Španělská rýže Bomba Paella Santo Tomás 500g

500,52 Kč

500,52 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 9. – st 14. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Rýže Tilda Basmati 5 kg
Rýže Tilda Basmati 5 kg
108,27 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 47
683,99 Kč
-130,72 Kč
553,27 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Rýže basmati bílá500 g PROBIO
Rýže basmati bílá500 g PROBIO
729,82 Kč/1kg
364,91 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Rýže Laila Basmati 5 kg (zelená)
Rýže Laila Basmati 5 kg (zelená)
92,01 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
521,15 Kč
-61,12 Kč
460,03 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Bens Original Basmati rýže 10 minut praktické vaření sáček 500g
Bens Original Basmati rýže 10 minut praktické vaření sáček 500g
252,68 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
126,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Rýže na rizoto Scotti Arborio z dlouhozrnné rýže nejvyšší kvality 1000g
Rýže na rizoto Scotti Arborio z dlouhozrnné rýže nejvyšší kvality 1000g
258,73 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
258,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Royal Tiger Jasmin dlouhozrnná rýže 5kg
Royal Tiger Jasmin dlouhozrnná rýže 5kg
59,93 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 43
313,75 Kč
-14,09 Kč
299,66 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Rýže Santo Tomas Paella 1000g – Vysoce kvalitní rýže pro autentickou paellu
Rýže Santo Tomas Paella 1000g – Vysoce kvalitní rýže pro autentickou paellu
164,74 Kč/1kg
164,74 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Reis Santo Tomas Extra kategorie - 1kg
Reis Santo Tomas Extra kategorie - 1kg
94,00 Kč/1kg
94,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega
Obrázek produktu pro Royal Tiger jasmínová rýže dlouhozrnná 18kg
Royal Tiger jasmínová rýže dlouhozrnná 18kg
124,34 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 217
2 238,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Royal Thai Roter Naturreis (1kg) | Riz Complet Rouge AAA | Červená nákladní rýže
Royal Thai Roter Naturreis (1kg) | Riz Complet Rouge AAA | Červená nákladní rýže
174,41 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 10
188,05 Kč
-13,64 Kč
174,41 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Aroy-D dlouhozrnná voňavá rýže 5kg
Aroy-D dlouhozrnná voňavá rýže 5kg
398,09 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro La Victoria Arroz hustá rýže paella 1kg
La Victoria Arroz hustá rýže paella 1kg
127,27 Kč/1kg
145,98 Kč
-18,71 Kč
127,27 Kč
Prodejce: Katomix
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Ben's Original 427873, Basmati Rice Kheer mix, 500 g, 10 min, PARBOILED LONG GRAIN RICE, 1. COOK Boil a large volume of water in a saucepan. Immerse the bag of rice in it and cook for 10..., 157 kcal
Ben's Original 427873, Basmati Rice Kheer mix, 500 g, 10 min, PARBOILED LONG GRAIN RICE, 1. COOK Boil a large volume of water in a saucepan. Immerse the bag of rice in it and cook for 10..., 157 kcal
239,44 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
119,72 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Antonio Sotos Paella Rýže 500 g – Vysoce kvalitní rýže pro autentickou paellu
Antonio Sotos Paella Rýže 500 g – Vysoce kvalitní rýže pro autentickou paellu
297,50 Kč/1kg
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rýžová tyčinka - Nudle jako - Jalda
Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rýžová tyčinka - Nudle jako - Jalda
183,23 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
124,42 Kč
-3,49 Kč
120,93 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Střednězrnný rýže Montsia na paellu 500 g
Střednězrnný rýže Montsia na paellu 500 g
187,56 Kč/1kg
124,42 Kč
-26,89 Kč
97,53 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro 5 balení rýže Wurzener KUKO v sáčku na vaření (4x62,5 g) na 30 porcí
5 balení rýže Wurzener KUKO v sáčku na vaření (4x62,5 g) na 30 porcí
737,26 Kč/1kg
921,58 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Hnědá rýže, přírodní kvalita, 1 kg | SPIELBERGER MÜHLE
Hnědá rýže, přírodní kvalita, 1 kg | SPIELBERGER MÜHLE
119,41 Kč/1kg
119,41 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

La Albufera, ale s vámi! Exkluzivní rýže paella bombar v krásném 500g plátěném pytlíku! Arrocerias Santo Tomas je rodinný podnik, který založil Antonio Tomas v roce 1962. V úzké spolupráci s farmáři každoročně vybírá jen tu nejlepší rýži, aby byla zaručena nejlepší kvalita všech jejich výrobků: Jejich rýže se pěstuje různými metodami a tradičními technikami a později se pečlivě vybírá a zušlechťuje. Vždy je maximálně šetrná k životnímu prostředí Tato rýže roste v mokřadech přírodního parku La Albufera (Valencie), kde má nejlepší podmínky pro svůj vývoj. Její hlavní vlastností je, že absorbuje chutě vývaru, ve kterém se vaří, ale přitom je stále nadýchaná a celozrnná. Přibližná doba vaření je 17 minut. Velikost: 500 g

Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě
Seznam přísad
Rýže
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty na 100 g v g :1462KJ/344Kcal/Tuky:0,68>z toho nasycené mastné kyseliny:0,14 /Sacharidy:76,9>z toho cukry:0,21/Bílkoviny:7/Sůl:0,01
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
Antonio Tomas S.L. C/ Albufera, 5, 46430 Sollana, Valencia, Spanien
Prodejní název
Rýže
Výrobce
Arrocerias Antonio Tomas S.L.
Kód EAN
8410657100053

Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě
Seznam přísad
Rýže
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty na 100 g v g :1462KJ/344Kcal/Tuky:0,68>z toho nasycené mastné kyseliny:0,14 /Sacharidy:76,9>z toho cukry:0,21/Bílkoviny:7/Sůl:0,01
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
Antonio Tomas S.L. C/ Albufera, 5, 46430 Sollana, Valencia, Spanien
Prodejní název
Rýže
Výrobce
Arrocerias Antonio Tomas S.L.
Kód EAN
8410657100053
K tomu se hodí také
A box of paella seasoning mix.
La Carmencita El único paellero Španělská směs koření 20g
3 450,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
69,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega
Obrázek produktu pro La Chinata La Vera, sladká uzená paprika v prášku DOP, 70g
La Chinata La Vera, sladká uzená paprika v prášku DOP, 70g
3 343,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 13
234,03 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro LED solární pohádkové světlo 25FT vodotěsná žárovka pro vánoční zahradní párty
LED solární pohádkové světlo 25FT vodotěsná žárovka pro vánoční zahradní párty
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 7
1 149,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE
Obrázek produktu pro Ortopedická sedací podložka z paměťové gelové pěny, polštářek na kostrč
Ortopedická sedací podložka z paměťové gelové pěny, polštářek na kostrč
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 47
249,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
Obrázek produktu pro Pánev Vaello Ø 50 cm
Pánev Vaello Ø 50 cm
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 6
475,98 Kč
Prodejce: PolisElectro
Obrázek produktu pro Makita UD2500, 4,5 cm, 67 l, Ostří, Černá, Azurová, 40 ot/min, 2500 W
Makita UD2500, 4,5 cm, 67 l, Ostří, Černá, Azurová, 40 ot/min, 2500 W
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
7 903,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Dunlop držák mobilního telefonu na kolo a motorku - SAFE univerzální držák mobilního telefonu
Dunlop držák mobilního telefonu na kolo a motorku - SAFE univerzální držák mobilního telefonu
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 49
1 505,60 Kč
-362,15 Kč
1 143,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro HI Hrnec na chřest z nerezové oceli Ø16cm
HI Hrnec na chřest z nerezové oceli Ø16cm
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 43
599,00 Kč
Prodejce: Tradior
Obrázek produktu pro Adler AD 6503, Bílá, Pracovní deska, Utěsněná plotna, Smalt, 1 zóna/zón, 1 zóna/zón
Adler AD 6503, Bílá, Pracovní deska, Utěsněná plotna, Smalt, 1 zóna/zón, 1 zóna/zón
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 58
372,00 Kč
Prodejce: GMTO
Obrázek produktu pro KlarsteinJet Set, sušička prádla, sušička, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, bílá
KlarsteinJet Set, sušička prádla, sušička, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, bílá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 16
8 192,99 Kč
20% poukaz
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Klarstein
Obrázek produktu pro Rýže na rizoto Scotti Arborio z dlouhozrnné rýže nejvyšší kvality 1000g
Rýže na rizoto Scotti Arborio z dlouhozrnné rýže nejvyšší kvality 1000g
258,73 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
258,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Reis Santo Tomas Extra kategorie - 1kg
Reis Santo Tomas Extra kategorie - 1kg
94,00 Kč/1kg
94,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega
Obrázek produktu pro Sony BRAVIA 8 , 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, OLED, Smart TV, Wi-Fi, Stříbrná
Sony BRAVIA 8 , 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, OLED, Smart TV, Wi-Fi, Stříbrná
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
73 077,90 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH
Obrázek produktu pro Cecotec Ölheizkörper ReadyWarm 11000 Space 360º
Cecotec Ölheizkörper ReadyWarm 11000 Space 360º
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 312
3 613,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro
Obrázek produktu pro LED solární osvětlení se senzorem Solární lampa Solární světlo s detektorem pohybu Solární reflektor Reflektor s pohybovým čidlem IP65 108 LED Retoo
LED solární osvětlení se senzorem Solární lampa Solární světlo s detektorem pohybu Solární reflektor Reflektor s pohybovým čidlem IP65 108 LED Retoo
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 1108
298,99 Kč
-107,30 Kč
191,69 Kč
Prodejce: Retoo
Obrázek produktu pro Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 249
896,84 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Carmencita Katalanische Creme Créme brulée Dessert Mix Glutenfrei 80g
Carmencita Katalanische Creme Créme brulée Dessert Mix Glutenfrei 80g
618,17 Kč/1kg
52,72 Kč
-3%
50,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Rozprašovač oleje pro jedlý olej Rozprašovací láhev na olej Rozprašovač oleje Rozprašovač oleje
Rozprašovač oleje pro jedlý olej Rozprašovací láhev na olej Rozprašovač oleje Rozprašovač oleje
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 23
399,00 Kč
10% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: Raptor
Obrázek produktu pro [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 80
206,04 Kč
Prodejce: TR8
Obrázek produktu pro Camelion Alkalická baterie AG10 0% rtuť/Hg 10 ks - Baterie - LR 54/V10GA
Camelion Alkalická baterie AG10 0% rtuť/Hg 10 ks - Baterie - LR 54/V10GA
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 377
113,00 Kč
Prodejce: Warehouse
Obrázek produktu pro 29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
578,42 Kč/1m²
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 334
149,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: TVSHOP
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro TABWEE T80 Tablet 10.5 Zoll,Android 16, 64GB ROM, 1280 x 800 pixel, 6000mAh Akku, 5MP Kamera, 5G WiFi, Bluetooth,Gemini AI Tablet
TABWEE T80 Tablet 10.5 Zoll,Android 16, 64GB ROM, 1280 x 800 pixel, 6000mAh Akku, 5MP Kamera, 5G WiFi, Bluetooth,Gemini AI Tablet
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 715
2 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop
Obrázek produktu pro Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
16 300,00 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 2034
1 630,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sigma-Markt
Obrázek produktu pro Ergonomická matracová podložka 180x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
Ergonomická matracová podložka 180x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1106
1 869,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Obrázek produktu pro Apple 1m, lightning/USB-C, 1 m, Lightning, USB C, Bílá, Přímý, Přímý
Apple 1m, lightning/USB-C, 1 m, Lightning, USB C, Bílá, Přímý, Přímý
2 678,27 Kč/1m
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 963
2 678,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH
Obrázek produktu pro La Chinata, paprika La Vera, uzená, pikantní, DOP, 70g
La Chinata, paprika La Vera, uzená, pikantní, DOP, 70g
3 343,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 13
234,03 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
48,20 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 54
48,20 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Caotina Original nápojový prášek z pravé švýcarské čokolády 500g
Caotina Original nápojový prášek z pravé švýcarské čokolády 500g
2 854,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
285,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Menzi kuřecí polévka extra koncentrovaná silná příchuť 400ml
Menzi kuřecí polévka extra koncentrovaná silná příchuť 400ml
423,87 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
169,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hodnocení zákazníků

Na základě 6 hodnocení
Ohodnoceno dne 22. srpna 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Španělská rýže
