3,7



Na základě 3 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Alcon DAILIES AquaComfort Plus, Denně, 30 kusů, 1,4 cm, 8,7 mm, -2.25, Nelfilcon A
922,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: r2lenses

Acuvue HydraLuxe, Denně, 30 kusů, 1,43 cm, 8,5 mm, Etafilcon A, 8,5 mm
1 223,15 Kč
-49,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 173,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Alcon DAILIES AquaComfort Plus, Denně, 30 kusů, 1,4 cm, 8,7 mm, -0.75, Nelfilcon A
916,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: r2lenses

Alcon DAILIES Total1, Denně, 30 kusů, 1,41 cm, 8,5 mm, -4.25
1 199,72 Kč
-41,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 157,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: r2lenses

Acuvue Oasys, Denně, 30 kusů, 1,43 cm, 8,5 mm, -5.75, Senofilcon A
1 222,62 Kč
-49,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 173,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Acuvue Oasys with HydraLuxe, Denně, 30 kusů, 1,43 cm, 8,5 mm, Astigmatismus, -6.00
1 236,34 Kč
-59,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 176,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Acuvue Multifocal, Denně, 90 kusů, 1,43 cm, 8,4 mm, Etafilcon A, -0,5 mm
1 954,04 Kč
-78,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 875,93 Kč
Prodejce: MarketX

Bausch & Lomb SofLens Daily Disposable, 30-Pack, Denně, 30 kusů, 1,42 cm, 8,6 mm, Hilafilcon B, 59%
213,27 Kč
Prodejce: LAVONIO

Bausch & Lomb Biotrue ONEday, 30-pack, Denně, 30 kusů, 1,42 cm, 8,6 mm, Nesofilcon A, 78%
776,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Bausch & Lomb SofLens Daily Disposable, 90-Pack, Denně, 90 kusů, 1,42 cm, 8,6 mm, Hilafilcon B, 59%
1 480,61 Kč
-193,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 286,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

CooperVision Biofinity, Měsíční, 6 kusů, 1,4 cm, 8,6 mm, -5.75, Comfilcon A
1 069,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: r2lenses
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ produktu:
- Denně
- Počet kusů v balení:
- 90 kusů
- Průměr objektivu:
- 1,4 cm
- Základní křivka (BC):
- 8,7 mm
- Rozsah adice:
- -2
- Materiál:
- Nelfilcon A
- Obsah vody:
- 69%
- Materiál:
- 31%
- Ochrana proti UV záření:
- Ne
- Jmenovitá středová tloušťka:
- 0,1 mm
- Propustnost kyslíku (Dk):
- 26
DAILIES AquaComfort PLUS Maximální svěžest díky systému zvlhčování aktivovanému mrknutím 3fázový zvlhčující komplex zvlhčuje oči Pohodlné jednodenní kontaktní čočky pro příležitostné nošení S jednodenními kontaktními čočkami DAILIES AquaComfort PLUS zavedl výrobce Alcon na trh hydrogelové jednodenní kontaktní čočky se systémem zvlhčování aktivovaným mrknutím. Třífázový zvlhčující komplex integruje do materiálu kontaktní čočky zvlhčující látky, které se při mrkání uvolňují do oka prostřednictvím kontaktní čočky. Tato revoluce umožňuje nositeli čoček DAILIES AquaComfort PLUS hýčkat oko vlhkostí při každém mrknutí. Díky stále hladkému povrchu nabízí DAILIES AquaComfort PLUS nejlepší zobrazovací vlastnosti. Ostré vidění je tak vždy zaručeno, protože hladký a vlhký povrch kontaktní čočky je pro to nezbytný. Osvěžující komfort nošení pouhým mrknutím oka Naše oční víčka překonají během dne průměrnou vzdálenost 120 metrů na našich očích. To odpovídá přibližně 14 000 mrknutí. DAILIES AquaComfort PLUS tuto skutečnost využívá. Díky třífázovému zvlhčujícímu komplexu, který obsahuje zvlhčující molekuly, se kontaktní čočky zvlhčují při každém mrknutí. To zaručuje maximální svěžest. Tři aktivní složky pro nový zážitek ze svěžesti Třífázový zvlhčující komplex působí různými způsoby a zajišťuje, že DAILIES AquaComfort PLUS působí svěže po celý den. HPMC je integrován do speciální tekutiny v zásobníku. Díky HPMC je tekutina mírně gelovitá a při nasazování kontaktních čoček působí jako zvlhčující oční kapky. PEG je složkou kapek pro suché oči. Molekuly PEG se v materiálu kontaktní čočky spojují s PVA. PVA je v materiálu zabudován v tekuté formě a během dne se při mrkání uvolňuje do oka. Váže na sebe tekutinu v slzném filmu. Tím se na kontaktní čočce vytvoří trvale hladký a vlhký film. Jasné vidění bez ohledu na to, co den přináší Vidění s kontaktními čočkami může být ostré pouze tehdy, pokud je slzný film rovnoměrně rozložen na povrchu kontaktní čočky. Vlivy, jako je klimatizace, suchý vzduch nebo málo mrkání u počítače, mohou způsobit nerovnoměrnost povrchu kontaktní čočky. Tím dochází k zakalení vidění. Díky neustálému uvolňování vlhkosti u kontaktních čoček DAILIES AquaComfort PLUS se vždy vytvoří optimální, hladký povrch pro nejlepší zrakové vlastnosti. Pro další úroveň přísunu kyslíku doporučujeme také kontaktní čočky DAILIES TOTAL 1, které patří k novější generaci kontaktních čoček.
Dailies AquaComfort Plus jsou nové jednodenní kontaktní čočky od společnosti Alcon. Oproti svému předchůdci, běžným jednodenním čočkám Dailies All Day Comfort, se liší vyšší úrovní zvlhčení, což činí jejich užívání znatelně příjemnějším. Přechod z Focus Dailies All Day na kontaktní čočky Dailies Aqua Comfort Plus je dle vyjádření výrobce Alcon úspěšný v 95 % pokusů a je možné jej realizovat bez návštěvy kontaktologa. Balení kontaktních čoček Dailies AquaComfort Plus obsahuje 30 nebo 90 ks čoček.
- Průměr
- 14 mm
- Hmotnost
- 0.199 kg
- Složení
- Spheric (Basic correction)
- Dioptrie
- -2.00
- Výrobce
- Obsah balení
- 90 lenses
- Cílové skupiny
- UnisexDívkyMuži
- Kód EAN
- 0630175476463630175476463
- Číslo produktu
- 100029426
- Průměr
- 14 mm
- Hmotnost
- 0.199 kg
- Složení
- Spheric (Basic correction)
- Dioptrie
- -2.00
- Výrobce
- Obsah balení
- 90 lenses
- Cílové skupiny
- UnisexDívkyMuži
- Kód EAN
- 0630175476463630175476463
- Číslo produktu
- 100029426
K tomu se hodí také

Alcon DAILIES AquaComfort Plus, Denně, 30 kusů, 1,4 cm, 8,7 mm, -2.25, Nelfilcon A
922,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: r2lenses

Alcon DAILIES AquaComfort Plus, Denně, 30 kusů, 1,4 cm, 8,7 mm, -2, Nelfilcon A
929,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: r2lenses

Alcon DAILIES AquaComfort Plus, Denně, 30 kusů, 1,4 cm, 8,7 mm, -4.5, Nelfilcon A
918,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: r2lenses

Alcon DAILIES AquaComfort Plus, Denně, 30 kusů, 1,4 cm, 8,7 mm, -1.5, Nelfilcon A
924,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: r2lenses

Alcon DAILIES AquaComfort Plus, Denně, 30 kusů, 1,4 cm, 8,7 mm, -1.75, Nelfilcon A
963,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: r2lenses

