5,0



Na základě 10 hodnocení
Koleston Perfect barva na vlasy Special Mix pro ženy 60 - 0/00 - Wella Professionals
386,72 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,83 Kč-194,89Kč
3 197,17 Kč / 1l
plus 139,98 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'Oréal Professionnel Inoa Color Profesionální permanentní barva na vlasy pro všechny typy vlasů 5.0 60 g6 765,50 Kč/1l
405,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
So Colour Pre-Bonded 10Av 90Ml2 519,30 Kč/1kg
258,93 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Barva na vlasy L'Oréal Professionnel Majirel, odstín 6, 50 ml3 009,30 Kč/1kg
300,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella Koleston Perfect Me+ Special Blonds, Blonďatá, 12/0, Unisex, 60 ml, Všechny vlasy, Lesklý
7 291,33 Kč/1l
437,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Special Blonde pro ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
3 197,17 Kč/1l
209,93 Kč
-18,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Barva na vlasy Schwarzkopf Live Urban Metallic U72 Dusty Silver: Kvalitní odstín pro moderní městský styl.
3 888,55 Kč/1l
392,44 Kč
-178,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
213,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Barva na vlasy Palette Permanent Naturals - Odstín 219/10-2, Super Popelavě Blond
3 515 000,09 Kč/1kg
175,75 Kč
Prodejce: MANADA

Joanna Ultra Color Blond - Rozjasňovač pro celé vlasy, 9 odstínů
6 239 500,16 Kč/1kg
124,79 Kč
Prodejce: MANADA

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 9/97 - Wella Professionals
3 197,17 Kč/1l
225,91 Kč
-34,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L'Oreal Paris Preference MetaVivids Farba do włosów 9.120 Meta Lilac
5 470 000,14 Kč/1kg
547,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Extrémně Hydratační Péče o Barvu se Stříbřitým Tónem Uchová Barvu a Lesk - Palette Deluxe
2 727 000,07 Kč/1kg
136,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Joanna Multi Cream Color 3D Farba do włosów 34 Intensywny Czerwień
605 850,02 Kč/1kg
121,17 Kč
Prodejce: MANADA

Wella Professionals Color Touch Rich Naturals profesionální demi-permanentní barva na vlasy s multi-dimenzionálním efektem 7/89 60 ml
3 816,67 Kč/1l
229,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Syoss 12-59 Chladivá Plat.Blond 50 ml
870,75 Kč/1l
174,15 Kč
Prodejce: LAVONIO

Syoss 10-55 Ultra Plat.Blond 50 ml
629,33 Kč/1l
188,80 Kč
Prodejce: LAVONIO

Platinový Blond Toner pro Neutralizaci Žlutých Tónů, 150ml
1 073,40 Kč/1l
161,01 Kč
Prodejce: MANADA

Garnier Color Naturals Farba 111 Super Jasny Popielaty Blond, 1 sztuka
2 235 200,06 Kč/1kg
111,76 Kč
Prodejce: MANADA

