4,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
ŁAKOĆ WARSZAWSKI - Ovesné sušenky s čokoládou a vanilkou, bez lepku 150g3 193,63 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Marabou Cookies Zartbitter2 429,62 Kč/1kg
447,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Roshen Oplatky plněné vlašskými ořechy 216 G1 623,18 Kč/1kg
357,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g4 591,48 Kč/1kg
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Loacker Quadratini Napolitan oplatkové plátky ve formě kostek 125g
656,25 Kč/1kg
105,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zmrzlinový kornout Loacker Classic Lemon s jemným citronovým krémem 135g
600,44 Kč/1kg
81,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Loacker Gran Pasticceria Tortina White křupavé oplatky 63g
1 297,25 Kč/1kg
103,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Loacker Quadratini Lemon jemné oplatky s citronovou příchutí 125g
840,00 Kč/1kg
105,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Loacker Creme Noisette oplatkové sušenky křupavé s lískooříškovým krémem 100g
1 183,82 Kč/1kg
130,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
748,77 Kč/1kg
97,34 Kč
Prodejce: taleoo

Roshen Sendvičové oplatky s citronovou příchutí 72 G
1 090 857,11 Kč/1kg
76,36 Kč
Prodejce: Katomix

Wafelki Loacker z kremem z orzechów laskowych 25 g
485,00 Kč/1kg
14,55 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Knoppers Jogurtové mléko a jogurtové oplatky 25 G
12 577,33 Kč/1kg
377,32 Kč
Prodejce: somnia24

Manner Zarties Mléčné vanilkové křupavé oplatky s vanilkovým krémem 200g
350,00 Kč/1kg
70,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Roshen oplatky s kakaovou příchutí 216 G
1 872,23 Kč/1kg
411,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Lambertz Kinkartz oplatkové oříšky hořká čokoláda Amaretto 250g
308,54 Kč/1kg
82,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KRÉMOVÉ KUKUŘIČNÉ KURKY BEZ TIRAMISU 18 g - BALILA
327,22 Kč/1kg
5,89 Kč
Prodejce: LAVONIO

Wafel Loacker z ciemną czekoladą 25 g
485,00 Kč/1kg
14,55 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Sendvičové sušenky kakaové s krémovou náplní 185g
306,59 Kč/1kg
56,72 Kč
Prodejce: LAVONIO

Manner 835927 Manner Törtchen Haselnuss Kekse 400,0 g
470,00 Kč/1kg
188,00 Kč
Prodejce: CORWELL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Oplatkové plátky Loacker s malinovým jogurtem a malinovým jogurtovým krémem 150g
Oplatkové plátky Loacker s malinovým jogurtem (150 g) nabízejí dokonalou kombinaci křupavých oplatkových vrstev a lehkého a krémového malinového jogurtového krému. Ovocná chuť malin v kombinaci s lehkou svěžestí jogurtu zajišťuje jedinečný chuťový zážitek - bez umělých dochucovadel.
Proč Loacker Malinový jogurt?
Křupavé oplatky, které poskytují dokonalé sousto
Krémová malinová jogurtová náplň s přírodní ovocnou příchutí
Bez umělých dochucovadel, pro autentický chuťový zážitek
Ideální na cesty, abyste si mohli kdykoli vychutnat rychlou svačinu
Loacker malinový jogurt v detailu
Loacker představuje nejvyšší kvalitu a pečlivě vybrané suroviny. Oplatkové plátky s malinovým jogurtem nabízejí:
Jemné vrstvy oplatek, které dokonale ladí s krémovou náplní
Ovocný, jemný malinový jogurtový krém, který poskytuje osvěžující chuťový zážitek
Lehkou a nadýchanou strukturu, která se v ústech jemně rozplývá
Ideální jako svačinka mezi jídly nebo jako doplněk ke kávě či čaji
Pro koho je Loacker Malinový jogurt vhodný?
Tento výrobek je ideální pro:
Milovníky ovocných sladkostí, kteří hledají osvěžující změnu
Milovníky křupavých oplatkových sušenek, kteří mají rádi krémové náplně
Všem, kteří si chtějí na cestách pochutnat na lahodné přírodní sladkosti
Nejlepší chvíle požitkářství
Ideální ke kávě nebo čaji pro sladkou přestávku
Jako lehká svačinka mezi jídly nebo na cestách
Ke sdílení s přáteli nebo jako malý dárek
Vyzkoušejte nyní malinový jogurt Loacker
Vychutnejte si ovocnou, krémovou chuťmalinového jogurtu Loacker a zažijte dokonalou harmonii křupavých oplatek a malinového jogurtového krému.
Loacker Deutschland GmbHObere Straße 7
87700 Memmingen (D)
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, kokosový olej, glukózový sirup, cukr, SLADKÝ MLÉČNÝ PRÁŠEK (MLÉKO), odstředěný MLÉČNÝ JOGURTOVÝ PRÁŠEK 5 %, dextróza, SÓJOVÁ mouka, ječný sladový výtažek, malinový prášek 1 %, odstředěný MLÉČNÝ PRÁŠEK, Kypřící látky (hydrogenuhličitan sodný, difosforečnan disodný), emulgátor SÓJOVÝ lecitin, sůl, kakao se sníženým obsahem tuku, PLNÉ MLÉKO v prášku, koncentrát z červené řepy, LÍSKOVÉ OŘECHY, Bourbon vanilkové lusky, koření.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 514,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 150,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 25,00 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 22,00 Sacharidy: 63,00 Sacharidy, z toho cukr: 30,00 Bílkoviny: 7,40 Sůl: 0,43
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Loacker Deutschland GmbHObere Straße 7 87700 Memmingen (D)
- Prodejní název
- Křupavé vafle s malinovým a jogurtovým krémem (71% smetana)
- Výrobce
- Loacker
- Číslo produktu
- 13160-000
- Kód EAN
- 8000380158270
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, kokosový olej, glukózový sirup, cukr, SLADKÝ MLÉČNÝ PRÁŠEK (MLÉKO), odstředěný MLÉČNÝ JOGURTOVÝ PRÁŠEK 5 %, dextróza, SÓJOVÁ mouka, ječný sladový výtažek, malinový prášek 1 %, odstředěný MLÉČNÝ PRÁŠEK, Kypřící látky (hydrogenuhličitan sodný, difosforečnan disodný), emulgátor SÓJOVÝ lecitin, sůl, kakao se sníženým obsahem tuku, PLNÉ MLÉKO v prášku, koncentrát z červené řepy, LÍSKOVÉ OŘECHY, Bourbon vanilkové lusky, koření.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 514,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 150,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 25,00 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 22,00 Sacharidy: 63,00 Sacharidy, z toho cukr: 30,00 Bílkoviny: 7,40 Sůl: 0,43
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Loacker Deutschland GmbHObere Straße 7 87700 Memmingen (D)
- Prodejní název
- Křupavé vafle s malinovým a jogurtovým krémem (71% smetana)
- Výrobce
- Loacker
- Číslo produktu
- 13160-000
- Kód EAN
- 8000380158270
K tomu se hodí také

