Repelent proti moči Menforsan 500 ml
269,37 Kč
538,74 Kč / 1l
plus 96,72 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Spitzner Balneo Sirná koupel, 1000 ml BAD590,80 Kč/1kg
870,25 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
HISKIN Osvěžující tělový sprej 100 ml3 952,50 Kč/1l
395,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Aromaterapeutický Koupelový Olej Aromactiv, 125 ml2 851,44 Kč/1l
356,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Eubos Creme Oelbad Nachf Btl, 400 ml roztok1 143,05 Kč/1l
457,22 Kč
Prodejce: apohealth

PREVAL Prevabal koupel, 500 ml roztok
888,08 Kč/1l
444,04 Kč
Prodejce: apohealth

Zwitsal Koupelový olej (200 ml)
1 850,00 Kč/1l
370,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Měsíčková koupel s bylinami 200 ml
2 071,90 Kč/1l
414,38 Kč
Prodejce: Emerosa

Koupelový koncentrát Retterspitz, 500 ml KON
861,99 Kč/1kg
635,29 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Olejová koupel EUBOS CREME
901,90 Kč/1kg
321,98 Kč
Prodejce: apohealth

Kneipp 1411421002 Kneipp Erkältungszeit Schaumbad 400 ml
464,42 Kč/1l
185,77 Kč
Prodejce: apohealth

Meduňková koupel 1 x 250 ml
2 278,24 Kč/1l
569,56 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

STEINOEL BADEOEL, 250 ml Öl
1 620,15 Kč/1kg
545,99 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke

Feelfreude 5 ml, balení po 3 kusech
30 420,67 Kč/1l
456,31 Kč
Prodejce: taleoo

Wacholderbeere 10ml
25 916,00 Kč/1l
259,16 Kč
Prodejce: taleoo

Weleda 005270, 200 ml, 1 kusů
1 771,70 Kč/1l
354,34 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Neroli 1 ml, balení po 6 kusech
835 064,99 Kč/1l
5 010,39 Kč
Prodejce: taleoo

Fagron Sójový olej v emulzi (250 ml)
1 072,00 Kč/1l
268,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Extrakt z květů sena, 550 g BAD
1,25 Kč/1kg
687,67 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke

Kozlíková olejová koupel 1000 ml
930,56 Kč/1l
930,56 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke

Luksja Babeczkowy koupelový gel 900 ml
119,40 Kč/1l
107,46 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pokud hledáte nové produkty na trhu, představujeme vám Repelent proti moči Menforsan 500 ml!
- Doporučené použití:
- Kočky
- Psi
- Typ: Repelent proti moči
- Hlavní složka:
- Methylisothiazolinon
- Voda
- Chlormethylisothiazolinon
- Obsah: 500 ml
- Země/region výroby: Španělsko
- VÝUKOVÝ VÝROBEK ODHALUJÍCÍ ČŮRKY: Výukový výrobek odpuzující čůrání se používá pro psy a kočky. Zabraňuje nežádoucímu močení na výlohy, fasády, rohy, pneumatiky automobilů apod.
- VÝHODY: Každodenní používání a minimalizuje močící návyky psů a koček na těchto místech.
- VENKOVNÍ APLIKACE: Místo aplikace předem očistěte bez bělidla nebo čpavku a aplikujte denně, dokud není dosaženo požadovaného účinku.
- PRO VNITŘNÍ POUŽITÍ: Očistěte místo aplikace bez bělidla nebo čpavku. Aplikujte pouze na netextilní povrchy.
- MENFORSAN: Ve společnosti Menforsan nám záleží na zdraví zvířat a péči o planetu, proto vytváříme přírodní veganské produkty nejvyšší kvality.
MenForSan, Přírodní repelent proti hmyzu Extrakt z citronové trávy 500 mlPřírodní repelent proti hmyzu z citronové trávy. Přírodní odpuzovač škůdců a hmyzu s přírodními výtažky. Chrání a brání létajícímu hmyzu a extrémním škůdcům. aplikujte dvakrát denně u volně pobíhajících psů a jednou u městských psů před každou procházkou postříkáním zad, pasu, krku a tlapek. PH třída neutrální.
MENFORSAN ANTIORINE PRO PSY A KOČKY 500ML
Men For San Anti-urine pro psy a kočky 500 ml
- Hmotnost
- 540 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- NEUPLATŇUJE SE
- Výrobce
- Menforsan
- Kód EAN
- 8414580001326
- Číslo produktu
- 54124MFP161-UNIT
- Hmotnost
- 540 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- NEUPLATŇUJE SE
- Výrobce
- Menforsan
- Kód EAN
- 8414580001326
- Číslo produktu
- 54124MFP161-UNIT
K tomu se hodí také

