Nejdůležitější informace v kostce

  • Díky 28 pinzetám s technologií MicroGrip pro efektivní odstranění chloupků.
  • Užijte si týdny dokonale hladké pokožky.
  • Masážní hlavice s pulzními vibracemi pro snížení pocitu bolesti.
  • Dokonale se přizpůsobí konturám těla, i v obtížných oblastech.
  • Integrované osvětlení Smartlight odhalí i ty nejjemnější chloupky.
Generováno umělou inteligencí na základě údajů o produktu

Pinzeta Braun Silk-épil 5 505 Power 28 Fialová, bílá

3 315,00 Kč

Doprava zdarma

Doprava k vám domů

pá 16. – út 20. října

Bezplatné vrácení zboží – 14 dní

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Braun Silk-épil 1 1-000, Růžová, Bílá, 20 pinzeta/pinzety, SoftLift, AC, Německo
Braun Silk-épil 1 1-000, Růžová, Bílá, 20 pinzeta/pinzety, SoftLift, AC, Německo
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 203,60 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
Obrázek produktu pro Epilátor Legepil SE1-176
Epilátor Legepil SE1-176
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 9
1 199,00 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
Obrázek produktu pro Braun Silk-épil 5 5-050, Růžová, Bílá, 28 pinzeta/pinzety, MicroGrip, Baterie, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz
Braun Silk-épil 5 5-050, Růžová, Bílá, 28 pinzeta/pinzety, MicroGrip, Baterie, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz
2 098,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Braun Silk-épil 1 1-010, Růžová, Bílá, 20 pinzeta/pinzety, MicroGrip, Epilace, AC, 100 - 240 V
Braun Silk-épil 1 1-010, Růžová, Bílá, 20 pinzeta/pinzety, MicroGrip, Epilace, AC, 100 - 240 V
999,00 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
Obrázek produktu pro Braun Silk-épil 5 5/500 SensoSmart, Růžová, Bílá, 28 pinzeta/pinzety, 1 h, 30 min
Braun Silk-épil 5 5/500 SensoSmart, Růžová, Bílá, 28 pinzeta/pinzety, 1 h, 30 min
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 11
1 818,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime
Obrázek produktu pro Braun Silk-épil 5-825 Power, elektrický epilátor
Braun Silk-épil 5-825 Power, elektrický epilátor
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
4 070,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Obrázek produktu pro Braun Silk-épil 5 81728163, Bílá, Břicho, Podpaží, Back thigh, Bikiny, Hýždě, Hruď, Front thigh, Hlava, Vnitřní paže,..., Holicí, Baterie, 100 - 240 V, Zabudovaná baterie
Braun Silk-épil 5 81728163, Bílá, Břicho, Podpaží, Back thigh, Bikiny, Hýždě, Hruď, Front thigh, Hlava, Vnitřní paže,..., Holicí, Baterie, 100 - 240 V, Zabudovaná baterie
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 47
3 770,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Braun Silk-épil 3 3-031, Růžová, Bílá, 20 pinzeta/pinzety, SoftLift, AC, Německo
Braun Silk-épil 3 3-031, Růžová, Bílá, 20 pinzeta/pinzety, SoftLift, AC, Německo
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 30
2 709,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Philips Satinelle Essential BRE225/00 Kompaktní epilátor s kabelem, Purpurová, Bílá, AC, 15 V, 15 V
Philips Satinelle Essential BRE225/00 Kompaktní epilátor s kabelem, Purpurová, Bílá, AC, 15 V, 15 V
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 53
9 146,42 Kč
Prodejce: Technology-Germany
Obrázek produktu pro Braun Silk-épil 9 81688635, Bílá, Zlato, 40 pinzeta/pinzety, Podpaží, Bikiny, Front thigh, Vnitřní paže, Outer upper arms, Holicí, LED, 0,5 mm
Braun Silk-épil 9 81688635, Bílá, Zlato, 40 pinzeta/pinzety, Podpaží, Bikiny, Front thigh, Vnitřní paže, Outer upper arms, Holicí, LED, 0,5 mm
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 171
