5,0



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml606,62 Kč/1l
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Loreal Vitamino Color Shampoo 1500ml + Loreal Vitamino Color Conditioner 750ml + Loreal Vitamino Color Mask 250ml NOVINKA806,37 Kč/1l
2 015,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Shampoo, For Smoothening, 1500 ml8 422,30 Kč/1kg
4 211,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Loreal Absolut Repair šampon 300ml NEU + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NEU + Loreal Absolut Repair zlatá maska 250ml NEU1,80 Kč/1l
1 350,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml
620,62 Kč/1l
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel Absolut Repair Regenerační Šampon 500ml
1 220,00 Kč/1l
610,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživující šampon pro posílení vlasů 500 ml
1 876,51 Kč/1kg
1 028,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Metal Detox, Glicoamine + Ionene, Hair Oil Treatment, 50 ml
12 040,00 Kč/1l
602,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživující šampon pro posílení vlasů 1500 ml
771,71 Kč/1l
1 157,56 Kč
Prodejce: Parfumtoi

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml
2 127,86 Kč/1kg
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Shampoo 300 ml
1 620,00 Kč/1l
486,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color - Barvící šampon s výživnými složkami, 500ml
1 341,34 Kč/1l
670,67 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel
686,00 Kč/1l
1 029,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Šampon pro odbornou péči o šedivé a zesvětlené vlasy L'Oreal Professionnel Serie Expert Silver 500ml
626,31 Kč
Prodejce: MANADA

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Shampoo vyživující šampon pro dlouhé vlasy 300 ml
1 628,90 Kč/1l
488,67 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Loreal Absolut Repair Shampoo 300ml NEU + Loreal Absolut Repair Maske 250ml NEU
1 679,87 Kč/1l
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čisticí šampon pro lesk a ochranu barvených vlasů 500 ml
2 075,29 Kč/1kg
1 141,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Curl Expression šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel
1 085,73 Kč/1l
1 628,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kativa Post Brazilian Straightening Kit sada po narovnání vlasů keratinem 2 x 225 ml + 150 ml
997,92 Kč/1l
598,75 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
MULTIFUNKČNÍ PÉČE: jeden účinek s 10 výhodami: 1-výživa 2-obnova povrchu 3-lehkost 4-hebkost 5-snadné rozčesávání 6-pečující 7-snadná upravitelnost 8-lesk 9-ochrana 10-uhlazeníPROFESIONÁLNÍ SLOŽENÍ: obsahuje protein a zlatou quinou pro dokonalou regeneraci.10-IN-1 profesionální multifunkční bezoplachová olejová péče pro normální až zcitlivělé vlasy. Obohacená o olej z pšeničných klíčků. Jeden účinek s 10 výhodami: 1-výživa 2-obnova povrchu 3-lehkost 4-hebkost 5-snadné rozčesávání 6-pečující 7-snadná upravitelnost 8-lesk 9-ochrana 10-uhlazení.
Složení
CYCLOPENTASILOXANE - DIMETHICONOL - LINALOOL - TRITICUM VULGARE GERM OIL / WHEAT GERM OIL - ORYZA SATIVA BRAN OIL / RICE BRAN OIL - HEXYL CINNAMAL - LIMONENE - CITRAL - PARFUM / FRAGRANCE
Olej na vlasy Absolut Repair Leave In od L'Oréal Professionnel Paris byl vyvinut speciálně pro suché a poškozené vlasy. Je obohacený o olej z pšeničných klíčků, díky němuž jsou vlasy hladší a lépe se rozčesávají, aniž by je zatěžoval. 1 olej - 10 výhod: Zlepšuje lesk, poddajnost, posiluje vlasové vlákno, rozčesává, chrání vlasy, hydratuje, uhlazuje povrch vlasů, nezatěžuje je, usnadňuje úpravu.
Složení
CYKLOPENTASILOXAN, DIMETIKONOL, LINALOOL, TRITICUM VULGARE GERM OIL / OLEJ Z PŠENIČNÝCH KLÍČKŮ, ORYZA SATIVA BRAN OIL / OLEJ Z RÝŽOVÝCH OTRUB, HEXYL CINNAMAL, LIMONEN, CITRAL, PARFUM / VŮNĚ (F.I.L. C229354/1).
L'orealAbsolut Repair Oil | Vyživující olej na vlasy 90 ml
L'oreal Absolut Repair Oil 10v1 je víceúčelový olej pro péči o vlasy, profesionální víceúčelová olejová péče 10 v 1 pro normální až poškozené vlasy. Obsahuje proteiny a zlatou quinou. Je obohacený o olej z pšeničných klíčků a má 10 výhod: 1 - Vyživující 2 - Obnovující 3 - Lehký dotek 4 - Jemnost 5 - Rozčesávání 6 - Kondicionování 7 - Fixace 8 - Lesk 9 - Ochrana 10 - UhlazeníObjem:90 ml
-Naneste malé množství na ručníkem vysušené vlasy.
-Rovnoměrně rozdělte do středních délek a konečků.
-neoplachujte.
Víceúčelová péče 10 v 1 pro normální a citlivé vlasy. Profesionální složení obohacené o quinoa a pšeničné proteiny poskytuje 10 výhod pro vlasy:
1- výživa
2- hydratace
3- obnova
4- hebkost
5- snadnější rozčesávání vlasů
6 - prevence roztřepených konečků
7- pocit lehkosti
8- lesk
9- ochrana
10- uhlazení
Jak používat: Naneste malé množství na ručníkem vysušené vlasy. Rovnoměrně rozetřete po délkách a konečcích vlasů. Neoplachujte. Upravte vlasy jako obvykle.
.Olej Absolute Repair 10 v 1 byl vyvinut speciálně pro normální až poškozené vlasy. Přípravek je obohacen o zlatou quinou a pšeničné proteiny. Tyto složky
>Profesionální víceúčelový olej 10 v 1 pro normální až citlivé vlasy.
Obohacený o olej z pšeničných klíčků. Jedna kúra pro 10 výhod: 1-výživa 2-posílení 3-vzdušný pocit 4-měkkost 5-rozplétání 6-úprava 7-úprava 8-lesk 9-ochrana 10-hladké vlákno.
Objevte další produkty L'Oréal Professionnel Serie Expert zde.
ošetřující olej pro vlasy od značky L'Oreal Professionnel je dokonalým řešením pro posílení a regeneraci suchých a poškozených vlasů. Díky svému složení bohatému na výživné látky dodává vlasům intenzivní hydrataci a lesk. S absorpcí okamžitě proniká do vlasových vláken, což zanechává vlasy hebké, hedvábné a plné života. Navrácení krásy a pevnosti vašim vlasům nikdy nebylo snazší než s tímto úžasným olejem od L'Oreal Professionnel.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Oleje na vlasy značky L´Oréal Professionnel z kolekce Série Expert byly vytvořeny pro poškozené vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 90 ml.
L´Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Oil 10-in-1 90ml Cosmetics. For women.
Olej Absolute Repair 10- -1 je speciálně vyvinutý pro normální až poškozené vlasy. Přípravek je mimo jiné obohacen o zlatou quinou a pšeničné proteiny. Tyto složky vlasy intenzivně vyživují a posilují. Lehká textura přípravku vlasy nezatěžuje. Vlasy jsou chráněny před škodlivými vnějšími vlivy. Vlasy jsou hedvábně jemné a hladké. Vlasy zanechává nádherné, krásně lesklé.
Loreal SE Abs. Rep. 10in1 Oil 90ml Řada Expert Absolute Rep
L'oreal Professionnel Absolut Repair Oil 10-In-1 Professional Oil 90ml
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 90 ml
- Složení
- Kukui Oil, Wheat Protein, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Sunflower Seed Oil, Inca Inchi Oil, Coconut Oil, Argan Oil, Avocado Oil, Shea Butter, Jojoba Oil, Macadamia Oil, Almond Oil, Olive Oil, Tocopherol, Panthenol, Linalool, Citric Acid, Salicylic Acid.
- Výrobce
- Northio
- Obsah balení
- balíček
- Počet kusů
- 20
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 3474636977369
- Číslo produktu
- E3574500
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 90 ml
- Složení
- Kukui Oil, Wheat Protein, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Sunflower Seed Oil, Inca Inchi Oil, Coconut Oil, Argan Oil, Avocado Oil, Shea Butter, Jojoba Oil, Macadamia Oil, Almond Oil, Olive Oil, Tocopherol, Panthenol, Linalool, Citric Acid, Salicylic Acid.
- Výrobce
- Northio
- Obsah balení
- balíček
- Počet kusů
- 20
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 3474636977369
- Číslo produktu
- E3574500
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Absolut Repair kondicionér Professional Conditioner pro ženy 750 - L'Oréal Professionnel
1 342,24 Kč/1l
1 006,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Gold Quinqa Professional Shampoo 500 ml
1 278,00 Kč/1l
639,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
606,62 Kč/1l
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel Absolut Repair Vlasový Balzám 500ml
1 833,86 Kč/1l
916,93 Kč
Prodejce: MANADA

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml
620,62 Kč/1l
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Gold Quinoa Mask 500 ml
1 380,00 Kč/1l
690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel Absolut Repair Regenerační Šampon 500ml
1 220,00 Kč/1l
610,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa The Kingdom Women, Ženy, 100 ml
5 422,30 Kč/1l
542,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Golden Protein + Gold Quinoa Mask 500 ml
1 433,66 Kč/1l
716,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Metal Detox, Hair Leave-In Cream Treatment, 100 ml
1 487,18 Kč/1kg
743,59 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Esperanza EBL014, Teplé, 180 °C, Černá, 1,8 m, 25 W, AC
314,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo vyživující šampon pro suché vlasy 1000 ml
772,10 Kč/1l
772,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

HP Tříbarevná / černá originální inkoustová kazeta 305, dvojbalení, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Inkoust na bázi barvy, Inkoust na pigmentové bázi, 2 kusů, 120 str.
628,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Lattafa Her Confession EDP 100 ml W
8 235,30 Kč/1l
823,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

360SMARTAI S8 PRO robotický vysavač s automatickým vyprazdňováním prachu, detekce překážek pomocí navigace LiDAR, 5000Pa 3 v 1 robotický vysavač
8 809,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Beauty of Joseon 8809782555508, Opalovací krém, Obličej a tělo, Tuba, Hydratující, Vyživující, Univerzální pleť, 50 ml
7 580,00 Kč/1l
379,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarinka, Růžový pepř, Kakao, Jasmín, Levandule, Pralinka
6 412,50 Kč/1l
641,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Bosch TSM6A013B, Čepelový mlýnek, 75 g, Černá, 180 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
574,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Oil Treatment, Anti-Frizz, 125 ml
3 608,00 Kč/1l
451,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Držák mobilního telefonu držák mobilního telefonu do auta držák mobilního telefonu s přísavkou do auta
363,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Philips Sonicare Premium Plaque Defense HX9044/17 Standardní velikost hlavice sonického kartáčku 4 ks, 4 kusů, Bílá, Měkké, flexible rubber sides, 2 Series plaque control 2 Series plaque defense 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
599,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland

Hermès Eau de Rhubarbe Ecarlate kolínská voda unisex 200 ml
17 247,00 Kč/1l
3 449,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Merax Hydraulická postel Boxspring 140x200 cm Čalouněná postel se zásuvkou, úložná postel s roštem a úložným prostorem, dvoulůžko v sametové barvě, šedá
6 741,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Kondicionér pro posílení lámavých vlasů od L'Oréal Professionnel, 200ml
1 950,00 Kč/1l
656,52 Kč
-266,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
390,00 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L'Oreal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced Roll-On 10 x 6 ml - Neu
37 065,00 Kč/1l
2 223,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal DX Professional Mask čistící maska pro lesk a ochranu barvených vlasů 500 ml
1 328,69 Kč/1kg
783,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - černá
592,37 Kč
Prodejce: M_plus_L
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vynikající olej na vlasy
Výrobek je velmi úsporný a nejenže dodává vlasům lesk, aniž by byly mastné, ale také se snadno upravuje.
Ohodnoceno dne 22. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
♡
Ich habe die komplette Serie und kann durchweg alles nur empfehlen!
Ohodnoceno dne 19. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l