4,8



Na základě 9 hodnocení
AXE Bodyspray Unite Love is Love 6x 150ml Deo Deospray ohne Aluminium Limitovaná edice
1 314,76 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 168,54 Kč-146,22Kč
7 790,27 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Old Spice, Dezodorant w sztyfcie Restart, 50 ml3 414 714,19 Kč/1kg
239,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Versace Eros Pour Femme Deodorant Spray 50ml10 108,60 Kč/1kg
1 010,86 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Fa Deospray Starfruit 48h1 796,00 Kč/1kg
89,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
AXE Excite Deodorant Bodyspray svůdná vůně pro něj 150ml761,93 Kč/1l
114,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tělový sprej Axe Anarchy pro ženy (6 x 150 ml) – balení
1 222,22 Kč/1l
1 100,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Deo Axe Dark Temptation 6 x 150ml Deospray Deodorant Bodyspray Herren
7 952,73 Kč/1l
1 339,13 Kč
-146,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 192,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Axe Black 6 x 150 ml deodorant ve spreji Deodorant ve spreji Deodorant ve spreji Deodorant ve spreji Deodorant nová designová sada
1 298,38 Kč/1l
1 168,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Axe Excite - Toaletní voda s rozprašovačem 150 ml
2 468 529,42 Kč/1kg
419,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

AXE 8712561249119, Pánské, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
538,00 Kč/1l
80,70 Kč
Prodejce: LAVONIO

Axe, Wild Green Mojito Cedarwood, deodorant, 150ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
720,00 Kč/1l
108,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

AXE Deo Spray Gold, Pánské, Antiperspirant, Sprejový deodorant, 150 ml, 48 h, Vanilka
2 993,13 Kč/1l
448,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Axe, Láska je láska, deodorant, 150 ml
4 006 705,90 Kč/1kg
802,99 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
681,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

AXE Apollo, Pánské, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
593,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Deodorant na tělo Axe Black Night (150 ml)
1 631,00 Kč/1l
81,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

AXE Purple Patchouli, Pánské, Parfémovaný deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 72 h, Pačuli
13 622,80 Kč/1l
681,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

AXE Collision Leather + Cookies, Pánské, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
2 111,67 Kč/1l
316,75 Kč
Prodejce: somnia24

Axe Deodorant Bodyspray Musk 150ml pro muže
1 547,13 Kč/1l
232,07 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Axe, Alaska, Deodorant, 150ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
1 900 411,77 Kč/1kg
323,07 Kč
Prodejce: somnia24