8 629,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Obrázek produktu pro Braun Silk-épil 5 5-030, Růžová, Bílá, 28 pinzeta/pinzety, MicroGrip, 0,5 mm, Baterie, Zabudovaná baterie
Braun Silk-épil 5 5-030, Růžová, Bílá, 28 pinzeta/pinzety, MicroGrip, 0,5 mm, Baterie, Zabudovaná baterie
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 9
2 937,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
Obrázek produktu pro Braun Silk-épil 5 5-011, Bílá, MicroGrip, 0,5 mm, Baterie, Německo
Braun Silk-épil 5 5-011, Bílá, MicroGrip, 0,5 mm, Baterie, Německo
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 4
2 094,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Braun Silk-épil 3 81711457, Růžová, Bílá, 20 pinzeta/pinzety, Back thigh, Bikiny, Front thigh, Vnitřní paže, Outer thigh, Outer upper arms, AC, 100 - 240 V, 12 V
Braun Silk-épil 3 81711457, Růžová, Bílá, 20 pinzeta/pinzety, Back thigh, Bikiny, Front thigh, Vnitřní paže, Outer thigh, Outer upper arms, AC, 100 - 240 V, 12 V
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 13
4 834,10 Kč
Prodejce: G-Electronics
Obrázek produktu pro Braun Silk-épil 5 81770432, Bílá, 28 pinzeta/pinzety, MicroGrip, Holicí, 1,23 m, Baterie
Braun Silk-épil 5 81770432, Bílá, 28 pinzeta/pinzety, MicroGrip, Holicí, 1,23 m, Baterie
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 7
3 696,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Braun Silk-épil 7 7175, Růžová, Bílá, 40 pinzeta/pinzety, Vestavěný, 1 h, 40 min
Braun Silk-épil 7 7175, Růžová, Bílá, 40 pinzeta/pinzety, Vestavěný, 1 h, 40 min
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 466,00 Kč
Prodejce: Alky
Obrázek produktu pro Braun MBSES5 Silk-epil 5 Design Edition 4v1 epilátor s holicím nástavcem
Braun MBSES5 Silk-epil 5 Design Edition 4v1 epilátor s holicím nástavcem
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
7 263,30 Kč
Prodejce: G-Electronics
Obrázek produktu pro Braun Silk-épil 9 81646959, Růžové zlato, Bílá, 40 pinzeta/pinzety, 1 SensoFoil, Baterie, 100 - 240V, Zabudovaná baterie
Braun Silk-épil 9 81646959, Růžové zlato, Bílá, 40 pinzeta/pinzety, 1 SensoFoil, Baterie, 100 - 240V, Zabudovaná baterie
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 10
16 461,70 Kč
Prodejce: Technology-Germany
Obrázek produktu pro BRAUN Silk Epil 5-060 Epilátor pro ženy k dlouhodobé depilaci + nástavec na zastřihování + nástavec na peeling, bílá / flamingově růžová
BRAUN Silk Epil 5-060 Epilátor pro ženy k dlouhodobé depilaci + nástavec na zastřihování + nástavec na peeling, bílá / flamingově růžová
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
3 313,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Braun Silk-épil 5 Wet&Dry 81683690, Bílá, Růžová, 28 pinzeta/pinzety, Close-Grip, Bikiny, Front thigh, Vnitřní paže, LED, 1 SensoFoil
Braun Silk-épil 5 Wet&Dry 81683690, Bílá, Růžová, 28 pinzeta/pinzety, Close-Grip, Bikiny, Front thigh, Vnitřní paže, LED, 1 SensoFoil
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
3 686,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Braun Silk-épil 3 -277, Bílá, Růžová, 20 pinzeta/pinzety, Holicí, 123 m, AC, 100 - 240 V
Braun Silk-épil 3 -277, Bílá, Růžová, 20 pinzeta/pinzety, Holicí, 123 m, AC, 100 - 240 V
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 10
3 395,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Elektrický epilátor Braun Silk-épil 5-505 pro ženy je ideální pro šetrné odstraňování chloupků. Užijte si týdny hladké pokožky díky technologii MicroGrip s 28 pinzetami, které odstraňují chloupky krátké pouhých 0,5 mm. Dámský epilátor funguje na elektřinu pro nepřetržitý provoz během odstraňování chloupků u žen. Dámský depilátor Braun Silk-épil 5 s napájecím kabelem je navržen pro nepřerušované odstraňování chloupků za sucha a nikdy vás nezklame.