Loacker Quadratini Vanilkové oplatky v kostce 125g
838,48 Kč/1kg
104,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Loacker Quadratini Napolitan oplatkové plátky ve formě kostek 125g
656,25 Kč/1kg
105,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Loacker Thins, Wafle, Čokoláda, 150 g, Čokoláda, 150 g, 1 kusů
641,80 Kč/1kg
96,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Loacker Gran Pasticceria Tortina White křupavé oplatky 63g
1 297,25 Kč/1kg
103,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Loacker Tortina Original 3 oplatky s lískooříškovým krémem 63g
1 647,30 Kč/1kg
103,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Loacker Gran Pasticceria White Coconut jemné oplatkové sušenky 100g
1 309,40 Kč/1kg
130,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zmrzlinový kornout Loacker Classic Lemon s jemným citronovým krémem 135g
600,44 Kč/1kg
81,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Loacker Classic Napolitaner křupavé oplatky s lískooříškovým krémem 45g
675,75 Kč/1kg
62,41 Kč
-56%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
27,03 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Loacker Peanut Butter, Wafle, Arašídové máslo, 175 g, Oranžová, 175 g, 1 kusů
553,77 Kč/1kg
96,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Loacker Křupavé oplatky s citronovým krémem v kornoutu 150g
644,27 Kč/1kg
96,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Loacker Fondente Nocciolato oplatkové sušenky s čokoládovým krémem 100g
1 317,00 Kč/1kg
131,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De Beukelaer vaflový hrnek 16s
1 616,83 Kč/1kg
97,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
673,57 Kč/1kg
673,57 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
748,77 Kč/1kg
97,34 Kč
Prodejce: taleoo

Oreo Waffelrolle mit Vanille Geschmack 54g
978,70 Kč/1kg
52,85 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Loacker Gran Pasticceria Kokosové oplatky s kokosovým krémem 100g
1 309,40 Kč/1kg
130,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
425,93 Kč/1kg
798,61 Kč
Prodejce: somnia24

Dětský krémový mléčný a křupavý 19g
5 618,95 Kč/1kg
106,76 Kč
Prodejce: Heartforcards

Křupavé rohlíčky Bounty 22,5 g
1 640,89 Kč/1kg
36,92 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Čokoládová pauza 260 g
354,31 Kč/1kg
92,12 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mc Vities Digestive Original
294,76 Kč/1kg
73,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
369,40 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Himbeerový dezert "Splitter" – s veganskou čokoládou, 90g | ROSENGARTEN
1 082,22 Kč/1kg
106,37 Kč
-8,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,40 Kč
Prodejce: taleoo

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
1 702,28 Kč/1kg
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Open Food 8008560001521, e500, hühnereieiweiß, Zucker, senf und schalenfrüchte enthalten, aprikosenkerne 13 %, milcheiweiß,..., 416 kcal, 6,5 g, 82 g, 65 g
264,95 Kč/1kg
52,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
854,67 Kč/1kg
615,36 Kč
Prodejce: somnia24

Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
466,90 Kč/1kg
93,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Loacker Classic Double Choc kakaové oplatky s čokoládovým krémem 135g
601,63 Kč/1kg
81,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%50% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
50%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,44 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
333,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 665,05 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
216,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 446,60 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg