3,5



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Smažená rajčata Helcom 300G1 703,27 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Pasta paprykowa Wawrzyniec 180 g167,65 Kč/1kg
57,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Leczo pieczarkowe Bonduelle tradycyjne 280 g1 563,71 Kč/1l
437,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Czosnek w zalewie octowej 670 g511,79 Kč/1kg
511,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

SEMPIO Chilli pasta Hot Gochujang Ideální k namáčení a dochucování 500g
357,20 Kč/1l
178,60 Kč
Prodejce: LAVONIO

DONGWON Korejské kimči 160g | nakládané čínské zelí, fermentované | YangBan
692,25 Kč/1l
110,76 Kč
Prodejce: Katomix

Gochujang-Pfefferpaste 1kg - Sempio
293,14 Kč/1l
293,14 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
![Obrázek produktu pro [ 160 g ] JONGGA Napa Kohl Kimchi KIM CHI / Kimchi z Koreje](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/b7b9eb013b72a5ae280826237d912d0b.webp)
[ 160 g ] JONGGA Napa Kohl Kimchi KIM CHI / Kimchi z Koreje
846,38 Kč/1kg
135,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kimchi Classic, jemná varianta, 300 g, značka Old Friends
175 409,99 Kč/1kg
175,41 Kč
Prodejce: Katomix

10 listů (25 g) JHFOODS Yaki Sushi Nori GOLD | Kvalitní pražené mořské řasy
4 622,40 Kč/1kg
115,56 Kč
Prodejce: LAVONIO

Podravka Ajvar Pikantní 350 G
241,86 Kč/1kg
84,65 Kč
Prodejce: Katomix

Pomidory Koktajlowe 400 g Świeże
159,17 Kč/1kg
63,67 Kč
Prodejce: Katomix

Rolnik Ćwikła Chrzan 350 g
69,11 Kč/1kg
37,32 Kč
Prodejce: Katomix

Sardynki w sosie pomidorowym Graal 110 g
467,91 Kč/1kg
51,47 Kč
Prodejce: Katomix

Rolnik Papryka Smażona 300 g
140,87 Kč/1kg
74,66 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Pudliszki Groszek konserwowy 400 g
86,98 Kč/1kg
40,01 Kč
Prodejce: Katomix

Przetwory Urbanek Sałatka księżacka z kapustą i marchewką 510 g
98,53 Kč/1kg
50,25 Kč
Prodejce: Katomix

Dawtona Ciecierzyca 400 g Konserwowa
126,22 Kč/1kg
58,06 Kč
Prodejce: Katomix

Dawtona Korniszony Habanero 520 g
68,97 Kč/1kg
55,18 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Pomidory krojone w sosie własnym 400 g
90,26 Kč/1kg
45,13 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Perfektně ochucená, dokonale pálivá - to je pepřová pasta Gochujang značky Sempio. Jedinečná kombinace chuti a vůně, která vám poskytne nezapomenutelný kulinářský zážitek. Tato pasta je ideální pro lidi, kteří mají rádi ostré a intenzivní chutě. Ať už připravujete asijské pokrmy nebo experimentujete s mezinárodní kuchyní, tato pepřová pasta Gochujang dodá vašim pokrmům jedinečný charakter.
Pepřová pasta Gochujang od společnosti Sempio se skvěle hodí k různým pokrmům. Díky své výrazné chuti a vůni je nepostradatelnou ingrediencí jak v tradičních asijských pokrmech, tak v moderních kulinářských kompozicích. Přidejte ji do omáček, polévek, marinád na maso nebo zeleninu a ucítíte, jak vaše pokrmy získají jedinečný ohnivý charakter. Papriková pasta Gochujang od společnosti Sempio je absolutní lahůdkou pro milovníky kuchyně s výraznou a pikantní chutí!
Tato pasta má nejen pikantní chuť, ale je také velmi prospěšná pro zdraví. Pepřová pasta Gochujang od společnosti Sempio je vyrobena z přírodních a pečlivě vybraných surovin a je bohatá na cenné živiny. Papriky Gochujang jsou známé pro svůj obsah antioxidantů a vitaminů, které jsou prospěšné pro naše zdraví. Pepřová pasta Gochujang má také vlastnosti posilující imunitní systém. To znamená, že nejen výjimečně dobře chutná, ale má také vysokou výživovou hodnotu a podporuje vaše zdraví a pohodu.
Vezměte se s námi na kulinářskou cestu a poznejte kouzlo chutí s pepřovou pastou Gochujang od společnosti Sempio. Její pikantnost a jedinečná chuť promění vaše pokrmy ve skutečná kulinářská mistrovská díla. Přidejte ji do své spíže a vychutnejte si intenzitu, která dodá vašim pokrmům výjimečný charakter. Pepřová pasta Gochujang od společnosti Sempio - chuť, kterou si budete ještě dlouho pamatovat!
- Objem
- 0.17 l
- Seznam přísad
- Viz popis
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Hmotnost
- 220 g
- Potravinářský podnik
- Sempio
- Prodejní název
- Gochujang-Pfefferpaste 170g - Sempio
- Výrobce
- Sempio
- Kód EAN
- 8801005171472
- Objem
- 0.17 l
- Seznam přísad
- Viz popis
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Hmotnost
- 220 g
- Potravinářský podnik
- Sempio
- Prodejní název
- Gochujang-Pfefferpaste 170g - Sempio
- Výrobce
- Sempio
- Kód EAN
- 8801005171472
K tomu se hodí také

Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rýžová tyčinka - Nudle jako - Jalda
192,95 Kč/1kg
127,35 Kč
Prodejce: Katomix