Součástí balení je:

balení obsahuje: 1 epilátor

1 čisticí kartáček

1 napájecí adaptér



1 krytka pro maximální přilnavost k pokožce Dámský epilátor Braun Silk-épil 5 -505 Power Epilátor pro první použití Jemná epilace s kabelem pro nepřerušované napájení,. Barva výrobku: fialová, bílá, Počet pinzet: 28 pinzet, Technologie pinzet: MicroGrip. Napájení: střídavý proud, Vstupní napětí střídavého proudu: 100 - 240 V. Hmotnost: 297 g. Typ balení: Krabice, Šířka balení: 180 mm, Hloubka balení: 65 mm. Výška přepravního kartonu: 21 cm, Délka přepravního kartonu: 40,6 cm, Šířka přepravního kartonu: 18,8 cm
Vlastnosti
Počet pinzet28 pinzet
Technologie pinzetyMicroGrip
OmyvatelnýNe
Barva výrobkuFialová, bílá
Mokrý a suchýNe
Počet rychlostí2
Masážní funkceAno
Délka kabelu1,23 m
Minimální délka řezu0,5 mm
Bezpečnostní upozorněníZ hygienických důvodů nesdílejte tento spotřebič s jinými osobami. Tento spotřebič je vybaven speciálním napájecím kabelem s integrovaným bezpečnostním systémem nízkého napětí. Nevyměňujte ani nemanipulujte s žádnou z jeho částí. V opačném případě hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem. Používejte pouze napájecí kabel dodaný se spotřebičem. Pokud je spotřebič označen symbolem 492, lze jej použít s jakoukoli napájecí jednotkou Braun s kódem 492-XXXX. Spotřebič lze mýt pod tekoucí vodou. Upozornění: Před čištěním hlavic vodou odpojte spotřebič od zdroje napájení. Tento spotřebič mohou používat děti ve věku nejméně 8 let a osoby se sníženými fyzickými, smyslovými nebo duševními schopnostmi nebo s nedostatkem zkušeností a informací, pokud jsou pod dohledem jiné osoby nebo pokud obdržely pokyny týkající se správného používání spotřebiče a jsou si vědomy souvisejících rizik. Děti si se spotřebičem nesmí hrát. Čištění a údržbu spotřebiče nesmí provádět děti, pokud nejsou starší 8 let a nejsou pod dohledem. Spotřebič se při zapnutí nesmí dostat do kontaktu s vlasy, řasami, stuhami apod. aby se předešlo nebezpečí poranění a aby nedošlo k zablokování nebo poškození spotřebiče.
Správa napájení
NapájeníSÍŤOVÝ ZDROJ
Vstupní napětí střídavého proudu100 - 240 V
Rozměry a hmotnost
Hmotnost297 g
Obsah balení
Čisticí kartáčkyAno
Údaje o balení
Typ obaluKrabice
Šířka balení180 mm
Hloubka balení65 mm
Výška balení197 mm
Hmotnost balení430,23 g
Logistické údaje
Výška přepravního kartonu21 cm
Délka přepravního kartonu40,6 cm
Šířka přepravního kartonu18,8 cm Šířka přepravního kartonu
Hmotnost přepravního kartonu2,83 kg
Množství přepravního kartonu6 ks



Braun Silk-épil 5 505 Power. Barva výrobku: šedá, černá, bílá: Počet pinzet: 28 pinzet, Technologie pinzet: Technologie: MicroGrip. Zdroj napájení: Hmotnost: 297 g. Typ balení: Síťový zdroj, Vstupní napětí: 100 - 240 V: Šířka balení: 180 mm, Hloubka balení: 65 mm. Výška přepravního (vnitřního) kufříku: 21 cm, Délka přepravního (vnitřního) kufříku: 40,6 cm, Šířka přepravního (vnitřního) kufříku: 18,8 cm

Braun | Epilátor | SE5505P Silk-epil | Doba provozu (max.) min | Životnost žárovky (bliká) | Počet úrovní výkonu | Bílá Technické detaily: - Vnitřní osvětlení, - Vnitřní osvětlení, - Vnitřní osvětlení:
Název výrobku výrobce - SE5505P Silk-epil
Řada výrobků výrobce - Epilátor
barva - bílá
Výrobce - Braun

