5,0



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Vanilkové lusky -1 kg HoReCa cukrovinky146 057,00 Kč/1l
7 302,85 Kč
Prodejce: PHRoyal

Další informace o reklamě
Přírodní vanilkový extrakt 1000 ml, vanilkový lusk, vanilkové lusky35 496,00 Kč/1l
1 774,80 Kč
Prodejce: PHRoyal

Další informace o reklamě
Cejlonská skořice tyčinky 500G Čerstvé aromatické koření9 747,00 Kč/1l
487,35 Kč
Prodejce: PHRoyal

Další informace o reklamě
Mletá vanilka v prášku 100 g čerstvé, 1 odrůda8 771,80 Kč/1l
438,59 Kč
Prodejce: PHRoyal

Vanilkové tyčinky 16 ks 12-14cm Vanilková tyčinka GROSS
5 573,60 Kč/1l
278,68 Kč
Prodejce: PHRoyal

CEYLON skořicové tyčinky 25g FRESH AROMATIC
1 009,20 Kč/1l
50,46 Kč
Prodejce: PHRoyal

Vanilkové lusky, vanilkový lusk, tyčinky I Sort, MADAGASKAR BOURBON
1 009,20 Kč/1l
50,46 Kč
Prodejce: PHRoyal

Vanilkový extrakt bez alkoholu / Čistý vanilkový extrakt / 1,7 fl oz / 50 ml / Halal
2 530,60 Kč/1l
126,53 Kč
Prodejce: PHRoyal

Mleté vanilkové lusky 100%- 10g ČERSTVÉ, 1 odrůda
1 457,80 Kč/1l
72,89 Kč
Prodejce: PHRoyal

Bourbonské vanilkové lusky (10 ks - 10-11 cm) 100% přírodní z Madagaskaru
12 494,50 Kč/1kg
249,89 Kč
Prodejce: Vaynilla

Bourbonská vanilka v prášku premium natural (30g)
12 166,67 Kč/1kg
365,00 Kč
Prodejce: Vaynilla

Mletý hřebíček 100g Aromatický hřebíček kvalita 1
1 516,40 Kč/1l
75,82 Kč
Prodejce: PHRoyal

Mletá vanilka 20 g Bourbonské vanilky z Madagaskaru
4 559,20 Kč/1l
227,96 Kč
Prodejce: PHRoyal

Vanilkové lusky 10 ks 10-14 cm vanilkové lusky vanilkové lusky vanilkové lusky KVALITA 1 ČERSTVÉ lusky
4 559,20 Kč/1l
227,96 Kč
Prodejce: PHRoyal

Biovegan - Organický bourbonský vanilkový lusk - 2 kusy
5 204,00 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Kurkuma mletá, prémiová kvalita, aromatická, 100%, 50g
1 324,36 Kč/1kg
72,84 Kč
Prodejce: DODOCAKES

Sušený tymián Prymat 10 g
804,50 Kč/1kg
41,83 Kč
-61%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
16,09 Kč
Prodejce: Katomix

