Už jen 5 ks za tuto cenu
Salus Pampeliškový léčivý čaj, 60 g čaje
162,38 Kč
2 165,07 Kč / 1kg
plus 145,99 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
MATCHA Premium čajové kapsle La Natura Lifestyle Mighty Matcha Tea 80 čajových kapslí | Kompatibilní s Nespresso®*³10 253,85 Kč/1kg
1 333,00 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle

Další informace o reklamě
Ochutnávkové balení 60 čajových kapslí | La Natura Lifestyle Organic 126g| Kompatibilní s Nespresso®*³4 688,89 Kč/1kg
590,80 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle

Další informace o reklamě
Rooibos - 60 čajových kapslí | La Natura Lifestyle Organic 120g| na biologické bázi | Kompatibilní s Nespresso®*³4 999,58 Kč/1kg
599,95 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle

Další informace o reklamě
Mátový čaj - 60 čajových kapslí | La Natura Lifestyle Organic 120g|| Kompatibilní s Nespresso®*³4 999,58 Kč/1kg
599,95 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle

Creano 072-e, Bílý čaj, Jasmín, Šípkový
2 308,78 Kč/1kg
415,58 Kč
Prodejce: BioCare

Salus, bylinný čaj z listů malin,kvalita, 15 sáčků
1 887,78 Kč/1kg
84,95 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

TAOASIS Tea Treepastilky, 30 g pastilky
3 860,29 Kč/1kg
135,11 Kč
Prodejce: apohealth

Léčivý čaj z lipového květu Bombastus pro orální použití, 75 g čaje
2 307,35 Kč/1kg
260,73 Kč
Prodejce: apohealth

Salus, Bylinný čaj z květů bezu,kvalita, Sambuci flos, 50 g
3 292,15 Kč/1kg
213,99 Kč
Prodejce: apohealth

Goodie Matcha tea - Premium Ceremonial50 g
289,00 Kč
Prodejce: GoodieCZ

Bylinný čaj č. 8 - Bronchiální 15 sáčků 24g
6 207,92 Kč/1kg
148,99 Kč
Prodejce: apohealth

Dilmah Čajová směs Variety of Fine Tea 80 sáčků
1 162,62 Kč/1kg
488,13 Kč
-23,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
465,05 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Pine Pollen 90 kapslí
13 446,46 Kč/1kg
645,43 Kč
Prodejce: ERASVITAL

Espara kapsle s olejem čajovníkového stromu, 45 kusů
4 662,45 Kč/1kg
512,87 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

20 kapslí na čaj Matcha Vanilla, kompatibilních s Nespresso®
3 067,46 Kč/1kg
361,96 Kč
Prodejce: Goodwei

TASSIMO 4051796 Tea Time Green Tea & Mint Teediscs 16 porcí
10 422,50 Kč/1kg
416,90 Kč
Prodejce: somnia24

Dárkové balení čajů Fun Tea 8 x 10 sáčků
1 186,82 Kč/1kg
531,77 Kč
-57,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
474,73 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Salus Power Animal Tea Brave Dragonfly 15FB/24g
1 610,32 Kč/1kg
99,84 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Caffè Borbone The Al Limone, Čajové kapsle, Ovocný čaj, Citrón, 9 g, 10 kusů, Nespresso
180,52 Kč/1kg
97,48 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Mátový čaj - 60 čajových kapslí | La Natura Lifestyle by Tpresso Organic 120g|| Kompatibilní s Nespresso®*³
5 266,25 Kč/1kg
631,95 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- obsahuje vysoce kvalitní rostlinné účinné látky
- pro zlepšení pohody
- Čaj pro přípravu nálevu k požití
- volně prodejný léčivý přípravek
- Výrobce: Výrobce: SALUS Pharma GmbH, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 5351773
- Seznam přísad
- Pampeliška
- Hmotnost
- 75 g
- Potravinářský podnik
- SALUS Haus GmbH & Co. KG, Bahnhofstraße 24, 83052 Bruckmühl, Deutschland
- Prodejní název
- Tee
- Výrobce
- SALUS Haus GmbH & Co. KG
- Počet kusů
- 60
- Číslo produktu
- 05351773
- Kód EAN
- 400414801642404004148016424
- Seznam přísad
- Pampeliška
- Hmotnost
- 75 g
- Potravinářský podnik
- SALUS Haus GmbH & Co. KG, Bahnhofstraße 24, 83052 Bruckmühl, Deutschland
- Prodejní název
- Tee
- Výrobce
- SALUS Haus GmbH & Co. KG
- Počet kusů
- 60
- Číslo produktu
- 05351773
- Kód EAN
- 400414801642404004148016424
K tomu se hodí také

Čaj z kořene pampelišky vkvalitě 100 g - DARY PŘÍRODY
1 078,26 Kč/1kg
124,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Pampeliškový čaj 140 g
1 644,33 Kč/1kg
281,18 Kč
Prodejce: apohealth

Sada kulmy 5 v 1 se 3 hlavněmi, kulma na velké lokny Kulmy Nastavitelná teplota Kulma s vlnovcem Keramický povlak Curl
1 279,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

