5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lukull Holandská omáčka s jemnou krémovou konzistencí 1000ml174,29 Kč/1l
189,87 Kč
-15,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
174,29 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Pinata Cheddar Cheese Sauce krémová, pikantní, klasická 3000 g271,52 Kč/1kg
814,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hamker papriková omáčka po balkánsku pikantní, pikantní a rajčatová 10L105,38 Kč/1l
1 053,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Lacroix Sauce a l Orange jemná pomerančová omáčka k masu 150ml balení po 5 kusech634,99 Kč/1l
476,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann Svačinová omáčka jogurtová česneková krémová jemně pikantní 875ml
192,88 Kč/1l
168,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann pálivá pepřová omáčka s příchutí chilli a chutney 400ml
147,65 Kč/1l
59,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Elite - Joppiesauce, mírně pikantní - 850 ml
544,08 Kč/1l
462,47 Kč
Prodejce: AllYouNeed

DeVlaendere - Samurajská omáčka - 1 l
361,95 Kč/1kg
361,95 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Bautzen Sandwich Sauce jedinečný kulinářský výtvor 300 ml
214,32 Kč/1kg
79,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hamburgerová omáčka Develey 840 g
198,19 Kč/1kg
176,39 Kč
Prodejce: Katomix

Lacroix Hollandaise omáčka ideální pro chřest a zeleninu 150ml
635,33 Kč/1l
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Roleski Belgická omáčka k hranolkám 290 g
521,84 Kč/1kg
166,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Cenovis Bio Dunkle Sauce 20g
13 898,50 Kč/1kg
277,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Sos Amerykański pikantny z cebulą Fan.Sos 950 g
190,29 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

Maggi delikatesní omáčka na pečeně tmavá omáčka na maso 277g
527,21 Kč/1kg
126,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz krémová česneková omáčka 420 g
218,93 Kč/1kg
140,74 Kč
-46,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
94,14 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Omáčka Roleski Feurige Tomatensauce, 355 g, s příchutí habanero a jalapeño
221 583,33 Kč/1kg
79,77 Kč
Prodejce: Katomix