Práce:
Výrobce - Mokry & Suchy - Ne

  • Vlastnosti balení / Hrubá hloubka (mm): (mm) 180
  • Vlastnosti balení / Hrubá výška (mm): hloubka (mm): 195
  • Vlastnosti balení / Hrubá hmotnost: 0,437 kg
  • Vlastnosti balení / Hrubá šířka (mm): (mm): 65
  • Vlastnosti balení / Čistá hmotnost: 0,364 kg
  • Vlastnosti balení / Množství v balení: 6 ks.
  • Vlastnosti balení / Papír/lepenka: 6 ks: 73 g
  • Vlastnosti balení / Hmotnost táry (kg): 0.073 kg
  • Vlastnosti balení / Objem (m3): 0.0022815 m³
  • Vlastnosti balení / Naplněná baterie: Ne
  • Vlastnosti balení / Daň z OEEZ: CL109:5:2017-04-01
  • Vlastnosti balení / Hmotnost TI (kg): 0.03 kg
  • Vlastnosti balení / Klasifikace baterie: CL126:NE:2016-12-09
  • Vlastnosti balení / Složení baterie: CL127:KT:2016-12-09
  • Vlastnosti balení / Typ baterie: Akumulátor
  • Vlastnosti balení / Hrubá hloubka hlavního kartonu: 405 mm
  • Vlastnosti balení / Hrubá šířka hlavního kartonu: 185 mm
  • Vlastnosti balení / Hrubá výška hlavního kartonu: 205 mm
  • Vlastnosti balení / Čistá hmotnost hlavního kartonu: 2 622 kg
  • Vlastnosti balení / Hlavní karton s vlastní hmotností: 0,261 kg
  • Vlastnosti balení / Množství palety: 672 szt.
  • Technické detaily / Název produktu výrobce: SE5505P Silk-epil
  • Technické detaily / Řada výrobků výrobce: Epilátor
  • Technické detaily / Model: Epilátor - epilátor, který se používá v domácnosti: Šňůrový
  • Technické detaily / barva: Bílá
  • Technické detaily / Akcesoria w zestawie: 1 x attachment
  • Technické detaily / Liczba szczypiec: 40
  • Technické detaily / Výrobce: S: Braun
  • Opis ogólny / Bezprzewodowy: No
  • Opis ogólny / Minimalna długość włosa: 0.5 mm
  • Praca / Mokry & Suchy: Ne
  • Pozostałe właściwości / Źródło zasilania: Síťové napájení
  • Pozostałe właściwości / Funkcje regulowane: Extrémně šetrný epilační systém s masážními válečky. Smartlight osvětluje i ty nejtenčí chloupky. Posuvná epilační hlava se dokonale přizpůsobí liniím vašeho těla.


  • Nepřetržité napájení: kabelový dámský epilátor pro nepřetržité napájení a výkonnou epilaci po celou dobu
  • Šetrný: elektrický epilátor pro ženy s nastavením rychlosti pro extra šetrné odstraňování chloupků
  • Dlouhodobá výdrž: týdny hladké pokožky, ne jen dny
  • Méně bolesti: vysokofrekvenční masážní čepička s aktivními pulzními vibracemi pro snížení pocitu bolesti
  • Účinný: přizpůsobí se všem konturám a zajistí účinné odstranění chloupků i v obtížných oblastech, jako jsou kolena a podpaží

Epilátor Braun Silk-epil pro ženy 5-505 a je ideální pro šetrné odstraňování chloupků. Užijte si týdny hladké pokožky díky technologii MicroGrip s 28 pinzetami, které odstraňují krátké chloupky do 0,5 mm. Elektrický epilátor pro ženy funguje prostřednictvím síťového napájení pro bezproblémové napájení během epilace. Epilátor pro ženy s napájecím kabelem Braun Silk-Epil 5 je navržen pro bezproblémové odstraňování chloupků za sucha a nikdy vás nezklame. Epilátor pro ženy. Epilace chloupků pro ženy.



