4,2



Na základě 13 hodnocení
Počet kusů:
1- 1
- 10Zobrazit dostupné možnosti
Podobné produkty

Další informace o reklamě
CeraVe - Facial Cleansers Hydrating Foaming Oil Cleanser 473ml477,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
CeraVe - Čisticí pěnivý gel pro normální až mastnou pleť (pěnivý čisticí gel) 1000ml691,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Čisticí pěna na obličej The Essence (Foaming Cleanser) 125 ml2 393,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Harmonizující a zklidňující tonikum pro citlivou pleť (Soothing Lotion) 200 ml560,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

CeraVe Čisticí gel pro mastnou pleť 236 ml
1 197,54 Kč/1l
282,62 Kč
Prodejce: apohealth

CeraVe - Facial Cleansers Hydrating 236ml
1 338,98 Kč/1l
316,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Čistící gel s kyselinou salicylovou CeraVe Porentiefe Reinigung, 236 ml
1 291,06 Kč/1l
304,69 Kč
Prodejce: apohealth

CeraVe - Facial Cleansers SA Smoothing Gel 473ml
522,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CeraVe Balancing čistící pěna Air Foam Cleanser 150 ml
380,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Avene Tolérance Reinigungslotion, Obličejové mléko, Ženy, 200 ml, Citlivá pokožka, Čisticí
367,12 Kč
Prodejce: NutraBestBG

La Roche-Posay Effaclar čisticí gel pro mastnou a citlivou pleť 200ml - Dlouhodobý!
369,46 Kč
Prodejce: MANADA

Rozjasňující čisticí gel AntiPigment (Cleansing Gel), 400 ml
426,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Čisticí pleťový gel (The Energizing Gel Cleanser) 200 ml
11 728,00 Kč/1l
2 345,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Dexeryl Dexeclear Čisticí gel pěnivý na nečistou pleť 400 ml
898,22 Kč/1l
359,29 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Čisticí gel pro smíšenou a mastnou pleť Hyséac (Cleansing Gel), 150 ml
605,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Rozjasňující čisticí gel AntiPigment (Cleansing Gel), 200 ml
464 069,98 Kč/1l
464,07 Kč
Prodejce: apohealth

Dexeryl Dexeclear Čisticí gel pěnivý na nečistou pleť 200 ml
292,38 Kč
Prodejce: apohealth

ACNEMY ZITCLEAN Face Cleansing Gel 150 ml - Čisticí gel na obličej
330,74 Kč
Prodejce: LaRoseCare

