5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PRIJA Ginseng Tekuté Mýdlo 2 × 380 ml – Veganské – Na Každý Den485,49 Kč/1l
381,97 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
368,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

Další informace o reklamě
Equilibra Aloesowe mydło, 100 g3 067 692,30 Kč/1kg
398,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sírové mýdlo3 649,10 Kč/1l
364,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sonett Kernseife 100g2 675,40 Kč/1kg
267,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Levandulové mýdlo Redecker
490,10 Kč/1kg
49,01 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo s vůní květů - Verbena | Tříslovka, 100g | SAVON DU MIDI
754,70 Kč/1l
75,47 Kč
Prodejce: taleoo

Exfoliační mýdlo - Argan Verbena 100g
779,50 Kč/1l
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo s bambuckým máslem – Citriodora | Citrus-eukalyptus, 100 g | SAVON DU MIDI
779,50 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

L'Occitane Gel L'Occitane Bambucké mýdlo s verbenou 300 ml
7 191,80 Kč/1l
2 157,54 Kč
Prodejce: Rareparfum

Milva mýdlo síra 60g
750,00 Kč/1l
45,00 Kč
Prodejce: Milva

Klar Seifen Kernseife 100g, Cosmos zertifiziert, palmölfrei
1 197,90 Kč/1l
119,79 Kč
Prodejce: artbook-service

PONIO Rakytníkové jemné mýdlo 100 g
0,98 Kč/1l
98,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

Oillan Derm+ Mydło natłuszczające, 100g
882 800,02 Kč/1kg
92,80 Kč
-4,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
88,28 Kč
Prodejce: MANADA

Mýdlo s bambuckým máslem - Provence|Olive Lavender 100g
325 900,01 Kč/1kg
65,18 Kč
Prodejce: taleoo

Luksja Mydło w płynie AS Energizing 500 ml
0,27 Kč/1kg
266,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Olivové mýdlo - Rozmarýn 3x150g
1 919,80 Kč/1l
191,98 Kč
Prodejce: taleoo

Kapha - Bylinné mýdlo Citronella 100g
1 301,00 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Klar Seifen Ginsengseife 100g, Cosmos zertifiziert, palmölfrei
1 561,70 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo

Elina Vyživující mýdlo Aloe Vera 100g
218,42 Kč/1l
131,05 Kč
Prodejce: M_plus_L

Milva mýdlo měsíček, 60g
750,00 Kč/1l
45,00 Kč
Prodejce: Milva
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mýdlo s bambuckým máslem je jemné mýdlo pro každodenní použití. Nejen na ruce, ale i na celé tělo.
Při výrobě mýdla se používají pouze rostlinné oleje z kontrolovaného ho pěstování (kbA). Po zmýdelnění se při konečném zpracování přidává bambucké máslo a v závislosti na odrůdě med, parfém nebo éterický olej.
V žádném z mýdel se nepoužívají živočišné tuky.
- Hmotnost
- 100 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Palmát sodný*, palmojádrový olej sodný*, aqua, parfum, glycerin*, chlorid sodný, glutamát tetrasodný diacetát, kyselina citronová, máslo Butyrospermum Parkii***, Cl 77492, CI 77288, olej ze semen Helianthus Annuus***, Cl 77491, Cl 77499, extrakt z listů Rosmarinus Officinalis***, oxid hořečnatý, oxid hlinitý, limonen**, citral**, linalool**
- Výrobce
- Savon Du Midi
- Obsah balení
- Savon Du Midi mýdlo s bambuckým máslem, verbena (verveine) 100g
- Kód EAN
- 4260123740245
- Číslo produktu
- 110500
- Hmotnost
- 100 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Palmát sodný*, palmojádrový olej sodný*, aqua, parfum, glycerin*, chlorid sodný, glutamát tetrasodný diacetát, kyselina citronová, máslo Butyrospermum Parkii***, Cl 77492, CI 77288, olej ze semen Helianthus Annuus***, Cl 77491, Cl 77499, extrakt z listů Rosmarinus Officinalis***, oxid hořečnatý, oxid hlinitý, limonen**, citral**, linalool**
- Výrobce
- Savon Du Midi
- Obsah balení
- Savon Du Midi mýdlo s bambuckým máslem, verbena (verveine) 100g
- Kód EAN
- 4260123740245
- Číslo produktu
- 110500
K tomu se hodí také

Mýdlo s bambuckým máslem - Eglantine|Divoká růže 100g
883,00 Kč/1kg
88,30 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo s bambuckým máslem - Canelle-Orange|Cinnamon-Orange 100g
723,20 Kč/1kg
72,32 Kč
Prodejce: taleoo

Pneumatický sklápěč Mould King 19007 se sadou upínacích bloků pro bagr s RC
4 232,82 Kč
Prodejce: BRICKMO_com

Mould King 10021 – Fantomový autobus
593,55 Kč
Prodejce: BRICKMO_com

3 x 200 g mýdla Tengri® Original Aleppo (20 % vavřínového oleje, 80 % olivového oleje) – přírodní mýdlo na vlasy, ručně vyráběné podle staré tradiční receptury
436,47 Kč
Prodejce: HyKos

Seife mit Karitébutter - Lime|Linde 100g
909,60 Kč/1kg
90,96 Kč
Prodejce: taleoo

Dálkově ovládaný útočný most Mould King 20002
4 576,52 Kč
Prodejce: BRICKMO_com

Sonett Kernseife 100g
2 675,40 Kč/1kg
267,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Melos - Oliven Seife 100g
375,40 Kč/1kg
37,54 Kč
Prodejce: taleoo

