4,4



Na základě 41 hodnocení
FunCakes Rollfondant Mellow Yellow/Gelb 250g
92,00 Kč
368,00 Kč / 1kg
plus 79,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Zbývající čas na objednání:
2h 28m 13s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Saracino Modellierpaste Rot 1 kg566,76 Kč/1kg
566,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Cukrová posypka Maczek MODRÁ 50 g462,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Brauns Heitmann Lebensmittelfarbe Blau5 486,25 Kč/1kg
43,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Glukózový sirup Glukóza 500 g449,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
168,00 Kč/1kg
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Barevné potahovací hmoty 5x100g černá,červená,modrá,zelená,žlutá
45,60 Kč/1kg
228,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

FunCakes Rolled Out Fondant Blanket Denim Blue 430g
572,09 Kč/1kg
246,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

FunCakes Roll Fondant Stone Grey 250g
336,00 Kč/1kg
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

FunCakes Modelovací hmota bílá 250g
488,00 Kč/1kg
122,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

FunCakes Fondán růžový pastelově růžový 250g
388,00 Kč/1kg
106,00 Kč
-9,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Dr. Oetker Bílý fondánový potah připravený k použití 450 g
318,14 Kč/1kg
159,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dortová poleva růžová PICK.125 g
2 542,32 Kč/1kg
317,79 Kč
Prodejce: Store-Germany

Fondánový list na dort Lilo a Stitch 21x14,8 cm
76,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Günthart Back und Decor fondán ŽLUTÝ jako poleva na dort 250g
98,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd favourite sprinkles pop konfety 110g
3 294,55 Kč/1kg
362,40 Kč
Prodejce: Store-Germany

Potahoavcí hmota s příchutí marshmallow 250g
332,00 Kč/1kg
83,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Funcakes Ganache Chocolate 260g
487,10 Kč/1kg
151,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Modelovací hmota žlutá 250 g
384,00 Kč/1kg
96,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

FunCakes Rollfondant Shimmering Rose 250 g
560,00 Kč/1kg
140,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

