Příchuť FunCakes - Jahoda 120g

138,00 Kč

920,00 Kč / 1kg

plus 79,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

st 30. září – pá 2. října
Zbývající čas na objednání:
10h 58m 59s
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Belissia Shake and Make - Set-Dessert Delight - potravinářské aroma 10 ml s šejkrem na míchání. Pro použití v potravinách a mnoho dalšího.
Belissia Shake and Make - Set-Dessert Delight - potravinářské aroma 10 ml s šejkrem na míchání. Pro použití v potravinách a mnoho dalšího.
72 513,00 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 7
725,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro Shake and Make – Mango-Maracuja
Shake and Make – Mango-Maracuja
24 315,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
243,15 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro FunCakes F56210, Pasta, Vanilka, 100 g, Láhev, 1 kusů
FunCakes F56210, Pasta, Vanilka, 100 g, Láhev, 1 kusů
1 176,00 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro GymBeam - Kapky s příchutí lískových oříšků 30 ml
GymBeam - Kapky s příchutí lískových oříšků 30 ml
3 690,33 Kč/1l
110,71 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Gelatop vanilková příchuť Evropa hustá na dezert 1000ml
Gelatop vanilková příchuť Evropa hustá na dezert 1000ml
711,94 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
711,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Prášek s příchutí levandule 1kg
Prášek s příchutí levandule 1kg
2 797,91 Kč/1l
2 797,91 Kč
Prodejce: Crownseller
Obrázek produktu pro Erdbeere Geschmackspulver Fruit Flavour kalorienarm 300 g
Erdbeere Geschmackspulver Fruit Flavour kalorienarm 300 g
1 608,47 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller
Obrázek produktu pro Cookie Dough Geschmackspulver Flavour kalorienarm 300 g
Cookie Dough Geschmackspulver Flavour kalorienarm 300 g
1 608,47 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller
Obrázek produktu pro Panettone Aroma Pulver 50g
Panettone Aroma Pulver 50g
12 547,40 Kč/1l
627,37 Kč
Prodejce: Crownseller
Obrázek produktu pro Limette Aroma Pulver 1kg
Limette Aroma Pulver 1kg
2 797,91 Kč/1l
2 797,91 Kč
Prodejce: Crownseller
Obrázek produktu pro Zitronen Aroma Pulver 50g
Zitronen Aroma Pulver 50g
12 547,40 Kč/1l
627,37 Kč
Prodejce: Crownseller
Obrázek produktu pro Wassermelone Aroma Pulver 50g
Wassermelone Aroma Pulver 50g
12 547,40 Kč/1l
627,37 Kč
Prodejce: Crownseller
Obrázek produktu pro Walderdbeere Aroma Pulver 50g
Walderdbeere Aroma Pulver 50g
12 547,40 Kč/1l
627,37 Kč
Prodejce: Crownseller
Obrázek produktu pro Käsekuchen Aroma Pulver 50g
Käsekuchen Aroma Pulver 50g
12 547,40 Kč/1l
627,37 Kč
Prodejce: Crownseller
Obrázek produktu pro Kaktusfeige Aroma Pulver 50g
Kaktusfeige Aroma Pulver 50g
12 547,40 Kč/1l
627,37 Kč
Prodejce: Crownseller
Obrázek produktu pro Saure Bonbons Aroma Pulver 50g
Saure Bonbons Aroma Pulver 50g
12 538,60 Kč/1l
626,93 Kč
Prodejce: Crownseller
Obrázek produktu pro Yuzu Aroma Pulver 50g
Yuzu Aroma Pulver 50g
12 538,60 Kč/1l
626,93 Kč
Prodejce: Crownseller
Obrázek produktu pro Apfelkuchen Aroma Pulver 50g
Apfelkuchen Aroma Pulver 50g
12 538,60 Kč/1l
626,93 Kč
Prodejce: Crownseller
Obrázek produktu pro Hagebutte Aroma Pulver 500g
Hagebutte Aroma Pulver 500g
3 668,64 Kč/1l
1 834,32 Kč
Prodejce: Crownseller
Obrázek produktu pro Zimt Aroma Pulver 500g
Zimt Aroma Pulver 500g
3 666,06 Kč/1l
1 833,03 Kč
Prodejce: Crownseller

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Touto příchutí od FunCakes ochutíte máslový krém, bavaroisu, zmrzlinu a různé náplně.

