Zwergenwiese Bärlauch Streich 180g

379,69 Kč

2 109,39 Kč / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domů

út 6. – pá 9. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Chivers Orange Jelly
Chivers Orange Jelly
347,24 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
118,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hummus z dynią Wawrzyniec 180 g
Hummus z dynią Wawrzyniec 180 g
217,14 Kč/1kg
76,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Alpia Pistaziencreme Vollmilchschokolade mit Pistazienmilchcreme 100g
Alpia Pistaziencreme Vollmilchschokolade mit Pistazienmilchcreme 100g
548,10 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Brotaufstrich Curry Ananas
Brotaufstrich Curry Ananas
634,70 Kč/1kg
72,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Zwergenwiese Zwergen Streich 180g
Zwergenwiese Zwergen Streich 180g
1 988,11 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
357,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
PASTA SŁONECZNIKOWA Z ZIOŁAMI I POMIDORAMI BEZGLUTENOWA BIO 180 g - ZWERGENWIESE
Zwergenwiese Kräuter Tomate Streich 180g
2 109,39 Kč/1kg
379,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Zwergenwiese Basilikum Streich 180g
Zwergenwiese Basilikum Streich 180g
2 105,33 Kč/1kg
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
378,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
PASTA KREMOWA Z POMIDORAMI CHERRY I BAZYLIĄ BEZGLUTENOWA BIO 140 g - ALLOS
Na chlebu - Rajčata a bazalka 140g
437,64 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
61,27 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Zwergenwiese Tomate-Olive Streich 180g
Zwergenwiese Tomate-Olive Streich 180g
2 105,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
378,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Organická pomazánka z divokého česneku
Organická pomazánka z divokého česneku
576,00 Kč/1kg
74,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Zwergenwiese Aubergine Streich 180g
Zwergenwiese Aubergine Streich 180g
2 114,39 Kč/1kg
380,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Zwergenwiese Brotzeit Streich 180g
Zwergenwiese Brotzeit Streich 180g
2 105,33 Kč/1kg
378,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Pomazánka - Papucchini 160g
Pomazánka - Papucchini 160g
392,69 Kč/1kg
62,83 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Zwergenwiese Rucola-Tomate Streich 180g
Zwergenwiese Rucola-Tomate Streich 180g
2 107,11 Kč/1kg
379,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
PASTA SŁONECZNIKOWA Z 4 RODZAJAMI PIEPRZU BEZGLUTENOWA BIO 180 g - ZWERGENWIESE
Zwergenwiese 4-Pfeffer Streich 180g
2 114,39 Kč/1kg
380,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Zwergenwiese Paprika-Chili Streich 180g
Zwergenwiese Paprika-Chili Streich 180g
346,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
96,80 Kč
-35%
62,45 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Zwergenwiese Mango Curry Streich 180g
Zwergenwiese Mango Curry Streich 180g
2 110,50 Kč/1kg
379,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Zwergenwiese Zwiebelschmelz 150g
Zwergenwiese Zwiebelschmelz 150g
2 447,53 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
367,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Streich's drauf - Tomapeño 135g | ZWERGENWIESE
Streich's drauf - Tomapeño 135g | ZWERGENWIESE
432,15 Kč/1kg
58,34 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Zwergenwiese Kürbis Orange Streich 180g
Zwergenwiese Kürbis Orange Streich 180g
2 105,33 Kč/1kg
378,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Bio pomazánka z medvědího česneku – veganská delikatesa s pikantně kořeněnou chutí

Objevte lahodnou bio pomazánku z medvědího česneku od Zwergenwiese a nechte se přesvědčit o její jedinečné chuti. Kombinace kvalitních slunečnicových semínek a pikantního medvědího česneku dělá z této pomazánky veganskou delikatesu, která by neměla chybět na žádném snídaňovém stole.

Přírodní a veganská – požitek bez kompromisů

Pasta z medvědího česneku je vyrobena z pečlivě vybraných surovin z kontrolovaného ho zemědělství. Společnost Zwergenwiese klade zvláštní důraz na veganské složení, které neobsahuje žádné živočišné produkty. Tuto lahodnou pastu si tak můžete vychutnat bez jakýchkoli obav.

Sklenici lze recyklovat nebo jinak znovu použít v domácnosti.

Všestranná a chutná – pro každou příležitost

Pasta z medvědího česneku se hodí nejen jako lahodná pomazánka na chléb a rohlíky, ale také jako vynikající doplněk k zelenině, salátům, sendvičům nebo těstovinám. Její pikantní aroma dodá vašim pokrmům zvláštní nádech a zajistí opravdový chuťový zážitek. Každý, kdo má rád medvědí česnek, by tuto pastu rozhodně měl vyzkoušet.