Fanex Papriková omáčka sriracha 1000 g
238,26 Kč/1kg
254,94 Kč
Prodejce: Katomix

Roleski Smetanová omáčka k pokrmům 300 g
217 933,32 Kč/1kg
85,91 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
65,38 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Homann Snack Sauce Holland Classic – krémová, pikantně dochucená, 875 ml
Přehled produktu
Omáčka Homann Snack Sauce Holland Classic přináší oblíbenou chuť klasických nizozemských pochoutek přímo na váš stůl. Díky své krémové konzistenci a jemně vyváženému koření je tato omáčka ideální k hranolkám, frikandelám, hamburgerům a mnoha dalším pochoutkám. Vyvážená receptura zajišťuje plnou chuť a dělá z této omáčky univerzálního společníka pro každodenní použití, grilování i rodinné večeře. Díky praktické stlačitelné láhvi o objemu 875 ml lze omáčku Holland snadno a čistě dávkovat. značky Homann z ní činí oblíbenou volbu pro všechny, kteří ocení autentické omáčky k občerstvení.
Hlavní vlastnosti
Omáčka Homann Snack Sauce Holland Classic zaujme svou krémovou konzistencí a kořeněnou recepturou. Díky tomu se skvěle hodí ke klasickým rychlým jídlům a vydatným snackům.
Charakteristická chuť vychází z oblíbených nizozemských specialit a dělá z této omáčky Holland ideální doplněk k hranolkám, frikandelám a dalším klasickým snackům.
Praktická stlačovací láhev umožňuje snadné dávkování a zajišťuje čisté použití. Díky tomu se tato krémová omáčka hodí jak pro každodenní použití, tak pro grilování a rodinné oslavy.
Tipy k použití
Omáčka Homann Holland Classic se skvěle hodí k hranolkám, frikandelám, kroketám a dalším nizozemským specialitám. Její krémová chuť zajišťuje autentický chuťový zážitek.
Díky vyváženému složení tato omáčka na občerstvení přesvědčí i jako omáčka na hamburgery a hot dogy. Skvěle doplňuje mnoho ingrediencí a dodává pikantním pokrmům další chuť.
Kromě toho se omáčka Holland Snack Sauce hodí jako dip k finger food, zelenině a různým snackům. Je také univerzálním doplňkem k grilovaným pokrmům a klasickým občerstvením.
Často kladené otázky
K jakým pokrmům se hodí omáčka Homann Snack Sauce Holland Classic?
Omáčka se hodí k hranolkám, frikandelám, hamburgerům, hot dogům, sendvičům, finger food a mnoha dalším snackům.
Jak chutná omáčka Holland Classic?
Omáčka zaujme krémovou konzistencí a vyváženou pikantní chutí podle nizozemského vzoru.
Lze omáčku použít jako dip?
Ano, skvěle se hodí jako dip k občerstvení, finger foodu, zelenině a lehkým pokrmům.
Hodí se omáčka k grilovaným pokrmům?
Ano, omáčka se velmi dobře hodí k hamburgerům, párkům, grilovanému masu a dalším grilovaným specialitám.
Jak se omáčka dávkuje?
Praktická stlačovací láhev o objemu 875 ml umožňuje snadné a čisté dávkování.
HomannHeinrich-Hamker-Straße 20,49152 Bad EssenBalení po 1 ks
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.875 l
- Seznam přísad
- 23 % řepkový olej, cukr, 18 % cibule, voda, lihový ocet, modifikovaný škrob, jednodruhový rajčatový protlak, jedlá sůl, HOŘČICE (voda, hořčičná semínka, lihový ocet, jedlá sůl, koření), JÍLCE, MLÉČNÝ BÍLEK, koření, přírodní aroma, regulátor kyselosti kyselina citronová a kyselina mléčná, zahušťovadlo xanthanová guma, mrkvový koncentrát, karamelizovaný cukrový sirup
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1501 kj Energie kcal 361 kcal Tuky 26GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 2,1GRM Sacharidy 30GRM Sacharidy, z toho cukr 27GRM Bílkoviny 1,3GRM Sůl 1,5GRM
- Hmotnost
- 949 g
- Potravinářský podnik
- HomannHeinrich-Hamker-Straße 20, 49152 Bad Essen
- Prodejní název
- Lahodně sladká omáčka s jemnou cibulí podle oblíbené holandské klasiky
- Výrobce
- Homann Feinkost GmbH
- Číslo produktu
- 700000855
- Kód EAN
- 4030800020164
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.875 l
- Seznam přísad
- 23 % řepkový olej, cukr, 18 % cibule, voda, lihový ocet, modifikovaný škrob, jednodruhový rajčatový protlak, jedlá sůl, HOŘČICE (voda, hořčičná semínka, lihový ocet, jedlá sůl, koření), JÍLCE, MLÉČNÝ BÍLEK, koření, přírodní aroma, regulátor kyselosti kyselina citronová a kyselina mléčná, zahušťovadlo xanthanová guma, mrkvový koncentrát, karamelizovaný cukrový sirup
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1501 kj Energie kcal 361 kcal Tuky 26GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 2,1GRM Sacharidy 30GRM Sacharidy, z toho cukr 27GRM Bílkoviny 1,3GRM Sůl 1,5GRM
- Hmotnost
- 949 g
- Potravinářský podnik
- HomannHeinrich-Hamker-Straße 20, 49152 Bad Essen
- Prodejní název
- Lahodně sladká omáčka s jemnou cibulí podle oblíbené holandské klasiky
- Výrobce
- Homann Feinkost GmbH
- Číslo produktu
- 700000855
- Kód EAN
- 4030800020164
K tomu se hodí také

Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
325,49 Kč/1l
276,67 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Homann Svačinová omáčka jogurtová česneková krémová jemně pikantní 875ml
192,88 Kč/1l
168,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pinata Cheddar Cheese Sauce krémová, pikantní, klasická 3000 g
271,52 Kč/1kg
814,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann pálivá pepřová omáčka s příchutí chilli a chutney 400ml
147,65 Kč/1l
59,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantní kořenící omáčka s chilli 2000ml
230,41 Kč/1l
460,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka Homann Paprika, pikantní, krémová a s výraznou chutí, 400 ml
147,87 Kč/1l
59,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann Delikatess Remoulade krémová pikantní s řepkovým olejem 875ml
220,71 Kč/1l
193,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann Salátová majonéza jemná krémová a jemná 500ml
141,76 Kč/1l
70,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

6 sklenic na koktejly, objem 480 ml, vhodné pro drinky typu "hurikán", koktejly a dlouhé nápoje
486,23 Kč
Prodejce: Sendez_GmbH

Remia - Legendární opravdu chutná majonéza s černými lanýži - 2,5 l
383,56 Kč/1kg
958,90 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Čokoládové kuličky Lindt Lindor s karamelovou náplní a solí 137g
1 532,12 Kč/1kg
209,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

Heinz lanýžová majonéza s kousky lanýžů stlačitelná láhev 875 ml
431,65 Kč/1kg
369,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sada filtrů Sillar pro vysavače Dyson V7/V8 – předfiltr a náhradní HEPA filtr, modely DY-965661-01 / DY-967478-01
359,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Panasonic ER1411, 1,8 cm, 1 mm, 40 min
5 057,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Homann Dresink s medovou hořčicí krémově sladký s jemnou příchutí 875ml
183,41 Kč/1l
160,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 ot/min, Hliník, Černá, Oranžová, Střídavý proud
1 198,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

Homann Sauce omáčka pro horké psy 450ml
151,67 Kč/1l
68,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Arašídová omáčka Saté, 330 ml | RAPUNZEL
279,61 Kč/1l
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

DeVlaendere - Samurajská omáčka - 1 l
361,95 Kč/1kg
361,95 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 300ml
246,77 Kč/1l
74,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hořčice Bautzen středně pálivá krémová pikantní vyvážená jemná 1000ml
70,60 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ergonomická matrace ze studené pěny 180 x 200 cm - H3 pevný komfort ležení - 11 cm vysoká, prodyšná s pratelným potahem - Vyrobeno v Německu
2 789,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
1 379,10 Kč/1kg
275,82 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Hela Kečup Mayo Mix Česnek s veganskou majonézou 300ml
212,31 Kč/1kg
74,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka z chipsů Homann jemně ochucená 34% řepkovým olejem 875 ml
160,41 Kč/1l
140,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream 1132120410, Náplň, Modrá, Růžová, 60 l, SodaStream DUO, Krabice
771,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
284,15 Kč/1kg
113,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BeyorganikTahini 300 g ze 100 %sezamu



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
227,40 Kč
-6,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
220,57 Kč
Prodejce: Exporgin
735,23 Kč/1kg

Tortilla Real Mexican Tortillas s Nixtamalem, vegan, bez GMO 500G & TABASCO Sweet & Spicy 256 ml
590,84 Kč
Prodejce: LaProve
738,55 Kč/1kg

Silphium Garum XXIII, Neuauflage einer antiken römischen Sauce, kombiniert mit mexikanischen Chilis und Pasilla Flor, 280 ml
457,96 Kč
Prodejce: LaProve
1 635,57 Kč/1l

Knorr pečený jus pasty obzvláště výrazná chuť pečeně 1400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 235,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
882,50 Kč/1kg

Lukull Hollandaise omáčka s jemnou krémovou konzistencí 1000ml balení po 6 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 140,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,16 Kč/1l

Silphium Garum X remake oblíbené salsy ze starého Říma 250ml
385,61 Kč
Prodejce: LaProve
1 542,44 Kč/1l

Hamker papriková omáčka po balkánsku pikantní, pikantní a rajčatová 10L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 053,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
105,38 Kč/1l

Pinata Cheddar Cheese Sauce krémová, pikantní, klasická 3000 g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
814,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
271,52 Kč/1kg

KitKat 12573806 KitKat Schokolade Dessertsauce, 1,0 kg
740,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
740,00 Kč/1kg

Tamari - silné 500 ml
276,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
552,00 Kč/1l

Lukull Holandská omáčka s jemnou krémovou konzistencí 1000ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
189,87 Kč
-15,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
174,29 Kč
Prodejce: CasteloStore
174,29 Kč/1l

Maggi light omáčka ideální k zelenině a rybám 3 balení pro 3x 250ml 14 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
685,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 743,40 Kč/1l

Lukull Hollandaise omáčka s jemnou krémovou konzistencí 1000ml balení po 4 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
760,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,18 Kč/1l

Kari Madras v pastě, 283 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
97,41 Kč
Prodejce: CasteloStore
347,89 Kč/1kg

Lacroix Sauce Bernaise jemná omáčka k masu a rybám 150ml balení 5 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
476,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,99 Kč/1l

Homann pálivá pepřová omáčka s příchutí chilli a chutney 400ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(23)Počet hodnocení: 23
59,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
147,65 Kč/1l

Lacroix omáčka pepř smetana připravená k podávání ideální k masu 150ml balení po 5 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
476,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,99 Kč/1l

Lacroix Sauce a l Orange jemná pomerančová omáčka k masu 150ml balení po 5 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
476,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,99 Kč/1l

Tomato sauce Trinidad Scorpion, extremely hot, 340 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
191,18 Kč/1l

Roleski Tatarka 240 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
47,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
195,83 Kč/1kg