4,8



Na základě 6 hodnocení
Alpa Francovka Lesana Alkoholický bylinný roztok 160ml
73,00 Kč
456,25 Kč / 1l
plus 79,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Zbývající čas na objednání:
4h 08m 37s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
La Mer Omlazující noční krém137 927,17 Kč/1l
8 275,63 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Mary Kay Extra zvláčňující noční krém 60 g13 150,00 Kč/1kg
789,00 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Další informace o reklamě
44QE01 La Mer Omlazující noční krém169 473,34 Kč/1l
2 542,10 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
La Roche Posay, Noční krém Toleriane Dermallergo, 40 ml - Dlouhodobá platnost!14 220 000,36 Kč/1kg
711,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Apivita Balsam
4 458,00 Kč/1l
834,76 Kč
-166,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
668,70 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Ziaja GdanSkin Krem na noc kolagen, 50 ml
1 308 500,03 Kč/1kg
130,85 Kč
Prodejce: MANADA

Nacomi Krem arganowy 30+ na noc, 50 ml
6 348,80 Kč/1l
317,44 Kč
Prodejce: MANADA

Arganový noční krém 50 ml | BENECOS
2 429,60 Kč/1l
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

Bioliq 35+, Krem intensywnie odbudowujący na noc, 50 ml
4 551 333,45 Kč/1kg
273,08 Kč
Prodejce: Katomix

Probiotick krm na obliej na noc
5 739,20 Kč/1l
286,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Isdin Eryfotona noční krém 50 ml
10 559,20 Kč/1kg
791,94 Kč
Prodejce: apohealth

Natuint Cosmetics Intenzivní noční obnovující krém 50 ml
17 000,00 Kč/1l
850,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

Krem odmładzająco-regenerujący na noc 50 ml
7 529 000,03 Kč/1kg
1 279,93 Kč
Prodejce: MANADA

Retterspitz denní a noční krém, 50 ml Krém
3 003,37 Kč/1kg
588,66 Kč
Prodejce: apohealth

ISDINCEUTICS retinln intenzivn srum 50ml
1 748 589,92 Kč/1kg
1 748,59 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Novaclear, Noční sérum s retinolem, 30 ml - dlouhodobě!
18 040,00 Kč/1l
541,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

DERMABSOLU Intenzivní noční krém 40 ml
28 203,75 Kč/1l
1 128,15 Kč
Prodejce: apohealth

Ampule Night laCabine (10 x 2 ml)
7 939,00 Kč/1l
158,78 Kč
Prodejce: ALG-Outlet

Revitalizační elixír POLAR NIGHT 15 ml
85 943,34 Kč/1l
1 289,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

No.1 - Ochranná mast na pokožku 50ml
6 773,60 Kč/1l
338,68 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Alkoholový roztok přírodního mentolu a extraktu z jehličí borovice Alpa Francovka Lesana s vyšší koncentrací mentolu pro dokonalý chladivý účinek. Přípravek s aromatickou a výrazně pryskyřičnou vůní má antiseptické a dezinfekční účinky, zmírňuje bolesti při svalovém a kloubním revmatismu, odstraňuje únavu po fyzické námaze, je výborný jako prevence nachlazení (inhalace) nebo také jako osvěžující přísada do koupele. Široká škála použití: ... bolesti kloubů nachlazení inhalace odstranění únavy při podvrtnutí, natažení a pořezání po sportovním výkonu k dezinfekci odřenin a ran k ošetření pokožky po holení k masážím reflexních zón při revmatických bolestech svalů jako ústní výplach při bolestech zubů při bolestech hlavy a migrénách proti proleženinám na zpocené nohy ... Účinné látky: mentol, extrakt z borovicového jehličí a další aromatické látky v alkoholovém roztoku Použití: podle účelu použití - jednoduše nakapat, potřít nebo opláchnout.
- Objem
- 160 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 859222800000085922280
- Objem
- 160 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 859222800000085922280
K tomu se hodí také

Alpa Francovka Lesana Borovice – alkoholový bylinný roztok 1000 ml
290,99 Kč/1l
290,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

Alpa francovka 160ml
426,88 Kč/1l
68,30 Kč
Prodejce: MBORetail

ALPA Lesana masážní bylinný gel 100 ml
664,70 Kč/1l
66,47 Kč
Prodejce: LAVONIO

Alpa masážní gel s hřebíčkem 100ml
800,00 Kč/1l
80,00 Kč
Prodejce: MBORetail

ALPA Masážní gel 100 ml
810,00 Kč/1l
81,00 Kč
Prodejce: MBORetail

Sendvičovač Lehmann 5 v 1 s různými formami, 1200 W, vaflovač, kontaktní gril, panini, sendvičovač, sladké pečivo, včetně 5 sad talířů
650,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Lehmann

YARDIN 10 listů samolepicích dlaždic Kuchyňské samolepicí dlaždice 3D dlaždice Samolepky Splashback Vodotěsné pro kuchyň Koupelna (30 × 30 cm, šedá)
751,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Kontaktní gril Tefal GC241D Inicio z nerezové oceli, grilovací plocha 29 x 26 cm, nepřilnavé grilovací desky, integrovaný termostat
2 231,80 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Alpa Francovka Arnika bylinný lihový roztok 60ml
67,53 Kč/1l
40,52 Kč
Prodejce: LAVONIO

Alpa Windsor voda po holení 100ml
669,30 Kč/1l
66,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Waterdrop Vodní filtrační vložka, náhradní pro Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1 , kompatibilní s konvicí Brita® SÜD(12)
669,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect

Kärcher RM 519, Čistič koberců, Tekutina, Koberec, Na koberce, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
335,59 Kč/1l
335,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Vyžaduje se ověření věku
Potvrďte svůj věk v zákaznickém účtu v části „Moje údaje“.
Alpa Francovka Lesana Alkoholový bylinný roztok 60ml
1 883,50 Kč/1l
113,01 Kč
Prodejce: T3S_Shop

Dyon 32 VX, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, HD, Smart TV, Wi-Fi, Černá
8 407,96 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: NovaMBSmart

Vibrační masážní přístroj InnovaGoods 5 v 1 s infračerveným zářením - proti celulitidě a pro pevnější pokožku - 5 vyměnitelných nástavců
751,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

MalTec masážní přístroj na krk, záda, celé tělo, masážní přístroj, shiatsu, masážní pás, zahřívání a vibrace, úleva od bolesti, masážní přístroj na krk a svaly
719,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS

Jídelní stůl VASAGLE, rozkládací kuchyňský stůl pro 2-4 osoby, pro malé místnosti, vintage hnědý
2 398,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 090,00 Kč/1l
2 309,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 247,50 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: TBFurnitureGmbH

Alpa Francovka Alkoholový bylinný roztok 60ml
33,33 Kč/1l
2,00 Kč
Prodejce: LED21

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

KlarsteinJet Set, sušička prádla, sušička, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, bílá
8 192,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Klarstein

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezsáčkový se sadou nástavců černý 900W Podlahový vysavač Špičkový výkon 4000W
3 673,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Fortuna Lai denní postel 90x200cm/180x200cm rozkládací postel, rozkládací pohovka s lamelovým roštem a područkami, sametem čalouněná postel dětská rozkládací postel, šedá barva
6 844,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Remzetta

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 621,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

ALPA Emulze ARNIKA - Masážní emulze s arnikou a měsíčkem lékařským 100ml
1 250,00 Kč/1l
125,00 Kč
Prodejce: MBORetail

Alpa Francovka kaštanový lihový bylinný roztok 60ml
65,00 Kč/1l
41,00 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
39,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Estée Lauder Advanced Night Repair, Oční krém, Ženy, Univerzální pleť, Proti tmavým kruhům, Proti únavě, Proti vráskám, Hydratační, Čisticí, Oprava, Dávkovač, Methyl Trimethicone , Water\Aqua\Eau , Bifida Ferment Lysate , Dimethicone , Dimethicone/Vinyl...



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 458,44 Kč
Prodejce: Parfumart
97 229,34 Kč/1l

Kosmetický noční krém Merveillance Lift 50 ml - Pro pevnost a vitalitu pleti



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
684,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
13 680,00 Kč/1l

La Mer Omlazující noční krém



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(9)Počet hodnocení: 9
8 275,63 Kč
Prodejce: PerfumTraders
137 927,17 Kč/1l

MARY KAY Noční krém Volu-Firm Night treatment Retinol Night care 48g
1 504,52 Kč
Prodejce: lithuaniashop
31 344,17 Kč/1kg

Helena Rubinstein Prodigy Cell Glow noční krém
6 142,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders
122 845,60 Kč/1l

La Mer Omlazující noční krém



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(9)Počet hodnocení: 9
4 735,14 Kč
Prodejce: PerfumTraders
157 838,00 Kč/1l

Farmasi Dr. C. Tuna – Noční maska proti stárnutí, 50 ml
1 243,85 Kč
Prodejce: lithuaniashop
24 877,00 Kč/1l

Estée Lauder Re-Nutriv Lightweight, Ženy, 50 ml, Krém, Suchá pokožka, Velmi suchá pokožka, Hydratační, Vyhlazující, Změkčující, Dávkovač



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
4 022,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders
80 456,00 Kč/1l

MARY KAY Noční krém TimeWise Nighttime Recovery Night Care 29 ml
1 075,73 Kč
Prodejce: lithuaniashop
37 094,14 Kč/1l

JUVENA Intensive Nourishing Night Cream, Noční krém, Ženy, Suchá pokožka, Velmi suchá pokožka, Obličej, Krk, Hydratující, Regenerační, Omlazení, Vyživující, Vyhlazující, 50 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 278,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
25 560,00 Kč/1l

Lierac Lift Integral Regenerujący krem na noc, 50ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
993,37 Kč
Prodejce: SuperMerchant
14 190 999,62 Kč/1kg

MARY KAY Noční krém Extra zvláčňující noční krém 60 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
724,67 Kč
Prodejce: lithuaniashop
12 077,83 Kč/1kg

Darphin Prédermine Sculpting Night Cream, Noční krém, Ženy, Univerzální pleť, Obličej, Krk, Proti stárnutí, Proti vráskám, Pružnost, Zpevňující, Vytažení, Hydratující, Omlazení, 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 295,06 Kč
Prodejce: PerfumTraders
45 901,20 Kč/1l

Mary Kay Extra zvláčňující noční krém 60 g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
789,00 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
13 150,00 Kč/1kg

44QE01 La Mer Omlazující noční krém
2 542,10 Kč
Prodejce: PerfumTraders
169 473,34 Kč/1l

Noční krém Lancaster Golden Lift (50 ml)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 217,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders
44 354,00 Kč/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Overnight Treatment, Noční krém, Ženy, Citlivá pokožka, Univerzální pleť, Obličej, Energizující, Hydratující, Vyhlazující, 65 ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 855,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders
28 549,08 Kč/1l

Noční zpevňující krém Anew Ultimate s protinolem (Night Cream) 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant
14 601,40 Kč/1l

5 x Balea MED - Noční krém / Pleťový krém Ultra Sensitive (5 x 50 ml)
849,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
3 396,00 Kč/1l

Health&Beauty zpevňující noční krém s granátovým jablkem 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 627,60 Kč/1l