příchutí másla 500 ml pro kino popcorn – Hopser Funfood



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
204,80 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
239,53 Kč/1kg

Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 1 kg | Hopser Funfood



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
128,96 Kč/1kg

Popcornový karamelový cukr 1 kg pro karamelový popcorn a dezerty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
240,98 Kč/1kg

Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 22,68 kg v XXL pytli



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
1 434,78 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
63,26 Kč/1kg

MEGA Jumbo kukuřice na popcorn 22,68 kg



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
1 289,72 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
56,87 Kč/1kg

Mushroom PLUS Popcornový kukuřice 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
126,43 Kč/1kg

Popcornové kornoutky Con O’Corn 250 kusů 25 oz



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
900,30 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
25 722,86 Kč/1kg

Premium Butterfly Mais Kinopopcorn 10 kg pytel



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
631,60 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
63,16 Kč/1kg

Kukuřičné chipsy Przysnacki s příchutí sýra 130 g
439,65 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 381,92 Kč/1kg

Przysnacki Chips W Kotle Prażone Papryka Czerwona 125 G
446,84 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 437,23 Kč/1kg

Przysnacki Chipsy se smetanovou a cibulovou příchutí 125 g
446,84 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 437,23 Kč/1kg

Hopser Funfood Popcorn Set – prémiová kukuřice na popcorn a tuk na popcorn



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
473,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
225,29 Kč/1kg

Przysnacki Reksio Kečupové croissanty 90 G
441,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 416,30 Kč/1kg

Przysnacki Chips s příchutí kečupu 120 g
439,65 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 663,75 Kč/1kg

Prażynki Monster Munch o smaku keczupu 100g
430,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 309,70 Kč/1kg

Bramborové chipsy s příchutí cibule Wiejskie Ziemniaczki 130 g
430,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 078,36 Kč/1kg