FunCakes Deco Melts - žlutá 250g
356,00 Kč/1kg
93,00 Kč
-4,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
89,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nový a vylepšený recept!
Rolovací fondán FunCakes má nyní lepší válcovací vlastnosti a hladší povrch, takže se s ním ještě lépe pracuje. Fondán zůstává poměrně dlouho poddajný a po zpracování ztuhne. Rolovaný fondán FunCakes je k dispozici v mnoha krásných barvách.
Na úplné pokrytí kulatého dortu o průměru 24/26 cm budete potřebovat přibližně 500 g fondánu. K výrobě ozdob můžete na každých 250 g fondánu přidat 1 vrchovatou lžičku prášku Tylo a případně trochu vody. Před použitím fondán dobře prohněťte a poté ho rozválejte na tenkou vrstvu moučkového cukru.
Složení: 1: Složení: cukr (80 %), glukózový sirup, rostlinné tuky (palmojádrový, palmový), voda, zvlhčující látka: E422, zahušťovadlo: E415, E466, konzervant: E200, okyselovadlo: E330, přírodní aroma, barviva: E102, E172. E102: Může mít nepříznivý vliv na činnost a pozornost dětí. Může obsahovat stopy: Mandle: E102. Tento výrobek Halal a Kosher D a neobsahuje lepek podle NL-090-006. FunCakes Fondant je vhodný pro vegetariány a vegany.
The packaging contains the languages: Potravinářská společnost:
Rolovací fondán FunCakes má nyní lepší válcovací vlastnosti a hladší povrch, takže se s ním ještě lépe pracuje. Fondán zůstává poměrně dlouho poddajný a po zpracování ztuhne. Rolovaný fondán FunCakes je k dispozici v mnoha krásných barvách.
Na úplné pokrytí kulatého dortu o průměru 24/26 cm budete potřebovat přibližně 500 g fondánu. K výrobě ozdob můžete na každých 250 g fondánu přidat 1 vrchovatou lžičku prášku Tylo a případně trochu vody. Před použitím fondán dobře prohněťte a poté ho rozválejte na tenkou vrstvu moučkového cukru.
Složení: 1: Složení: cukr (80 %), glukózový sirup, rostlinné tuky (palmojádrový, palmový), voda, zvlhčující látka: E422, zahušťovadlo: E415, E466, konzervant: E200, okyselovadlo: E330, přírodní aroma, barviva: E102, E172. E102: Může mít nepříznivý vliv na činnost a pozornost dětí. Může obsahovat stopy: Mandle: E102. Tento výrobek Halal a Kosher D a neobsahuje lepek podle NL-090-006. FunCakes Fondant je vhodný pro vegetariány a vegany.
The packaging contains the languages: Potravinářská společnost:
FunCakesCakeSupplies
Casablancaweg 20
Amsterdam, 1047 HP,
Nizozemsko
tel:+31 (0) 85 007 58 88
E-mail: [email protected]
FunCakes potahový fondán Mellow Yellow - žlutý - 250g
FunCakespotahovýfondánje mimořádněflexibilní asnadno použitelnýdíky svéměkkéstruktuře.
Fondántvrdnepo použití, alenepraská. Barvaježlutá.
Složení: cukr (79%), rostlinný tuk (palmový, palmový), glukózový sirup, voda, zvlhčovadlo: E422, emulgátor: E471, zahušťovadlo: E415, E466, přírodní aroma, konzervant: E200, kyselina: E330, barvivo: E102. , E172.
E102: může mít nepříznivý vliv na činnost a pozornost dětí.
Může obsahovat stopy: ořechů.
Tento produkt Halal, Kosher a bez lepku (NL-090-006). Fondán FunCakes je vhodný pro vegetariány a vegany.
- Skladování a použití
- Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě 15 °C - 20 °C.
- Seznam přísad
- Složení: Cukr, glukózový sirup, rostlinné tuky (palmojádrový, palmový), voda, zvlhčující látka: E422 glycerol, zahušťovadlo: E415 xanthanová guma, E466 sodná sůl karboxymethylcelulózy, celulózová guma, konzervant: E200 kyselina sorbová, okyselující látka: E330 kyselina citronová, aroma, barvivo: E102 tartrazin, E172 oxidy a hydroxidy železa | E102: Může zhoršovat činnost a pozornost dětí. Vhodné pro vegany. vhodné pro vegetariány. může obsahovat stopy mandlí. bez lepku košer
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota: 1659 kJ / 397 kcal | Tuky: 5,4 g, z toho nasycené: 4,0 g | Sacharidy: 86,4 g, z toho cukr: 83,9 g | Bílkoviny: 0 g | Sůl: 0,1 g
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- NewCakes, Casablancaweg 20, 1047 HP Amsterdam, Netherlands
- Prodejní název
- Rollfondant
- Výrobce
- FunCakes
- Číslo produktu
- F20145
- Kód EAN
- 8720143514470
- Skladování a použití
- Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě 15 °C - 20 °C.
- Seznam přísad
- Složení: Cukr, glukózový sirup, rostlinné tuky (palmojádrový, palmový), voda, zvlhčující látka: E422 glycerol, zahušťovadlo: E415 xanthanová guma, E466 sodná sůl karboxymethylcelulózy, celulózová guma, konzervant: E200 kyselina sorbová, okyselující látka: E330 kyselina citronová, aroma, barvivo: E102 tartrazin, E172 oxidy a hydroxidy železa | E102: Může zhoršovat činnost a pozornost dětí. Vhodné pro vegany. vhodné pro vegetariány. může obsahovat stopy mandlí. bez lepku košer
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota: 1659 kJ / 397 kcal | Tuky: 5,4 g, z toho nasycené: 4,0 g | Sacharidy: 86,4 g, z toho cukr: 83,9 g | Bílkoviny: 0 g | Sůl: 0,1 g
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- NewCakes, Casablancaweg 20, 1047 HP Amsterdam, Netherlands
- Prodejní název
- Rollfondant
- Výrobce
- FunCakes
- Číslo produktu
- F20145
- Kód EAN
- 8720143514470
K tomu se hodí také

Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
168,00 Kč/1kg
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Potahovací hmota jarní zelená 250g
372,00 Kč/1kg
95,00 Kč
-2,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
93,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Potahovací hmota kaštanově hnědá 250g
344,00 Kč/1kg
86,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

FunCakes Rolled Out Fondant Blanket Denim Blue 430g
572,09 Kč/1kg
246,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

FunCakes Roll Fondant Stone Grey 250g
336,00 Kč/1kg
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

FunCakes Rollfondant Dark Blue 250g
356,00 Kč/1kg
89,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
4 471,80 Kč/1kg
1 117,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

FunCakes Modelovací hmota bílá 250g
488,00 Kč/1kg
122,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Potahovací hmota medvědí hnědá 250g
360,00 Kč/1kg
90,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Jedlý papír Spiderman v akci 20cm
89,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

FunCakes Fondán růžový pastelově růžový 250g
388,00 Kč/1kg
106,00 Kč
-9,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Barevné potahovací hmoty 5x100g černá,červená,modrá,zelená,žlutá
45,60 Kč/1kg
228,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

FunCakes Rollfondant Baby Blue 250g
332,00 Kč/1kg
83,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

FunCakes Rolled Out Fondant Blanket Mellow Yellow (žlutá) 430g
576,74 Kč/1kg
248,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

FunCakes Roll Fondant Skin Colour Natural Beige 250g
336,00 Kč/1kg
98,00 Kč
-14,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Belissia Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
2 756,80 Kč/1l
413,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Jedlý papír Superman, Flash, a Batman 20cm
101,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
1 804,00 Kč/1kg
126,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FunCakes Rollfondant Sweet Pink 250 g
348,00 Kč/1kg
87,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Wilton Glasurfarbe Royal Blue 28 g
5 473,57 Kč/1kg
153,26 Kč
Prodejce: VISO

Jedlý fix černý
1 540,00 Kč/1kg
77,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Snadno rozpustná poleva v peckách 1kg bílá
340,00 Kč/1kg
340,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

FunCakes Rozválená fondánová deka Spring Green 430g
583,72 Kč/1kg
251,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Potahovací hmota slonová kost 250g
332,00 Kč/1kg
83,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Směs na piškotový dort Deluxe 1kg
165,00 Kč/1kg
165,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Potahovací hmota pastělově žlutá 250g
332,00 Kč/1kg
83,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Potahovací hmota růžová 250g
328,00 Kč/1kg
82,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Belissia potravinářské barvivo černé 10 ml extrémně vysoce koncentrované. tekutina k barvení nápojů. těsto. polevy a všechny ostatní potraviny
10 646,00 Kč/1l
106,46 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Potahovací hmota tmavě růžová 250g
332,00 Kč/1kg
83,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
71% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
71%5% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
5%15% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
15%10% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
10%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Fondan
Hmotnost 0,25 kg
Materiál velmi dobrý Velmi příjemná práce
Ohodnoceno dne 25. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychle dorazil špičkový produkt
Hmotnost 5 kg
Velmi spokojen
Ohodnoceno dne 14. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Hmotnost 0,25 kg
Velmi spokojen
Ohodnoceno dne 25. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Hmotnost 0,25 kg
Super
Ohodnoceno dne 12. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Hmotnost 5 kg
Super
Ohodnoceno dne 25. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Hmotnost 0,25 kg
Nahoru
Ohodnoceno dne 25. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Hmotnost 0,25 kg
Nahoru
Ohodnoceno dne 24. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý
Hmotnost 0,25 kg
Dobrý
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sušené okvětní lístky chrpy růžové 50g Jedlé květiny
214,83 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
4 296,60 Kč/1kg

Knorr Aromat universal
4 784,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

100 kusů jedlých dortových dekorací, různé velikosti, oplatkový papír, barevné dortové dekorace s krabičkou na svatbu, narozeniny, promoci



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
503,00 Kč
Prodejce: CANDeal
1 676,67 Kč/1kg

Food Colours Velvet Spray Suede 100 ml BABY BLUE



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
437,94 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 379,40 Kč/1l

Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 14 x 200g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(6)Počet hodnocení: 6
849,08 Kč
Prodejce: Lemke
303,24 Kč/1kg

HORTENSIA oplatka bílá 18ks květina na zdobení dortů a zákusků
425,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Lemke marcipánová pasta Simply Pure 1 kg - jemný berlínský syrový marcipán bez alkoholu - 54% obsah mandlí - marcipánová syrová pasta na pečení



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
388,49 Kč
Prodejce: Lemke
388,49 Kč/1kg

Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 200g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(6)Počet hodnocení: 6
60,36 Kč
Prodejce: Lemke
301,80 Kč/1kg

Sušené okvětní lístky chrpy 50 g Jedlé květiny
245,52 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
4 910,40 Kč/1kg

Modelovací hmota tmavě zelená 250 g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
335,81 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1,34 Kč/1l

Sušené květy chrpy červené 50g Jedlé květy
214,83 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
4 296,60 Kč/1kg

Opłatek na tort ŚWINKA PEPPA postacie wz3



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
304,25 Kč
Prodejce: SuperMerchant

POKEMON POKEMON postavičky vzor dortové oplatky1



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
304,25 Kč
Prodejce: SuperMerchant

CHEF tekutý kachní vývar, koncentrát do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
809,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
809,90 Kč/1l

Sušené okvětní lístky chrpy bílé 50g Jedlé květiny
184,14 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
3 682,80 Kč/1kg

RUF tmavý oříškový nugát 125g x 8 balení
956,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leimer strouhanka k vázání a zjemnění strouhanky 5000g balení po 2 kusech



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
768,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
744,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CHEF Vegan Beef Taste Liquid Concentrate Beef Flavour 1000ml
773,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
773,53 Kč/1l

Květ granátového jablka 10g LOVE NATURE
71,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
3 086,96 Kč/1kg