Prostě si pochutnejte – kdykoli a kdekoli

Pomazánka z medvědího česneku je nejen neuvěřitelně chutná, ale také praktická v použití. Krémová konzistence umožňuje snadné natírání a její praktický formát z ní dělá ideálního společníka na cesty. Tak si můžete tuto veganskou pochoutku vychutnat kdykoli a kdekoli.

Díky své pikantní chuti a krémové konzistenci potěší pomazánka od Zwergenwiese malé i velké. Ochutnejte ji sami a nechte se přesvědčit o její jedinečné chuti! Kamelur nabízí pomazánku z medvědího česneku v samostatném skleničce nebo v praktickém balení po 6 kusech.



Veganskápomazánka ze slunečnicových semínek a divokého česneku. Čistá na chleba nebo smíchaná s jogurtem jako dip či dresink.

Pokyny pro manipulaci a skladování:
Po otevření skladujte na chladném místě (6° až 8° C) a spotřebujte do několika dnů. Trvanlivost neotevřené nejméně do: viz víčko.




Bezlepková slunečnicová pasta s medvědím česnekem180 g - ZWERGENWIESE

Jemná krémová slunečnicová pasta s přídavkem aromatického medvědího česneku. Pasta vyrobená z ekologických surovin, bez umělých přísad a barviv. Je ideální pro přípravu sendvičů, dipů a omáček.

SLOŽENÍ

Voda, slunečnicová semena* (20 %), slunečnicový olej*, pastinák*, citronová šťáva* z koncentrátu citronové šťávy*, medvědí česnek* (8 %), cibule*, olivový olej*, sůl, bramborový škrob* (*certifikovaná ekologická složka)

Čistá hmotnost: 180 g

Výživová hodnota na 100 g:
Energetická hodnota: 1291 kJ/313 kcal

Tuk: 30 g

z toho nasycené mastné kyseliny: 2,8 g

Sacharidy: 4,5 g

z toho cukry: 2,2 g

Fibre: 2,6 g

Bílkoviny: 4,9 g

Sůl: 1,3 g

DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ
Po otevření skladujte při teplotě 6-8°C a spotřebujte do několika dnů.

Výrobce - název a adresa: ZWERGENWIESE NATURKOST GMBH, LANGACKER 1, D-24887 SILBERSTEDT

Skladování a použití
skladujte na suchém místě
Objem
0.1 l
Seznam přísad
Voda, slunečnicová semínka* 20 %, slunečnicový olej*, pastinák*, citronová šťáva* z koncentrátu citronové šťávy*, medvědí česnek* 8 %, cibule*, olivový olej*, kamenná sůl, bramborový škrob* *z kontrolovaného ekologického zemědělství
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty vztažené na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 1291 kJ / 313 kcalTuky: 30 gz toho nasycené mastné kyseliny: 2,8 gSacharidy: 4,5 gz toho cukr: 2,2 gVláknina: 2,6 gBílkoviny: 4,9 gSůl: 1,5 gVýživové hodnoty stanoveny podle: Analýza
Hmotnost
180 g
Potravinářský podnik
ZWERGENWIESE NATURKOST GMBH, LANGACKER 1, D-24887 SILBERSTEDT
Prodejní název
Bez lepku 180 g - ZWERGENWIESE - MEDOVÁ MÁSELNÁ PASTA S BYLINAMI 180 g - ZWERGENWIESE
Výrobce
Zwergenwiese
Číslo produktu
23001
Kód EAN
4019736008828

