4,8



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu125,11 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Houbový popcorn 10 kg61,56 Kč/1kg
631,60 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Popcornový olej s příchutí másla 500 ml pro kino popcorn – Hopser Funfood239,53 Kč/1kg
204,80 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 1 kg | Hopser Funfood128,96 Kč/1kg
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Sada na Popcorn Kukuřice na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukr a Karamelový Cukr
223,74 Kč/1kg
373,65 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Cinema Mushroom Popcornový kukuřice 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
125,11 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Popcornový olej s máslovou příchutí Raps Sinfonie Premium Quality, 250 ml
283,58 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Smart Pop Vanilka Hotová směs Cukr 1 kg
303,99 Kč/1kg
303,99 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Premium Butterfly Mais Kinopopcorn 10 kg pytel
63,16 Kč/1kg
631,60 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Prémiový karamelový cukr 150 g sklenice pro karamelový popcorn a dezerty
1 043,67 Kč/1kg
156,55 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Jimmy's - Popcorn Sweet - 21 mini sáčků
845,17 Kč/1kg
479,21 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Polotekutý tuk na popcorn 1 litr pro kino Popcorn Haase Food
326,55 Kč/1kg
352,67 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Lorenz Popcorn s máslovou příchutí 90 G
4 507,56 Kč/1kg
405,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Popcorn Maślany Hel 90 g
257,44 Kč/1kg
23,17 Kč
Prodejce: Katomix

Felix Popcorn O Smaku Masła 90g
414,67 Kč/1kg
37,32 Kč
Prodejce: Katomix

Bakalland Popcorn maślany 90 g
150 952,38 Kč/1kg
15,85 Kč
Prodejce: Katomix

Bakalland Popcorn s příchutí karamelu 90 g
299,36 Kč/1kg
32,93 Kč
Prodejce: Katomix

Felix Popcorn Solony Przekąska Kukurydziana do Mikrofalówki 90 g
393,00 Kč/1kg
35,37 Kč
Prodejce: Katomix

Popcorn mit Kokosöl - Salted Caramel 90g
676,22 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: taleoo