Příchutě FunCakes lze přidávat i do těsta, a proto jsou vhodné i pro pečení. Ideální, pokud chcete dodat příjemnou chuť těstu, například sušenkám nebo cupcakům. Do těsta přidejte doporučenou dávku uvedenou na obalu. Při pečení při vysokých teplotách (nad 200 °C) přidejte trochu aromat navíc, protože to může snížit chuť. Aroma lze přidat také do čokoládové ganache.

Složení: Složení: cukr, jahody (27 %), glukózový sirup, regulátor kyselosti: E330, aroma, zahušťovadlo: E440a, barviva: E120, E100. Může obsahovat stopy: Vejce, mléko a ořechy.

Doporučená dávka: 30 g na 500 g.

Obsah: 120 g. potravinářská společnost:

FunCakesCakeSupplies
Casablancaweg 20
Amsterdam, 1047 HP,
Nizozemsko
tel:+31 (0) 85 007 58 88
E-mail: [email protected]



Ochutnejte máslový krém, bavaroisu, zmrzlinu a různé náplně touto ochucovací pastou od FunCakes.

Ochucovací pasty FunCakes lze přidávat do těsta a jsou vhodné i na pečení. Jsou ideální pro přidání lahodné chuti do těsta, např. na piškotové dorty nebo cupcakes. Do těsta přidejte doporučené dávkování uvedené na obalu. Pokud pečete při vysokých teplotách (nad 200 °C), přidejte trochu aroma navíc, protože se tím oslabí síla chuti. Aroma lze použít také do čokoládové ganache.

Doporučená dávka: 30 g na 500 g.

Obsah: 120 g.



FunCakes Aroma pasta - Strawberry - jahoda 120g

Tyto FunCakes pasty s příchutí mají vynikající chuť a jsou ideální pro ochucení krémovů, zmrzlin.

FunCakes aroma pasta jsou vhodné i na pečení a dochucení např. piškotových těst. Pokud budete péci při vyšší teplotě než je 200 ° C dejte větší množství pasty, vysoká teplota vyraznost příchutě. Aroma pasta může být přidaná také do čokoládové ganache.

Složení: cukr, jahoda (27%), glukózový sirup, regulátor kyselosti: E330, aromata, zahušťovadlo: E440a, barva: E120, E100. Může obsahovat stopy: vejce, mléko a ořechy.

Doporučené dávkování: 30 g na 500 g.

Obsah: 120 gramů.

.

Seznam přísad
Složení: Cukr, jahody (27 %), glukózový sirup, regulátor kyselosti: E330, aroma, zahušťovadlo: E440a, barviva: E120, E100 | Může obsahovat stopy: Obsahuje: vejce, mléko a ořechy.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Kalorická hodnota 1092 kJ / 261 kcal | tuky 0,1 g, z toho nasycené 0,0 g | sacharidy 64,0 g, z toho cukry 61,0 g | bílkoviny 0,7 g | sůl 0,0 g
Hmotnost
150 g
Potravinářský podnik
NewCakes, Casablancaweg 20, 1047 HP Amsterdam, Netherlands
Prodejní název
Aromatická pasta
Výrobce
FunCakes
Číslo produktu
F56220
Kód EAN
8720512693485

Seznam přísad
Složení: Cukr, jahody (27 %), glukózový sirup, regulátor kyselosti: E330, aroma, zahušťovadlo: E440a, barviva: E120, E100 | Může obsahovat stopy: Obsahuje: vejce, mléko a ořechy.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Kalorická hodnota 1092 kJ / 261 kcal | tuky 0,1 g, z toho nasycené 0,0 g | sacharidy 64,0 g, z toho cukry 61,0 g | bílkoviny 0,7 g | sůl 0,0 g
Hmotnost
150 g
Potravinářský podnik
NewCakes, Casablancaweg 20, 1047 HP Amsterdam, Netherlands
Prodejní název
Aromatická pasta
Výrobce
FunCakes
Číslo produktu
F56220
Kód EAN
8720512693485
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Směs na piškotový dort Deluxe 1kg
Směs na piškotový dort Deluxe 1kg
165,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 27
165,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Belissia  Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
Belissia Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
2 756,80 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
413,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro FunCakes F56240, Pasta, Raspberry, 120 g, Láhev, 1 kusů
FunCakes F56240, Pasta, Raspberry, 120 g, Láhev, 1 kusů
1 175,00 Kč/1kg
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
141,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Mix für Enchanted Cream® 900 g
FunCakes Mix für Enchanted Cream® 900 g
284,44 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 34
256,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Hubert 15kg
Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
837,93 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
168,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Isomalt 250g
FunCakes Isomalt 250g
656,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
164,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Potahovací hmota tmavě růžová 250g
Potahovací hmota tmavě růžová 250g
332,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
83,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Kovový oblouk z růží 240 cm
Kovový oblouk z růží 240 cm
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 29
415,38 Kč
Prodejce: Special-trends
Obrázek produktu pro HP Tříbarevná / černá originální inkoustová kazeta 305, dvojbalení, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Inkoust na bázi barvy, Inkoust na pigmentové bázi, 2 kusů, 120 str.
HP Tříbarevná / černá originální inkoustová kazeta 305, dvojbalení, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Inkoust na bázi barvy, Inkoust na pigmentové bázi, 2 kusů, 120 str.
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 416
628,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
Obrázek produktu pro Ochucovací pasta borůvka 120g
Ochucovací pasta borůvka 120g
980,00 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro HP DeskJet 2720e Bezdr. př. All-in-One Barva Tiskárna, Instant Ink; Kopírka, skener, Termotiskárna, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Šedá
HP DeskJet 2720e Bezdr. př. All-in-One Barva Tiskárna, Instant Ink; Kopírka, skener, Termotiskárna, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Šedá
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 800
14 682,99 Kč
Prodejce: Technology-Germany
Obrázek produktu pro Potravinářské barvivo jahodově červené 10 ml extrémně vysoce koncentrované. tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
Potravinářské barvivo jahodově červené 10 ml extrémně vysoce koncentrované. tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
10 704,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
107,04 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro Ochucovací pasta pistáciová 80g
Ochucovací pasta pistáciová 80g
2 800,00 Kč/1kg
224,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Deco Melts - červené 250g
FunCakes Deco Melts - červené 250g
528,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
132,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes F56210, Pasta, Vanilka, 100 g, Láhev, 1 kusů
FunCakes F56210, Pasta, Vanilka, 100 g, Láhev, 1 kusů
1 176,00 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Modrá poleva v peckách Fun Cakes Deco Melts, 250 g
Modrá poleva v peckách Fun Cakes Deco Melts, 250 g
296,67 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
89,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro ZpětDekor 15 sladkých včeliček z cukru
ZpětDekor 15 sladkých včeliček z cukru
5 250,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
105,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Směs bezlepková na makronky 300g
Směs bezlepková na makronky 300g
466 666,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
140,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Belissia Sada potravinářských barev 10 barev 10 ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. těsto. polevy a všechny ostatní potraviny
Belissia Sada potravinářských barev 10 barev 10 ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. těsto. polevy a všechny ostatní potraviny
3 149,70 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
314,97 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro PAPSTAR Torten-Karton mit Deckel, Maáe: 300 x 300 x 130 mm
PAPSTAR Torten-Karton mit Deckel, Maáe: 300 x 300 x 130 mm
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
545,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
1 804,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
126,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro FunCakes Deco Melts - růžová 250g
FunCakes Deco Melts - růžová 250g
408,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
102,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Städter Cake Mat 43,5 x 32 cm / H 0,8 mm obdélníkový
Städter Cake Mat 43,5 x 32 cm / H 0,8 mm obdélníkový
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
532,96 Kč
-18,94 Kč
514,02 Kč
Prodejce: Ambiente-3000
Obrázek produktu pro Barevné potahovací hmoty 5x100g černá,červená,modrá,zelená,žlutá
Barevné potahovací hmoty 5x100g černá,červená,modrá,zelená,žlutá
45,60 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
228,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Fondán růžový pastelově růžový 250g
FunCakes Fondán růžový pastelově růžový 250g
388,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
106,00 Kč
-9,00 Kč
97,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Xiaomi PYV4007GL household fan White
Xiaomi PYV4007GL household fan White
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 121
3 372,74 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Dětské kolo Volare Sportivo - chlapecké - 24 palců - černozelené
Dětské kolo Volare Sportivo - chlapecké - 24 palců - černozelené
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 20
5 502,70 Kč
-564,70 Kč
4 938,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro
Obrázek produktu pro Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
672,39 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
672,39 Kč
Prodejce: somnia24