Skladování a použití
skladujte na suchém místě
Objem
0.1 l
Seznam přísad
Voda, slunečnicová semínka* 20 %, slunečnicový olej*, pastinák*, citronová šťáva* z koncentrátu citronové šťávy*, medvědí česnek* 8 %, cibule*, olivový olej*, kamenná sůl, bramborový škrob* *z kontrolovaného ekologického zemědělství
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty vztažené na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 1291 kJ / 313 kcalTuky: 30 gz toho nasycené mastné kyseliny: 2,8 gSacharidy: 4,5 gz toho cukr: 2,2 gVláknina: 2,6 gBílkoviny: 4,9 gSůl: 1,5 gVýživové hodnoty stanoveny podle: Analýza
Hmotnost
180 g
Potravinářský podnik
ZWERGENWIESE NATURKOST GMBH, LANGACKER 1, D-24887 SILBERSTEDT
Prodejní název
Bez lepku 180 g - ZWERGENWIESE - MEDOVÁ MÁSELNÁ PASTA S BYLINAMI 180 g - ZWERGENWIESE
Výrobce
Zwergenwiese
Číslo produktu
23001
Kód EAN
4019736008828
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Zwergenwiese Schnittlauch Streich 180g
Zwergenwiese Schnittlauch Streich 180g
2 105,33 Kč/1kg
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
378,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
PASTA KREMOWA Z POMIDORAMI CHERRY I BAZYLIĄ BEZGLUTENOWA BIO 140 g - ALLOS
Na chlebu - Rajčata a bazalka 140g
437,64 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
61,27 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 10
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
PASTA SŁONECZNIKOWA Z CHRZANEM BEZGLUTENOWA BIO 180 g - ZWERGENWIESE
Pomazánka - Křenová 180g
350,89 Kč/1kg
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
97,90 Kč
-35%
63,16 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Pomazánka - raketová hořčice 180g
Pomazánka - raketová hořčice 180g
343,28 Kč/1kg
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
61,79 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Zwergenwiese Basilikum Streich 180g
Zwergenwiese Basilikum Streich 180g
2 105,33 Kč/1kg
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
378,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Zwergenwiese Streich Mediterran 180g
Zwergenwiese Streich Mediterran 180g
62 450,00 Kč/1kg
96,80 Kč
-35%
62,45 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Zwergenwiese Zwergen Streich 180g
Zwergenwiese Zwergen Streich 180g
1 988,11 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
357,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
1 767,75 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
353,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
PASTA SŁONECZNIKOWA Z ZIOŁAMI I POMIDORAMI BEZGLUTENOWA BIO 180 g - ZWERGENWIESE
Zwergenwiese Kräuter Tomate Streich 180g
2 109,39 Kč/1kg
379,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
PASTA KREMOWA Z AWOKADO BEZGLUTENOWA BIO 140 g - ALLOS
Avokádo "Auf's Brot" – 140g | ALLOS
519,93 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
72,79 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Auf's Brot - Arrabbiata 140g | ALLOS
Auf's Brot - Arrabbiata 140g | ALLOS
437,64 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
61,27 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Zwergenwiese Tomate-Olive Streich 180g
Zwergenwiese Tomate-Olive Streich 180g
2 105,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
378,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Organická pomazánka z divokého česneku
Organická pomazánka z divokého česneku
576,00 Kč/1kg
74,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Zwergenwiese Aubergine Streich 180g
Zwergenwiese Aubergine Streich 180g
2 114,39 Kč/1kg
380,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Pistáciový krém 45 %, 190 g
Pistáciový krém 45 %, 190 g
921,05 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 49
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Zwergenwiese Brotzeit Streich 180g
Zwergenwiese Brotzeit Streich 180g
2 105,33 Kč/1kg
378,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Krem czekoladowy Twix 200 g
Krem czekoladowy Twix 200 g
570,00 Kč/1kg
171,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Organický hummus
Organický hummus
573,89 Kč/1kg
103,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pomazánka - Paprika Feta Olivová 135g
Pomazánka - Paprika Feta Olivová 135g
475,04 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
64,13 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro TEEKANNE 6579 Konvička Schocofix 50x25g
TEEKANNE 6579 Konvička Schocofix 50x25g
1 834,02 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 8
2 292,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
PASTA SŁONECZNIKOWA Z 4 RODZAJAMI PIEPRZU BEZGLUTENOWA BIO 180 g - ZWERGENWIESE
Zwergenwiese 4-Pfeffer Streich 180g
2 114,39 Kč/1kg
380,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
PASTA KREMOWA Z GROSZKIEM I MASALA BEZGLUTENOWA BIO 140 g - ALLOS
Allos 378184, 140 g, Sklenice, Zelená, Koriandr, Německo, 346 kcal
502,57 Kč/1kg
70,36 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro pomazánka z papriky s kešu oříšky
pomazánka z papriky s kešu oříšky
583,92 Kč/1l
72,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Schwartau Specialities Marmeláda z hořkých pomerančů veganská 350g
Schwartau Specialities Marmeláda z hořkých pomerančů veganská 350g
331,77 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
116,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Zwergenwiese Zwiebelschmelz 150g
Zwergenwiese Zwiebelschmelz 150g
2 447,53 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
367,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Menz & Gasser Extra džem, 100 ks po 25 g, 4 druhy
Menz & Gasser Extra džem, 100 ks po 25 g, 4 druhy
796,19 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 39
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Pomazánka - Bruschetta sušená rajčata 135g
Pomazánka - Bruschetta sušená rajčata 135g
476,96 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
64,39 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Rapunzel 1400880, Kokosový cukr, Tekutina, Přírodní, Plastová láhev, 250 g, 317 kcal
Rapunzel 1400880, Kokosový cukr, Tekutina, Přírodní, Plastová láhev, 250 g, 317 kcal
1 593,56 Kč/1kg
398,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Pesto - Divoký česnek bez sýra 125ml
Pesto - Divoký česnek bez sýra 125ml
932,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
116,50 Kč
Prodejce: taleoo

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Chivers Orange Jelly
Chivers Orange Jelly
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
118,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
347,24 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sicilská italská pistáciová pasta Čerstvé pistácie s dokonalou barvou 100 % 200 g
Sicilská italská pistáciová pasta Čerstvé pistácie s dokonalou barvou 100 % 200 g
851,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
17 035,80 Kč/1l
Obrázek produktu pro Pasta z lískových oříšků 300g TAR-GROCH
Pasta z lískových oříšků 300g TAR-GROCH
657,04 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 214,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Smetana s příchutí slaného karamelu 300g TAR-GROCH
Smetana s příchutí slaného karamelu 300g TAR-GROCH
559,66 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 025,02 Kč/1kg
Obrázek produktu pro VEGANELA krém z lískových oříšků a kakaa 300g TAR-GROCH
VEGANELA krém z lískových oříšků a kakaa 300g TAR-GROCH
533,80 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 512,18 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lemke Hnědé mandlové máslo 8 x 300 g – 100 % mandle | Bez přísad | Veganské | Mandlové máslo Braun z Berlína
Lemke Hnědé mandlové máslo 8 x 300 g – 100 % mandle | Bez přísad | Veganské | Mandlové máslo Braun z Berlína
1 588,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lemke
661,70 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lemke Křupavé Mandlové Máslo 8 x 300 g
Lemke Křupavé Mandlové Máslo 8 x 300 g
1 583,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lemke
659,87 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lemke krém z lískových oříšků, 250 g | Krémový krém z lískových oříšků vyrobený z nejlepších lískových oříšků
Lemke krém z lískových oříšků, 250 g | Krémový krém z lískových oříšků vyrobený z nejlepších lískových oříšků
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
111,27 Kč
Prodejce: Lemke
445,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lemce mandlový krém, 8 X 250 g | Jemný krémový mandlový krém na chléb a pečivo
Lemce mandlový krém, 8 X 250 g | Jemný krémový mandlový krém na chléb a pečivo
894,38 Kč
Prodejce: Lemke
447,19 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lemke Křupavý kokos, 8 X 250g | Křupavý kokosový krém s nejjemnější kokosovou příchutí
Lemke Křupavý kokos, 8 X 250g | Křupavý kokosový krém s nejjemnější kokosovou příchutí
894,38 Kč
Prodejce: Lemke
447,19 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Stadtstreicher Cookies & Cream 250 g | Mléčná krémová náplň s bezlepkovými kousky kakaových sušenek
Stadtstreicher Cookies & Cream 250 g | Mléčná krémová náplň s bezlepkovými kousky kakaových sušenek
111,27 Kč
Prodejce: Lemke
445,08 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lemce mandlový krém, 250 g | Jemný krémový mandlový krém na chléb a pečivo
Lemce mandlový krém, 250 g | Jemný krémový mandlový krém na chléb a pečivo
111,27 Kč
Prodejce: Lemke
445,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lemke Křupavý kokos, 250g | Křupavý kokosový krém s nejjemnější kokosovou příchutí
Lemke Křupavý kokos, 250g | Křupavý kokosový krém s nejjemnější kokosovou příchutí
111,27 Kč
Prodejce: Lemke
445,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lemke Hnědé mandlové máslo 300 g – 100 % mandle | Bez přísad | Veganské | Mandlové máslo Braun z Berlína
Lemke Hnědé mandlové máslo 300 g – 100 % mandle | Bez přísad | Veganské | Mandlové máslo Braun z Berlína
197,58 Kč
Prodejce: Lemke
658,60 Kč/1kg
KREM Z ORZECHÓW LASKOWYCH I KAKAO CRUNCHY BEZGLUTENOWY BIO 250 g - RIGONI DI ASIAGO (NOCCIOLATA)
HASELNUSSCREME UND KAKAO CRUNKY GLUTENFREI250 g - RIGONI DI ASIAGO (HAZELNUT)
520,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
2 081,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pistáciová pasta 500g Brat.pl
Pistáciová pasta 500g Brat.pl
520,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
693,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lemke krém z lískových oříšků, 8 X 250 g | Krémový krém z lískových oříšků vyrobený z nejlepších lískových oříšků
Lemke krém z lískových oříšků, 8 X 250 g | Krémový krém z lískových oříšků vyrobený z nejlepších lískových oříšků
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
894,38 Kč
Prodejce: Lemke
447,19 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pistáciová pasta 170g TAR-GROCH
Pistáciová pasta 170g TAR-GROCH
351,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
2 070,53 Kč/1l
Obrázek produktu pro Křupavý kokosový krém 300g TAR-GROCH
Křupavý kokosový krém 300g TAR-GROCH
340,57 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
970,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pistáciová chala bez cukru 300g TAR-GROCH
Pistáciová chala bez cukru 300g TAR-GROCH
334,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
957,11 Kč/1kg