5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lenvitol lněný olej lisovaný za studena 500ml OLEOFARM508,00 Kč/1l
254,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Mandlový olej 250 ml - OLVITA OLVITA1 688,00 Kč/1l
422,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
OLVITA Avokádový olej lisovaný za studena 250 ml1 160,00 Kč/1l
290,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Sezamový olej 250 ml - BIOOIL640,00 Kč/1l
160,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

KTC Pure Coconutoil čistý kokosový olej prémiové kvality 500ml
363,72 Kč/1l
181,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kokosový olej - panenský 860ml
320,74 Kč/1l
275,84 Kč
Prodejce: taleoo

Olej - panenský kokosový 500ml
468,78 Kč/1l
234,39 Kč
Prodejce: taleoo

Kokosový olej - panenský 950ml
397,12 Kč/1l
377,26 Kč
Prodejce: taleoo

Kokosový olej 200 ml
650,50 Kč/1l
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Kokosový olej 250 ml
1 156,00 Kč/1l
289,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

Organický kokosový olej
890,30 Kč/1l
178,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Panenský sezamový olej 0,5l
536,56 Kč/1l
268,28 Kč
Prodejce: taleoo

Olej - Arašídový panenský 250ml
937,56 Kč/1l
234,39 Kč
Prodejce: taleoo

Panenský řepkový olej - demeter 500ml
468,78 Kč/1l
234,39 Kč
Prodejce: taleoo

Kokosový olej - 900 ml
892,33 Kč/1l
803,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

GymBeam –panenský kokosový olej, 200 ml
566,00 Kč/1l
113,20 Kč
Prodejce: LAVONIO

Panenský kokosový olej lisovaný za studena 120 ml
1 325,58 Kč/1l
159,07 Kč
Prodejce: NutraBestBG

PLANETEKokosový olej 200 ml extra panenský
2 295,10 Kč/1l
459,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Organický panenský kokosový olej 225 ml - KOKOM
3 104,44 Kč/1l
698,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Intenson Organický panenský kokosový olej 900 ml
531,03 Kč/1l
477,93 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Panenský organický kokosový olej Vitaquell je šetrně lisovaný za studena z čistého sušeného kokosového masa. Maximální teplota oleje je 40 °C, takže je vhodný pro syrovou stravu. Následně neprobíhá žádná rafinace, tj. žádné bělení ani deodorizace. Díky tomu si zachovává lahodnou exotickou chuť a vůni čerstvých kokosových ořechů. Samozřejmostí je, žekokosový olej není hydrogenovaný.
Pokyny pro manipulaci a skladování
Chraňte před světlem a teplem.
- Objem
- 2.15 l
- Seznam přísad
- Panenský kokosový olej z certifikovaného ekologického pěstování.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty na 100 mlEnergetická hodnota kJ / kcal: 3700 kJ / 900 kcalTuky: 100gz toho nasycené mastné kyseliny: 95g
- Potravinářský podnik
- VITAQUELL
- Výrobce
- Vitaquell
- Kód EAN
- 4003247101758
- Objem
- 2.15 l
- Seznam přísad
- Panenský kokosový olej z certifikovaného ekologického pěstování.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty na 100 mlEnergetická hodnota kJ / kcal: 3700 kJ / 900 kcalTuky: 100gz toho nasycené mastné kyseliny: 95g
- Potravinářský podnik
- VITAQUELL
- Výrobce
- Vitaquell
- Kód EAN
- 4003247101758
K tomu se hodí také

KTC Pure Coconutoil čistý kokosový olej prémiové kvality 500ml
363,72 Kč/1l
181,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kokosový olej – přírodní, 400 ml |PLANETE
456,82 Kč/1l
182,73 Kč
Prodejce: taleoo

Kokosový olej 200 ml
650,50 Kč/1l
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Olej - panenský kokosový ve sklenici 1 litr
495,11 Kč/1l
495,11 Kč
Prodejce: taleoo

Rapunzel 1006045, Kokosový olej, Skleněná lahev, Srí Lanka, 900 kcal, 3700 kJ, 100 g
486,30 Kč/1kg
194,52 Kč
Prodejce: taleoo

Olej - panenský kokosový 500ml
468,78 Kč/1l
234,39 Kč
Prodejce: taleoo

Wohltuerolej z pupalky dvouleté, lisovaný za studena, 250 ml
6 368,24 Kč/1l
1 592,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Rapunzel OXYGUARD® Leinöl nativ 500ml
511,54 Kč/1l
255,77 Kč
Prodejce: taleoo

Olej z černého kmínu - lisovaný za studena 100 ml
1 945,70 Kč/1l
194,57 Kč
Prodejce: taleoo

Olej z vlašských ořechů - pražený lisovaný za studena 250ml
1 104,40 Kč/1l
276,10 Kč
Prodejce: taleoo

HUSIA SADLO 300 ml - DESMAL
2 190,13 Kč/1l
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