8v1 sada pro péči o domácí mazlíčky s vysavačem a brouskem na drápky – stříhací stroj na psy a kočky, kartáč na rozčesávání a tichý vysavač
687,60 Kč/1kg
1 719,00 Kč
Prodejce: Delgeo

10 plastových šatních skříní s kostkami,Stackable plastic cube storage shelves, DIY modulární šatní regálový systém se závěsnou lištou
999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

ZMH LED stropní světlo hvězdné nebe stropní lampa malá kulatá 15W 3000K 21cm teplá bílá moderní pro ložnici schodiště kuchyň obývací pokoj kancelář chodba
759,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: ZMH

Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
3 788,99 Kč
-889,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE

ALIGHTUP Šatní skříň, látková konstrukce, s tyčí na ramínka, rozměry 150 x 45 x 175 cm, černá barva
742,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

TRIXIE 2934, Pes, Prostředek pro záchodový výcvik, 50 ml
1 960,00 Kč/1l
98,00 Kč
Prodejce: STREFA

Jemný šampon pro kočky s heřmánkovým extraktem, 250 ml
664,00 Kč/1l
166,00 Kč
Prodejce: VISO

ZEEGMA Gewit osobní váha Váha s tělesným tukem osobní váha Digitální analýza až 17 tělesných parametrů přesné měření LCD displej rozsah měření hmotnosti až 200 kg
1 329,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

WISFOR Toaletní box pro kočky s lopatkou na stelivo, víko s poklopem, skládací, 41×51×38 cm
310,42 Kč/1kg
800,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

Makita DCL180ZB, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Černá, Modrá, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchý
1 742,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Automatický napájecí fontánka pro kočky a psy, objem 2 litry, s uhlíkovým filtrem a dávkovačem vody. Fontánka pro kočky, napájecí fontánka, miska na vodu, Retoo
453,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Retoo

Kärcher RM 519, Čistič koberců, Tekutina, Koberec, Na koberce, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
336,73 Kč/1l
336,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Revlon RVDR5222E, Černá, Růžová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
911,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

SONGMICS Skládací šatní skříň s tyčí na oblečení
1 029,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
634,45 Kč
-12,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
621,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Projektor hvězdné oblohy Planetárium, lampa s projektorem galaxie na strop ložnice, LED projektor hvězdné oblohy pro děti, dárek pro dospělé
836,04 Kč
-18,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
817,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

Škrabadlo pro kočky Dominik 144 cm
1 023,00 Kč
-93,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
930,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Herní židle Ergonomická - bederním polštářem + opěrka hlavy - Výškově nastavitelná - černá a bílá
2 253,99 Kč
-54,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 199,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Urbanico-Stav

TABWEE T80 Tablet 10.5 Zoll,Android 16, 64GB ROM, 1280 x 800 pixel, 6000mAh Akku, 5MP Kamera, 5G WiFi, Bluetooth,Gemini AI Tablet
2 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Omalovánky pro dospělé – Moje chvilka klidu
304,10 Kč
Prodejce: M_plus_L

Umělá vánoční stromek ALIGHTUP, výška 180 cm, 650 PVC větví, bílý povrch
396,00 Kč/1kg
989,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Rám postele VASAGLE 160 x 200 cm, s čelem, kovová postel, rám postele
2 146,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 l, Papírová taška
38,34 Kč/1l
1 533,65 Kč
Prodejce: somnia24

Nintendo Wii - Konzole bílá včetně Wii Sports
Použité
2 425,00 Kč
Prodejce: Paju-Technik

3x ochranná fólie pro Samsung Galaxy Z Flip, 100% pokrytí displeje, dipos Flex
585,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: dipos

HP DeskJet 2720e Bezdr. př. All-in-One Barva Tiskárna, Instant Ink; Kopírka, skener, Termotiskárna, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Šedá
Použité
1 339,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RE-DRUK

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - černá
593,42 Kč
Prodejce: M_plus_L

Přístroj Darsonval pro vysokofrekvenční péči o obličej, masážní přístroj na odstranění akné s elektrodou, kosmetické zařízení pro péči o pleť s ultrazvukovou funkcí – značka Retoo
479,99 Kč
Prodejce: Retoo

Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.0 TWS Bluetooth 5.0 Přenosná nabíjecí sluchátka Přenosné pouzdro Stereo sluchátka s mikrofonem pro Android iPhone Samsung White Retoo
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

Amazon Echo Show 5 (3 gen.), Amazon Alexa, Obdélník, Modrá, Android, Fire OS, iOS, 14 cm (5.5"), MediaTek
2 374,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Breros_
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Spitzner Balneo Sirná koupel, 1000 ml BAD
870,25 Kč
Prodejce: apohealth
590,80 Kč/1kg

Aromaterapeutický Koupelový Olej Aromactiv, 125 ml
356,43 Kč
Prodejce: Serica
2 851,44 Kč/1l

Eubos Creme Oelbad Nachf Btl, 400 ml roztok
457,22 Kč
Prodejce: apohealth
1 143,05 Kč/1l

Kneippova speciální studená koupel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
215,31 Kč
Prodejce: apohealth
2 153,10 Kč/1kg

Kneipp 916362, Krystaly do koupele, Žlutá, Jakékoliv pohlaví, Dospělí, Láhev, 600 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
274,62 Kč
Prodejce: apohealth
457,70 Kč/1kg

Kneipp Koncentrat do sauny Eukaliptus & Brzoza, 100ml (PRODUKT Z NIEMIEC)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
248,50 Kč
Prodejce: apohealth
2 485,00 Kč/1l

Kneippova zdravotní koupel pro klouby a svaly Arnika 100ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
170,54 Kč
Prodejce: apohealth
1 705,40 Kč/1l

Kneipp, Tiefenentspannung, Koupelové mléko, 100 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
176,12 Kč
Prodejce: apohealth
1 761 200,04 Kč/1kg

Kneipp Smyslná olejová koupel s vůní mandlového květu 100 ml
201,15 Kč
Prodejce: apohealth
2 011,50 Kč/1kg

Kneipp 916360, Krystaly do koupele, Modrá, Jakékoliv pohlaví, Dospělí, Láhev, 600 g
206,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
343 516,65 Kč/1kg

Kneipp 96051, Bath oil, 100 ml, Univerzální pleť, Uvolnění, Zklidňující, Meduňka, Láhev
170,54 Kč
Prodejce: apohealth
1 705,40 Kč/1l

Kneipp 910277, Pěna do koupele, Dospělí, 400 ml, Láhev, 1 kusů
169,90 Kč
Prodejce: apohealth
424,75 Kč/1l

Kneipp Jemná Koupelový Balzám pro Rozmazlování Pokožky, 400ml
167,70 Kč
Prodejce: apohealth
419,25 Kč/1l

Kneipp 1411421002 Kneipp Erkältungszeit Schaumbad 400 ml
185,77 Kč
Prodejce: apohealth
464,42 Kč/1l

Kneippovy krystaly do koupele Fit přes zimu s rakytníkem a pomerančem 60g
37,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
622,33 Kč/1l

Fenjal Krémový olej do koupele Classic Přírodní olej a klasická vůně 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
477,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
954,92 Kč/1l

Koupel proti větru a počasí 100ml
483,02 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 830,20 Kč/1l

Weleda 9825X2, Mléko do koupele, Unisex, 200 ml, Univerzální pleť, Hydratující, Levandule



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
376,21 Kč
Prodejce: apohealth
1 881,05 Kč/1l

Weleda 9823X2, Mléko do koupele, Unisex, 200 ml, Rozmarýn, Láhev, 1 kusů



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
376,21 Kč
Prodejce: apohealth
1 881,05 Kč/1l

BADEBOMBEN PURE ENERGY LOT 4 Stk
815,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
11 657,00 Kč/1kg