Hmotnost TI (kg): 0,03 kg
Klasifikace baterie: CL126:NE:2016-12-09
Složení baterie: CL127:KT:2016-12-09
Typ baterie : dobíjecí baterie
Název výrobku výrobce : SE5505P Silk-epil
Řada výrobků výrobce : Epilátor
Typ : Šňůrový
Barva výrobku : bílá
Bezdrátový : Ne
Pro mokré a suché použití: Epilátor je určen pro mokré a suché použití: Ne
Dodávané příslušenství : 1 x nástavec
Zdroj napájení: Síťové napájení
Special features: Extrémně šetrný epilační systém s masážními válečky. Inteligentní světlo Smartlight osvětluje i ty nejtenčí chloupky. Posuvná epilační hlava se dokonale přizpůsobí liniím vašeho těla.
Počet pinzet: 40
Minimální délka chloupků: 0,5 mm



Braun Silk-épil 5 Power (5-505), bílá/fialová | epilátor, odstraňovač chloupků

  • Značka: Braun
  • Šetrná epilace: Elektrický epilátor pro ženy s nastavitelnou rychlostí pro extra šetrnou epilaci.
  • Účinný na všechny kontury: Přizpůsobí se konturám těla a spolehlivě odstraní chloupky i v obtížných oblastech, jako jsou kolena a podpaží.
  • Méně bolesti: Masážní hlavice s pulzními vibracemi pocit bolesti.
  • Dlouhotrvající hladkost: Hladká pokožka po celé týdny, ne jen dny.
  • Nepřetržité napájení:
  • Rozměry a hmotnost: cca 18 x 6,5 x 19,7 cm; 297 gramů


Dámský epilátor Braun Silk-épil 5-505 Power s 28 pinzetami zachytí chloupky dlouhé pouhých 0,5 mm. Součástí balení je masážní nástavec pro šetrnější epilaci. Aby byl epilátor vždy připraven k použití, lze jej použít pouze s připojeným kabelem.

Hlavní vlastnosti
  • Důkladná a šetrná epilace díky 28 pinzetám
  • Nástavec s masážními kotoučky pro šetrnější epilaci
  • Provoz pouze s připojeným kabelem
  • S osvětlením Smart light, aby vám neunikl žádný chloupek
  • Vhodný pro začátečnice
Obsah balení
  • 1× tělo epilátoru Braun Silk épil 5-505 Power
  • 1× nástavec s masážními kotoučky
  • 1× nástavec pro kontakt s pokožkou
  • 1× napájecí zdroj


Hlavní vlastnosti Vlastnosti Barva výrobku Fialová, bílá Počet pinzet 28 Pinzety Omyvatelné Ne Mokré a suché Ne Technologie pinzet MicroGrip Počet rychlostí 2 Masážní funkce Ano Délka kabelu 1,23 m Minimální délka chloupků 0,5 mm Napájení Zdroj střídavého proudu AC Vstupní napětí 100 - 240 V Hmotnost a rozměry Hmotnost 297 g Rozsah dodávky Čisticí kartáček Ano Údaje o balení Typ balení Krabice Šířka balení 180 mm Hloubka balení 65 mm Výška balení 197 mm Hmotnost balení 430,23 g Logistické údaje Výška přepravního kartonu 21 cm Délka přepravního kartonu 40,6 cm Šířka přepravního kartonu 18,8 cm Hmotnost (vnitřní) přepravního kartonu 2,83 kg Množství v přepravním kartonu 6 kusů

Pokud hledáte ideální výrobek pro péči o své intimní partie, elektrický epilátor Braun 505 Power je přesně to, co potřebujete!Vlastnosti: 2 rychlostiNeoplachovatelnýTyp zástrčky: UE zástrčkaZásuvný produkt: AnoBarva: ČernáFialováNapětí: 100 - 240 VEVčetně balení: KartáčMasážní funkce: JagVelikost: 197 cmRychlosti: 2 nastavení rychlosti

Epilátor Braun SE5505P Silk-epil White
Barva
Fialová
Bílá
Hmotnost
1.2 kg
Oblast použití
Tělo
Napětí
240 V
Výrobce
Počet kusů
1
Počet holicích prvků
28
Cílové skupiny
Ženy
Kód EAN
4210201388661
Číslo produktu
65535331

