4,6



Na základě 17 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dr. Grandel čisticí pěna 200 ml594,37 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
CeraVe - Facial Cleansers Hydrating Foaming Oil Cleanser 473ml462,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Čisticí pěna na obličej The Essence (Foaming Cleanser) 125 ml2 398,68 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Čisticí gel pro problematickou pleť (Blemish Control Cleanser) 473 ml719,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Cerave Oczyszczający żel do mycia 473ml
983,09 Kč/1l
465,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Čistící gel s kyselinou salicylovou CeraVe Porentiefe Reinigung, 236 ml
1 291,06 Kč/1l
304,69 Kč
Prodejce: apohealth

CeraVe - Facial Cleansers Hydrating 236ml
1 338,98 Kč/1l
316,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CeraVe Čisticí gel pro mastnou pleť 236 ml
1 197,54 Kč/1l
282,62 Kč
Prodejce: apohealth

CeraVe - Facial Cleansers SA Smoothing Gel 473ml
522,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

La Roche Posay Toleriane Mleczko do demakijażu twarzy i oczu, 400 ml
519,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

CeraVe čistící gel Blemish Control Cleanser 473 ml
431,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Avene Cleanance Reinigungsgel, Sprchový gel, 400 ml, Dospělí, Unisex, Tělo a obličej, Pleť náchylná k akné
537,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

La Roche-Posay Effaclar čisticí gel pro mastnou a citlivou pleť 200ml - Dlouhodobý!
369,46 Kč
Prodejce: MANADA

Cetaphil čisticí pleťová voda pro suchou a citlivou pleť, 236 ml pleťová voda
429,73 Kč
Prodejce: VISO

La Roche-Posay Toleriane čistící gel Purifying Foaming Cleanser 400 ml
581,36 Kč
Prodejce: apohealth

La Roche Posay, Effaclar Płyn micelarny, 400 ml
456,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser 150 ml
1 726,67 Kč/1l
259,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

Anua Heartleaf čistící pěna Quercetinol™ Pore Deep Cleansing Foam 150 ml
299,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Jurlique Vyživující čisticí pleťová voda 200ml
381,64 Kč
Prodejce: somnia24

