Hmotnost:

250 g

FunCakes Deco Melts - červené 250g

132,00 Kč

528,00 Kč / 1kg

plus 79,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

čt 1. – po 5. října
Zbývající čas na objednání:
10h 03m 24s
Podobné produkty
Obrázek produktu pro FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
4 471,80 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 41
1 117,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Modelovací hmota červená 250 g
Modelovací hmota červená 250 g
4 046,60 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
1 011,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Cukrová posypka Maczek MODRÁ 50 g
Cukrová posypka Maczek MODRÁ 50 g
462,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Čokoládové kapky Dr. Oetker, balení po 10 ks (10 x 75 g)
Čokoládové kapky Dr. Oetker, balení po 10 ks (10 x 75 g)
994,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dortová poleva růžová PICK.125 g
Dortová poleva růžová PICK.125 g
2 542,32 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 19
317,79 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
1 804,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
126,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pickerd favourite sprinkles pop konfety 110g
Pickerd favourite sprinkles pop konfety 110g
3 294,55 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
362,40 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro FunCakes Mix für Enchanted Cream® 900 g
FunCakes Mix für Enchanted Cream® 900 g
284,44 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 34
256,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Royal Icing 900 g
Royal Icing 900 g
281,11 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 18
253,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Pickerd třpytky posyp růžové dekorace cukr růžový šumivý 34g
Pickerd třpytky posyp růžové dekorace cukr růžový šumivý 34g
1 766,18 Kč/1kg
60,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pickerd oblíbené posypky So Blue 110g
Pickerd oblíbené posypky So Blue 110g
3 613,09 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
397,44 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro FunCakes Modelovací hmota bílá 250g
FunCakes Modelovací hmota bílá 250g
488,00 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
122,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Barevné potahovací hmoty 5x100g černá,červená,modrá,zelená,žlutá
Barevné potahovací hmoty 5x100g černá,červená,modrá,zelená,žlutá
45,60 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
228,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Dr. Oetker couverture white vysoce kvalitní bílá čokoláda couverture 150g
Dr. Oetker couverture white vysoce kvalitní bílá čokoláda couverture 150g
1 126,80 Kč/1kg
169,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pickerd stříbrné perly měkký dekor drobit vnější křupavé uvnitř měkké 100g
Pickerd stříbrné perly měkký dekor drobit vnější křupavé uvnitř měkké 100g
710,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
71,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pickerd Crispy Donuts 65g
Pickerd Crispy Donuts 65g
1 100,46 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
71,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dr. Oetker cukr na psaní, 4 barvy - modrá, žlutá, červená, zelená
Dr. Oetker cukr na psaní, 4 barvy - modrá, žlutá, červená, zelená
712,90 Kč/1kg
71,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Velvet Vanilka 1 kg v sáčku (Potahovací a modelovací hmota na dorty)
Velvet Vanilka 1 kg v sáčku (Potahovací a modelovací hmota na dorty)
259,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
259,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Wilton Mini Candy Eyeballs (cukrové oči) 57 g
Wilton Mini Candy Eyeballs (cukrové oči) 57 g
35 871,05 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
2 044,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

FunCakes Deco Melts vám nabízí mnoho možností zdobení! Patří k nejuniverzálnějším skupinám výrobků FunCakes. Roztavte Deco Melts a nalijte je do libovolného tvaru. Jsou stejně oblíbené u zkušených domácích pekařů jako u jejich nejmenších. Můžete z nich vytvářet odkapávané dorty a zdobení cupcaků, ale můžete je použít i na výrobu lízátek a bonbónů. Pokud vás zdobení bude bavit a taveniny trochu ztvrdnou, nezoufejte, stačí je znovu roztavit! FunCakes Deco Melts jsou k dispozici v široké škále barev. Nebo si vytvořte vlastní barvu smícháním bílých Deco Melts s potravinářskými barvami FunCakes. Deco Melts nejsou vyrobeny z pravé čokolády, ale rozhodně chutnají jako krémová bílá čokoláda! Vzhledem k různým teplotám se mohou taveniny během přepravy a skladování rozpustit. I přesto je lze použít, ale nemusí dorazit v původní podobě. Při používání Deco Melts se řiďte běžnými pokyny uvedenými na obalu.