TurboTronic Standmixer - BG5 - 1200 Watt mit 1,5L Glasbehälter Edelstahl Silber, Glas Smoothie Mixer / Maker Ice Crush Funktion Milchshaker Blender BPA FREI
1 210,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Salus jmelí léčivý čaj na podporu oběhové funkce, 100 g čaje
1 515,74 Kč/1kg
174,31 Kč
Prodejce: apohealth

Salus Březový listový léčivý čaj, 80 g čaje
1 524,00 Kč/1l
152,40 Kč
Prodejce: apohealth

APFELESSIG 5% UNFILTERT500 ml - ALCE NERO
819,94 Kč/1l
409,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Salus Borůvkový léčivý čaj, 100 g čaje
2 809,40 Kč/1l
280,94 Kč
Prodejce: apohealth

Čistá autentická pryskyřice Vitadote® Shilajit Mumijo z Altaje a Himalájí s více než 85 stopovými prvky, kyselinou fulvovou a kyselinou huminovou 30g
66 923,60 Kč/1l
1 673,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vitadote

Salus Kozlík lékařský, 120 g čaje
2 215,40 Kč/1l
221,54 Kč
Prodejce: apohealth

Salusčaj z lipového květu 50g
2 762,73 Kč/1kg
182,34 Kč
Prodejce: apohealth

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Salus Pampeliškový čaj na zažívací potíže, 15 kapslí Filtrační sáček
2 872,67 Kč/1kg
129,27 Kč
Prodejce: apohealth

Komoda se 4 zásuvkami příborník příborník dřevo bílá Sonoma extra cena, barva:bílá
1 946,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: tradesw

Salus Rozmarýnové listy léčivý čaj na zažívací potíže, 15 ks. Filtrační sáček
1 324,40 Kč/1l
132,44 Kč
Prodejce: apohealth

SONGMICS (2 ks) Čalouněná židle, látka ve vzhledu kůže, kovové nohy
3 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Komoda LINA II bílá vysoký lesk se systémem PUSHOPEN a LED diodami
5 760,09 Kč
-885,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 875,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lukmebel_de

Waterdrop Vodní filtrační vložka, náhradní pro Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1 , kompatibilní s konvicí Brita® SÜD(12)
669,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect

VASAGLE skříňka na boty 2 klapky výklopný botník 24x80x102 cm bílá
2 240,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

vidaXL Sob a sáně Vánoční dekorace 160 LED 130 cm Akryl
1 335,22 Kč
-187,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 147,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Silikonová omyvatelná podložka na válení Podložka na pečení Fondant Podložka na válení Podložka na těsto Podložka na těsto 70*50 cm červená
425,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Gliese

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 610,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

Tefal Jamie Oliver E31006, Univerzální pánev, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Titanová, Nerezová ocel, Sklo
3 758,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Komfortec, voděodolný chránič matrace, 90x200 cm | Prodyšný, bez chrůpání, s
630,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

MalTec masážní přístroj na krk, záda, celé tělo, masážní přístroj, shiatsu, masážní pás, zahřívání a vibrace, úleva od bolesti, masážní přístroj na krk a svaly
719,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS

Chia semínka 250g
547,72 Kč/1kg
136,93 Kč
Prodejce: taleoo

SONGMICS Stojan na boty 10 úrovní Skříňka na boty Organizér na boty DIY zásuvný regál Úložný regál Bílá barva
942,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Hermia Concept, BNMPOLYAS18-51217, úložné boxy, sada úložných boxů (18 kusů), šedá, plast, 11 x 11 x 23 cm
899,00 Kč
Prodejce: decoaltaa
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Degustační box pleasure collection 120 čajových kapslí | hliníkové kapsle | čajové kapsle pro kávovary Nespresso®³ | La Natura Lifestyle | Výběrová krabička na čaj



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 090,30 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
2 595,95 Kč/1kg

MATCHA Premium čajové kapsle La Natura Lifestyle Mighty Matcha Tea 80 čajových kapslí | Kompatibilní s Nespresso®*³



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 333,00 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
10 253,85 Kč/1kg

Rooibos - 60 čajových kapslí | La Natura Lifestyle Organic 120g| na biologické bázi | Kompatibilní s Nespresso®*³



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
599,95 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
4 999,58 Kč/1kg

Mátový čaj - 60 čajových kapslí | La Natura Lifestyle Organic 120g|| Kompatibilní s Nespresso®*³
599,95 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
4 999,58 Kč/1kg

Ochutnávkové balení 60 čajových kapslí | La Natura Lifestyle Organic 126g| Kompatibilní s Nespresso®*³



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
590,80 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
4 688,89 Kč/1kg

Švestkový čaj se skořicí- 60 čajových kapslí | La Natura Lifestyle Organic 120g|| Kompatibilní s Nespresso®*³
590,00 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
4 916,67 Kč/1kg

Pravý Matcha v ceremoniální kvalitě v kapslích pro Nespresso



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
412,11 Kč
Prodejce: Goodwei
3 583,57 Kč/1kg

20 kapslí na čaj Matcha Vanilla, kompatibilních s Nespresso®



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
361,96 Kč
Prodejce: Goodwei
3 067,46 Kč/1kg