5,0



Na základě 1 hodnocení
Maska na vlasy Color Fresh Mask 150 ml, Chocolate
279,20 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
227,13 Kč-52,07Kč
1 514,20 Kč / 1l
plus 139,98 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Olaplex 4-in-1 Moisture Mask 370 ml2 778,38 Kč/1l
1 096,00 Kč
-68,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 028,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Inebrya Keratin Restrukturierung Maske 1000ml251,93 Kč/1l
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Londa Professional Color Radiance Intensive Mask 200 ml1 569,20 Kč/1l
313,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Redken Extreme Mask 250 ml3 824,64 Kč/1l
956,16 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Maska na vlasy Color Fresh Mask 150 ml, Rose
1 514,20 Kč/1l
295,90 Kč
-68,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
227,13 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Color Fresh Color Depositing Mask - Chocolate Touch 150 ml
3 713,00 Kč/1l
556,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Maska na vlasy Color Fresh Mask 150 ml, Red
1 793,33 Kč/1l
280,69 Kč
-11,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
269,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Farbmaske Wella Professionals Color Fresh Mask
1 514,20 Kč/1l
1 162,61 Kč
-935,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
227,13 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Color Fresh Color Depositing Mask - Chocolate Touch 150 ml
3 101,07 Kč/1l
465,16 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella Color Fresh Color Depositing Mask - Copper Glow 150 ml
3 101,07 Kč/1l
465,16 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Vlasová maska Wella COLOR FRESH 150 ml
2 255,53 Kč/1l
338,33 Kč
Prodejce: Tersorte

Wella Color Fresh Color Depositing Mask - Pink 150 ml
1 735,07 Kč/1l
260,26 Kč
Prodejce: Tersorte

Barvící maska na vlasy Wella Professionals Color Fresh Pink, 150ml
2 789,27 Kč/1l
418,39 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Stapiz Blush Blond Maska do włosów, 1000 ml
276,35 Kč/1l
287,24 Kč
-10,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
276,35 Kč
Prodejce: AllYour

Wella Color Fresh Color Depositing Mask - červená 150 ml
1 514,20 Kč/1l
289,58 Kč
-62,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
227,13 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Syoss Keratin Intensive Hair Mask 400 ml
675,95 Kč/1l
270,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

INTENSE CURLS, maska na vlasy, 400 ml
710,07 Kč/1l
284,03 Kč
Prodejce: somnia24

Goldwell Dualsenses Color 60sec Treatment 500 ml
1 277,90 Kč/1l
638,95 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella Ultimate Smooth Mask 75 ml
4 384,40 Kč/1l
328,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Keune Tinta Color Metallic Cool 60ml
9 366,67 Kč/1l
562,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Maska Color Fresh Mask je pečujícím produktem, který dodává a obnovuje vaši barevnou tonalitu vlasů, díky přímo působícím pigmentům. Oživte si svou stávající barvu doma, nebo zcela změňte vzhled, během 10 minut. Následné vymývání barvy probíhá přirozeně, slábnutím intenzity daného odstínu.Color Fresh Masks jsou pečující masky dodávající barevnou tonalitu díky přímo působícím pigmentům. Výživa a péče je zajištěna obsahem arganového oleje, který po aplikaci vyhlazuje a změkčuje délky vlasů. Jednoduché nanesení produktu umožňuje klientkám oživit svou stávající barvu doma, během 10 minut. Portfolio masek obsahuje přírodní i výrazné barevné odstíny.
Wella Colour Fresh Mask Natural Chocolate
Wella Color Fresh - Chocolate Touch Colour Mask 150ml
Vyživující barevná maska
Color Fresh je vyživující barvicí maska, která umožňuje dočasně změnit barvu vlasů, aniž by je poškodila. Barvení si můžete provést sami doma.
- Nepoškozuje vlasy
- Osvěžuje barvu
- Pečuje o vlasy
- Obsahuje avokádový olej
- Neobsahuje silikon
- Viditelné výsledky po 10 minutách
- Snadné použití
Umyjte vlasy šamponem a vysušte ručníkem. Doporučuje se používat ochranné rukavice, abyste zabránili vzniku skvrn na rukou a nehtech.
Naneste masku Color Fresh velkoryse na vlasy a nechte působit až 10 minut. Důkladně opláchněte. Není již nutné používat kondicionér.
Pro středně dlouhé vlasy se doporučuje přibližně 30 g přípravku.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Wella Professionals z kolekce byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 150 ml.
Intenzivní barvicí maska na vlasy, Color Fresh, maska
- Hmotnost
- 10 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- voda
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 3614229718775
- Číslo produktu
- 2008300
- Hmotnost
- 10 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- voda
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 3614229718775
- Číslo produktu
- 2008300
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(150)Počet hodnocení: 150




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(18)Počet hodnocení: 18





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 15% od 2 ks




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 55% od 2 ks





4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex 4-in-1 Moisture Mask 370 ml
2 778,38 Kč/1l
1 096,00 Kč
-68,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 028,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional maska pro obnovu vlasových vláken, 750 ml
673,33 Kč/1l
505,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Ovsové rekonstrukční zábalová maska pro vlasy, 1000ml
460,08 Kč/1l
460,08 Kč
Prodejce: MANADA

