Mlha na vlasy Dark Oil (Silkening Fragrant Mist), 200 ml
744,42 Kč
3 722,10 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Victoria's Secret Sizzling Vanilla tělový sprej 250 ml W1 672,00 Kč/1l
418,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Tom Ford Rose Prick tělový sprej 150 ml UNISEX13 109,27 Kč/1l
1 966,39 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Victoria's Secret Rush tělový sprej 250 ml W1 556,00 Kč/1l
389,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Sol de Janeiro Cheirosa 59 tělový sprej 240 ml W3 650,00 Kč/1l
876,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Rituals The Ritual of Ayurveda Hair & Body Mist 50 ml
12 300,00 Kč/1l
615,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sorvella Perfume Bonita Mgiełka do ciała i włosów, 100 ml
4 507,40 Kč/1l
450,74 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Tělový sprej Shea (Body Mist) 100 ml
4 356,60 Kč/1l
435,66 Kč
Prodejce: VISO

APIS Mystic Oud Mgiełka do ciała, i włosów, 150ml
1 853,80 Kč/1l
278,07 Kč
Prodejce: MANADA

Lowkey Fragrance, tělový sprej, 100 ml
2 733,20 Kč/1l
273,32 Kč
Prodejce: lithuaniashop

FCUK Her Body Mist, 250 ml
121,50 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Bruno Banani Sunset Blossom Jasmine & Vanilla Mgiełka do ciała i włosów, 250 ml
1 998,76 Kč/1l
499,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Clarins - Eau Extraordinaire 100ml
12 246,30 Kč/1l
1 224,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Madonna Blossom Mgiełka do ciała, 100 ml
634 333,30 Kč/1kg
95,15 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Yardley Scentz 4 Me Parfémovaná tělová mlha 100 ml ve spreji - Very Berry
1 407,70 Kč/1l
140,77 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Kylie Cosmetics, osvěžující sprej VANILLA DEW pro vlasy a tělo, 236 ml
3 364,03 Kč/1l
899,33 Kč
-105,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
793,91 Kč
Prodejce: Tersorte

Pink Sugar Lollipink vlasový sprej 100 ml W
4 803,50 Kč/1l
480,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

So – tělový sprej – Oud Vanilla 150 ml
2 321,53 Kč/1l
348,23 Kč
Prodejce: CosmeChicFr

Nacomi Mgiełka do ciała i twarzy o zapachu borówki, 80 ml
1 669 777,75 Kč/1kg
150,28 Kč
Prodejce: Katomix

Ziaja GdanSkin Mgiełka zapachowa do twarzy i ciała, 200 ml
458 958,34 Kč/1kg
110,15 Kč
Prodejce: MANADA

Linn Young Shoewtime Blue Mgiełka do ciała, 250 ml
773,16 Kč/1l
193,29 Kč
Prodejce: MANADA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Jedinečná bezoplachová vlasová péče v podobě lehké mlhy. Okamžitě zjemní suché délky vlasů a dodá přirozený lesk. Složení obohaceno o jojobový a arganový olej, který okamžitě provoní celé délky vlasů. Vlasy jsou hydratovány, ale nezatíženy.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Oleje na vlasy značky Sebastian Professional z kolekce Dark Oil byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 200 ml.
Úžasná temná olejová mlha na vlasy od značky Sebastian Professional je navržena pro jemné zjemnění vlasové pokožky a poskytnutí žádoucí hydratace. Tato kvalitní mlha ve formátu 200ml je vynikajícím produktem pro každodenní péči o vaše vlasy. Díky své lehké konzistenci se snadno vstřebává a nezatěžuje vlasy. Vychutnejte si hladké a lesklé vlasy díky účinným složkám této mlhy. Vyzkoušejte tento vynikající produkt a dopřejte svým vlasům dokonalou péči, kterou si zaslouží.
SEBASTIAN_Dark Oil Silkening Fragrant Mist 200ml změkčující mlha na vlasy
- Hmotnost
- 0.2 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Arganový olej, olej z hroznových jadérek, extrakt ze semínek slunečnice, kukuřičný olej, avokádový olej, kokosový olej, jojobový olej, mandlový olej, olej z lískových ořechů, ricinový olej, extrakt z aloe vera, extrakt z levandule, extrakt z rozmarýnu, vitamin E, keratin, protein z kukuřice, proteiny pšenice, panthenol, esenciální oleje, benzoát sodný.
- Výrobce
- Sebastian Professional
- Kód EAN
- 3614228862608
- Číslo produktu
- 116187
- Hmotnost
- 0.2 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Arganový olej, olej z hroznových jadérek, extrakt ze semínek slunečnice, kukuřičný olej, avokádový olej, kokosový olej, jojobový olej, mandlový olej, olej z lískových ořechů, ricinový olej, extrakt z aloe vera, extrakt z levandule, extrakt z rozmarýnu, vitamin E, keratin, protein z kukuřice, proteiny pšenice, panthenol, esenciální oleje, benzoát sodný.
- Výrobce
- Sebastian Professional
- Kód EAN
- 3614228862608
- Číslo produktu
- 116187
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 65% od 2 ks




3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 34% od 2 ks




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5





4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(28)Počet hodnocení: 285% od 2 ks




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1






5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3





3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, USA, 1 kusů
1 668,00 Kč/1l
459,19 Kč
-42,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
417,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Victoria´s Secret - Vyživující tělový sprej Coconut Passion 250ml
2 120,84 Kč/1l
530,21 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Philipp Plein No Limit$ tělový sprej 150 ml M
5 171,40 Kč/1l
775,71 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 tělový sprej 90 ml W
5 800,00 Kč/1l
522,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Nuxe Sun Eau Délicieuse Parfumante tělový sprej 100 ml W
6 350,00 Kč/1l
635,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