Kamis majoránka 7 G
2 706,00 Kč/1kg
27,06 Kč
Prodejce: Katomix

Kotanyi Rozmarýn nasekaný 16 g
1 450,50 Kč/1kg
29,01 Kč
Prodejce: Katomix

To Naturalne Mletý skořice ekologická 15 gkoření
1 536,00 Kč/1kg
56,01 Kč
-45%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
30,72 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Skute vanilkové lusky Bourbon, čerstvě sklizené a přímo na místě balené. Vůně těchto vanilkových lusků je jedinečná: intenzivní, harmonická a vyvážená. Tato vůně je jako žádná jiná a harmonicky spojuje téměř 200 přírodních složek do jemné a okouzlující kompozice. Vanilka je právem nazývána "královnou koření" a vanilka Bourbon je korunou mezi druhy vanilky.
Pouze vanilka pocházející z takzvaných Bourbonových ostrovů (Madagaskar, Réunion, Komory a Mauricius) může být prodávána pod názvem vanilka Bourbon. Bez přídavku zvýrazňovačů chuti, barviv a umělých aromat. . Lusky jsou čerstvě zabalené a uzavřené v ochranné fólii v souladu s přísnými hygienickými předpisy. Pro optimální skladování po otevření vakuového balení obdržíte od nás speciální, světlu odolný sáček se zipem.
Vanilkové lusky Bourbon jsou halal, košer a veganské.
Vanilka je dnes neodmyslitelnou součástí naší kuchyně. Vytvořte fantastické dorty a koláče, vylepšete své sladké pochoutky, nebo co takhle domácí marmelády nebo zmrzlinu? Přineste si do domácnosti prvotřídní kuchyni a dopřejte sobě i svým blízkým fantastická jídla.
Skutečné, prémiové vanilkové lusky Bourbon (celé) z Madagaskaru.
- Bez přídavku zvýrazňovačů chuti, barviv a umělých aromat
- Lusky jsou čerstvé a aromatické
- V blistrovém balení pro optimální čerstvost a trvanlivost
- Zcela pro vás: světlu odolný sáček se zipem
- Halal, veganské, košer
- Ideální pro pečení a vaření
- 100% přírodní
- Seznam přísad
- Bourbonské vanilkové lusky
- Deklarovaná nutriční hodnota
- -
- Hmotnost
- 8 g
- Potravinářský podnik
- Veana ToP UG, Brendelweg 248, 27755 Delmenhorst, Deutschland
- Prodejní název
- Bourbonské vanilkové lusky
- Výrobce
- Veana
- Číslo produktu
- 60558
- Kód EAN
- 4260558135777
- Seznam přísad
- Bourbonské vanilkové lusky
- Deklarovaná nutriční hodnota
- -
- Hmotnost
- 8 g
- Potravinářský podnik
- Veana ToP UG, Brendelweg 248, 27755 Delmenhorst, Deutschland
- Prodejní název
- Bourbonské vanilkové lusky
- Výrobce
- Veana
- Číslo produktu
- 60558
- Kód EAN
- 4260558135777
K tomu se hodí také

Pistáciový krém 45 %, 190 g
921,05 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Anýz hvězdicový - balení 10 kusů | LEBENSBAUM
1 011,86 Kč/1kg
59,70 Kč
Prodejce: taleoo

TRS Star Aniseeds, 50g
1 098,00 Kč/1kg
54,90 Kč
Prodejce: CasteloStore

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Ostmann Gewürze Kardamom in der Schale gemahlen 7,5 g
33 276,00 Kč/1kg
249,57 Kč
Prodejce: somnia24

Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Belissia Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
2 756,80 Kč/1l
413,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

La Chinata La Vera, sladká uzená paprika v prášku DOP, 70g
3 343,29 Kč/1kg
234,03 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Pšeničná mouka typ 405
24,54 Kč/1kg
122,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Přístroj Darsonval pro vysokofrekvenční péči o obličej, masážní přístroj na odstranění akné s elektrodou, kosmetické zařízení pro péči o pleť s ultrazvukovou funkcí – značka Retoo
479,99 Kč
Prodejce: Retoo

Hnědý cukr
7,48 Kč/1kg
74,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pistáciový krém 45%, 190g - balení po 2 kusech
855,26 Kč/1l
325,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

AVANA silikonová forma na čokoládu na 6 tabulek čokolády nepřilnavý povrch bez BPA silikonová forma na čokoládu hnědá (forma 2)
219,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch, Espresso kávovar, 1,4 l, Mletá káva, 1350 W, Nerezová ocel, Bílá
3 414,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro

Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
168,00 Kč/1kg
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Bourbonské vanilkové lusky (15 ks - 12-13 cm) 100% přírodní z Madagaskaru
24 764,67 Kč/1kg
371,47 Kč
Prodejce: Vaynilla

Tian Hu Shan Matcha zelený čaj mletý, práškový (80g), 57844
1 514,75 Kč/1kg
126,81 Kč
-5,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,18 Kč
Prodejce: Katomix

Kluth pistácie pražené a lehce solené prvotřídní kvality 150g
863,27 Kč/1kg
137,98 Kč
-8,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sklenice Weck 12 kusů/1ks ve tvaru mini tulipánu 220 ml
792,02 Kč
Prodejce: Fuduu-Shop

KADAX zavařovací sklenice s víčkem "Senna", sklenice na džem, zavařovací sklenice, 540 ml, červené kostkované, 48 kusů
602,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KADAX