AXE - Deodorant ve spreji - Unite - Vyživující - Kořeněná vůně - 150 ml - 1 kus
3 728,60 Kč/1l
681,14 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
559,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Axe, Magnum, Deodorant, 150 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
2 160,00 Kč/1l
108,00 Kč
Prodejce: Store-Germany
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
AXE Bodyspray Unite Love is Love Deodorant bez hliníku, limitovaná edice, 6x 150 ml
- Pouze po omezenou dobu: AXE Bodyspray Unite Love is Love Limited Edition
- Deodorant ve spreji s účinnou ochranou proti tělesnému pachu - pro skvělý pocit na těle a sebevědomý vzhled
- Deodorant bez hliníku se svěžími tóny pomeranče a santalového dřeva
- AXE Bodyspray Love is Love je unisex vůně pro každého
- Hliník v plechovce deodorantu je recyklovatelný. Po použití prosím recyklujte
- AXE tělový sprej Love is Magic - Láska je kouzlo - Love is Love
V parcích, na ulici, ve městě: věříme, že to nejlepší, čím můžete být, jste vy sami. Můžeš milovat, koho chceš. Proto je tu limitovaná edice AXE Unite Love is Love - protože láska je pro každého. Svěží unisex vůně je pro každého. Nezáleží na tom, kdo se vám líbí, důležité je jen to, že se máte rádi. Zvlášť když se dějí horké věci, potřebujete spolehlivý deodorant. Takový, který účinně chrání před nepříjemným zápachem a poskytuje přitažlivou, příjemnou vůni svěžesti. Tělový deodorant AXE Unite Love is Love kombinuje účinnou ochranu AXE proti tělesnému zápachu s nádhernou, dynamickou vůní. Byla vyvinuta zkušenými y na vůně. To nejlepší, čím můžete být, jste vy sami. S AXE Love is Love oslavujeme odlišnost a podporujeme lidi v tom, aby byli tím, kým jsou. Deodorant bez hliníku AXE Love is Love je unisex vůně pro každého. AXE se zavázala k udržitelnosti - naší ambicí je, aby všechny obaly AXE byly do roku 2025 recyklovatelné nebo obsahovaly recyklovaný materiál. Hliník z plechovky deodorantu je recyklovatelný bezezbytku. Prázdnou plechovku prosím recyklujte. Tělový sprej AXE je kouzelný - láska je kouzelná - láska je láska
- Model
- Unite Love is Love
- Hmotnost
- 900 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Denátový alkohol, butan, izobutan, propan, parfém, ethylhexylglycerin, citral, kumarin, limonen
- Výrobce
- Počet kusů
- 6
- Kód EAN
- 8710847892967
- Číslo produktu
- 8710847892950
- Model
- Unite Love is Love
- Hmotnost
- 900 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Denátový alkohol, butan, izobutan, propan, parfém, ethylhexylglycerin, citral, kumarin, limonen
- Výrobce
- Počet kusů
- 6
- Kód EAN
- 8710847892967
- Číslo produktu
- 8710847892950
Žádné signální slovo
K tomu se hodí také

Aramis deodorant Aramis High Performance Antiperspirant Spray 200ml
14 484,70 Kč/1l
2 896,94 Kč
Prodejce: Rareparfum

Acqua Di Gio Pour Homme - tuhý deodorant, 75 ml
7 946,67 Kč/1l
596,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hugo Boss Boss Bottled DEO ve spreji 150 ml M
2 160,00 Kč/1l
324,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sada deodorantů ve spreji Homme (24h Ultra-Refreshing Deodorant) 2 x 100 ml
3 855,35 Kč/1l
771,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Gosh DNA 4 Deodorant ve spreji, 150ml - Osvěžující péče s dlouhotrvajícím účinkem pro absolutní jistotu po celý den.
638,27 Kč/1l
99,57 Kč
-3,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
95,74 Kč
Prodejce: LeMont

Alien - deodorant ve spreji, 100 ml
11 992,70 Kč/1l
1 199,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Marbert Man Classic přírodní deosprej 125ml
4 136,80 Kč/1l
517,10 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Versace Man Eau Fraîche DEO ve skle 100 ml M
6 620,00 Kč/1l
662,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alpa Francovka Lesana Borovice – alkoholový bylinný roztok 1000 ml
290,99 Kč/1l
290,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

NIVEA Deo Roll-on Men Cool Kick – 50 ml
9 913,80 Kč/1l
778,62 Kč
-282,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
495,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

BAC Cool Energy Men Deodorant 150 ml
1 046,67 Kč/1l
157,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Driclor Roll-On Antiperspirant 20 ml
17 650,00 Kč/1l
353,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Tabac Original antiperspirant 200 ml M
935,00 Kč/1l
187,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lancaster Eau de Deodorante in crema, Ženy, Deodorant, Deodorační krém, Tuba, 125 ml, Univerzální pleť
2 232,00 Kč/1l
279,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dsquared2 Wood for Him DST 75 ml M
6 013,33 Kč/1l
451,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

