4,8



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Olaplex 4-in-1 Moisture Mask 370 ml2 778,38 Kč/1l
1 096,00 Kč
-68,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 028,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Inebrya Keratin Restrukturierung Maske 1000ml251,93 Kč/1l
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Kallos Multivitamin Energising Hair Mask 1000 ml188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Vyživující maska pro blond vlasy Sheer Silver (Masque), 50 ml6 890,40 Kč/1l
344,52 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Fanola No Yellow, 350 ml, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Barevná korekce, Vyživující, Lesklý, Láhev
773,23 Kč/1l
270,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Kallos Banana Fortifying Hair Mask 500 ml
318,00 Kč/1l
159,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CHI Power Plus sérum na vlasy pro ženy 104 - Farouk Systems
4 898,17 Kč/1l
509,41 Kč
Prodejce: EasoMagno

Ronney Professional Mask Silver Power Anti-Yellow Pigment, 1000 ml
226 318,18 Kč/1kg
248,95 Kč
Prodejce: Katomix

Kallos Aloe Vera Moisture Repair Shine Hair Mask 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Chroma Absolu maska na vlasy Masque Chroma Filler pro ženy 200 - Kérastase
8 335,05 Kč/1l
1 667,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Fanola Botugen Botolife Mask Rekonstruująca maska do włosów zniszczonych i łamliwych, 1000ml
292,38 Kč/1kg
292,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kallos KJMN Cherry Hair Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Hydratační, Vyživující, Změkčující, Vápník, Třešeň (ovoce)
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos KJMN Keratin Hair Mask 275ml, 275 ml, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Oprava, 1 kusů
313,85 Kč/1l
86,31 Kč
Prodejce: Katomix

Kallos Hair Pro-Tox Maska do włosów, 500ml
340,00 Kč/1l
170,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos KJMN Blueberry Revitalising Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Pružnost, Vyživující, Revitalizační, Lesklý, Avokádový olej, Dávkovač
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Stapiz pro muže
294,97 Kč/1l
332,60 Kč
-37,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
294,97 Kč
Prodejce: AllYour

Fanola Nourishing Restructuring Mask 1500 ml
223,33 Kč/1l
335,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella Color Fresh Mask, Šeříková, Lilac Frost, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Tuba
8 616,67 Kč/1l
1 292,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kallos Biotin Hair Mask 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia White Silver Mask 1000 ml
813,69 Kč/1l
813,69 Kč
Prodejce: Tersorte
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nie czekaj, zamów już dziś! Podkreśl swój chłodny odcień włosów z maską Kallos Silver Reflex!
Oživující maska na vlasy s fialovými pigmenty neutralizuje nežádoucí žluté odlesky a dodává blond, melírovaným nebo šedým vlasům chladivý stříbrný lesk. Vzorec obohacený o keratin vlasy vyživuje, regeneruje a hydratuje, zároveň posiluje strukturu vlasů a zanechává je jemné, snadno rozčesávatelné a lesklé. Ideální pro pravidelnou péči o blond, šedé a melírované vlasy.
- ideální pro blond, šedé a melírované vlasy
- dodává chladivý stříbrný lesk
- s obsahem keratinu pro regeneraci a posílení struktury vlasů
- hydratuje a chrání suché a poškozené vlasy
- zanechává vlasy jemné, snadno rozčesávatelné a lesklé
[Použití]
Po umytí vlasů rovnoměrně naneste masku na ručníkem vysušené vlasy. Nechte působit 3-5 minut, v závislosti na požadované intenzitě, a poté důkladně opláchněte vodou. Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud se maska dostane do očí, okamžitě je důkladně opláchněte vodou.
Složení:
Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Parfum, Hydrolyzed Keratin, Helianthus Annuus Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Linum Usitatissimum Seed Oil, Persea sima Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Citric Acid, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Acid Violet 43 (CI 60730)
Kallos Reflex Silver Mask Fialová maska pro blond a světlé linie
Kallos Silver Reflex Coloring Hair Mask 1000 ml je barevná maska s fialovými pigmenty, speciálně navržená pro blond, šedivé a melírované vlasy, které mají tendenci získávat nežádoucí žluté tóny. Obsahuje neutralizační pigmenty, které osvěžují barvu a zvýrazňují studené odstíny, zatímco výživné složky hydratují a regenerují vlasové vlákno.VlastnostiObsahuje fialové pigmenty neutralizující žluté tónyVhodná pro blond, šedivé a odbarvené vlasyZajišťuje zářivý a chladný tón vlasůVyživuje a hydratuje vlasové vláknoVelké 1000ml balení ideální pro pravidelné používáníKlíčové benefityNeutralizuje teplé odstíny a oživuje barvuZanechává vlasy hebké, lesklé a snadno upravitelnéPodporuje dlouhodobě svěží a přirozený vzhled blond barvyZlepšuje strukturu vlasů a předchází jejich vysoušeníVhodná i jako doplňková péče po barveníPoužitíAplikujte na šamponem umyté a ručníkem vysušené vlasyRovnoměrně rozetřete do délek a konečkůNechte působit 5–10 minut dle požadované intenzity tónováníDůkladně opláchněte vodouPoužívejte 1–2× týdně pro udržení studeného tónu vlasů
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Kallos z kolekce byly vytvořeny pro šedivé vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.
- Rozměry
- 1000 ml
- Model
- Silver Reflex
- Hmotnost
- 1036 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- AQUA, CETEARYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONOL, PARFUM, HYDROLYZED KERATIN, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL COCOS NUCIFERA OIL, LINUM USITATISSIMUM SEED OIL, PERSEA GRATISSIMA OIL, ARGANIA SPINOSA KERNEL DI MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT, CITRIC ACID PROPYLENE GLYCOL, BENZYL ALCOHOL, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, ACID VIOLET 43 (CI 60730).
- Výrobce
- Kód EAN
- 5998889516642
- Rozměry
- 1000 ml
- Model
- Silver Reflex
- Hmotnost
- 1036 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- AQUA, CETEARYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONOL, PARFUM, HYDROLYZED KERATIN, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL COCOS NUCIFERA OIL, LINUM USITATISSIMUM SEED OIL, PERSEA GRATISSIMA OIL, ARGANIA SPINOSA KERNEL DI MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT, CITRIC ACID PROPYLENE GLYCOL, BENZYL ALCOHOL, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, ACID VIOLET 43 (CI 60730).
- Výrobce
- Kód EAN
- 5998889516642
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Infračervený teploměr Digitální klinický teploměr Tělový teploměr Bezkontaktní teploměr pro kojence a dospělé Jas na čele LED Retoo
244,74 Kč
-108,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
136,39 Kč
Prodejce: Retoo