Przysnacki Reksio Kečupové croissanty 90 G
4 422,20 Kč/1kg
442,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Popis produktu
Tento set obsahuje 2× 500 g popcornové kukuřice a 1× 500 ml oleje na popcorn s máslovým aroma a slouží jako základ pro přípravu popcornu.
S obsaženými surovinami lze popcorn snadno připravit doma.
Hlavní vlastnosti
- Vhodné pro přípravu sladkého i slaného popcornu
- Kombinace popcornové kukuřice a oleje na popcorn
- Vhodné pro popcornové stroje, hrnec nebo pánev
- Vhodné pro filmové večery nebo akce
- Vhodné jako dárek nebo do dárkových balení
Popcornová kukuřice
Butterfly popcornová kukuřice vytváří při pukání lehké, nepravidelné vločky s velkým povrchem.
Tato struktura umožňuje lepší zachycení cukru, soli nebo koření.
Kukuřice je vhodná zejména pro přípravu popcornu v popcornových strojích, v hrnci nebo na pánvi.
Olej na popcorn
Obsažený olej na popcorn s máslovým aroma dodává popcornu typickou chuť.
Je vhodný pro přípravu sladkého i slaného popcornu.
Olej lze použít také k vaření, pečení nebo smažení.
Použití
Olej zahřejte v popcornovém stroji, hrnci nebo na pánvi.
Přidejte popcornovou kukuřici a cukr v uvedeném poměru.
Nechte popcorn zcela vypukat.
Následně krátce promíchejte a podávejte.
Výtěžnost
Objem po vypukání přibližně 1 : 46.
Butterfly popcornová kukuřice se vyznačuje vysokou objemovou expanzí a lehkou strukturou.
Z 1 kg kukuřice vznikne přibližně 41 litrů hotového popcornu.
To odpovídá přibližně 41 porcím popcornu o objemu 1 litr.
Obsah balení
2 × Premium Butterfly popcornová kukuřice
1 × olej na popcorn s máslovým aroma
Vhodné produkty a příslušenství
Suroviny: popcornový cukr, popcornová sůl
Příslušenství: sáčky na popcorn, kelímky na popcorn
Upozornění: suroviny a příslušenství nejsou součástí balení.
Upozornění
Texty a obrázky mohou být zcela nebo částečně vytvořeny s pomocí AI.
- Seznam přísad
- Řepkový olej, hroznový olej, přírodní máslová příchuť, barvivo: beta-karoten (E160a)) Kukuřice (kukuřice Butterfly)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty na 100 ml – olej na popcornNutriční hodnoty | MnožstvíEnergie 3404 kJ / 828 kcalTuky 92 gz toho nasycené mastné kyseliny 7 gz toho mononenasycené mastné kyseliny 61 gz toho polynenasycené mastné kyseliny 24 gSacharidy 0 gz toho cukry 0 gVláknina 0 gBílkoviny 0 gSůl 0 gVitamin E 30 mgNutriční hodnoty na 100 g – kukuřice na popcorn (nepukaná)Nutriční hodnoty | MnožstvíEnergie 1464 kJ / 350 kcalTuky 3,5 gz toho nasycené mastné kyseliny 0,5 gSacharidy 68 gz toho cukry 2 gBílkoviny 10 gVláknina 11 gSůl 0 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1875 g
- Potravinářský podnik
- Hopser Funfood
- Prodejní název
- Sada na popcorn
- Výrobce
- Hopser Funfood
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4260663353080
- Seznam přísad
- Řepkový olej, hroznový olej, přírodní máslová příchuť, barvivo: beta-karoten (E160a)) Kukuřice (kukuřice Butterfly)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty na 100 ml – olej na popcornNutriční hodnoty | MnožstvíEnergie 3404 kJ / 828 kcalTuky 92 gz toho nasycené mastné kyseliny 7 gz toho mononenasycené mastné kyseliny 61 gz toho polynenasycené mastné kyseliny 24 gSacharidy 0 gz toho cukry 0 gVláknina 0 gBílkoviny 0 gSůl 0 gVitamin E 30 mgNutriční hodnoty na 100 g – kukuřice na popcorn (nepukaná)Nutriční hodnoty | MnožstvíEnergie 1464 kJ / 350 kcalTuky 3,5 gz toho nasycené mastné kyseliny 0,5 gSacharidy 68 gz toho cukry 2 gBílkoviny 10 gVláknina 11 gSůl 0 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1875 g
- Potravinářský podnik
- Hopser Funfood
- Prodejní název
- Sada na popcorn
- Výrobce
- Hopser Funfood
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4260663353080
K tomu se hodí také

Celexon CP1000, Průhledná, Červená, Bílá, 350 W, 230 V, 245 x 280 x 430 mm, 5 kg
3 023,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Buy-Store-Official

Hopser Funfood Sada na Popcorn Kukuřice na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukr a Karamelový Cukr
223,74 Kč/1kg
373,65 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Spinel Cook stroj na popcorn, stroj na popcorn s cukrem, olejem, máslem, 5L velký stroj na popcorn pro domácnost, s nepřilnavým povrchem a odnímatelnou varnou plochou, tichý a rychlý stroj na popcorn
885,25 Kč
Prodejce: esiteo

Smart Pop Vanilka Hotová směs Cukr 1 kg
303,99 Kč/1kg
303,99 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 1 kg | Hopser Funfood
128,96 Kč/1kg
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Unold 48535, Červená, Stříbrná, 50 g, Plast, Nerezová ocel, Knoflíky, 0,8 m, Černá
2 758,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
125,11 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Popcornový olej s příchutí másla 500 ml pro kino popcorn – Hopser Funfood
239,53 Kč/1kg
204,80 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Relaxdays 4052025238544, Červená, Bílá, Karton, 160 mm, 160 mm, 17 g, 100 mm
646,87 Kč
Prodejce: TR8

Hopser Funfood Popcorn Set Popcornová kukuřice Popcornový olej Máslová příchuť & karamelový cukr
350,21 Kč/1kg
315,19 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Popcornový olej s máslovou příchutí Raps Sinfonie Premium Quality, 250 ml
283,58 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

WMF 0415470011, 250 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz, Černá, Nerezová ocel, 2,2 l
2 067,92 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Prémiový karamelový cukr 150 g sklenice pro karamelový popcorn a dezerty
1 043,67 Kč/1kg
156,55 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Popcornový olej s příchutí másla 1 litr pro kino popcorn – Hopser Funfood
220,83 Kč/1kg
377,62 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Venkovní pánev na popcorn pro grilování carbon black 70 cm x 18 cm x 9,3 cm
949,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