BIG NATURE MCT Kokosový olej 250ml
640,16 Kč/1l
167,30 Kč
-7,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
160,04 Kč
Prodejce: Katomix

Rakouské dýňové oleje – lisováno za studena, 1. lis, 100 ml | BYODO
1 577,30 Kč/1l
157,73 Kč
Prodejce: taleoo

OLVITA Avokádový olej lisovaný za studena 250 ml
1 160,00 Kč/1l
290,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Oh Aik Guan sezamový olej z pražených sezamových semínek Sezamový olej 650ml
465,57 Kč/1l
302,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Slunečnicové oleje – za studena lisovaný, 1 litr | RAPUNZEL
170,17 Kč/1l
170,17 Kč
Prodejce: taleoo

Rinatura Čistý olej z pšeničných klíčků Olej z pšeničných klíčků bohatý na vitamin E 250ml
782,48 Kč/1l
195,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kokosový olej - jemný 430ml
373,49 Kč/1l
160,60 Kč
Prodejce: taleoo

Rapunzel 1000040, Olej ze slunečnicových semínek, 500 ml, Skleněná lahev, Vaření, Salát, Německo, 900 kcal
194,28 Kč/1l
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Pryskyřičný olej s hořcem 100ml
1 400,00 Kč/1l
140,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Olej z černého kmínu - panenský lisovaný za studena 250ml
1 657,16 Kč/1l
414,29 Kč
Prodejce: taleoo

Byodo Bio Bratöl Raps 0,75l
300,40 Kč/1l
225,30 Kč
Prodejce: taleoo

E.FS Cl. fritovací olej 10l
150,36 Kč/1l
1 503,59 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Olej na pečení a na smažení, 1 litr | RAPUNZEL
194,52 Kč/1l
234,39 Kč
-39,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
194,52 Kč
Prodejce: taleoo

Fritovací olej F+ Supreme Long Life 1 x 7,5 litrová PET láhev
562,76 Kč/1l
4 220,70 Kč
Prodejce: Store-Germany

Sezamový olej - opečený 145ml
714,90 Kč/1l
103,66 Kč
Prodejce: taleoo

Morgenland ML_390181, Kokosový olej, 950 ml, Skleněná lahev, 906 kcal, 3726 kJ, 99 g
333,41 Kč/1l
316,74 Kč
Prodejce: taleoo

Wiberg Mandlový olej Plus Orange s přírodní pomerančovou příchutí 500ml
1 294,14 Kč/1l
647,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Je to velmi zdravé a lepší než olej ze supermarketu.
Jsem velmi spokojená a v domácnosti je to velmi užitečné, protože je to přírodní.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dýňový olej 1000 ml - BIOOIL
824,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
824,00 Kč/1l

Olej ze semen černého kmínu pro děti - Miodziś
851,79 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 407,16 Kč/1l

E.FS Cl. fritovací olej 10l
1 503,59 Kč
Prodejce: AllYouNeed
150,36 Kč/1l

Olej ze semen černého kmínu 100% egyptský olej lisovaný za studena nefiltrovaný thymoquinone 500ml
613,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 226,00 Kč/1l

Řepkový olej EUROLEN lisovaný za studena 2 l – na krátké smažení
382,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
191,00 Kč/1l

Bodlákový olej 1000 ml - Brat.pl
560,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
560,00 Kč/1l

Černý kmín 1000 ml OEL
1 417,06 Kč
Prodejce: apohealth
997,93 Kč/1kg

Mazola čistý olej z kukuřičných klíčků jemně lisovaný v kanystru 5000 ml
1 167,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
233,45 Kč/1l

Olej z vlašských ořechů 250ml OLVITA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
466,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 864,00 Kč/1l

Nelisovaný makový olej lisovaný za studena 250ml OLVITA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
418,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
417 999,98 Kč/1l

Konopný olej lisovaný za studena a surový 500ml OLVITA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
413,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
826,00 Kč/1l

Mandlový olej 250 ml - OLVITA OLVITA
422,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 688,00 Kč/1l

Lněný pupenový olej, lisovaný za studena 1000 ml BIOOIL
290,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
290,00 Kč/1l

OLVITA Za studena lisovaný brutnákový olej 100 ml
324,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 479,45 Kč/1kg

Lenvitol lněný olej lisovaný za studena 500ml OLEOFARM



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
254,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
508,00 Kč/1l

OLVITA Ostropestřecový olej lisovaný za studena 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(69)Počet hodnocení: 69
270,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
540,00 Kč/1l

OLVITA Avokádový olej lisovaný za studena 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
290,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 160,00 Kč/1l

Kotanyi dýňový olej CHZO lisovaný za studena z dýňových semínek 500ml
718,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 436,32 Kč/1l

Ostropestřecový olej 500ml - VITAFARM
242,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
484,00 Kč/1l

Mandlový olej 100 ml - OLVITA OLVITA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
263,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
2 630,00 Kč/1l