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 27. dubna 2024 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Belissia Shake and Make - Set-Greatest Hits | Potravinářské aroma 6x10 ml s šejkrem na míchání. Pro použití v potravinách
Belissia Shake and Make - Set-Greatest Hits | Potravinářské aroma 6x10 ml s šejkrem na míchání. Pro použití v potravinách
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 7
730,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: rrhandelskontor
73 011,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Belissia - Vysokodávkované potravinářské aroma - Set-Refreshment - 10 ml s praktickou šejkrovou lahvičkou na míchání. Pro použití v potravinách
Belissia - Vysokodávkované potravinářské aroma - Set-Refreshment - 10 ml s praktickou šejkrovou lahvičkou na míchání. Pro použití v potravinách
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 7
730,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: rrhandelskontor
73 011,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Belissia - Vysokodávkované potravinářské aroma - Set-Exotika - 10 ml s praktickou šejkrovací lahvičkou na míchání. Pro použití v potravinách
Belissia - Vysokodávkované potravinářské aroma - Set-Exotika - 10 ml s praktickou šejkrovací lahvičkou na míchání. Pro použití v potravinách
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 7
728,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: rrhandelskontor
72 867,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Belissia Shake and Make - Set-Dessert Delight - potravinářské aroma 10 ml s šejkrem na míchání. Pro použití v potravinách a mnoho dalšího.
Belissia Shake and Make - Set-Dessert Delight - potravinářské aroma 10 ml s šejkrem na míchání. Pro použití v potravinách a mnoho dalšího.
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 7
725,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: rrhandelskontor
72 513,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Belissia Shake and Make - sada Košík na ovoce - potravinářské aroma s vysokou dávkou 10 ml s praktickou šejkrovací lahví na míchání. Pro potraviny
Belissia Shake and Make - sada Košík na ovoce - potravinářské aroma s vysokou dávkou 10 ml s praktickou šejkrovací lahví na míchání. Pro potraviny
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 7
731,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: rrhandelskontor
73 173,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Přírodní extrakt z ube, 100 ml, na pečení a do zmrzliny, značka Purple Yam Royal
Přírodní extrakt z ube, 100 ml, na pečení a do zmrzliny, značka Purple Yam Royal
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
487,11 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 871,10 Kč/1l
Obrázek produktu pro Belissia - Vysokodávkované potravinářské aroma - sada-Fruity Cool - 10 ml se šejkrem na míchání. Pro použití v potravinách a mnoho dalšího.
Belissia - Vysokodávkované potravinářské aroma - sada-Fruity Cool - 10 ml se šejkrem na míchání. Pro použití v potravinách a mnoho dalšího.
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 7
485,92 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
48 592,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Vanilkový extrakt 20ml
Vanilkový extrakt 20ml
399,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
19 976,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Tekutý koncentrát Chef s příchutí pečeně do polévek a omáček 1000ml
Tekutý koncentrát Chef s příchutí pečeně do polévek a omáček 1000ml
1 062,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 062,82 Kč/1l
Obrázek produktu pro Vanilkový extrakt 50 ml ROYAL BRAND
Vanilkový extrakt 50 ml ROYAL BRAND
292,31 Kč
Prodejce: PHRoyal
5 846,20 Kč/1l
Obrázek produktu pro Shake and Make – Bubblegum
Shake and Make – Bubblegum
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
24 321,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Shake and Make – jablečný koláč
Shake and Make – jablečný koláč
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
24 321,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Shake and Make – máta peprná
Shake and Make – máta peprná
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
24 321,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Shake and Make – Mango-Maracuja
Shake and Make – Mango-Maracuja
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
243,15 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
24 315,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Shake and Make - Lískový oříšek
Shake and Make - Lískový oříšek
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
24 321,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Shake and Make - Lesní plody
Shake and Make - Lesní plody
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
242,40 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
24 240,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Shake and Make – čokoládový banán
Shake and Make – čokoládový banán
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
243,75 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
24 375,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Shake and Make - Cola
Shake and Make - Cola
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
24 321,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Shake and Make – směs lesních plodů
Shake and Make – směs lesních plodů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
24 321,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Shake and Make – Vanilka
Shake and Make – Vanilka
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
24 321,00 Kč/1l