Výrobník cukrové vaty Gadgy Gadgy retro, s 10 tyčinkami a odměrkou - Výrobníky cukrové vaty - Sladkosti
1 964,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 T Discs, kávové kapsle
1 925,42 Kč/1kg
462,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 500 g | Hopser Funfood
218,92 Kč/1kg
109,46 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
304,74 Kč/1l
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Aromatický cukr na cukrovou vatu příchuť cola bez AZO 230 g plastová láhev
419,57 Kč/1kg
96,50 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Aromatický cukr na cukrovou vatu borůvková příchuť 230 g bez AZO plastová láhev
419,57 Kč/1kg
96,50 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

TurboTronic stolní mixér – BG6 – 1400 W, skleněná nádoba 1,5 l, funkce drcení ledu, smoothie mixér a mléčný šejkr, nerezové provedení, bez BPA, stříbrný Černá
1 282,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Prémiový vanilkový cukr 150 g sklenice pro vanilkový popcorn a dezerty
1 043,67 Kč/1kg
156,55 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

LUMILED solární pohádková světla venkovní 30x LED 10,6 M solární pohádková světla venkovní světelná koule IP44 teplá bílá 3000K blikající velikonoční žárovky solární řetěz
2 145,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

MIX Barevný ochucený cukr do cukrové vaty SET 8x 400g
6 770,00 Kč/1kg
677,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Rozmetač, Sející Stroj 3L - M5455000A
1 241,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Haase Food Popcorn sůl speciální směs 1 kg sáček
218,81 Kč/1kg
218,81 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Kamína Prity K1D
11 100,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A+.
Třída A++ až GProdejce: KAMINKO

Herma 3876 Nálepka DECOR zajíčci, nostalgické
397,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Solární světla zahrada 8 kusů LED solární svítilny zahradní svítilny s realistickým efektem plamene IP65 solární lampy pro venkovní zahradu Retoo
534,99 Kč
Prodejce: Retoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%20% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
20%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Chutná dobře
Chutná skvěle dohromady
Ohodnoceno dne 10. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 31. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hopser Funfood Kino Popcorn Set Popcornová kukuřice a popcornový olej s příchutí másla



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
340,07 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
181,37 Kč/1kg

Prémiová popcornová kukuřice Mushroom PLUS - 22,68 kg - ideální pro karamelizovaný gurmánský popcorn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 434,78 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
63,26 Kč/1kg

Houbový popcorn 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
631,60 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
61,56 Kč/1kg

Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,11 Kč/1kg

Popcornový olej s příchutí másla 500 ml pro kino popcorn – Hopser Funfood



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
204,80 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
239,53 Kč/1kg

Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 1 kg | Hopser Funfood



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
128,96 Kč/1kg

Popcornový karamelový cukr 1 kg pro karamelový popcorn a dezerty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
240,98 Kč/1kg

Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 22,68 kg v XXL pytli



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
1 434,78 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
63,26 Kč/1kg

MEGA Jumbo kukuřice na popcorn 22,68 kg



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
1 289,72 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
56,87 Kč/1kg

Popcornové kornoutky Con O’Corn 250 kusů 25 oz



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
900,30 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
25 722,86 Kč/1kg

Mushroom PLUS Popcornový kukuřice 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
126,43 Kč/1kg

Premium Butterfly Mais Kinopopcorn 10 kg pytel



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
631,60 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
63,16 Kč/1kg

Kukuřičné chipsy Przysnacki s příchutí sýra 130 g
440,24 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 386,46 Kč/1kg

Hopser Funfood Popcorn Set – prémiová kukuřice na popcorn a tuk na popcorn



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
473,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
225,29 Kč/1kg

Przysnacki Chips W Kotle Prażone Papryka Czerwona 125 G
447,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 441,85 Kč/1kg

Przysnacki Chipsy se smetanovou a cibulovou příchutí 125 g
447,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 441,85 Kč/1kg

Przysnacki Reksio Kečupové croissanty 90 G
442,22 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 422,20 Kč/1kg

Przysnacki Chips s příchutí kečupu 120 g
440,24 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 668,67 Kč/1kg

Polotekutý tuk na popcorn 1 litr pro kino Popcorn Haase Food



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
352,67 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
326,55 Kč/1kg

Prażynki Monster Munch o smaku keczupu 100g
431,53 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 315,30 Kč/1kg