5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Händlmaiers domácí hořčice sladký sáček 15ml 200 balení234,79 Kč/1l
704,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Thomy Delikatess hořčice středně ostrá pikantní tuba 200ml 12 balení238,95 Kč/1l
573,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Heinz Hořčice středně ostrá sáček 100x17ml 1700g288,90 Kč/1l
491,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Händlmaier 704431 Händlmaier Senf 250,0 ml210,13 Kč/1l
47,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mautner Markhof Hořčice estragonová, 12x200g tuba
995,30 Kč/1kg
2 388,72 Kč
Prodejce: Store-Germany

Domácí hořčice Händlmaiers sladká ve stlačovací lahvičce Vegan 400 ml
260,45 Kč/1l
104,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaiers lahůdková omáčka s medovou hořčicí ve stlačovací lahvičce 225 ml
210,13 Kč/1l
47,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier grilovací hořčice pikantní a pálivá v tubě Vegan 200 ml
206,10 Kč/1l
41,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier Koprová hořčičná omáčka Vegan Mild Spiciness Láhev 225ml
210,13 Kč/1l
47,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bavorská sladká domácí hořčice Händlmaier v tubě o objemu 200 ml
300,70 Kč/1l
60,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Středně ostrá hořčice Händlmaier ve stlačovací lahvičce Vegan 400 ml
205,32 Kč/1l
82,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hořčice Bautzen středně pálivá krémová pikantní vyvážená jemná 1000ml
70,60 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaierova pepřovo-hořčičná omáčka s vybranými paprikami 225ml
223,07 Kč/1l
50,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier domácí hořčice sladká s menším množstvím cukru ve sklenici 335g
246,12 Kč/1l
82,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey Original Münchener Weißwurstsenf sladký praktický ve sklenici 250ml
109,49 Kč/1kg
55,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pommery Moutarde de Meaux Francouzská zrnitá hořčice v hliněné nádobě 500g
697,06 Kč/1kg
348,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bavorská sladká domácí hořčice Händlmaier's Quality in a jar 335ml
247,04 Kč/1l
82,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hellmanns žlutá hořčice středně horká uzavíratelná 250 ml
209,48 Kč/1l
52,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kühne 508063 Kühne Senf 250,0 ml
979,88 Kč/1l
244,97 Kč
Prodejce: somnia24

Musztarda Dijon Delikatna do potraw 215 g
224,05 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Händlmaier Pikantní sladká hořčice, středně pikantní, bavorská, sladká, 225 ml
Přehled produktu
Haendlmaier Pikantní sladká hořčice, středně pikantní, bavorská, 225 ml je univerzální bavorská hořčice, sladká a středně pikantní, vhodná k svačině i na grilování, která spojuje jemnou sladkost klasické hořčice k bílé klobáse s příjemnou pikantností. Jako hořčice k uzeninám, masu a marinádám zajišťuje vyvážený chuťový zážitek a perfektně se hodí do každé kuchyně.
Hlavní vlastnosti hořčice „
“ Chuť je harmonicky nasládlá s jemně vyváženou středně pikantní notou, která hořčici dodává zvláštní hloubku a zajišťuje vyvážené aroma. Kombinace jemné sladkosti a pikantní ostrosti z ní dělá univerzálního společníka k různým pokrmům. Konzistence je krémová a mírně zrnitá, díky čemuž se hořčice dobře roztírá a rovnoměrně dávkuje. Receptura je inspirována tradicí a nabízí pravou bavorskou chuť s moderní všestranností. Sklenice o objemu 225 ml je praktická a ideální pro každodenní použití i v gastronomii.
Tipy na použití
Tato bavorská hořčice k bílým klobásám, játrovému salámu a grilovaným pokrmům se skvěle hodí ke klasickým jídlům, jako jsou bílé klobásy, smažené klobásy nebo játrový salám, a zajišťuje vyváženou chuť. Také k jehněčímu masu, hovězímu pečenému masu nebo studeným mísám přináší na talíř příjemnou sladko-pikantní notu. V kuchyni jej lze použít k dochucení dresinků, marinád nebo omáček a hodí se také pro moderní kombinace s masem nebo vegetariánskými pokrmy. Zejména při svačinách, bufetech nebo grilování je to všestranná volba.
Časté
Mnozí se ptají, co dělá tuto hořčici tak výjimečnou. Kombinace sladké a středně pikantní hořčice zajišťuje vyváženou chuť s příjemnou pikantností. Často se také ptáme, zda je vhodná pouze pro klasická jídla, přičemž se dá všestranně použít i v moderní kuchyni a marinádách. Stejně zajímavá je i konzistence, která je krémová a lehce zrnitá a dobře se roztírá.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.225 l
- Seznam přísad
- Voda, cukr, hořčičná semínka, lihový ocet, jedlá sůl, glukózový sirup, melasa z cukrové řepy, koření, estragonový extrakt, zahušťovadlo: xanthanová guma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 632 kJ / 151 kcal Tuky 4,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g Sacharidy 21 g, z toho cukr 19,1 g Bílkoviny 6,0 g Sůl 1,2 g
- Alergeny
- Hořčice a výrobky z ní
- Hmotnost
- 225 g
- Potravinářský podnik
- Luise Händlmaier GmbHEschenbacher Str. 2 93057 Regensburg
- Prodejní název
- Slaná sladká hořčice
- Výrobce
- Luise Händlmaier
- Číslo produktu
- 856912
- Kód EAN
- 4104720020563
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.225 l
- Seznam přísad
- Voda, cukr, hořčičná semínka, lihový ocet, jedlá sůl, glukózový sirup, melasa z cukrové řepy, koření, estragonový extrakt, zahušťovadlo: xanthanová guma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 632 kJ / 151 kcal Tuky 4,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g Sacharidy 21 g, z toho cukr 19,1 g Bílkoviny 6,0 g Sůl 1,2 g
- Alergeny
- Hořčice a výrobky z ní
- Hmotnost
- 225 g
- Potravinářský podnik
- Luise Händlmaier GmbHEschenbacher Str. 2 93057 Regensburg
- Prodejní název
- Slaná sladká hořčice
- Výrobce
- Luise Händlmaier
- Číslo produktu
- 856912
- Kód EAN
- 4104720020563
K tomu se hodí také