Wella Illumina Color, Hnědá, 6/16, Dark Ash Violet Blonde, Ženy, 60 ml, Všechny vlasy
10 311,17 Kč/1l
618,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Joanna Multi Cream Color 5D Farba do włosów 32.5 Srebrny Blond
605 850,02 Kč/1kg
121,17 Kč
Prodejce: MANADA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Wella Koleston Perfect Special Mix 60 ml
Pro vynikající barevný výsledek.
Méně poškozených vlasů při každé aplikaci.**ME+ riziko vzniku nové alergie na barvu na vlasy.** * Ve srovnání s předchozími barvami Koleston Perfect.
Platí pro Koleston Perfect s technologií Pure Balance. ** PRO OSOBY, KTERÉ NEJSOU ALERGICKÉ NA BARVU NA VLASY. Přestože je riziko vzniku nové alergie sníženo, stále existuje riziko alergických reakcí, které mohou být někdy závažné.
Proveďte alergický test 48 hodin před každým barvením. Pečlivě dodržujte bezpečnostní pokyny a získejte informace na Pokud se u vaší klientky v minulosti vyskytly alergické reakce na barvu na vlasy, vlasy nebarvěte. ME+ je součástí některých odstínů Pure Naturals, Rich Naturals, Vibrant Reds, Special Blonde a Deep Browns značky Koleston Perfect.
Aplikujte na suché vlasy. Pure Naturals, Rich Naturals, Vibrant Reds, Deep Browns míchací poměr 1:1 s Welloxon Perfect (4%, 6%, 9%, 12%) Special
Blondýnky poměr míchání 1:2 s Welloxon Perfect (9%, 12%) Special Mix Pro zjemnění/zesílení módních odstínů. (Doporučení pro míchání najdete na kartě barvy). - Čistá aplikace s Welloxon Perfect. - 0/00 pro ředění stávajících odstínů.
Profesionální permanentní barva na vlasy Wella Professionals Koleston Perfect Me+ je vhodná pro všechny typy vlasů a pro dámy. Obsah 60 ml.
- Hmotnost
- 10 g
- Objem
- 60 ml
- Složení
- Aqua,
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8005610659183
- Číslo produktu
- 000000
- Hmotnost
- 10 g
- Objem
- 60 ml
- Složení
- Aqua,
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8005610659183
- Číslo produktu
- 000000
Pozor
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci.K tomu se hodí také

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Special Blonde pro ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
3 197,17 Kč/1l
209,93 Kč
-18,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
594,93 Kč/1kg
594,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

BRUBAKER Sada 6 esenciálních olejů Aromaterapeutické oleje 6 x 10 ml přírodní - levandule růže rozmarýn heřmánek citron cedr - vonný olej do difuzéru zvlhčovače masážní aromaterapie péče o tělo
5 416,50 Kč/1l
324,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Platinový Blond Toner pro Neutralizaci Žlutých Tónů, 150ml
1 073,40 Kč/1l
161,01 Kč
Prodejce: MANADA

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

Ptačí koupel/napáječka proti hmyzu se skřítkem
448,17 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop

Profesionální zastřihovač vlasů T-Blade Beard Trimmer Elektrický zastřihovač vlasů Holicí strojek na vlasy Muži Děti Retoo
315,99 Kč
Prodejce: Retoo

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Wella Professionals Illumina Color Opal-Essence Professionelle permanent Haarfarbe Silver Mauve 60 ml
3 517,83 Kč/1l
492,19 Kč
-281,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
211,07 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 9/97 - Wella Professionals
3 197,17 Kč/1l
225,91 Kč
-34,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Schwarzkopf Live Urban Metalická Barva na Vlasy U67 - Modrá Metalická Barva s Efektem Kvicksilver
3 706,05 Kč/1l
361,34 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: MadiHealth

SodaStream Terra, Černá, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
2 597,60 Kč
Prodejce: onoplus

LIONELO Pascal dětské hopsadlo a lehátko s funkcí vibrace - Šedá
1 379,99 Kč
-150,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 229,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo

Blondor barva na vlasy Multi Blonde pro ženy 800 - Wella Professionals
1 061,50 Kč/1l
849,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Extrémně Hydratační Péče o Barvu se Stříbřitým Tónem Uchová Barvu a Lesk - Palette Deluxe
2 727 000,07 Kč/1kg
136,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

TurboTronic Standmixer - BG5 - 1200 Watt mit 1,5L Glasbehälter Edelstahl Silber, Glas Smoothie Mixer / Maker Ice Crush Funktion Milchshaker Blender BPA FREI
1 210,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Wella Professionals Color Touch Rich Naturals profesionální demi-permanentní barva na vlasy s multi-dimenzionálním efektem 7/89 60 ml
3 816,67 Kč/1l
229,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Kávovar na kapsle Nespresso Lattissima One EN510.W, bílý
5 292,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Mramorovaný set květináčů Rose Gold Metallic Line 15 kusů Berlinger Haus BH 1224N
4 444,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram

heimtexland ® 2 kusy termo zatemňovací závěsy ochrana proti slunci izolace proti chladu zatemňovací závěsy řasící páska typ139 tmavě šedá VxŠ 245 x 135 cm
727,53 Kč
Prodejce: Heimtexland

160 x 230 cm koberec s vysokým vlasem obývací pokoj kožešinový koberec z umělé kožešiny chlupatý neklouzavý šedý
1 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Sada kulmy 5 v 1 se 3 hlavněmi, kulma na velké lokny Kulmy Nastavitelná teplota Kulma s vlnovcem Keramický povlak Curl
1 279,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Černá, Stojací, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová ocel
2 307,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Poly ratanová sedací souprava Jídelní stůl Obývací pokoj Zahradní nábytek Zahradní souprava 1x stůl + 2x židle + 1x lavice + 2x taburet - šedý
9 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

FISCHER High Tack AC montážní lepidlo - 310ml
264,52 Kč/1l
82,00 Kč
Prodejce: SABTRADE
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vrchní barva
Konečně chladná metalická blond bez žlutého nádechu 100% Bohužel návod k výrobku je pouze v polštině....ale já jsem ze zkušenosti věděla, jak si vlasy obarvit 100%
Ohodnoceno dne 21. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Barvy neprůhledné
Barvím si šedivé/bílé vlasy přibližně každých 5 týdnů. Vždy s velmi dobrými výsledky.
Ohodnoceno dne 20. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
9/00 super
Barva dobře kryje šediny.
Ohodnoceno dne 18. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní
Velmi pěkná barva!
Ohodnoceno dne 16. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Natureza Cosmeticos Natural Therapy Escova de Biotina Biotin na vlasy 1l
2 240,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 240,99 Kč/1l

CACAU DO BRASIL HAIR TREATMENT Natureza keratin na vlasy
1 484,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 969,98 Kč/1l

Natureza Btox Cenoura Mrkev
1 400,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 801,98 Kč/1l

Ybera GENOMA Fio Líquido Pro-Geno Molecular 500 ml - rekonstrukce vlasů
2 016,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
4 033,98 Kč/1l

Natureza Cafe Verde Ntox vyhlazující a vyživující zákrok - 1000g
1 288,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 288,99 Kč/1l

Ybera DISCOVERY QUARTA CAMADA - Reconstructor Exo CromaTech 500 g
1 568,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 137,98 Kč/1l

Limba Reconstruction Treatment - Zákrok Profesionální Rekonstrukce Vlasů
1 679,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 239,99 Kč/1l

Love Potion Love Tox Brunette botox na vlasy 1000 ml
1 456,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 456,99 Kč/1l

Love Potion Love Tox Blond 1000 ml na vlasy
1 287,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 287,99 Kč/1l

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(6)Počet hodnocení: 6
594,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
594,93 Kč/1kg

Loreal Majirel 7.44 3x50ml
755,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 039,53 Kč/1l

Loreal Majirel Cool Cover 8.1 2x50ml
608,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
6 089,30 Kč/1l

Goldwell Men Reshade Odsiwiacz dla mężczyzn 6CA, 4x20ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
517,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 589 650,07 Kč/1kg

Loreal Majirel 6 2x50ml
580,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 809,30 Kč/1l

L´Oréal Professionnel Majirel profesionální permanentní barva na vlasy pro všechny typy vlasů 8.34 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
594,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
8 748,97 Kč/1kg

Montibello In Flashy Colour Violet 150ml
258,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 726,20 Kč/1l

L´Oréal Professionnel Inoa Color profesionální permanentní barva na vlasy pro všechny typy vlasů 10 60 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
440,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
7 348,83 Kč/1l

7.40 L'Oreal Majirouge Coloration Cream
300,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
6 018,60 Kč/1kg

L'Oréal Professionnel Inoa Color Profesionální permanentní barva na vlasy pro všechny typy vlasů 5.0 60 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
405,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
6 765,50 Kč/1l

L´Oréal Professionnel Majirel profesionální permanentní barva na vlasy pro všechny typy vlasů 1 50 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
482,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 829,30 Kč/1kg