OLORCHEE Hydro Spa hloubková péče o vlasy 500 ml (BEZ OBALU)
1 890,00 Kč/1l
945,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kevin Murphy - Full Again Thickening Lotion 150ml
5 619,53 Kč/1l
842,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Kerastase Chronologiste Maska na oživení vlasů pro mládí
12 266,50 Kč/1l
2 453,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kevin Murphy Hydrate-Me Moisturising and Smoothing Masque 1000 ml
2 187,62 Kč/1l
2 187,62 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Hydratační maska Shea Moisture s medem Manuka a olejem Mafura, 355 ml
971,83 Kč/1l
345,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Matrix Food For Soft Rich Hydrating Treatment Mask 500 ml
1 606,00 Kč/1l
803,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakmé K.Therapy Repair Nourishing Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
800,02 Kč/1l
800,02 Kč
Prodejce: Tersorte

Stapiz Repair&Shine Maska z Jedwabiem, 1000 ml
201,81 Kč/1l
264,26 Kč
-62,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
201,81 Kč
Prodejce: AllYour

Vyživující maska na vlasy (Deep Nourishing Hair Mask) 220 ml
4 463,68 Kč/1l
982,01 Kč
Prodejce: PerfumTraders

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Omega 9 Professional Mask 250 ml
2 323,72 Kč/1l
580,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Mask 500 ml
1 274,00 Kč/1l
637,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Maria Nila Color Refresh, 300 ml, Ženy, Cacao Intense, Vyživující, Hydratující, Lesklý, Barevná korekce, Pumpovacíc lahvička, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Argania Spinosa Kernel...
2 363,70 Kč/1l
709,11 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Alterego ScalpEgo Densifying Lotion 150ml - zahušťující péče
3 088,27 Kč/1l
463,24 Kč
Prodejce: Tersorte

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Ženy, Oprava, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 kusů
1 350,00 Kč/1l
675,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella Ultimate Smooth Mask 500 ml
1 976,86 Kč/1l
988,43 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Macadamia Deep Repair Masque 470ml, 470 ml, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Oprava, Makadamový olej, Dávkovač
3 831,21 Kč/1l
1 800,67 Kč
Prodejce: VogueVista

Alterna Caviar Replenishing Moisture Masque 161 g
3 483,33 Kč/1kg
1 045,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken Extreme Strength Builder Plus Mask 250 ml
2 776,00 Kč/1l
694,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Maska pro obnovu poškozených vlasů Derkos Kera-Solutions (Restoring 2 Min Mask), 200 ml
457 999,98 Kč/1kg
458,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Maska na vlasy s KERATIN COLAGEN - Keratin Kormesic 1000 ml
312,75 Kč/1l
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

Elizavecca Milky Piggy CER-100 Collagen Ceramide Coating Protein Hair Treatment – maska na vlasy s kolagenem a ceramidy – 100 ml
2 290,00 Kč/1l
229,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

Revlon Professional Intercosmo Il Magnifico 10 Multibenefits Intenzivní maska ve spreji Péče bez oplachování pro všechny typy vlasů 150 ml
1 323,07 Kč/1l
198,46 Kč
Prodejce: Tersorte

Dapper Dan Pomade 100ml - Silná fixace a lesk
2 514,40 Kč/1l
251,44 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Treatment 500 ml
1 067,28 Kč/1l
533,64 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Coccola, maska na vlasy pro kudrnaté vlasy s obsahem keratinu a kokosového oleje, proti krepatění, 200 ml
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Ochranná hydratační maska s avokádovým olejem, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
542,38 Kč
-107,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 350,00 Kč/1l

Maska na vlasy pro dodání objemu, vhodná pro jemné a řídké vlasy, značka Numero Z, s výtažkem z acai, objem 1000 ml



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
870,00 Kč/1kg

Collistar After-Sun Intensive Restructuring, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Hydratující, Vyživující, Oprava, Změkčující, Tuba, AQUA, ETHYLHEXYL PALMITATE, MYRISTYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL,...
542,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 617,93 Kč/1l

Numèro Colour Protection 300ML
434,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 340,00 Kč/1l

Aliver vlasová maska s batanovým olejem - 60 g
300,00 Kč
Prodejce: Aliver
5 000,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(57)Počet hodnocení: 57
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Guerlain Orchidée Impériale The Mask, Liftingová maska, Ženy, Univerzální pleť, Proti vráskám, Pružnost, Zpevňující, Hydratační, Prosvětlující, Revitalizační, Krémová, Dávkovač
6 055,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
80 738,00 Kč/1l

Christophe Robin Regenerating Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 250 ml
1 423,40 Kč
Prodejce: Serica
5 693,60 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Macadamia Deep Repair Masque 470ml, 470 ml, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Oprava, Makadamový olej, Dávkovač



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 800,67 Kč
Prodejce: VogueVista
3 831,21 Kč/1l

La Mer Intenzivní revitalizační maska



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
4 642,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
42 203,18 Kč/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
577,85 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 155,70 Kč/1kg

Hyaluronová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 063,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 127,98 Kč/1l

Arkemusa | Maska na vlasy Keratin - 500 ml - Intenzivní regenerace - Pro poškozené vlasy - Hloubková péče



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
107,61 Kč
Prodejce: HAIRSALE
215,22 Kč/1l

Arkemusa maska na vlasy ve spreji - 150 ml - Keratin - Regenerace - UV ochrana - Hydratace
223,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
1 491,47 Kč/1l

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 386,20 Kč/1l

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 500 ml
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 357,86 Kč/1l

L'Oreal Professionnel Intenzivní Vlasový Balzám Absolut Repair 250 ml.
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 547,72 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživující maska pro poškozené vlasy 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
559,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 119,86 Kč/1l