  • Tavicí hmoty FunCakes Deco Melts můžete namáčet, polévat, polévat a zdobit. Deco Melts chutnají jako krémová bílá čokoláda.
  • Krátce ji rozpusťte v mikrovlnné troubě nebo v bain-marie a nalijte do libovolného tvaru.
  • Výborně se hodí k výrobě cukrovinek, lízátek a kapaných dortů. Nebo do nich namáčejte cupcaky a sušenky.
  • Obsah: 250 g.

Příprava: Roztavte v mikrovlnné troubě nebo v bain-marie. Pro mikrovlnnou troubu: Při maximálním výkonu 500 W v misce. Každých 15-20 sekund dobře promíchejte. Přestaňte ohřívat, když jsou taveniny téměř úplně rozpuštěné (malé kousky taveniny jsou stále viditelné). Pokračujte v míchání, dokud nejsou taveniny hladké a zcela roztavené, a zpracujte je podle potřeby. Odstavte do lednice, aby ztuhly (10-15 minut). Pro dosažení řidšího výsledku přidejte několik kapek rostlinného oleje.

Složení: 1: Složení: cukr, hydrogenovaný rostlinný tuk (palmojádrový), sušené mléko(libové), sušená syrovátka (mléko), koncentrát (šťáva z červené řepy), emulgátor: E492, E322 (slunečnicový), barvivo: E160a. Může obsahovat stopy: Ořechy. Tento výrobek je certifikován jako Halal.

Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě 16 °C až 22 °C.

Skladování a použití
Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě 16 °C až 22 °C.
Seznam přísad
Složení: Složení: cukr, hydrogenovaný rostlinný tuk (palmojádrový), sušené MLÉKO (libové), sušené MLÉKO (MLÉKO), koncentrát (šťáva z červené řepy), emulgátor: E492, E322 (slunečnice), barvivo: E160a. Může obsahovat stopy: Ořechy. Tento výrobek má certifikát Halal.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 2400 kJ / 574 kcal | Tuky: 35,0 g, z toho nasycené: 33,0 g | Sacharidy: 57,0 g, z toho cukr: 57,0 g | Bílkoviny: 5,5 g | Sůl: 0,3 g
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
NewCakes BV, Casablancaweg 20, 1047 HP Amsterdam, Die Niederlande
Prodejní název
Roztaví se
Výrobce
FunCakes
Počet kusů
250
Číslo produktu
F25130
Kód EAN
8720143515415

Skladování a použití
Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě 16 °C až 22 °C.
Seznam přísad
Složení: Složení: cukr, hydrogenovaný rostlinný tuk (palmojádrový), sušené MLÉKO (libové), sušené MLÉKO (MLÉKO), koncentrát (šťáva z červené řepy), emulgátor: E492, E322 (slunečnice), barvivo: E160a. Může obsahovat stopy: Ořechy. Tento výrobek má certifikát Halal.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 2400 kJ / 574 kcal | Tuky: 35,0 g, z toho nasycené: 33,0 g | Sacharidy: 57,0 g, z toho cukr: 57,0 g | Bílkoviny: 5,5 g | Sůl: 0,3 g
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
NewCakes BV, Casablancaweg 20, 1047 HP Amsterdam, Die Niederlande
Prodejní název
Roztaví se
Výrobce
FunCakes
Počet kusů
250
Číslo produktu
F25130
Kód EAN
8720143515415
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro FunCakes Deco Melts - růžová 250g
FunCakes Deco Melts - růžová 250g
408,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
102,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Funcakes Deco Melts - zelené 250g
Funcakes Deco Melts - zelené 250g
384,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
96,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Modrá poleva v peckách Fun Cakes Deco Melts, 250 g
Modrá poleva v peckách Fun Cakes Deco Melts, 250 g
296,67 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
89,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Deco Melts - žlutá 250g
FunCakes Deco Melts - žlutá 250g
356,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
93,00 Kč
-4,00 Kč
89,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Snadno rozpustná poleva v peckách 1kg bílá
Snadno rozpustná poleva v peckách 1kg bílá
340,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
340,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Deco Melts Black/Schwarz 250g
FunCakes Deco Melts Black/Schwarz 250g
404,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
101,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Deco Melts - Orange 250g
FunCakes Deco Melts - Orange 250g
344,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
86,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Deco Melts - malina 250g
FunCakes Deco Melts - malina 250g
460,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
115,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Deco Melts - příchuť karamel - 250 g
FunCakes Deco Melts - příchuť karamel - 250 g
384,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
96,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Snadno rozpustná poleva v peckách 1kg růžová
Snadno rozpustná poleva v peckách 1kg růžová
339,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
339,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
168,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Funcakes Deco Melts Lime Green 250g
Funcakes Deco Melts Lime Green 250g
392,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
98,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Belissia  Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
Belissia Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
2 756,80 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
413,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro FunCakes Deco Melts - jogurtová příchuť - 250g
FunCakes Deco Melts - jogurtová příchuť - 250g
392,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
98,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Belissia potravinářské barvivo černé 10 ml extrémně vysoce koncentrované. tekutina k barvení nápojů. těsto. polevy a všechny ostatní potraviny
Belissia potravinářské barvivo černé 10 ml extrémně vysoce koncentrované. tekutina k barvení nápojů. těsto. polevy a všechny ostatní potraviny
10 646,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
106,46 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro Pickerd favourite sprinkles pop konfety 110g
Pickerd favourite sprinkles pop konfety 110g
3 294,55 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
362,40 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Dortová poleva růžová PICK.125 g
Dortová poleva růžová PICK.125 g
2 542,32 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 19
317,79 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
1 804,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
126,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CONTACTO Stiel, délka: 120 mm
CONTACTO Stiel, délka: 120 mm
105,47 Kč
Prodejce: getgastro
Obrázek produktu pro Relaxdays Tyčinky na cake popy, 400 ks, bambusové, 15 cm dlouhé tyčinky na lízátka, na cake popy a lízátka, tyčinky na cake popy, přírodní
Relaxdays Tyčinky na cake popy, 400 ks, bambusové, 15 cm dlouhé tyčinky na lízátka, na cake popy a lízátka, tyčinky na cake popy, přírodní
1 418,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro ZpětDekor 15 sladkých včeliček z cukru
ZpětDekor 15 sladkých včeliček z cukru
5 250,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
105,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Callebaut W2, bílá čokoláda v podobě drobných kostek, 400 g
Callebaut W2, bílá čokoláda v podobě drobných kostek, 400 g
721,57 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 41
288,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Pickerd třpytky posyp růžové dekorace cukr růžový šumivý 34g
Pickerd třpytky posyp růžové dekorace cukr růžový šumivý 34g
1 766,18 Kč/1kg
60,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Belissia Sada potravinářských barev 10 barev 10 ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. těsto. polevy a všechny ostatní potraviny
Belissia Sada potravinářských barev 10 barev 10 ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. těsto. polevy a všechny ostatní potraviny
3 149,70 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
314,97 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro FunCakes Isomalt 250g
FunCakes Isomalt 250g
656,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
164,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Wilton Glasurfarbe Royal Blue 28 g
Wilton Glasurfarbe Royal Blue 28 g
5 473,57 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 102
153,26 Kč
Prodejce: VISO
Kuchyňské nabídky
Obrázek produktu pro 12ks ruských trysek na zdobení dortů +1 profesionální sáček na zdobení dortů 20cm sada 27ks
12ks ruských trysek na zdobení dortů +1 profesionální sáček na zdobení dortů 20cm sada 27ks
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 33
129,46 Kč
-2,59 Kč
126,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Hodnocení zákazníků