Bioderma Sensibio Čisticí Gel Moussant pro Citlivou Pleť 200ml
475,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dopřejte své pokožce jemnou čistící a hydratační emulzi. Nenarušuje přirozené ph pokožky a zanechá ochrannou bariéru. Bez parfemace. Praktické velké balení s pumpičkou.
1x CeraVe Pěnivý čisticí gel na obličej a tělo 1000ml
Pěnivý čisticí gel CeraVe je ideální pro osoby s normální až mastnou pletí, které hledají účinný přípravek pro každodenní čištění obličeje a těla. Gel byl vyvinut ve spolupráci s dermatology tak, aby odstraňoval přebytečnou mastnotu, nečistoty a make-up a zároveň podporoval přirozenou kožní bariéru.
Vlastnosti:
- Účinné čištění: Gel jemně, ale účinně odstraňuje nečistoty a make-up, aniž by nadměrně vysušoval pleť.
- Regulace tvorby kožního mazu: Absorbuje přebytečný kožní maz a pomáhá snižovat nadměrný lesk pleti.
- Ochrana kožní bariéry: Obsažené ceramidy podporují regeneraci přirozené kožní bariéry.
- Dlouhotrvající hydratace: Kyselina hyaluronová pomáhá udržovat hladinu hydratace a zanechává pleť jemnou a hladkou.
- Bezpečné složení: Gel je bez parfemace, nekomedogenní a vhodný na obličej i tělo.
Objem: 1000 ml
Značka vytvořená ve spolupráci s dermatology
Ideální pro normální, smíšenou, mastnou pleť a pleť se sklonem k nedokonalostem. Výrobky jsou nekomedogenní, bez parfemace a doporučené Národní asociací pro ekzémy.
Aktivní složky:
- Účinné látky: Ceramidy: Tři klíčové ceramidy podporují regeneraci přirozené kožní bariéry.
- Kyselina hyaluronová: Intenzivně hydratuje a zlepšuje pevnost pleti tím, že váže vodu v epidermis.
- Niacinamid: Zklidňuje pleť, reguluje vylučování kožního mazu, zpevňuje a vyhlazuje povrch pleti a zároveň působí jako antioxidant.
Návod k použití: Naneste na pokožku, abyste se zbavili nečistot:
- Čištění: Umyjte obličej a tělo čisticím gelem, který podporuje obnovu kožní bariéry, regeneruje pokožku a poskytuje jí dlouhotrvající hydrataci. Naneste gel do dlaně, rozetřete na navlhčenou pokožku a poté smyjte vodou.
- Hydratace: Na suchou pleť naneste hydratační krém na obličej, který pomáhá obnovit kožní bariéru a udržet hydrataci po delší dobu. Případně použijte Hydratační tělové a pleťové mléko, které hydratuje pokožku a obnovuje její přirozenou bariéru.
PĚNOVÝ čisticí přípravek pro normální až mastnou pleť 1000 ml
Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky CeraVe se řadí pod čisticí gely, pěny a byl vytvořen speciálně pro ženy. Toto balení obsahuje 1000 ml vámi vybraného produktu. Čištění a odlíčení pleti je zase o krok jednodušší!
CeraVe - čisticí pěnivý gel pro normální až mastnou pleť (pěnivý čisticí gel) 1000ml Kosmetika. Pro ženy.
CeraVe Foaming Cleanser For Normal to Oily Skin 1000 ml je jemný čisticí pěnový gel pro normální až mastnou pleť. Jemný gel odstraňuje přebytečný kožní maz, aniž by ničil ochrannou kožní bariéru nebo vysušoval pleť. Čistící gel byl vyvinut společně s dermatology a je přesně přizpůsoben potřebám pleti. Pleť je intenzivně hydratována a přirozená kožní bariéra je trvale posílena. Je také bez parfemace a zbytečně nedráždí pokožku.
Tento pěnivý čisticí gel byl vyvinut pro normální až mastnou pleť. Přípravek je mimo jiné obohacen o ceramidy, kyselinu hyaluronovou a niacinamid. Tyto složky pomáhají posilovat kožní bariéru, hydratují a zjemňují pleť. Přípravek lze použít jak na tělo, tak na obličej.
CeraVe Pěnivý čisticí přípravek s pumpičkou
Cerave Moussant-Gel 1000 ml
Nádherný,
Cerave Higiene Gel Limp Esp 10
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1 l
- Složení
- olej
- Výrobce
- Northio
- Počet kusů
- 26
- Kód EAN
- 3337875598774
- Číslo produktu
- 2022289
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1 l
- Složení
- olej
- Výrobce
- Northio
- Počet kusů
- 26
- Kód EAN
- 3337875598774
- Číslo produktu
- 2022289
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml
492,00 Kč/1kg
492,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CeraVe Facial Moisturising Cream SPF 50 52 ml
8 480,77 Kč/1l
441,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CeraVe Serum odbudowujące z retinolem, 30 ml
9 102 000,23 Kč/1kg
455,10 Kč
Prodejce: apohealth

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
9 180,00 Kč/1l
459,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

CeraVe - (Hydratační čisticí přípravek) Čisticí emulze (Hydratační čisticí přípravek) 88 ml 1000ml
614,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CeraVe Nawilżający Krem do twarzy, 52 ml
9 724,04 Kč/1l
505,65 Kč
Prodejce: somnia24

CeraVe - Facial Cleansers Hydrating Foaming Oil Cleanser 473ml
462,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml
776,00 Kč/1kg
776,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Cerave Oczyszczający żel do mycia 473ml
983,09 Kč/1l
465,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Čistící gel s kyselinou salicylovou CeraVe Porentiefe Reinigung, 236 ml
1 291,06 Kč/1l
304,69 Kč
Prodejce: apohealth

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
4 648,40 Kč/1l
464,84 Kč
Prodejce: somnia24

CeraVe hydratační krém - pro suchou až velmi suchou pokožku obličeje a těla
4 780,00 Kč/1l
478,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Gucci Bloom, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Zimolez, Tuberóza, Jasmín
14 945,50 Kč/1l
1 494,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland

Unold 58850, 1,5 l, Šedá, Bílá, Dospělý, Obdélníkový, Plast, Nerezová ocel, Nerezová ocel
935,31 Kč
Prodejce: somnia24

15x Fifa World Cup 2026 Sticker Tüten – 7 Sticker je Tüte – insgesamt 105 Stickern
725,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Afnan 9 pm EDP 100 ml M
7 800,00 Kč/1l
780,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Ochranná fólie na fotoaparát iPhone 12 Pro Skleněná fólie Fólie Pancierová fólie Ochranné sklo 2 kusy
219,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

AVANA iPhone 16 Pro Max ochrana obrazovky z pancéřového skla 9H proti špionáži 2 kusy
266,45 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

CeraVe - Oil Control Moisturising Gel-Cream - Hydratační gel-krém 52ml
488,01 Kč/1kg
488,01 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Valentino Donna Born In Roma Edp Spray
28 309,90 Kč/1l
2 830,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