Alcon DAILIES AquaComfort Plus, Denně, 30 kusů, 1,4 cm, 8,7 mm, -4.25, Nelfilcon A
963,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: r2lenses

Makita Adventskalender 24 Türchen
2 214,12 Kč
Prodejce: doenges1903

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Kulovitý, Černá, Německý, Angličtina, Španělština, Francouzština, Italština, Android, Fire OS, 4,4 cm
1 406,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Breros_

Alcon DAILIES AquaComfort Plus, Denně, 30 kusů, 1,4 cm, 8,7 mm, -3.75, Nelfilcon A
924,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: r2lenses

Alcon Air Optix plus HydraGlyde, Měsíční, 6 kusů, 1,42 cm, 8,6 mm, -5.5, Lotrafilcon B
1 342,24 Kč
-89,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 252,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: r2lenses

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
605,59 Kč/1l
423,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Blink B086DK2N5F, Bezpečnostní IP kamera, Venkovní, Bezdrátový, Strop, Černá, Bílá, Kostka
6 621,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Set mop Profi + vědro profi s integrovanými kolečky
1 524,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Starlink SLK2535012, Elektronická fázová soustava, IP67, 25 mm/h, DC, 40 W, -30 - 50 °C
9 489,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DBWW-Commerce

Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
837,93 Kč
Prodejce: VISO

Philips Sonicare Optimal White HX6068/13 Standardní hlavice sonického kartáčku, 8 kusů, Černá, Střední
1 087,65 Kč
Prodejce: esiteo

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
8 528,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: ScorpionElektro

Elektrický zubní kartáček Braun Oral-B PRO 3 3900 Duo s 2. nástavcem
17 193,12 Kč/1kg
6 793,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorázové
243,05 Kč/1kg
729,15 Kč
Prodejce: Euroshare

Revolution Beauty 24 produkt adventnho kalende, drkov sada s leskem na rty, maskami na rty, ttci a gelem na obo, vegansk a bez krutosti
1 822,01 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: MadiHealth

Oral-B Vitality Pro, Dospělý, Rotační kartáček, Denní péče, Citlivý, Černá, 2 min, Baterie
1 405,00 Kč/1kg
632,25 Kč
Prodejce: esiteo

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Special Blonde pro ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
3 197,17 Kč/1l
209,93 Kč
-18,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
596,02 Kč/1l
298,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

REV 0020330112, Šedá, Bílá, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusů
606,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Philips Premium Plaque Defense HX9044/33 Standardní velikost hlavice sonického kartáčku 4 ks, 4 kusů, Černá, Guma, 31 mm, 62 mm, 220 mm
1 208,40 Kč
Prodejce: Elektrochram

Nintendo Switch 2 + Mario Kart World, Nintendo Switch 2, Černá, Analogový/digitální, Směrový kříž, Tlačítko domů, Tlačítko Menu, Tlačítko napájení, Knoflíky, LCD
13 200,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EE-Shop

Adventní kalendář 2025
1 552,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: md-premium-e-commerce

Canon PowerShot G7X Mark III, 20,1 MP, 5472 x 3648 px, CMOS, 4,2x, 4K Ultra HD, Černá
28 714,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ToPaSells

Pokemon Prismatische Entwicklungen Top Trainer Box KP8.5 DE
6 551,00 Kč
Prodejce: TCC-SHOP

Alcon DAILIES AquaComfort Plus, Denně, 30 kusů, 1,4 cm, 8,7 mm, -2.75, Nelfilcon A
924,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: r2lenses
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%33% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
33%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé odeslání, dobrá cena. Děkuji.
Rychlé odeslání, dobrá cena. Objednávám vždy stejné denní čočky a pak se dívám, kde jsou levné. Kaufland byl cenově nejlevnější. Děkuji.
Ohodnoceno dne 25. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup