5,0



Na základě 1 hodnocení
Sladká chilli omáčka na kuře Cock Brand Hmotnost: 350 g, Původ: Thajsko, Druh: Chilli
85,59 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
79,18 Kč-7%
226,23 Kč / 1kg
plus 96,72 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná1 742,11 Kč/1kg
461,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Další informace o reklamě
Yildriz Turecká česneková pálivá omáčka 265g – Pikantní, pálivá česneková omáčka1 742,11 Kč/1kg
461,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Další informace o reklamě
Cock sweet chilli omáčka na kuře ovocná jemná a jemně kořeněná 4500ml136,50 Kč/1l
614,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Ústřicová omáčka HEALTHY BOY BRAND 700ml | Ústřicová omáčka869,99 Kč/1l
608,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Kohout sladká chilli omáčka na kuřecí maso a maso ovocně pikantní 650ml
91,97 Kč/1kg
120,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sladkokyselá omáčka 240g od Lee Kum Kee Sladkokyselá omáčka Asia Sauce Sweet & Sour
822,00 Kč/1kg
197,28 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Cholimex chilli omáčka sladkokyselá jemně ovocná 250ml
202,20 Kč/1l
50,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
228,54 Kč/1l
159,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Sriacha - pálivá chilli omáčka, 200 ml
630,00 Kč/1l
126,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Sriracha Mayoo Sauce příjemně pálivá pálivá omáčka Obsah 200ml
600,00 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

COCK Červená kari pasta 1 KG
425,91 Kč/1kg
425,91 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
536,51 Kč/1l
536,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Flying Goose sweet chilli sauce Sladká chilli omáčka ideální ke kuřecímu masu 725ml
164,84 Kč/1l
119,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
301,35 Kč/1l
180,81 Kč
Prodejce: LAVONIO

LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
584,01 Kč/1kg
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Sladká chilli omáčka s ananasem 250 ml – exotické potraviny
376,48 Kč/1l
94,12 Kč
Prodejce: LAVONIO

THAI DANCER Tamarindová omáčka na dochucení a vaření 435ml | Tamarindová pasta
285,47 Kč/1l
124,18 Kč
Prodejce: Katomix

Kikkoman Original Soy Sauce skleněná láhev tekutá kořenící omáčka 250ml
615,36 Kč/1l
153,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
709,89 Kč/1l
323,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Složení:
cukr, voda, chilli paprika 16 %, česnek, sůl, modifikovaný kukuřičný škrob, regulátor kyselosti: E260
Výživové údaje na 100 ml výrobku
Energie 880 kJ/ 207 kcal
Tuky 0 g z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 51 g z toho cukry 47 g
Vláknina 1,6 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 3 g.
Skladování:
Skladujte v suchu a temnu.
- Objem
- 0.29 l
- Seznam přísad
- Viz popis
- Deklarovaná nutriční hodnota
- viz popis
- Hmotnost
- 350 g
- Potravinářský podnik
- Cock Brand
- Prodejní název
- Sweet Chilli Sauce for Chicken
- Výrobce
- Cock Brand
- Kód EAN
- 8858826300017
- Objem
- 0.29 l
- Seznam přísad
- Viz popis
- Deklarovaná nutriční hodnota
- viz popis
- Hmotnost
- 350 g
- Potravinářský podnik
- Cock Brand
- Prodejní název
- Sweet Chilli Sauce for Chicken
- Výrobce
- Cock Brand
- Kód EAN
- 8858826300017
K tomu se hodí také

Větrný mlýn Sambal Oelek SCHARF Chilli pasta 370 g
289,19 Kč/1kg
115,87 Kč
-8,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
107,00 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kohout sladká chilli omáčka na kuřecí maso a maso ovocně pikantní 650ml
91,97 Kč/1kg
120,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Makaron ryżowy Farmer 3 mm 400 g bezglutenowy
134,77 Kč/1kg
53,91 Kč
Prodejce: Katomix

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rybí omáčka 300ml - Chobotnice
213,40 Kč/1l
64,02 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tufoco Rýžový papír (400g), 54725
398,52 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
301,35 Kč/1l
180,81 Kč
Prodejce: LAVONIO

Azienda Agricola Bonat - Parmigiano Reggiano PDO - Bonat - 7 Jahre gereift - 500 g
2 997,98 Kč/1kg
1 498,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YESEATIS

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Sladkokyselá omáčka 240g od Lee Kum Kee Sladkokyselá omáčka Asia Sauce Sweet & Sour
822,00 Kč/1kg
197,28 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Cholimex chilli omáčka sladkokyselá jemně ovocná 250ml
202,20 Kč/1l
50,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cock sweet chilli omáčka na kuře ovocná jemná a jemně kořeněná 4500ml
136,50 Kč/1l
614,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey Sweet Chilli Sauce pikantní sladká omáčka v láhvi na hlavě 875ml
161,58 Kč/1kg
174,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sriracha Mayoo Sauce příjemně pálivá pálivá omáčka Obsah 200ml
600,00 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Flying Goose sweet chilli sauce Sladká chilli omáčka ideální ke kuřecímu masu 725ml
164,84 Kč/1l
119,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sriacha - pálivá chilli omáčka, 200 ml
630,00 Kč/1l
126,00 Kč
Prodejce: YUMZA

KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
536,51 Kč/1l
536,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

COCK Červená kari pasta 1 KG
425,91 Kč/1kg
425,91 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lee Kum Kee Panda ústřicová omáčka 510g
406,63 Kč/1l
207,38 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Chilli-Sriracha-Sauce 455ml - Flying Goose
361,67 Kč/1l
164,56 Kč
Prodejce: LAVONIO
![Obrázek produktu pro [ 600 ml ] ABC sladká sójová omáčka / Ketjap Manis / Sweet Soy Sauce / Kecap Manis](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/272424cf7c0911f2dbb7fcd08a686a82.webp)
[ 600 ml ] ABC sladká sójová omáčka / Ketjap Manis / Sweet Soy Sauce / Kecap Manis
247,92 Kč/1l
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Omáčka Cholimex s chilli a ananasem, pikantní a aromatická, ideální k namáčení, 250 ml
199,84 Kč/1l
49,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kikkoman Teriyaki s praženými sezamovými semínky 250ml
871,56 Kč/1l
217,89 Kč
Prodejce: LAVONIO

Thai Dancer tamarindová pasta se sladkokyselou příchutí 250ml
322,56 Kč/1kg
87,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
228,54 Kč/1l
159,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
709,89 Kč/1l
323,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Haiyin Bridge Dark Soy Sauce 600ml | Superior Soy Sauce, tmavá | Sójová omáčka
114,65 Kč/1l
68,79 Kč
Prodejce: Katomix

LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
423,76 Kč/1kg
105,99 Kč
-17,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
88,99 Kč
Prodejce: UJiaAsienmarkt

Flying Goose hoisin omáčka s kořeněnou a sladkou příchutí 455ml
301,36 Kč/1l
137,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Yildriz Turecká omáčka Shoarma 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a maso
461,66 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg

Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
461,66 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg

CHEF rybí koncentrát s jemnou příchutí cibule a česneku 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
817,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
686,55 Kč/1kg

Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 002,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
125,31 Kč/1l

Těstoviny Jalfrezi s kari, 283 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
368,06 Kč/1kg

Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 8L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
885,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
110,68 Kč/1l

Samyang Buldak Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen 140g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
100,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
714,29 Kč/1kg

Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
165,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
165,11 Kč/1l

Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
159,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
228,54 Kč/1l

Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
736,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
618,51 Kč/1kg

Sladká sójová omáčka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
169,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
242,41 Kč/1l

Haitouglu Makedonská řecká krémová sezamová pasta v oleji 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
315,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
701,58 Kč/1kg

Nadler Remoulade krémová jemná pikantní klasická lahodná 875 ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
147,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,71 Kč/1l

Kari pasta Korma, 290 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
359,17 Kč/1kg

Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 127,40 Kč/1kg

Pasta Tikka Masala, 283 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg

Pataks Vindaloo, 283 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg

Marináda Tandoori, 310 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
111,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
357,98 Kč/1kg

Knorr Professional Authentic Demi Glace Grundsauce Packung 1000ml
587,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,30 Kč/1l

Vandevi, žlutý prášek, 50 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28,89 Kč
Prodejce: CasteloStore
28 890,00 Kč/1kg