5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hamker Jaegersauce pikantní s masem a pečeněmi 5kg157,88 Kč/1kg
789,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Omáčka Homann salsa207,81 Kč/1l
623,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Händlmaier BBQ omáčka se sladkou hořčicí ideální na grilované maso 200ml211,95 Kč/1l
42,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Develey okurková omáčka s křupavými kousky zeleniny 875ml225,37 Kč/1l
197,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ZEISNER Omáčka na šašlik 800ml
399,14 Kč/1l
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Knorr Parika omáčka po maďarsku s pikantní ovocnou příchutí 250ml
189,40 Kč/1l
48,67 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Chilli omáčka pálivá a kořeněná, ideální k masu 250ml
189,40 Kč/1l
48,67 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Texicana salsa omáčka k namáčení a ochucení 500ml
196,48 Kč/1l
98,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka Homann Paprika, pikantní, krémová a s výraznou chutí, 400 ml
147,87 Kč/1l
59,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier Horká rajčatová omáčka ideální k masu a raclette 200ml
264,30 Kč/1l
52,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kühne omáčka na šašlik chutné a pikantní koření 250ml
216,28 Kč/1l
54,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey Barbecue Sauce silně pikantní v balení 3x875ml jemná
198,79 Kč/1l
521,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BBQ omáčka s příchutí uzených švestek Fanex 450 g
175,00 Kč/1kg
78,75 Kč
Prodejce: Katomix