CeraVe Čisticí gel pro mastnou pleť 236 ml
1 197,54 Kč/1l
282,62 Kč
Prodejce: apohealth

Apple iPad Air, 27,7 cm (10.9"), 2360 x 1640 px, 64 GB, 8 GB, iPadOS 15, Šedá
Zrepasovaný
14 834,22 Kč
Prodejce: NESATEC

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Černá, Modrá
12 096,75 Kč
Prodejce: G-Electronics

Termální voda La Roche-Posay urychluje hojení ran 300ml - Dlouhodobě!
410,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Apple AirPods 4, True Wireless Stereo (TWS), Volání / hudba / sport / volný čas, Sluchátka s mikrofonem, Bílá
4 195,81 Kč
Prodejce: Black-Dragon-Distribution

CeraVe Facial Moisturising Lotion SPF 30 52 ml
8 576,92 Kč/1l
446,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Brita 1023120, 3 kusů, Brita, Kazeta
1 093,72 Kč
Prodejce: M_plus_L

Apple MUWA3ZM/A, Tablet, Apple, Bílá, 20,5 g, 8,9 mm, 8,9 mm
2 256,18 Kč
Prodejce: Black-Dragon-Distribution

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
23 722,11 Kč/1l
2 134,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LOGNOW

Dětská židlička 2v1 Baby Vivo Design - Oscar Tyrkysová
1 699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MA-Trading
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
82% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
82%12% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
12%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%6% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
6%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Velmi dobré.
Ohodnoceno dne 22. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Top!!!
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 25. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dr. Grandel čisticí pěna 200 ml
594,37 Kč
Prodejce: PerfumTraders

TimeWise Repair Volu-Firm Foaming Cleanser 127g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
824,97 Kč
Prodejce: lithuaniashop

Čisticí gel pro problematickou pleť (Blemish Control Cleanser) 473 ml
719,07 Kč
Prodejce: Serica

Noxzema Čisticí krém na obličej bez oleje a eukalyptu 170 ml
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Mary Kay TimeWise Cleanser 4 v 1 Čisticí mléko 127g Normální/suchá pleť



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
779,08 Kč
Prodejce: lithuaniashop

MARY KAY Čisticí pěna na obličej Volu-Firm Foaming Cleanser Čisticí pěna 127g
824,97 Kč
Prodejce: lithuaniashop
6 495,83 Kč/1kg

Čisticí pěna na obličej The Essence (Foaming Cleanser) 125 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 398,68 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Čisticí pleťový gel (The Energizing Gel Cleanser) 200 ml
2 350,61 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 753,05 Kč/1l

Harmonizující a zklidňující tonikum pro citlivou pleť (Soothing Lotion) 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
560,65 Kč
Prodejce: Serica

CeraVe - Čisticí pěnivý gel pro normální až mastnou pleť (pěnivý čisticí gel) 1000ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(17)Počet hodnocení: 17
691,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vichy Normaderm Phytosolution żel głęboko oczyszczający 400ml



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
527,50 Kč
Prodejce: Serica

MARY KAY Matující čisticí pěna na obličej 127g
649,45 Kč
Prodejce: lithuaniashop
7 640,59 Kč/1kg

Dermalogica, UltraCalming, Cleansing Gel, For Face, 500 ml
1 688,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 376,56 Kč/1kg

SVR Sebiaclear Gel Moussant čistící gel s matujícím účinkem 400 ml
500,07 Kč
Prodejce: Serica
1 250,17 Kč/1l

Pharmaceris T Sebo-Micellar Micelární Roztok 200 ml
628,36 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Anua 8 Hydratační jemný čisticí gel s kyselinou hyaluronovou



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
330,75 Kč
Prodejce: Azjasklep
2 205,00 Kč/1l

Sisley Sisleÿum Purifying Cleansing Gel, Čisticí gel, Pánské, Univerzální pleť, Rozzařující, Čisticí, Čisticí, Vyhlazující, Zklidňující, Tuba, AQUA/WATER/EAU, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERIN, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL, COCAMIDOPROPYL BETAINE,...
1 705,59 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Medicube ZERO Foam Cleanser 120 g - jemná čisticí pěna
330,75 Kč
Prodejce: Azjasklep

CeraVe - Facial Cleansers Hydrating Foaming Oil Cleanser 473ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
462,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz

Cerave Nawilżająca Emulsja do mycia 473ml



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(13)Počet hodnocení: 13
421,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
890,06 Kč/1l