PRIJA hydratační krém na ruce a tělo s vitamínem E, 380 ml, VEGAN - Jemná a hedvábná pokožka
885,47 Kč/1l
402,78 Kč
-66,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

19004 - Upínací bloky letištních hasičů (Mould King)
9 478,45 Kč
Prodejce: BRICKMO_com

Dětské zahradní nářadí 3 díly PRO- 12636
390,00 Kč
Prodejce: Proki

Mýdlo z ovčího mléka s měsíčkem lékařským
889,30 Kč/1l
88,93 Kč
Prodejce: taleoo

Wange W5215 Tower Bridge Londýn W5215
1 299,75 Kč
Prodejce: Seleo

Haslinger přírodní mýdlo bez palmového oleje 100 g
961,60 Kč/1kg
96,16 Kč
Prodejce: Shoproither

Redecker Mýdlo s citronovou trávou 1k.
722,20 Kč/1kg
72,22 Kč
Prodejce: taleoo

Seife mit Karitébutter - Vanilka 100g
456,40 Kč/1kg
71,41 Kč
-36%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
45,64 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo s bambuckým máslem - Amande Douce|Sladká mandle 100g
729,10 Kč/1kg
72,91 Kč
Prodejce: taleoo

Klar – Jádrové mýdlo, 100 g | KLAR ECOSENSITIVE
338,90 Kč/1kg
33,89 Kč
Prodejce: taleoo

Woodcraft Dřevěné 3D puzzle Letadlová loď Liaoning
413,48 Kč
Prodejce: VISO

Woodcraft Dřevěné 3D puzzle Letadlová loď
618,66 Kč
Prodejce: VISO

Mould King 27001 Vision GT + vystavní základna
376,60 Kč
Prodejce: BRICKMO_com

Mýdlo z ovčího mléka – květy levandule
894,90 Kč/1l
89,49 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo s bambuckým máslem - Provence|Olive Lavender 100g
325 900,01 Kč/1kg
65,18 Kč
Prodejce: taleoo

Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Středně pražená
421,33 Kč/1kg
421,33 Kč
Prodejce: Katomix

Speick 615, Kůže, Tuhé mýdlo, Vyživující, 100 g, 1 kusů
834,30 Kč/1kg
83,43 Kč
Prodejce: taleoo

Holy Lama Vetiver Mýdlo Rainforest In Palm Leaf -- sada 2 ks - 100 G
10 319,90 Kč/1kg
1 031,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Glemo

Zahrada s Buddhou, RD29936
508,00 Kč
Prodejce: dekoraciedobytu

Mýdlo s bambuckým máslem - Lait et Miel|Mléko a med 100g
727,90 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo

Přírodní marseillské mýdlo s bambuckým máslem -- 100 g
208,34 Kč/1kg
208,34 Kč
Prodejce: Abato_Versand
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Příliš málo
Množství zboží nebylo dodáno v souladu s reklamou. Část zaplacené částky však byla vrácena.
Ohodnoceno dne 16. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
471,62 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
7 255,69 Kč/1kg

PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
942,44 Kč
-56,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
886,06 Kč
Prodejce: Provantis
177,21 Kč/1l

PRĪJA tekuté mýdlo ženšen 2 × 380 ml s pumpičkou, přírodní



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
380,75 Kč
-9,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
371,64 Kč
Prodejce: Provantis
489,00 Kč/1l

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mýdlo s kokosovým olejem a tea tree olejem - Kojic Acid Soap



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
526,26 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
3 898,22 Kč/1kg

PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
869,82 Kč
Prodejce: Provantis
2 289,00 Kč/1l

Levandule - Mýdlo 18 v 1, přírodní mýdlo 945 ml | DR. BRONNER'S
1 349,09 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 427,61 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo s ženšenem 380 ml pumpička – sada 3 kusy



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
473,94 Kč
Prodejce: Provantis
415,74 Kč/1l

WURTH Pasta na mytí rukou 4l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 119,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
279,90 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo se ženšenem 380 ml – vegan – velká sada 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
686,81 Kč
-43,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
643,64 Kč
Prodejce: Provantis
338,76 Kč/1l

PROFITOOL pasta na mytí rukou 500ml
949,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 898,34 Kč/1l

Irish Spring Original 3 x 106,3 g mýdla v sadě



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
142,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s konopným olejem
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
967,21 Kč/1l

PRIJA Tekuté mýdlo ženšen 3 × 380ml – veganské, vitalizující



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
428,85 Kč
Prodejce: Provantis
1 128,55 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Scirocco 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,82 Kč
Prodejce: mk-tronic
853,64 Kč/1l

PRIJA Ginseng Tekuté Mýdlo 2 × 380 ml – Veganské – Na Každý Den



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
381,97 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
368,97 Kč
Prodejce: Provantis
485,49 Kč/1l

Sada 4 ks 500 ml dávkovačů mýdla – doplňitelné pumpičky na krém, šampon a sprchový gel



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
445,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Tekuté mýdlo Mořská bríza, 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
512,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
102,60 Kč/1l

AVON Senses Lavender Calm tekuté mýdlo
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 238,64 Kč/1l

Mýdlo Aleppo s vůní růže a oudu alepia 100g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
535,32 Kč/1kg

Hydratační krémové tělové mýdlo s granátovým jablkem
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
655,10 Kč/1l