5,0



Na základě 11 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Žitný chléb Light&Cross crispbread292,96 Kč/1kg
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Wasa Milch & Joghurt 230g298,26 Kč/1kg
68,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Wasa the Mild oves a sezam s vysokým obsahem vlákniny 230g297,30 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Křupavý chléb Wasa Fit and Vital sypaný lněným semínkem 225g303,91 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

wasa® 226599 wasa® Vollkorn Knäckebrot 260,0 g, 1 St.
829,69 Kč/1kg
215,72 Kč
Prodejce: somnia24

Wasa křupavý chléb Delicate Crisp Rozmarýn a sůl extra tenký 190g
468,95 Kč/1kg
89,10 Kč
Prodejce: LAVONIO

křupavý chléb s čočkou
637,70 Kč/1kg
63,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Křupavý chléb Wasa Rustikal s celozrnnými obilovinami a bohatou vlákninou 275g
250,15 Kč/1kg
68,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wasa Delicate Crackers Sea Salt mořská sůl pečené v troubě tenké oplatky 180g
589,06 Kč/1kg
100,14 Kč
Prodejce: LAVONIO

Finn Crisp Original Tenký celozrnný žitný chléb s kváskem 200g
276,45 Kč/1kg
55,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Croq'Hafer Natur bezlepkový křupavý chléb 160g
713,31 Kč/1kg
114,13 Kč
Prodejce: taleoo

Wasa Mohn & Meersalz 245g
381,10 Kč/1kg
93,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leksands křupavý chléb s lněným semínkem a mořskou solí, trojúhelníkový, 200 g
690,45 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Wasa Goudbruin křupavý chléb 245g – křupavý celozrnný chléb s vysokým obsahem vlákniny
380,69 Kč/1kg
93,27 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Wasa Sandwich Mild Cheese 3er Volkorn Crispbread Bar 90g
868,89 Kč/1kg
78,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Karg's Tomato and Mozzarella Wholemeal Crispbread 200g
444,95 Kč/1kg
88,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wasa lehký křupavý chléb 300g – světlý, křupavý celozrnný chléb
310,90 Kč/1kg
93,27 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

wasa® 7337 wasa® Sesam & Vollkorn Knäckebrot 200,0 g, 1 St.
756,91 Kč/1kg
215,72 Kč
Prodejce: somnia24

Křupavý chléb - špaldový 250g
310,64 Kč/1kg
77,66 Kč
Prodejce: taleoo

Šnečí chléb - preclíková sůl a louh 200g
389,75 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Wasa křupavý chléb bez lepku a laktózy Classic velký pečený 240g
Bezlepkový křupavý chléb od společnosti Wasa. S chlebem Wasa bez lepku a laktózy si můžete vychutnat vynikající chuť křupavého chleba. Upečený úžasně křupavý a dozlatova
Barilla Germany GmbH
Divize Wasa
Wasastrasse 10
D-29229 Celle
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě mimo dosah světla
- Seznam přísad
- Bramborový škrob, rýžová mouka, amarantová mouka, řepkový olej, vláknina z cukrové třtiny, bezlaktózový Sušené MLÉKO, cukrový sirup, cukr, rýžový kvásek (rýžová mouka, voda), emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), droždí, sůl, zahušťovadlo: guma guar, fenykl, anýz, kmín. MŮŽE OBSAHOVAT STOPY SEZAMU.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1680 kj Energie kcal 398 kcal Tuky 7,8GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 1GRM Sacharidy 74,2GRM Sacharidy, z toho cukr 5,3GRM Bílkoviny 4,5GRM Sůl 1,4GRM
- Hmotnost
- 240 g
- Potravinářský podnik
- Barilla Deutschland GmbH, Bereich WasaWasastraße 10, D-29229 Celle
- Prodejní název
- Wasa crispbread bez lepku
- Výrobce
- Číslo produktu
- 1000014769
- Kód EAN
- 7300400481823
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě mimo dosah světla
- Seznam přísad
- Bramborový škrob, rýžová mouka, amarantová mouka, řepkový olej, vláknina z cukrové třtiny, bezlaktózový Sušené MLÉKO, cukrový sirup, cukr, rýžový kvásek (rýžová mouka, voda), emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), droždí, sůl, zahušťovadlo: guma guar, fenykl, anýz, kmín. MŮŽE OBSAHOVAT STOPY SEZAMU.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1680 kj Energie kcal 398 kcal Tuky 7,8GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 1GRM Sacharidy 74,2GRM Sacharidy, z toho cukr 5,3GRM Bílkoviny 4,5GRM Sůl 1,4GRM
- Hmotnost
- 240 g
- Potravinářský podnik
- Barilla Deutschland GmbH, Bereich WasaWasastraße 10, D-29229 Celle
- Prodejní název
- Wasa crispbread bez lepku
- Výrobce
- Číslo produktu
- 1000014769
- Kód EAN
- 7300400481823
K tomu se hodí také

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Tortilla wraps - přírodní 6 kusů 240g
56 350,00 Kč/1kg
56,35 Kč
Prodejce: taleoo

Bonomi Salviardi originální italské dámské prsty na čaj 400g
246,72 Kč/1kg
98,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Penne Rigate Gluten Free bezlepkové těstoviny trubičky 400 g
120 929,99 Kč/1kg
120,93 Kč
Prodejce: Katomix

Kölln 3229343002 Kölln BALANCE Zarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
555,76 Kč/1kg
277,88 Kč
Prodejce: somnia24

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na pečení - Tarte flambée bez lepku 2x200g
290,82 Kč/1kg
116,33 Kč
Prodejce: taleoo

Sony Interactive Entertainment PlayStation 5, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Použité
18 446,08 Kč
Prodejce: better-used

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
747,38 Kč/1kg
97,16 Kč
Prodejce: taleoo

LEIBNIZ 37780 LEIBNIZ Máslové sušenky Mini, bez lepku a laktózy, sáček
1 210,00 Kč/1kg
121,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Seitz bezlepkové ozdoby do polévky ABC z kukuřičné mouky 250g
144,52 Kč/1kg
36,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkový citronový dort RUF
166,04 Kč/1kg
88,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Mramorovaný dort s polevou z plnotučného mléka, 100g | HAMMERMÜHLE
1 214,80 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

Schär Pausa Ciok bezlepkový plněný piškotový řez (35g), 33081
372 609,98 Kč/1kg
372,61 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
![Obrázek produktu pro [ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/b79c726f6a39e4c89ed8beb8b80d7802.webp)
[ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku
663,72 Kč/1l
244,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Ruf Bezlepková moučná směs na kakaové muffiny + 12 papírové košíčky (350g), 53100
302,86 Kč/1kg
106,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Barilla Senza glutinové špagety 400g
69 530,00 Kč/1kg
69,53 Kč
Prodejce: foodperium

Mini máslové chlebíčky speculoos bez lepku a laktózy 150g
582,20 Kč/1kg
87,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kukuřičné vločky s tmavou čokoládou – kukuřičné vločky s čokoládovou polevou, 250 g | TURTLE
857,80 Kč/1kg
214,45 Kč
Prodejce: taleoo

Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
126,73 Kč/1kg
76,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bauck Mühle 413038, Vegan pizza, 339 kcal, 1436 kJ, 0,7 g, 3,5 g, 2,2 g
332,37 Kč/1kg
116,33 Kč
Prodejce: taleoo

Ritter SPORT Ritter SPORT VOLL-NUSS LAKTOSEFREI Schokolade 100,0 g
862,70 Kč/1kg
86,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gluténmentes Alaska Tej Ízű Krémmel Töltött Kukoricaostya 18G, 42390
13 899,45 Kč/1kg
250,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánské veganské chipsy sáček 150g
436,27 Kč/1kg
65,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs bezlepková na makronky 300g
466 666,64 Kč/1kg
140,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Dr. Oetker Schokino Cake Extra vlhká a nadýchaná dortová směs 480g
252,52 Kč/1kg
121,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Walkers Bezlepková máslová sušenka Pure Butter Shortbread Scottish 140g
1 428,93 Kč/1kg
200,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bauck Mühle 414238, Chléb, 500 g, 348 kcal, 1473 kJ, 2,5 g, 0,4 g
194,18 Kč/1kg
97,09 Kč
Prodejce: taleoo

Máslové sušenky 100g
72 410,00 Kč/1kg
75,89 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,41 Kč
Prodejce: Katomix

Gluténmentes Alaska Kakaós Ízű Krémmel Töltött Kukoricaostya 18G, 42387
13 899,45 Kč/1kg
250,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. července 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Wasa Crisp
Dodávka přišla opravdu rychle. Žitný křupavý chléb WASA Crisp je opravdu chutný a křupavý. Určitě si ho koupím znovu.
Ohodnoceno dne 22. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
wasa
objevil tento bezlepkový výrobek ve Skandinávii.
Ohodnoceno dne 20. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Wasa Crisbread bez lepku
ano podle očekávání
Ohodnoceno dne 17. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Křupavý chléb
Super, vše v pořádku
Ohodnoceno dne 13. srpna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá alternativa pro lidi s zölleki
Všechny
Ohodnoceno dne 15. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Wasa Delicate Crackers Křupavý chléb s rajčaty a oreganem 160g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
87,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
545,63 Kč/1kg

Pieczywo lekkie z orkiszem i dynią Sonko 170 g
423,51 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 491,24 Kč/1kg

Sonko Lehký celozrnný chléb 170 G (32 kusů)
423,76 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 492,71 Kč/1kg

Wasa Delicate Rounds French Herbs s bylinkami a mořskou solí 205g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
88,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,10 Kč/1kg

Wasa Delicate Rounds Sesam und Meersalz zlatavé pečené extra křupavé 235g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
88,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
378,68 Kč/1kg

Wasa Crispbread bezlepkový a bezlaktózový Classic velký pečený 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
144,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
600,71 Kč/1kg

Wasa Crisp Original extra tenký žitný chléb s kváskem 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
304,30 Kč/1kg

Wasa Delicate Crisp Cracker Křupavý chléb se sezamem a mořskou solí 190g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
88,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
468,37 Kč/1kg

Wasa Milch & Joghurt 230g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
68,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
298,26 Kč/1kg

Wasa Chutné snacky pražené 190g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
88,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
468,37 Kč/1kg

Křupavý chléb Wasa Fit and Vital sypaný lněným semínkem 225g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
303,91 Kč/1kg

Žitný chléb Light&Cross crispbread



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,96 Kč/1kg

Finn Crisp Original Tenký celozrnný žitný chléb s kváskem 200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(24)Počet hodnocení: 24
55,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
276,45 Kč/1kg

Wasa Mohn & Meersalz 245g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
93,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
381,10 Kč/1kg

Dr. Karg's Tomato and Mozzarella Wholemeal Crispbread 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
88,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
444,95 Kč/1kg

Dr. Kargs Classic 3 semínka se sezamem lněná slunečnicová semínka 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
76,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
384,35 Kč/1kg

Dr. Karg's cheese pumpkin seed wholemeal crispbread vegetariánský 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
87,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
437,70 Kč/1kg

Wasa the Mild oves a sezam s vysokým obsahem vlákniny 230g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
297,30 Kč/1kg

Flint Grenki česnek 70 g
309,22 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
4 417,43 Kč/1kg

křupavý chléb s čočkou



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
63,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
637,70 Kč/1kg