Mautner Markhof Hořčice estragonová, 12x200g tuba
995,30 Kč/1kg
2 388,72 Kč
Prodejce: Store-Germany

Domácí hořčice Händlmaiers sladká ve stlačovací lahvičce Vegan 400 ml
260,45 Kč/1l
104,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bavorská sladká domácí hořčice Händlmaier v tubě o objemu 200 ml
300,70 Kč/1l
60,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaiers lahůdková omáčka s medovou hořčicí ve stlačovací lahvičce 225 ml
210,13 Kč/1l
47,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier grilovací hořčice pikantní a pálivá v tubě Vegan 200 ml
206,10 Kč/1l
41,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g
0,51 Kč/1l
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier Koprová hořčičná omáčka Vegan Mild Spiciness Láhev 225ml
210,13 Kč/1l
47,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Středně ostrá hořčice Händlmaier ve stlačovací lahvičce Vegan 400 ml
205,32 Kč/1l
82,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hořčice Bautzen středně pálivá krémová pikantní vyvážená jemná 1000ml
70,60 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dreistern Soljanka s uzeným vepřovým masem a extra okurkami 1200g
126,72 Kč/1kg
152,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Abricome Judias con Chorizo Fazole s paprikovou klobásou 420g
142,26 Kč/1kg
59,75 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
262,50 Kč/1kg
78,75 Kč
Prodejce: Katomix

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
672,39 Kč/1kg
672,39 Kč
Prodejce: somnia24

Maille Dijonská hořčice Original jedinečná silná chuť 200ml
407,52 Kč/1kg
85,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
569,52 Kč/1kg
196,27 Kč
-8,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
187,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL

XTROBB 22149 Bezdrátový vysavač do auta 90 W
1 089,00 Kč
Prodejce: INTEREST

Maggi Guten Appetit houbová krémová polévka s přírodními přísadami 57g
513,51 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier klobásová hořčice středně pálivá aromatická pikantní v tubě 200ml
259,45 Kč/1l
51,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Srbská fazolová polévka s pikantními bílými fazolemi 400ml
195,20 Kč/1l
78,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Perwoll Black Renew tekutý prostředek na praní 3,96 l
72,08 Kč/1l
285,42 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 380g
405,76 Kč/1kg
101,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Polévka se sýrem Allgäu a smetanou
198,22 Kč/1l
79,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 kusů ATG 250g plechovka 565g
212,34 Kč/1kg
138,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů
291,43 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Moje roční zásoba dorazila....
Ano, miluji Altbayerischer Senf od Händlmaier, přiznávám. S křenem, který dodá trochu pikantní chuti. Úžasné! Dodání bylo rychlé a super zabalené. Děkuji za to!!! S radostí znovu a znovu!
Ohodnoceno dne 3. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Yildriz Mosterd-Dillesaus 265 ml – Pikantní hořčičně-koprová omáčka k rybám a salátům
489,20 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 846,04 Kč/1kg

Thomy Delikatess hořčice středně ostrá pikantní tuba 100 ml balení 20 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
730,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
365,19 Kč/1l

Pommery Moutarde de Meaux Francouzská zrnitá hořčice v hliněné nádobě 500g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
348,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
697,06 Kč/1kg

Thomy Delikatess hořčice středně ostrá pikantní tuba 200ml 12 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
573,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,95 Kč/1l

Thomy hořčice pálivá extra pikantní klasická v tubě 200ml balení po 12 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
572,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,40 Kč/1l

Ubena Rub malinová hořčice kořenící přípravek pikantní koření 650g
571,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
879,45 Kč/1kg

Händlmaiers domácí hořčice sladký sáček 15ml 200 balení
704,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
234,79 Kč/1l

Lacroix fíková a hořčičná omáčka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
573,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 023,66 Kč/1l

Develey sladká bílá klobásová hořčice sáček 200x15ml balení 3000ml
615,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
154,48 Kč/1kg

Thomy Delicatessen Hořčice 100ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
366,20 Kč/1l

Maille Dijonská hořčice Original jedinečná silná chuť 200ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
85,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
407,52 Kč/1kg

Kühne 173017005 Kühne Mittelscharfer Senf 150x 10,0 g, 150 St.



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
204,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
136,41 Kč/1kg

Hořčice Thomy Hot Mustard 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
47,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,85 Kč/1l

Händlmaier 704431 Händlmaier Senf 250,0 ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(7)Počet hodnocení: 7
47,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
210,13 Kč/1l

Kuehne středně ostrá hořčice klasická krémová v tubě 875ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
92,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
105,81 Kč/1l

Löwensenf hořčice středně ostrá krémová jemná v tubě 200 ml 6 balení



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
297,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
247,54 Kč/1l

Grashoffova hořčičná omáčka z červených fíků na sýrové a masové pokrmy 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
145,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
322,78 Kč/1kg

Hořčice Bautzen středně pálivá krémová pikantní vyvážená jemná 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
70,60 Kč/1kg

Hořčice Bautzen středně ostrá krémová pikantní v praktickém vývaru 4x1l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
319,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
79,84 Kč/1l

Thomy Delikatess středně ostrá hořčice klasika ve sklenici 250ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
63,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
252,20 Kč/1l