Barva
Fialová
Bílá
Hmotnost
1.2 kg
Oblast použití
Tělo
Napětí
240 V
Výrobce
Počet kusů
1
Počet holicích prvků
28
Cílové skupiny
Ženy
Kód EAN
4210201388661
Číslo produktu
65535331
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro heimtexland ® záclony záclony sablé bílá transparentní volán páska záclona typ96 výška 245 cm 300cm f. deco br. 100-130cm
heimtexland ® záclony záclony sablé bílá transparentní volán páska záclona typ96 výška 245 cm 300cm f. deco br. 100-130cm
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 61
1 067,15 Kč
Prodejce: Heimtexland
Obrázek produktu pro Braun Silk-épil 3 3-031, Růžová, Bílá, 20 pinzeta/pinzety, SoftLift, AC, Německo
Braun Silk-épil 3 3-031, Růžová, Bílá, 20 pinzeta/pinzety, SoftLift, AC, Německo
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 30
2 709,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Braun Silk-épil 5 81728163, Bílá, Břicho, Podpaží, Back thigh, Bikiny, Hýždě, Hruď, Front thigh, Hlava, Vnitřní paže,..., Holicí, Baterie, 100 - 240 V, Zabudovaná baterie
Braun Silk-épil 5 81728163, Bílá, Břicho, Podpaží, Back thigh, Bikiny, Hýždě, Hruď, Front thigh, Hlava, Vnitřní paže,..., Holicí, Baterie, 100 - 240 V, Zabudovaná baterie
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 47
3 770,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 23
359,00 Kč
-22,13 Kč
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
Obrázek produktu pro Pasta - Fusilli Spiralen hell 500g
Pasta - Fusilli Spiralen hell 500g
103,42 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
51,71 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
72,25 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 15
361,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
A black smartphone with camera lens protectors and screen protectors shown in front of it.
2x ochranné sklo ( displej + fotoaparát ) pro Samsung Galaxy A53 5G pancéřová fólie čočka fotoaparátu Full 9H
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 54
347,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MSMTECHNOLOGIES
Obrázek produktu pro Hop-Sport trenažér zad a břicha s opěrkou kolen - skládací fitness zařízení pro domácnost s tréninkovým počítačem
Hop-Sport trenažér zad a břicha s opěrkou kolen - skládací fitness zařízení pro domácnost s tréninkovým počítačem
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 28
1 790,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro HelloBath® skládací vana pro dospělé a děti XL, 148 cm – s  polštářem, úložným krytem a vanovou lampou – tmavě šedá
HelloBath® skládací vana pro dospělé a děti XL, 148 cm – s polštářem, úložným krytem a vanovou lampou – tmavě šedá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 156
4 954,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HelloBath
Obrázek produktu pro Pikantní roztíratelný vepřový salám (‘nduja di Spilinga)
Pikantní roztíratelný vepřový salám (‘nduja di Spilinga)
1 361,11 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
245,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 39
171,65 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Gorenje GV663C60, Plně vestavěné, Plná velikost (60 cm), Černá, Dotyk, LED, Studený, Horký
Gorenje GV663C60, Plně vestavěné, Plná velikost (60 cm), Černá, Dotyk, LED, Studený, Horký
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 120
17 347,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je C.
Prodejce: HAI-END
Obrázek produktu pro Vídeňský salám 180g
Vídeňský salám 180g
475,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
180,69 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Elektrický vysavač na odstranění černých teček Pore Cleaner na čištění obličeje s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimy (bílý)
Elektrický vysavač na odstranění černých teček Pore Cleaner na čištění obličeje s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimy (bílý)