PRB Dunkle Soja-Pilzsauce 150 ml | Špičková tmavá sójová omáčka s houbovou příchutí
388,87 Kč/1l
58,33 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tufoco Rýžový papír (400g), 54725
398,52 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

DONGWON Korejské kimči 160g | nakládané čínské zelí, fermentované | YangBan
692,25 Kč/1l
110,76 Kč
Prodejce: Katomix

Kikkoman Teriyaki s praženými sezamovými semínky 250ml
871,56 Kč/1l
217,89 Kč
Prodejce: LAVONIO

Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Hot instantní nudle s pikantní kuřecí příchutí
2 505,79 Kč/1kg
350,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x140g) 700g
453,46 Kč/1kg
317,42 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Sriracha Mayoo Sauce příjemně pálivá pálivá omáčka Obsah 200ml
600,00 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
301,35 Kč/1l
180,81 Kč
Prodejce: LAVONIO

CANDeal 8 párů 304 nerezových hůlek pro opakované použití
620,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CANDeal
![Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
584,01 Kč/1kg
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kuřecí instantní nudle Indomie 350g – Rychlé, lahodné kuřecí nudle
501,14 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
423,76 Kč/1kg
88,99 Kč
Prodejce: UJiaAsienmarkt

CHUNSI Soba nudle s pohankou 300g | Soba pohankové nudle
203,30 Kč/1kg
60,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

RICEFIELD Sushi rýže, kulozrnná 500 g | SUSHI RICE kulozrnná
126,26 Kč/1kg
63,13 Kč
Prodejce: LAVONIO

OLVITA Ostropestřecový olej lisovaný za studena 500 ml
540,00 Kč/1l
270,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

yoaxia ® Podložka na sushi s dřevěnou lžičkou - sada / Podložka na válení sushi / Bambusová podložka 24x21cm
59,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Samyang rýžové koláčky s příchutí pikantního kuřete Buldak, Topokki 185 g - 8801073910270
948,11 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
140,06 Kč/1kg
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

Waterdrop Vodní filtrační vložka, náhradní pro Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1 , kompatibilní s konvicí Brita® SÜD(12)
669,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 ot/min, Hliník, Černá, Oranžová, Střídavý proud
1 198,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Sempio Papriková pasta pálivá kořenící pasta pro korejskou kuchyni 500g
218,10 Kč/1kg
109,05 Kč
Prodejce: Katomix

SEMPIO Chilli pasta Hot Gochujang Ideální k namáčení a dochucování 500g
357,20 Kč/1l
178,60 Kč
Prodejce: LAVONIO

SEMPIO Ssamjang Sójová omáčka 250g | Korejská sójová omáčka, veganská
440,68 Kč/1kg
110,17 Kč
Prodejce: LAVONIO

500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Kimchi Classic, jemná varianta, 300 g, značka Old Friends
175 409,99 Kč/1kg
175,41 Kč
Prodejce: Katomix

O'Food hnědá rýžová chilli pasta Gochujang 500 g
446,74 Kč/1kg
223,37 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Tteok Korejský rýžový koláč např. Tteok-bokki - tteokbokki - 400g
545,32 Kč/1kg
218,13 Kč
Prodejce: allerFeinst

S&B GOLDEN CURRY Japonská kari směs v kostkách 220g Středně pálivá
1 029,64 Kč/1kg
226,52 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%50% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
50%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá pasta, neuvěřitelně aromatická!
Skvělá pasta, neuvěřitelně aromatická!
Ohodnoceno dne 5. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Není dobré
S výrobkem nejsem spokojen.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Prémiové mangové pyré, dezerty, catering, nápoje, dorty, zmrzlina, Mango Alphonso, 1 kg, nápoje, dezerty, ledové čaje, smoothies



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
516,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
516,99 Kč/1l

Smažená rajčata Helcom 300G
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 703,27 Kč/1kg

Avokádová pasta s kapustou 180g HELCOM
478,27 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 657,06 Kč/1kg

Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g ( Hot pickle )



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
213,80 Kč
Prodejce: Heartforcards
647,88 Kč/1kg

Owolovo Broskvovo-jablečná pěna 200 G
406,41 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 032,05 Kč/1kg

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí veganské v plechovce 9700g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
680,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Černé olivy Hellriegel bez pecky
747,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
173,79 Kč/1kg

Plátky manga v sirupu 420 - Kier



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
46,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
93,88 Kč/1kg

Kühne gurmánské hrnce rafinované s bylinkami 580ml balení 6 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
719,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
206,67 Kč/1l

Delikatesy Dittmann zelené olivy bez pecky, balení po 10 ks (10 x 270 g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
757,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
6 056,32 Kč/1kg

Stříbrná nakládaná cibule 330g - Kier
166,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
333,98 Kč/1kg

AJVAR pasta z papriky a lilku 340g/370ml
169,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
169 989,99 Kč/1l

Křupavé lyofilizované mango pro papoušky – přírodní ovocná pochoutka | 20 g
208,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Bambusové výhonky 425g/230g
37,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
87 058,82 Kč/1l

Celá loupaná rajčata 400g - Kier
28,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
60,22 Kč/1kg

Nakrájená loupaná rajčata 400g - Kier
29,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
62,37 Kč/1kg

Španělské kapary 110ml (100g/60g)
155,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
155 989,99 Kč/1l

Plátky papriček Jalapeno nacho 360g/200g
52,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
52 000,00 Kč/1l

Kyselé okurky 860g/480g
73,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
56,15 Kč/1kg

Kier Zelené olivy s paprikou 935 ml
104,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
111,23 Kč/1l