Ohodnoceno dne 11. července 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. června 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. února 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. března 2025 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. září 2024 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Watani Premium Basmati Rýže 10 kg – Extra Dlouhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná
Watani Premium Basmati Rýže 10 kg – Extra Dlouhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
723,72 Kč
Doprava zdarma5% od 2 ks
Prodejce: Watani
72,37 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Watani Premium Basmati Rýže 5 kg – Extra Dlouhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná
Watani Premium Basmati Rýže 5 kg – Extra Dlouhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
530,08 Kč
Doprava zdarma5% od 2 ks
Prodejce: Watani
106,02 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Tilda Basmati, 10 kg + 1 kg = 11 kg
Rýže Tilda Basmati, 10 kg + 1 kg = 11 kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 47
1 049,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
10 490,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže basmati dlouhozrnná, značka Heer, 20 kg, dostupná na Amazonu
Rýže basmati dlouhozrnná, značka Heer, 20 kg, dostupná na Amazonu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 678,01 Kč
Prodejce: CasteloStore
83,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nepražená pohanková krupice 25 kg
Nepražená pohanková krupice 25 kg
1 813,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
72,52 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bílá rýže 25kg
Bílá rýže 25kg
1 982,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
79,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hnědá rýže 25kg
Hnědá rýže 25kg
1 982,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
79,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 10 kg
Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 10 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 006,02 Kč
Prodejce: CasteloStore
100,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pohanka 25 kg
Pohanka 25 kg
1 813,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
72,52 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Akash Basmati 5 kg
Rýže Akash Basmati 5 kg
599,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
119,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Thajská rýže Royal Thai Jasmin Longi 4,5 kg
Thajská rýže Royal Thai Jasmin Longi 4,5 kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
386,99 Kč
Prodejce: CasteloStore
86,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Thai Broken Rice 4,5 kg
Royal Thai Broken Rice 4,5 kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
290,99 Kč
Prodejce: CasteloStore
64,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tilda Superior Basmati Brokens, 10 kg
Tilda Superior Basmati Brokens, 10 kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 7
506,15 Kč
Prodejce: CasteloStore
50,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 5 kg
Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 5 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
591,72 Kč
Prodejce: CasteloStore
118,34 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Tilda Basmati 5 kg
Rýže Tilda Basmati 5 kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 47
683,99 Kč
-130,72 Kč
553,27 Kč
Prodejce: CasteloStore
108,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tilda Basmati Reis 2x 2kg
Tilda Basmati Reis 2x 2kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
499,60 Kč
Prodejce: CasteloStore
249,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jasmínová rýže TarGroch 1 kg
Jasmínová rýže TarGroch 1 kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
429,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
429 969,98 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Laila Basmati 5 kg (zelená)
Rýže Laila Basmati 5 kg (zelená)
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
521,15 Kč
-61,12 Kč
460,03 Kč
Prodejce: CasteloStore
92,01 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cenos Jasmínová rýže 400 G (4 sáčky)
Cenos Jasmínová rýže 400 G (4 sáčky)
427,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 068,10 Kč/1kg
RYŻ BASMATI BIAŁY BEZGLUTENOWY BIO 1 kg - BIO PLANET
Bílá rýže BASMATI,1 kg -PLANET
460,49 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
460,49 Kč/1kg