JOOP! Homme EDT 200 ml M
3 240,00 Kč/1l
648,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Silver Reflex Shampoo, 350 ml, Šampon, Neprofesionální, Unisex, Odbarvené vlasy, Barevné vlasy, Šedé vlasy, Blond
505,71 Kč/1l
177,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

ProfiCook PC-FR 1287 H, Horkovzdušná fritéza, 8 l, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Černá, Nerezová ocel
2 533,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
72,25 Kč/1l
361,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vícemístná rozkládací pohovka LENKE - černá
9 733,33 Kč
Prodejce: Mirjan24_SKCZ

Plastové ozdoby na vánoční stromeček 45 kusů - růžové - nerozbitné vánoční ozdoby nerozbitné - ozdoby na vánoční stromeček
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

JCMaster JCM-302W, frézka na nehty JCMASTER® Profi, frézka na nehty max. 35 000 otáček za minutu, elektrický pilník s nožním pedálem na gelové nehty, akrylové nehty, elektrická frézka na nehty pro domácí nehtové studio, včetně 6x bitů, dotykové ovládání, bílá barva
2 009,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MUSTBUY-SHOP

CHI Silk Infusio, Ženy, Všechny vlasy, Proti kudrnacení, Hydratační, Hydratující, Ochana, Oprava, Revitalizační, Lesklý,..., 50 ml, Láhev, Alkohol, Gluten, Paraben, Síran
8 817,00 Kč/1l
440,85 Kč
Prodejce: somnia24

Bosch SMS25AI05E, Stojací, Plná velikost (60 cm), Nerezová ocel, Nerezová ocel, Knoflíky, Otočné, 1,75 m
11 990,82 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Katomix

HEM mix vonných tyčinek + dřevěný stojan 200ks
3 930,00 Kč/1kg
393,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Fanola No Yellow, 350 ml, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Barevná korekce, Vyživující, Lesklý, Láhev
773,23 Kč/1l
270,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Rychlovarná konvice Lehmann o objemu 1,7 litru s regulací teploty 45-100 ?C, nerezová konvice s funkcí udržování teploty a dotykovým panelem, matná černá barva
600,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Lehmann

Remington S3500, Žehlička na vlasy, 15 s, Černá, Keramický turmalín, 1,8 m, 230 °C
606,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

URGENT Dámská pracovní obuv 214 S1 Bezpečnostní polobotky s ocelovou špičkou vel. 39
699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ProTrade

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Samsung Galaxy J3 SM-J320F, 12,7 cm (5"), 1,5 GB, 8 GB, 8 MP, Android 5.1, Černá
Použité
2 175,58 Kč
Prodejce: Elektrolocke

Sendvičovač Lehmann 5 v 1 s různými formami, 1200 W, vaflovač, kontaktní gril, panini, sendvičovač, sladké pečivo, včetně 5 sad talířů
650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

PATIO Piórnik 3-komorowy z wyposażeniem - jednorożec, artykuły szkolne
1 285,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Kallos KJMN Keratin Hair Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Ochana, Oprava, Posilující, Keratin, Sklenice
186,00 Kč/1l
186,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sluchátka do uší GRUNDIG Sport TWS, včetně mikrofonu, černá
746,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

2L láhev na pití Sportovní láhev Láhev na vodu Láhev na pití s brčkem, časový marker Gradient Red
310,74 Kč
-6,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
304,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Rozkládací pohovka SACRAMENTO - černá / červená
7 934,65 Kč
-442,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
7 492,51 Kč
Prodejce: Mirjan24_SKCZ

Nákupní vozík Punta Cool 50 cm
2 000,20 Kč
-493,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 506,50 Kč
Prodejce: membags

Parní čistič multifunkční 2000W Podlahový mop Čistič čalounění MalTec Ruční parní čistič s příslušenstvím Bílý
1 634,99 Kč
-360,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 274,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS

Stylový školní batoh Satch Pink Phantom – novinka
3 719,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schuhe24_de

Dětské kolo Volare Sportivo - chlapecké - 20 palců - zelené - dvouruční brzdy
6 715,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

RCB Dětská Elektrická Koloběžka, Skládací Elektrická Koloběžka pro děti, Maximální Dojezd 16 km, Maximální Rychlost 20 km/h
4 669,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo vyživující šampon pro suché vlasy 1000 ml
772,10 Kč/1l
772,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%25% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
25%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
spokojenost
spokojenost
Ohodnoceno dne 27. července 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jsem spokojen
Opravdu dodává stříbrné odlesky a mění barvu vlasů. Jen pokud ho držíte příliš dlouho, barva vlasů ztmavne. Pokud ji používáte příliš často, vlasy vysušuje. Jinak jsem spokojená a doporučuji ji.
Ohodnoceno dne 30. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Coccola, maska na vlasy pro kudrnaté vlasy s obsahem keratinu a kokosového oleje, proti krepatění, 200 ml
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Ochranná hydratační maska s avokádovým olejem, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
542,38 Kč
-107,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 350,00 Kč/1l

Maska na vlasy pro dodání objemu, vhodná pro jemné a řídké vlasy, značka Numero Z, s výtažkem z acai, objem 1000 ml



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
870,00 Kč/1kg

Collistar After-Sun Intensive Restructuring, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Hydratující, Vyživující, Oprava, Změkčující, Tuba, AQUA, ETHYLHEXYL PALMITATE, MYRISTYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL,...
541,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 610,20 Kč/1l

Numèro Colour Protection 300ML
434,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 340,00 Kč/1l

Aliver vlasová maska s batanovým olejem - 60 g
300,00 Kč
Prodejce: Aliver
5 000,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(57)Počet hodnocení: 57
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Guerlain Orchidée Impériale The Mask, Liftingová maska, Ženy, Univerzální pleť, Proti vráskám, Pružnost, Zpevňující, Hydratační, Prosvětlující, Revitalizační, Krémová, Dávkovač
6 055,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
80 738,00 Kč/1l

Christophe Robin Regenerating Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 250 ml
1 423,40 Kč
Prodejce: Serica
5 693,60 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Macadamia Deep Repair Masque 470ml, 470 ml, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Oprava, Makadamový olej, Dávkovač



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 800,67 Kč
Prodejce: VogueVista
3 831,21 Kč/1l

La Mer Intenzivní revitalizační maska



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
4 642,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
42 203,18 Kč/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
577,85 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 155,70 Kč/1kg

Hyaluronová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 063,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 127,98 Kč/1l

Arkemusa | Maska na vlasy Keratin - 500 ml - Intenzivní regenerace - Pro poškozené vlasy - Hloubková péče



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
107,61 Kč
Prodejce: HAIRSALE
215,22 Kč/1l

Arkemusa maska na vlasy ve spreji - 150 ml - Keratin - Regenerace - UV ochrana - Hydratace
223,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
1 491,47 Kč/1l

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 386,20 Kč/1l

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 500 ml
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 357,86 Kč/1l

L'Oreal Professionnel Intenzivní Vlasový Balzám Absolut Repair 250 ml.
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 547,72 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživující maska pro poškozené vlasy 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
559,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 119,86 Kč/1l