6x Axe Deospray – Black Dry 150 ml
24 833,00 Kč/1l
1 387,87 Kč
-146,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 241,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Jean Paul Gaultier Le Male, Pánské, Parfémovaný deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Máta
3 820,00 Kč/1l
573,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Acqua di Parma Deodorante alla Colonia, Unisex, Deodorant, Tuhý deodorant, Tyčka, 75 ml, Univerzální
10 838,40 Kč/1l
812,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Parfémy Blue Stratos Tělový sprej 150ml
335,93 Kč/1l
125,67 Kč
-75,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,39 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Powder Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.
1 707,54 Kč/1l
207,99 Kč
-97,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Dior Sauvage, Pánské, Parfémovaný deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Univerzální
6 293,33 Kč/1l
944,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Blanc, Deodorant Spray, For Men, 150 ml
2 068,53 Kč/1l
310,28 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Fa deodorant ve spreji 150ml Caribbean Lemons
12 648,00 Kč/1l
632,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

láhev o objemu 200 ml
820,00 Kč/1l
164,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Adidas Ice Dive 200ml, Pánské, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 200 ml, 48 h
380,95 Kč/1l
76,19 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Payot Optimale DEO Roll-On 75 ml M
4 786,67 Kč/1l
359,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

HIDROFUGAL 9705 HIDROFUGAL CLASSIC ZERSTÄUBER Deo-Spray 75,0 ml
4 321,73 Kč/1l
324,13 Kč
Prodejce: somnia24

Neparfémovaný krémový antiperspirant Hidrosis Control (Anti-Perspirant Cream) 50 ml
7 758,60 Kč/1l
387,93 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Rabanne Lady Million DEO ve spreji 150 ml W
3 953,33 Kč/1l
593,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic DST 75 g M
2 000,00 Kč/1kg
324,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
78% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
78%22% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
22%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá vůně
a rychlé dodání
Ohodnoceno dne 30. července 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno šlo skvěle
Děkuji za můj oblíbený deodorant.
Ohodnoceno dne 14. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá vůně
Vůně Hammer.
Ohodnoceno dne 16. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Článek je skvělý
Ohodnoceno dne 15. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Powder Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
207,99 Kč
-97,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 707,54 Kč/1l

Mitchum Shower Fresh Deodorant pro ženy 63 g
155,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 380,79 Kč/1l

Cool Rush Deodorant v tyčince Degree 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
214,99 Kč
-72,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 881,45 Kč/1l

Sportovní deodorant Degree pro muže 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
214,99 Kč
-65,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 39,6 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 512,56 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, pudr Fresh Alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 39,6 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 512,56 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 36,9 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 465,85 Kč/1l

Deodorant tyčinka Levandule Essentials A&H 71 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
298,99 Kč
-123,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 478,73 Kč/1l

A&H Juniper Berry Stick Deodorant 71g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 499,90 Kč/1l

Secret - Dámský Antiperspirant v Tuhém Stiku 48g - Powder Fresh
116,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 437,29 Kč/1l

Arm & Hammer Essentials tuhý dezodorant 71g | Bez hliníku | Citrusovo-pomerančová vůně
214,44 Kč
-45,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
168,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 380,14 Kč/1l

Arm & Hammer - Tuhý Deodorant Bez Parfemace 71g - Essentials Unscented - Bez Hliníku
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 013,94 Kč/1l

Old Spice | Deodorant Stick - Coconut Palm - 73g - Vůně palem - Old Spice Fiji
389,99 Kč
-71,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
318,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
4 369,73 Kč/1l

Old Spice | Deodorant Stick - Fiji - 85 g - Bez hliníku - Dlouhotrvající ochrana - Svěží pocit



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 823,41 Kč/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pro muže 96 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 301,98 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 707,54 Kč/1l

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez hliníku - Účinná ochrana - Šetrný k pokožce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 058,71 Kč/1l

Deodorant Extreme Blast Degree pro muže 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

Deodorant pro muže Cool Comfort Degree 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
324,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika - deodorant s rozprašovačem deodorant limetka šalvěj (5 x 75 ml)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
999,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
2 664,00 Kč/1l