Čokoládové bonbóny Maitre Truffout z mléčné čokolády s náplní z cappuccino krému
1 085,99 Kč/1kg
1 085,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
1 804,00 Kč/1kg
126,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Flexot® F-2045 Příruční zavazadlo velikost M barva růžová
849,43 Kč
Prodejce: mdmw-shop24

slunečník s LED osvětlením Slunečník s dopravním světlem 350 cm Zahradní slunečník Pavilon - krémový
3 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Isomalt pro cukrové dekorace 0,5kg
439,22 Kč/1kg
224,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

DAMASCINE RŮŽOVÝ KVĚT HYDROLÁT 100% PŘÍRODNÍ 100ml RŮŽOVÁ VODA 0,1L Přírodní pitná růžová voda na pečení 100ml Růžová voda
7 582,00 Kč/1l
75,82 Kč
Prodejce: PHRoyal

Mary Rose - Ibišek (okvětní lístky) 50 g
2 900,00 Kč/1kg
145,00 Kč
Prodejce: MateMundo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. srpna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
super kvalita
Rychlé dodání, položka podle popisu a super kvalita 100% doporučení
Ohodnoceno dne 12. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší produkt
Byl jsem velmi spokojen s rychlým dodáním a nejlepším zbožím.
Ohodnoceno dne 4. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Cenné
Rychlé dodání a pěkné, že jsou pěkně zabalené ve smršťovací fólii na 2x5.
Ohodnoceno dne 12. listopadu 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Prima aroma
Velmi dobrá kvalita, velké lusky.
Ohodnoceno dne 21. listopadu 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Nejlepší špičková kvalita
Ohodnoceno dne 12. září 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý zákaznický servis
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 26. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Knorr Omáčka Cafe de Paris krémová velkoobjemové balení pro gastronomii 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 653,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 653,55 Kč/1kg

Vanilková pasta 1 Kg / 1000G Vanilleschotenextrakt Horeca
1 877,01 Kč
Prodejce: PHRoyal
37 540,20 Kč/1l

Fazole Tonka 500G (fazole Tonka) Fazole Tonka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 218,75 Kč
Prodejce: PHRoyal
24 375,00 Kč/1l

Růžové poupata 1 kg Sušené jedlé květy Růže Růžové poupata Sušené
901,81 Kč
Prodejce: PHRoyal
18 036,20 Kč/1l

Šafránové nitě SARGOL IRANIAN SAFRAN 10g ČERVENÉ NITĚ



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
684,41 Kč
Prodejce: PHRoyal
13 688,20 Kč/1l

Vanilkový extrakt trojitý koncentrovaný 110 ml bez cukru a konzervačních látek
487,35 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 430,45 Kč/1l

Bylina řebříček 1 kg 100% přírodní



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657,04 Kč/1l

Fazole Tonka 200G (fazole Tonka) Fazole Tonka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
536,11 Kč
Prodejce: PHRoyal
10 722,20 Kč/1l

Růžové lístky 1 kg Jedlé sušené voňavé květy Přírodní Zdravé Královské
584,87 Kč
Prodejce: PHRoyal
11 697,40 Kč/1l

Přírodní badyán 1 kg, čerstvý, celý, značka Royal
560,49 Kč
Prodejce: PHRoyal
11 209,80 Kč/1l

Cejlonská skořice tyčinky 500G Čerstvé aromatické koření
487,35 Kč
Prodejce: PHRoyal
9 747,00 Kč/1l

Roleski Musztarda Sarepska 175 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
402,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 340,57 Kč/1kg

Psyllium Husk250g
339,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
1 356,00 Kč/1kg

Skořicová tyčinka 1 kg Sušené skořicové tyčinky Kvalitní skořicové tyčinky značky Royal



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Mletá cejlonská skořice 1 kg, sladká, originální, aromatická, pravá, 1000 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Hřebíček, 4 balení po 250 g
244,69 Kč
-29,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,84 Kč
Prodejce: CasteloStore
859,36 Kč/1kg

1 kg vybraných aromatických bobkových listů
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Přírodní badyán 500 g, čerstvý a celý, značka Royal
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Vanilkové tyčinky 16 ks 12-14cm Vanilková tyčinka GROSS



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
278,68 Kč
Prodejce: PHRoyal
5 573,60 Kč/1l

Tonka fazole 100g (Tonka fazole)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
304,04 Kč
Prodejce: PHRoyal
6 080,80 Kč/1l