Na základě 101 hodnocení

Obrázky od zákazníků

Ohodnoceno dne 14. listopadu 2023 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Deco Melts
Hmotnost 0,25 kg
Ohodnoceno dne 21. března 2022 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Rychlé dodání, super produkt
Hmotnost 0,25 kg
Ohodnoceno dne 20. dubna 2024 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Rád si je kupuji znovu a znovu
Hmotnost 1 kg
Ohodnoceno dne 16. února 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Velmi chutné
Hmotnost 0,25 kg
Ohodnoceno dne 27. dubna 2022 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Dobrá kvalita
Hmotnost 0,25 kg
Ohodnoceno dne 8. prosince 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Všechno je skvělé
Hmotnost 0,25 kg
Ohodnoceno dne 11. prosince 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Velmi pěkný výrobek
Hmotnost 0,3 kg
Ohodnoceno dne 7. srpna 2022 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Super
Hmotnost 0,25 kg
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Knorr Aromat universal
Knorr Aromat universal
4 784,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 14 x 200g
Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 14 x 200g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
849,08 Kč
Prodejce: Lemke
303,24 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 200g
Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 200g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
60,36 Kč
Prodejce: Lemke
301,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Food Colours Velvet Spray Suede 100 ml BABY BLUE
Food Colours Velvet Spray Suede 100 ml BABY BLUE
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
437,94 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
4 379,40 Kč/1l
Obrázek produktu pro 100 kusů jedlých dortových dekorací, různé velikosti, oplatkový papír, barevné dortové dekorace s krabičkou na svatbu, narozeniny, promoci
100 kusů jedlých dortových dekorací, různé velikosti, oplatkový papír, barevné dortové dekorace s krabičkou na svatbu, narozeniny, promoci
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
503,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CANDeal
1 676,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lemke marcipánová pasta Simply Pure 1 kg - jemný berlínský syrový marcipán bez alkoholu - 54% obsah mandlí - marcipánová syrová pasta na pečení
Lemke marcipánová pasta Simply Pure 1 kg - jemný berlínský syrový marcipán bez alkoholu - 54% obsah mandlí - marcipánová syrová pasta na pečení
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
388,49 Kč
Prodejce: Lemke
388,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro HORTENSIA oplatka bílá 18ks květina na zdobení dortů a zákusků
HORTENSIA oplatka bílá 18ks květina na zdobení dortů a zákusků
425,21 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Sušené okvětní lístky chrpy 50 g Jedlé květiny
Sušené okvětní lístky chrpy 50 g Jedlé květiny
245,52 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
4 910,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Modelovací hmota tmavě zelená 250 g
Modelovací hmota tmavě zelená 250 g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
335,81 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1,34 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sušené květy chrpy červené 50g Jedlé květy
Sušené květy chrpy červené 50g Jedlé květy
214,83 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
4 296,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sušené okvětní lístky chrpy růžové 50g Jedlé květiny
Sušené okvětní lístky chrpy růžové 50g Jedlé květiny
214,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WINOSZARNIA
4 296,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro RUF tmavý oříškový nugát 125g x 8 balení
RUF tmavý oříškový nugát 125g x 8 balení
956,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CHEF tekutý kachní vývar, koncentrát do polévek a omáček 1000ml
CHEF tekutý kachní vývar, koncentrát do polévek a omáček 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
815,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
815,28 Kč/1l
Obrázek produktu pro Leimer strouhanka k vázání a zjemnění strouhanky 5000g balení po 2 kusech
Leimer strouhanka k vázání a zjemnění strouhanky 5000g balení po 2 kusech
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 10
768,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g 3 balení
Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g 3 balení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
744,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sušené okvětní lístky chrpy bílé 50g Jedlé květiny
Sušené okvětní lístky chrpy bílé 50g Jedlé květiny
184,14 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
3 682,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Opłatek na tort ŚWINKA PEPPA postacie wz3
Opłatek na tort ŚWINKA PEPPA postacie wz3
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
304,25 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro POKEMON POKEMON postavičky vzor dortové oplatky1
POKEMON POKEMON postavičky vzor dortové oplatky1
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
304,25 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro CHEF Vegan Beef Taste Liquid Concentrate Beef Flavour 1000ml
CHEF Vegan Beef Taste Liquid Concentrate Beef Flavour 1000ml
778,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
778,67 Kč/1l
Obrázek produktu pro Květ granátového jablka 10g LOVE NATURE
Květ granátového jablka 10g LOVE NATURE
71,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
3 086,96 Kč/1kg