DKNY Donna Karan Women Energizing vlasový a tělový sprej 250 ml W
1 096,00 Kč/1l
274,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Britney Spears Curious tělový sprej 236 ml W
673,73 Kč/1l
159,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Armaf Desert Night parfémovaná voda unisex 100 ml
8 890,00 Kč/1l
889,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Aqua Kiss tělový sprej pro ženy 250 - Victoria´s Secret
1 928,96 Kč/1l
482,24 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Reebok Body Mgiełka Glow, 250 ml
492,72 Kč/1l
146,26 Kč
-23,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
123,18 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Guess Guess 1981 tělový sprej 250 ml W
1 152,00 Kč/1l
288,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Eclaire tělový spray pro ženy 250 ml
2 076,76 Kč/1l
519,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Bruno Banani Magnetic Woman Body Splash (250 ml)
1 412,04 Kč/1l
353,01 Kč
Prodejce: LAVONIO

Pendora Scents Blackberry Wish, toaletní voda, 100 ml
4 049,90 Kč/1l
404,99 Kč
Prodejce: NutraBestBG

TESORI d'Oriente Muschio Bianco Tělový sprej 200 ml
557,50 Kč/1l
132,10 Kč
-20,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
111,50 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Adidas Vibes Woman Happy Feels, parfémovaná sprejová voda pro vlasy a tělo, Adidas, 236 ml
965,38 Kč/1l
227,83 Kč
Prodejce: Bugelo

Rexona Men Active Protecton + Invisible Antyperspirant w sprayu, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
627,87 Kč/1l
94,18 Kč
Prodejce: LAVONIO

Rituals The Ritual of Karma 8719134152562, 50 ml, Citlivá pokožka, Lotos, Bílý čaj, Alkohol, 1 kusů
13 337,00 Kč/1l
666,85 Kč
Prodejce: Tersorte

Ariana Grande Sweet Like Candy tělový sprej 236 ml W
1 224,58 Kč/1l
289,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Parfémovaná voda Eau des Vignes (Fresh Fragrance) 50 ml
14 417,80 Kč/1l
720,89 Kč
Prodejce: VISO

Playboy, Daydreaming, Tělová mlha, 250 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
881,24 Kč/1l
220,31 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mercedes-Benz Mercedes-Benz tělový sprej 200 ml M
1 675,00 Kč/1l
335,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dax Sun Skoncentrowane krople samoopalające do twarzy i ciała Bora Bora, 15ml
13 027,33 Kč/1l
195,41 Kč
Prodejce: Katomix

Vera Wang Embrace Periwinkle & Iris tělový spray pro ženy 240 ml
723,46 Kč/1l
173,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Miss So – Tělový sprej – Secret Crush 140 ml
5 242,79 Kč/1l
733,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

TOM FORD Oud Wood All Over Body Spray, 150 ml, Osvěžující, Ženy, Univerzální, Kardamom, Růžové dřevo, Pepř, Santalové dřevo, Vetiver
9 313,33 Kč/1l
1 397,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alyssa Ashley Green Tea Essence parfémovaný olej 7.5 ml W
25 466,67 Kč/1l
191,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Opalovací krém Broncea Aceite Bruma Spf10 250ml
1 913,72 Kč/1l
478,43 Kč
Prodejce: somnia24
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Tekutý Ultra střední sušení pro akryl Allepaznokcie 500 ml
973,51 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 947,02 Kč/1l

Sol de Janeiro Cheirosa 59 tělový sprej 240 ml W
876,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
3 650,00 Kč/1l

Tom Ford Rose Prick tělový sprej 150 ml UNISEX
1 966,39 Kč
Prodejce: PerfumTraders
13 109,27 Kč/1l

Krém na keramické plotny Astonish 500 ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,98 Kč/1l

Aqc | Tělový sprej - Love On The Beach - 236 ml - Osvěžující - Unisex - Dlouhotrvající letní vůně
123,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
525,38 Kč/1l

Zlatý držák na nářadí Molly Nails z kovu
316,22 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Petal Plush Clouds - tělový závoj, 250 ml



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 135,20 Kč
Prodejce: YourFragrance
4 540,80 Kč/1l

Top Glam Shine bez otírání AlleLac Glow 7 g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
543,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
2 172,00 Kč/1l

Sol de Janeiro Rio Radiance tělový sprej 90 ml W
540,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
6 000,00 Kč/1l

Lak na nehty s glitry č. 73 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 25 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 36 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 32 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Victoria's Secret Aqua Kiss Shimmer tělový sprej 250 ml W



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
522,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
2 088,00 Kč/1l

Victoria's Secret Aqua Kiss tělový sprej 250 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
489,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 956,00 Kč/1l

Victoria's Secret Velvet Petals tělový sprej 250 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
484,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 936,00 Kč/1l

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, USA, 1 kusů



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17
459,19 Kč
-42,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
417,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 668,00 Kč/1l

Victoria's Secret 197575027461, 250 ml, Ženy, Kokosová, USA, 1 kusů



3,4Průměrné hodnocení: 3,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
445,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 780,00 Kč/1l

Victoria´s Secret - Velvet Petals Splash Tělový sprej 250ml
856,75 Kč
Prodejce: YourFragrance
3 427,00 Kč/1l