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 77
499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Miamia
Obrázek produktu pro Braun Silk-épil 5-825 Power, elektrický epilátor
Braun Silk-épil 5-825 Power, elektrický epilátor
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
4 070,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Obrázek produktu pro Elseve Szampon i Odżywka Full Resist 400 ml
Elseve Szampon i Odżywka Full Resist 400 ml
320,20 Kč/1l
128,08 Kč
Prodejce: Visage
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Forever Wax Warmer Waxing Set Digital s 500 g voskových bobů 1 silikonový zásobník 2 láhve 30 dřevěných špachtlí, depilace voskem obličej tělo černá
Forever Wax Warmer Waxing Set Digital s 500 g voskových bobů 1 silikonový zásobník 2 láhve 30 dřevěných špachtlí, depilace voskem obličej tělo černá
2 655,76 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 131
1 327,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VELMORA
Obrázek produktu pro Dětský psací stůl COSTWAY s nastavitelnou výškou a židlí, LED světlo (modrý)
Dětský psací stůl COSTWAY s nastavitelnou výškou a židlí, LED světlo (modrý)
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 163
2 688,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Sada příborů, 40dílná sada příborů pro 8 osob s nožem vidličkou lžící, příbory z nerezové oceli, leštěné do zrcadla a vhodné do myčky (stříbrná)
Sada příborů, 40dílná sada příborů pro 8 osob s nožem vidličkou lžící, příbory z nerezové oceli, leštěné do zrcadla a vhodné do myčky (stříbrná)
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 51
799,00 Kč
-100,00 Kč
699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring
Obrázek produktu pro Brettlspeck, bůček, cca 1 kg. - Masna Hell
Brettlspeck, bůček, cca 1 kg. - Masna Hell
788,23 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
788,23 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro COSTWAY 180cm umělý vánoční stromek Jedle s 1000 tipy PVC jehlic Kovový stojan a skládací systém Vánoční stromek zelený
COSTWAY 180cm umělý vánoční stromek Jedle s 1000 tipy PVC jehlic Kovový stojan a skládací systém Vánoční stromek zelený
122,40 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 132
1 272,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH
Obrázek produktu pro De’Longhi EN 80.B, Kapslový kávovar, 0,8 l, Kávová kapsle, 1260 W, Černá
De’Longhi EN 80.B, Kapslový kávovar, 0,8 l, Kávová kapsle, 1260 W, Černá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 440
2 094,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Dnia 1.2508.6028, Černá, 5 W, 5 W, USB Typ-A, USB typu C, 76 mm, 43 mm
Dnia 1.2508.6028, Černá, 5 W, 5 W, USB Typ-A, USB typu C, 76 mm, 43 mm
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 995
849,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro 40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 230
314,77 Kč
-114,99 Kč
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
Obrázek produktu pro INF Vesta na korekci držení těla Černá M
INF Vesta na korekci držení těla Černá M
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 9
293,00 Kč
8% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop
Obrázek produktu pro Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 368
3 788,99 Kč
-889,00 Kč
2 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE
Obrázek produktu pro Ergonomická matracová podložka 140x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
Ergonomická matracová podložka 140x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1106
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Obrázek produktu pro Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 1957
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM
Obrázek produktu pro Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 2192
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

Hodnocení zákazníků

Na základě 4 hodnocení

Obrázky od zákazníků

Ohodnoceno dne 28. června 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Spokojená
Ohodnoceno dne 18. září 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Epilátor Braun
Ohodnoceno dne 29. prosince 2025 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. února 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Dámské holicí strojky na celé tělo s mikrofólií LED světlo USB nabíjení suché a mokré holení - SmoothTouch
Dámské holicí strojky na celé tělo s mikrofólií LED světlo USB nabíjení suché a mokré holení - SmoothTouch
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Netscroll
Obrázek produktu pro PHILIPS Lumea IPL BRI947/00 SenseIQ fotoepilační přístroj se senzorem SmartSkin bílo-fialová
PHILIPS Lumea IPL BRI947/00 SenseIQ fotoepilační přístroj se senzorem SmartSkin bílo-fialová
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
10 564,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Philips Lumea Advanced Lumea IPL 7000 Series SC1997/00 IPL epilátor na odstraňování chloupků, HPL (technologie na bázi světla), Bílá, Růžové zlato, 15 min, 1 min, 1 min, 1 min
Philips Lumea Advanced Lumea IPL 7000 Series SC1997/00 IPL epilátor na odstraňování chloupků, HPL (technologie na bázi světla), Bílá, Růžové zlato, 15 min, 1 min, 1 min, 1 min
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
7 327,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Braun Silk-épil 5 5-030, Růžová, Bílá, 28 pinzeta/pinzety, MicroGrip, 0,5 mm, Baterie, Zabudovaná baterie
Braun Silk-épil 5 5-030, Růžová, Bílá, 28 pinzeta/pinzety, MicroGrip, 0,5 mm, Baterie, Zabudovaná baterie
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 9
2 937,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
Obrázek produktu pro Mini epilátor pro ženy s povrchovou úpravou stříbrnými ionty
Mini epilátor pro ženy s povrchovou úpravou stříbrnými ionty
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 8
279,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
Obrázek produktu pro Braun LS 5560, Fialová, Exfoliace, Holicí, Bezdrátový, Baterie, Zabudovaná baterie, Lithium-ion (Li-ion)
Braun LS 5560, Fialová, Exfoliace, Holicí, Bezdrátový, Baterie, Zabudovaná baterie, Lithium-ion (Li-ion)
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
2 438,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro dámský holicí strojek 4 v 1 a intimní holicí strojek - epilace s IPL, zastřihovačem nosu a vousů - LUNATRIM
dámský holicí strojek 4 v 1 a intimní holicí strojek - epilace s IPL, zastřihovačem nosu a vousů - LUNATRIM
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
359,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
Obrázek produktu pro Laserový depilátor WEBBER IPL S7
Laserový depilátor WEBBER IPL S7
2 354,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: webbereurope
Obrázek produktu pro Vodotěsný holicí strojek na tělo IPX5 se 4 nástavci, elektrický zastřihovač vousů s baterií 700mAh, pánský intimní holicí strojek - HYDROCUTER
Vodotěsný holicí strojek na tělo IPX5 se 4 nástavci, elektrický zastřihovač vousů s baterií 700mAh, pánský intimní holicí strojek - HYDROCUTER
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 2
359,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
Obrázek produktu pro Laserový depilátor WEBBER IPL S5
Laserový depilátor WEBBER IPL S5
1 727,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: webbereurope
Obrázek produktu pro OKWISH Laserová Epilace, IPL Zařízení na Odstranění Chloupků Doma, 999 999 Impulsů Světla, Trvalé Bezbolestné Odstranění Chloupků
OKWISH Laserová Epilace, IPL Zařízení na Odstranění Chloupků Doma, 999 999 Impulsů Světla, Trvalé Bezbolestné Odstranění Chloupků
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 26
1 365,99 Kč
Prodejce: OKWISH
Obrázek produktu pro Bezbolestný IPL laserový epilátor pro tělo, oblast bikin, obličej, chladivé aplikace
Bezbolestný IPL laserový epilátor pro tělo, oblast bikin, obličej, chladivé aplikace
2 409,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Bezdrátový intimní holicí strojek s čisticím kartáčkem, dobíjecí epilátor IPX7 pro ženy, dámský zastřihovač pro citlivou pokožku – FEMISHAVE
Bezdrátový intimní holicí strojek s čisticím kartáčkem, dobíjecí epilátor IPX7 pro ženy, dámský zastřihovač pro citlivou pokožku – FEMISHAVE
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 6
359,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
Obrázek produktu pro Braun Silk-épil 5 5-050, Růžová, Bílá, 28 pinzeta/pinzety, MicroGrip, Baterie, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz
Braun Silk-épil 5 5-050, Růžová, Bílá, 28 pinzeta/pinzety, MicroGrip, Baterie, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz
2 098,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Braun FG 1100 SilkFinish, Růžová, Epilace, Přesnost, AAA, Alkalický, 1.5 V, 120 min
Braun FG 1100 SilkFinish, Růžová, Epilace, Přesnost, AAA, Alkalický, 1.5 V, 120 min
1 046,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
Obrázek produktu pro OKWISH epilátory, elektrický dámský epilátor růžový, přenosný zastřihovač chloupků, přesná depilace, dobíjecí holicí strojek, hladká pokožka
OKWISH epilátory, elektrický dámský epilátor růžový, přenosný zastřihovač chloupků, přesná depilace, dobíjecí holicí strojek, hladká pokožka
779,99 Kč
Prodejce: OKWISH
Obrázek produktu pro Přístroj na péči o tělo Beauty Silk 6v1
Přístroj na péči o tělo Beauty Silk 6v1
1 703,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Epilátor Legepil SE1-176
Epilátor Legepil SE1-176
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 9
1 199,00 Kč
Doprava zdarma5% od 2 ks
Prodejce: Kpictiah
Obrázek produktu pro Braun Silk-épil 1 1-000, Růžová, Bílá, 20 pinzeta/pinzety, SoftLift, AC, Německo
Braun Silk-épil 1 1-000, Růžová, Bílá, 20 pinzeta/pinzety, SoftLift, AC, Německo
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 203,60 Kč
Doprava zdarma
5% od 2 ks
Prodejce: Kpictiah
Obrázek produktu pro Dámský holicí strojek 4v1 zastřihovač holicí strojek depilátor těla Webber LG400
Dámský holicí strojek 4v1 zastřihovač holicí strojek depilátor těla Webber LG400
773,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: webbereurope