Omáčka Cholimex s chilli a ananasem, pikantní a aromatická, ideální k namáčení, 250 ml
199,84 Kč/1l
49,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne pálivá chilli omáčka pálivá aromatická s chilli 250ml
216,28 Kč/1l
54,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey FoodTrip Döner Kebab omáčka Scharfe Kebap omáčka 300 ml
236,48 Kč/1kg
83,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Kari omáčka pikantní ovocná s hranolky a grilovanými pokrmy 250ml
218,24 Kč/1l
54,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lukull kari omáčka s jemným kořením ideální k rýži a masu 1000ml
273,41 Kč/1l
273,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Jäger omáčka ideální na řízky a steaky 200g
63,27 Kč/1l
137,25 Kč
-10,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
126,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Remia Zigeunersaus Pittig 500 ml – Pikantní, pikantní omáčka k masu a grilu
244,20 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Omáčka Knorr Schaschlik, pikantní a rajčatová, ideální k masu, 250 ml
Přehled produktu
Omáčka Knorr Schaschlik, pikantní a rajčatová, 250 ml, zaujme harmonickou kombinací šťavnatých rajčat, jemných kousků cibule a vyváženého koření. Tato omáčka, která je připravena k použití, se skvěle hodí jako příloha k grilovanému masu, cevapčićům, klobásám nebo dalším slaným pokrmům. Její plná chuť dodává mnoha pokrmům příjemnou, kořeněnou a mírně pikantní notu. Ať už při grilování, v domácí kuchyni nebo jako dip k přílohám, omáčka Knorr Schaschlik je všestranně použitelná a lze ji použít přímo. Díky svému vyváženému složení představuje praktické řešení pro všechny, kteří hledají aromatickou grilovací omáčku s rajčatovou chutí.
Hlavní vlastnosti
Omáčka Knorr Schaschlik kombinuje výraznou chuť zralých rajčat s jemnými kousky cibule a pečlivě vybraným kořením. Tím vzniká aromatická omáčka, která doplňuje chuť masových pokrmů a je velmi univerzální.
Omáčka je okamžitě připravena k podávání a lze ji vychutnat jak studená, tak i mírně ohřátá. Její praktické použití z ní činí ideální volbu pro každodenní použití, grilování nebo spontánní jídla.
Receptura neobsahuje žádné zvýrazňovače chuti, konzervanty ani barviva. Díky tomu je tato omáčka vhodná pro mnoho klasických i moderních pokrmů a zaujme svou vyváženou chutí.
Tipy pro použití
Omáčka Schaschlik může být servírována přímo z lahve nebo krátce ohřátá. Skvěle se hodí jako klasická grilovací omáčka nebo k dochucení různých masových pokrmů.
Tato omáčka se obzvláště dobře hodí k cevapi, masu na špejli, steakům, klobásám, karbanátkům nebo vydatným polévkám. Stejně tak se skvěle hodí k hranolkům, pečeným bramborám, rýžovým pokrmům nebo jako dip k různým přílohám.
Pro individuální chuť lze omáčku doplnit čerstvými bylinkami nebo nasekanou paprikou. Tímto vznikají různé varianty pro různé pokrmy.
Často kladené otázky
Je omáčka Knorr Šašlik ihned připravena k podávání?
Ano. Omáčku lze použít přímo nebo ji, pokud si přejete, krátce ohřát.
K jakým pokrmům se hodí omáčka Šašlik?
Hodí se k grilovanému masu, cevapi, klobásám, masu na špejli, karbanátkům, polévkám a také jako dip k hranolkům nebo pečeným bramborám.
Obsahuje omáčka zvýrazňovadla chuti nebo umělé přísady?
Podle poskytnutých informací o produktu je omáčka vyráběna bez zvýrazňovadel chuti, konzervantů a barviv.
Lze omáčku použít i jako dip?
Ano. Je vynikající jako dip k bramborovým přílohám, zelenině nebo různým svačinám.
Jak lze chuť omáčky individuálně vylepšit?
Chuť lze doplnit čerstvými bylinkami nebo paprikou podle osobních preferencí.
Unilever Deutschland Holding GmbHAm Strandkai 1
20457 Hamburk
Německo
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.25 l
- Seznam přísad
- 67 % rajčatový protlak, cukr, lihový ocet, 4 % cibule, modifikovaný škrob, jedlá sůl, koření, řepkový olej, aromata, okyselující látka (kyselina citronová), koncentrát šťávy z červené řepy. Může obsahovat CELER a HOŘČICI.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 385 kJ Kalorická hodnota v kcal 92 kcal Tuky 1,4 g Nasycené mastné kyseliny 0,1 g Sacharidy 18 g Cukr 14 g Bílkoviny 1,1 g Sůl 1,8 g Vláknina 0 g
- Potravinářský podnik
- Unilever Deutschland Holding GmbHAm Strandkai 1 20457 Hamburg Deutschland
- Prodejní název
- Omáčka šašlik
- Výrobce
- Unilever Deutschland
- Číslo produktu
- 26099
- Kód EAN
- 4251753766422
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.25 l
- Seznam přísad
- 67 % rajčatový protlak, cukr, lihový ocet, 4 % cibule, modifikovaný škrob, jedlá sůl, koření, řepkový olej, aromata, okyselující látka (kyselina citronová), koncentrát šťávy z červené řepy. Může obsahovat CELER a HOŘČICI.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 385 kJ Kalorická hodnota v kcal 92 kcal Tuky 1,4 g Nasycené mastné kyseliny 0,1 g Sacharidy 18 g Cukr 14 g Bílkoviny 1,1 g Sůl 1,8 g Vláknina 0 g
- Potravinářský podnik
- Unilever Deutschland Holding GmbHAm Strandkai 1 20457 Hamburg Deutschland
- Prodejní název
- Omáčka šašlik
- Výrobce
- Unilever Deutschland
- Číslo produktu
- 26099
- Kód EAN
- 4251753766422
K tomu se hodí také

Knorr Parika omáčka po maďarsku s pikantní ovocnou příchutí 250ml
189,40 Kč/1l
48,67 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr česneková omáčka jemná krémová ideální na grilování 250ml
189,40 Kč/1l
48,67 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Chilli omáčka pálivá a kořeněná, ideální k masu 250ml
189,40 Kč/1l
48,67 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Texicana salsa omáčka k namáčení a ochucení 500ml
196,48 Kč/1l
98,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Kari omáčka ovocně svěží ideální k drůbeži a rýži 250ml
189,40 Kč/1l
48,67 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Solární lucerna ve tvaru trychtýře - cca 23x20 cm - z plastu v černé barvě
337,25 Kč
Prodejce: Special-trends

Celé kari G.Kečup D.800ml
104,30 Kč/1kg
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
367,50 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
306,90 Kč/1kg
306,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ATIKA MB 2500 Zahradní drtič nožů Elektrický drtič | 230V | 2500W
2 016,35 Kč
Prodejce: Altrad-Lescha-Atika-GmbH

Knorr Medová hořčičná omáčka jemná s koprem ideální k drůbeži 250ml
189,40 Kč/1l
48,67 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

slunečník s LED osvětlením Slunečník s dopravním světlem 350 cm Zahradní slunečník Pavilon - krémový
3 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

ZEISNER Omáčka na šašlik 800ml
399,14 Kč/1l
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Omáčka Homann Paprika, pikantní, krémová a s výraznou chutí, 400 ml
147,87 Kč/1l
59,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RCB Dětská Elektrická Koloběžka, Skládací Elektrická Koloběžka pro děti, Maximální Dojezd 16 km, Maximální Rychlost 20 km/h
4 669,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice

Heinz Tomato Ketchup 281394 500ml
243,98 Kč/1l
121,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi omáčka na řízky ideální pro každý řízek 2er za 2x 250ml
818,50 Kč/1kg
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chilli-Sriracha-Sauce 455ml - Flying Goose
361,67 Kč/1l
164,56 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
220,20 Kč/1l
55,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Currywurst Sauce ovocná a pikantní s jemnou pálivostí 500ml
197,00 Kč/1l
98,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Bulls Eye Original BBQ Sauce s intenzivní kouřovou chutí 300ml
314,34 Kč/1kg
111,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kohout sladká chilli omáčka na kuřecí maso a maso ovocně pikantní 650ml
91,97 Kč/1kg
120,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
1 035,68 Kč/1l
227,85 Kč
Prodejce: somnia24

Heinz American Burger, 400 ml, 1535 kJ, 372 kcal, 2,1 g, 9,6 g, 35,5 g
823,15 Kč/1l
329,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Pokemon Prismatische Entwicklungen Top Trainer Box KP8.5 DE
6 551,00 Kč
Prodejce: TCC-SHOP

tonies 11003568, Hudební hračka, 8 rok/roky, Vícebarevný
731,21 Kč
-38,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
692,96 Kč
Prodejce: 132-Shop

Skleněná konvice Ecosa s nastavením teploty | 40 °C - 100 °C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvětlení | Vysoce kvalitní nerezová ocel
722,03 Kč
Prodejce: Enstore

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
268,97 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. června 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BBQ grilovací omáčka Cherry Apple Habanero Rib glaze 439g
381,00 Kč
Prodejce: Vladeko
828,26 Kč/1kg

Mondamin Sossenbinder světlý klasický výnosný osvědčený 10000 g
3 579,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
357,96 Kč/1kg

Mlýnek na chilli Piri Piri Peperoncino Mletí papriček Koření Bylinky
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 509,95 Kč/1kg

BBQ omáčka Napoleon Hickory Smoked 240 ml
129,00 Kč
Prodejce: Vladeko
537,50 Kč/1kg

Thomy Veganská BBQ omáčka s kouřovou příchutí, láhev s dávkovačem 200 ml
67,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
335,50 Kč/1l

Pinata Jalapeno sýrová omáčka krémová, pikantní a všestranná 3000g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
813,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
271,23 Kč/1kg

CHEF Demi Glace Brown Sauce Premium koncentrát pro omáčky 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
809,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
809,90 Kč/1l

Hamker Jaegersauce pikantní s masem a pečeněmi 5kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
789,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,88 Kč/1kg

Alce NeroRajčatový protlak (500g), 20599



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
196,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
393,98 Kč/1l

Develey Barbecue Sauce smoky 4-pack (4 x 875 ml) 3500 ml
697,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
199,28 Kč/1l

Omáčka Nando's Peri-Peri s citronem a bylinkami, 125 g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
865,38 Kč
-129,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
735,77 Kč
Prodejce: AllYouNeed
440,58 Kč/1kg

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná kořenící omáčka 150 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
92,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
619,80 Kč/1l

Block House Steaková omáčka s rajčaty a paprikou na grilování 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
114,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
477,63 Kč/1l

Remuláda klasika z Dánska Original Danish Remoulade 900g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
91,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
101,61 Kč/1kg

Karamelová poleva Schwartau je dokonalým doplňkem vašich dezertů, 1530 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
572,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
374,48 Kč/1l

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantní kořenící omáčka s chilli 2000ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(12)Počet hodnocení: 12
455,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
227,73 Kč/1l

Hela Currywurst omáčka pikantní a lahodná, opravdová klasika, balení 800 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(12)Počet hodnocení: 12
111,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
117,67 Kč/1kg

Lacroix omáčka pepřová smetana připravená k podávání ideální k masu 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
635,33 Kč/1l

BBQUE Grilovací omáčka Medová hořčice sladká a pikantní ideální na grilování 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
165,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
414,55 Kč/1l

Cremonini ovoce s aceto meruňkami jemná sladkokyselá omáčka 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
180,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
721,64 Kč/1l