Bioderma Sébium čistící gel Purifying Cleansing Foaming Gel 400 ml
406,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Čisticí pleťový gel (Gentle Purifying Gel) 200 ml
1 099,20 Kč/1l
219,84 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Čisticí pěnivý gel pro normální až mastnou pleť od značky CeraVe je vyčistí vaši pokožku obličeje i těla, aniž by narušil její ochrannou kožní bariéru. Šetrně zbaví vaši pleť zbytků make-upu a nečistot, neobsahuje mýdlo ani parfemaci a je proto hypoalergenní.
Čisticí mycí gelCeraVe pro normální až mastnou pleť.
Čisticí gel na obličej a tělo je ideální pro redukci přebytečného kožního mazu, nečistot a make-upu. Je důležité vybrat si takový, který je jemný, nenarušuje přirozenou kožní bariéru a obsahuje složky, které pomáhají udržovat hladinu vlhkosti.
Čisticí gel CeraVe byl vyvinut tak, aby intenzivně čistil, odstraňoval přebytečnou mastnotu a osvěžoval pleť, aniž by nadměrně narušoval kožní bariéru nebo zanechával pocit napjaté a suché pleti. Díky třem klíčovým ceramidům, kyselině hyaluronové a niacinamidu tento pěnivý gel účinně a jemně čistí a ošetřuje normální až mastnou pleť.
- Vhodný pro normální až mastnou pleť
- Osvěžující pěnivý gel
- Čistí pleť a redukuje přebytečný kožní maz, aniž by narušoval kožní bariéru
- Nekomedogenní, hypoalergenní, bez parfemace
- Vyvinuto ve spolupráci s dermatology
Návod k použití:
- Navlhčete pleť vlažnou vodou
- Krouživými pohyby jemně vmasírujte do pokožky
- Opláchněte
- vysoce kvalitní lékařská péče o pleť
- pro citlivou pokožku
- Gel k nanášení na pokožku
- Dermokosmetika z lékárny
- Výrobce: Výrobce: L'Oreal Deutschland GmbH CeraVe Division, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 14017501
Osvěžující čisticí gel pro normální až mastnou pleť a tělo. Čistí a odstraňuje přebytečný kožní maz, aniž by narušil ochrannou kožní bariéru. Technologie MVE umožňuje postupné uvolňování účinných látek a zanechává pleť hydratovanou po celý den. 3 typy esenciálních ceramidů, niacinamid a kyselina hyaluronová hydratují, zklidňují a pomáhají obnovit ochrannou bariéru pleti. Pleť je dokonale vyčištěná, osvěžená a posílená. Vlastnosti: Vhodné pro normální až mastnou pleť a pokožku těla. pěnivý účinek Jemně čistí pleť Šetrně odstraňuje přebytečný kožní maz bez narušení ochranné kožní bariéry Zklidňuje suchou, svědivou a podrážděnou pleť Hydratuje a osvěžuje Pomáhá obnovit ochrannou bariéru pleti Chrání pleť před každodenním podrážděním Nekomedogenní Hypoalergenní Bez parfemace Aktivní složky: kyselina hyaluronová - hydratuje pleť a uzamyká v ní vlhkost Niacinamid - pomáhá zklidnit pleť Technologie MVE - umožňuje postupné uvolňování účinných látek, které zanechávají pleť hydratovanou po celý den Použití: Nanášejte na pleť: Vmasírujte gel do pokožky jemnými krouživými pohyby a poté opláchněte. Používejte podle potřeby. Složení: SLOŽENÍ: AQUA/VODA, COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, PROPANEDIOL, PEG-150 PENTAERYTHRITYL TETRASTEARATE, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDE, GLYCERIN, CERAMIDE NP, CERAMIDE AP, CERAMIDE EOP, CARBOMER, NIACINAMIDE,METHYLKOKOYLTAURÁT SODNÝ, BENZOÁT SODNÝ, CHLORID SODNÝ, LAUROYLLAKTYLÁT SODNÝ, HYALURONÁT SODNÝ, CHOLESTEROL, FENOXYETHANOL, EDTA DISODNÁ, KYSELINA CITRONOVÁ, EDTA TETRASODNÁ, FYTOSFINGOSIN, XANTHANOVÁ GUMA, ETHYLHEXYLGLYCEROL.
Tento pěnivý čisticí gel byl vyvinut pro normální až mastnou pleť. Přípravek je mimo jiné obohacen o ceramidy, kyselinu hyaluronovou a niacinamid. Tyto složky pomáhají posilovat kožní bariéru, hydratují a zjemňují pleť. Přípravek lze použít jak na tělo, tak na obličej.
(FR) CeraVe Foaming Cleanser, čisticí gel pro normální až mastnou pleť, 88 ml (3337875597340)
Cerave pěnivý čisticí gel 88 ml - Prezentace: Gel
- Hmotnost
- 88 g
- Objem
- 0.088 l
- Složení
- AQUA/VODA, COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE, GLYCERIN, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, PROPANEDIOL, PEG-150 PENTAERYTHRITYL TETRASTEARATE, NIACINAMIDE, PEG-6 GLYCERIDES, CAPRYLIC/CAPRIC CERAMIDE NP, CERAMIDE AP, CERAMIDE EOP, KARBOMER METHYLKOKOYLTAURÁT SODNÝ, BENZOAN SODNÝ, CHLORID SODNÝ, LAUROYLLAKTYLÁT SODNÝ, HYALURONÁT SODNÝ CHOLESTEROL, FENOXYETHANOL, EDTA DISODNÁ, KYSELINA CITRONOVÁ, FYTOSFINGOSIN EDTA TETRASODNÁ, GUMA, XANTHAN ETHYLHEXYLGLYCERIN. D250307/1) F.I.L. (kód
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 333787559734003337875597340
- Číslo produktu
- MB100400
- Hmotnost
- 88 g
- Objem
- 0.088 l
- Složení
- AQUA/VODA, COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE, GLYCERIN, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, PROPANEDIOL, PEG-150 PENTAERYTHRITYL TETRASTEARATE, NIACINAMIDE, PEG-6 GLYCERIDES, CAPRYLIC/CAPRIC CERAMIDE NP, CERAMIDE AP, CERAMIDE EOP, KARBOMER METHYLKOKOYLTAURÁT SODNÝ, BENZOAN SODNÝ, CHLORID SODNÝ, LAUROYLLAKTYLÁT SODNÝ, HYALURONÁT SODNÝ CHOLESTEROL, FENOXYETHANOL, EDTA DISODNÁ, KYSELINA CITRONOVÁ, FYTOSFINGOSIN EDTA TETRASODNÁ, GUMA, XANTHAN ETHYLHEXYLGLYCERIN. D250307/1) F.I.L. (kód
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 333787559734003337875597340
- Číslo produktu
- MB100400
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Cerave Oczyszczający żel do mycia 473ml
983,09 Kč/1l
465,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CeraVe Čisticí gel pro mastnou pleť 236 ml
1 197,54 Kč/1l
282,62 Kč
Prodejce: apohealth

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
4 638,50 Kč/1l
463,85 Kč
Prodejce: somnia24

CeraVe - Facial Cleansers SA Smoothing Gel 473ml
522,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

La Roche Posay Cicaplast Lavant B5 Łagodząca pianka oczyszczająca, 200ml
1 422 826,06 Kč/1kg
327,25 Kč
Prodejce: apohealth

CeraVe Nawilżająca Emulsja do suchej i bardzo suchej skóry, 236 ml
1 381,36 Kč/1l
326,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CeraVe - SA Smoothing Cleanser (normal and dry skin) 236ml
382,00 Kč/1kg
382,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Cerave, Hydratační mycí krém, 236 ml
1 236,61 Kč/1l
291,84 Kč
Prodejce: apohealth

Čistící gel s kyselinou salicylovou CeraVe Porentiefe Reinigung, 236 ml
1 291,06 Kč/1l
304,69 Kč
Prodejce: apohealth

Mobilní klimatizace 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilní klimatizace 4v1 s WiFi/App monoblokové chlazení - dálkové ovládání, 24h časovač, odvlhčovač vzduchu
14 975,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: EveMotionGmbH

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

CeraVe - Čisticí pěnivý gel pro normální až mastnou pleť (pěnivý čisticí gel) 1000ml
691,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CeraVe - Facial Cleansers Hydrating 236ml
1 338,98 Kč/1l
316,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CeraVe - Hydration Cream for Dry to Very Dry Skin (Moisturising Cream) 340ml
419,00 Kč/1kg
419,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Čisticí emulze s hydratačním účinkem (Hydrating Cleanser) 88 ml
2 181,25 Kč/1l
191,95 Kč
Prodejce: MANADA

Cerave Nawilżająca Emulsja do mycia 473ml
890,06 Kč/1l
421,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CeraVe - Facial Cleansers Hydrating Foaming Oil Cleanser 473ml
477,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CeraVe hydratační krém - pro suchou až velmi suchou pokožku obličeje a těla
4 780,00 Kč/1l
478,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CeraVe - (Hydratační čisticí přípravek) Čisticí emulze (Hydratační čisticí přípravek) 88 ml 1000ml
614,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

La Roche Posay Effaclar Żel oczyszczający do skóry skłonnej do trądziku, 400 ml
487,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Gel s kyselinami AHA BHA, CeraVe - Profesionální řešení pro nedostatky pleti, 40ml.
7 615,75 Kč/1l
304,63 Kč
Prodejce: Azjasklep

CeraVe - Facial Cleansers Hydrating Foaming Oil Cleanser 236ml
1 394,07 Kč/1l
329,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Moisturizing tělový krém pro ženy 50 - CeraVe
4 211,40 Kč/1l
210,57 Kč
Prodejce: apohealth

CeraVe - Oil Control Moisturising Gel-Cream - Hydratační gel-krém 52ml
488,01 Kč/1kg
488,01 Kč
Prodejce: NutraBestBG

CeraVe Nawilżający balsam dla skóry suchej i bardzo suchej z pompką, 454g
1 001 419,95 Kč/1kg
500,71 Kč
Prodejce: apohealth

Axis-Y Korekční sérum proti tmavým skvrnám rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
8 768,60 Kč/1l
438,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BBCreamShopEU

CeraVe Nawilżający Krem do twarzy, 52 ml
9 703,27 Kč/1l
504,57 Kč
Prodejce: somnia24

CeraVe Serum odbudowujące z retinolem, 30 ml
9 102 000,23 Kč/1kg
455,10 Kč
Prodejce: apohealth

La Roche-Posay Retinol B3 Skoncentowane serum przeciwzmarszczkowe, 30 ml
18 920 000,48 Kč/1kg
946,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
62% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
62%15% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
15%15% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
15%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%8% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
8%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 10
Ohodnoceno dne 27. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 10
Ohodnoceno dne 8. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 1
Ohodnoceno dne 21. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 1
Ohodnoceno dne 17. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 10
Ohodnoceno dne 10. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 1
Ohodnoceno dne 9. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 1
Ohodnoceno dne 31. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 10
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
5% od 2 ks



2% od 2 ks
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
3% od 2 ks
Doprava zdarma
3% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks

Vichy Normaderm Phytosolution żel głęboko oczyszczający 400ml



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
527,50 Kč
Prodejce: Serica

Dr. Grandel čisticí pěna 200 ml
593,11 Kč
Prodejce: PerfumTraders

TimeWise Repair Volu-Firm Foaming Cleanser 127g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
824,97 Kč
Prodejce: lithuaniashop

Mary Kay TimeWise Cleanser 4 v 1 Čisticí mléko 127g Normální/suchá pleť



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
779,08 Kč
Prodejce: lithuaniashop

Noxzema Čisticí krém na obličej bez oleje a eukalyptu 170 ml
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

MARY KAY Čisticí pěna na obličej Volu-Firm Foaming Cleanser Čisticí pěna 127g
824,97 Kč
Prodejce: lithuaniashop
6 495,83 Kč/1kg

Čisticí pěna na obličej The Essence (Foaming Cleanser) 125 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 393,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Čisticí pleťový gel (The Energizing Gel Cleanser) 200 ml
2 345,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 728,00 Kč/1l

Harmonizující a zklidňující tonikum pro citlivou pleť (Soothing Lotion) 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
560,65 Kč
Prodejce: Serica

MARY KAY Matující čisticí pěna na obličej 127g
649,45 Kč
Prodejce: lithuaniashop
7 640,59 Kč/1kg

CeraVe - Čisticí pěnivý gel pro normální až mastnou pleť (pěnivý čisticí gel) 1000ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(17)Počet hodnocení: 17
691,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dermalogica, UltraCalming, Cleansing Gel, For Face, 500 ml
1 684,68 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 369,36 Kč/1kg

SVR Sebiaclear Gel Moussant čistící gel s matujícím účinkem 400 ml
500,07 Kč
Prodejce: Serica
1 250,17 Kč/1l

Sisley Sisleÿum Purifying Cleansing Gel, Čisticí gel, Pánské, Univerzální pleť, Rozzařující, Čisticí, Čisticí, Vyhlazující, Zklidňující, Tuba, AQUA/WATER/EAU, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERIN, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL, COCAMIDOPROPYL BETAINE,...
1 701,96 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Anua 8 Hydratační jemný čisticí gel s kyselinou hyaluronovou



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
330,75 Kč
Prodejce: Azjasklep
2 205,00 Kč/1l

Pharmaceris T Sebo-Micellar Micelární Roztok 200 ml
628,36 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Medicube ZERO Foam Cleanser 120 g - jemná čisticí pěna
330,75 Kč
Prodejce: Azjasklep

Čisticí gel proti nedokonalostem pleti Uriage Hyseac (Anti-blemish Cleansing Gel), 500 ml
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Anua Heartleaf Quercetinol Pore Deep Cleansing Foam 150 ml
317,89 Kč
-19,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
298,40 Kč
Prodejce: Azjasklep