3,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
i+m Naturkosmetik Extra silný deodorant ve spreji4 866,30 Kč/1l
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Fa Deodorant ve spreji Caribbean Lemon Wave dlouhotrvající svěží vůně 150ml598,33 Kč/1l
89,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Osvežující Deodorant ve spreji Fa s překvapivou vůní 150ml599,73 Kč/1l
89,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Fa Men Deodorant Sport Spray dlouhotrvající deodorant 150ml599,53 Kč/1l
89,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fa Deo Spray Men Speedster Energizing 48h (150 ml)
4 216,00 Kč/1l
754,25 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
632,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

FA Men, Dark Passion, Deodorant, 150 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
9 889,40 Kč/1l
522,74 Kč
-28,27 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
494,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Fa Deo Men Attraction Force 150 ml
542,93 Kč/1l
81,44 Kč
Prodejce: LAVONIO

Fa Men, Deodorant Kick Off, 150 ml
4 216,00 Kč/1l
754,25 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
632,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Fa Deodorant ve spreji Divine Moments Camellia Blossom Fragrance Anti Stain 150ml
2 714,40 Kč/1l
407,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Fa Deospray Men Dark Passion vůně santalového dřeva 150ml balení po 6 kusech
601,73 Kč/1l
541,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fa Pink Passion deodorant ve spreji 150ml
8 327,60 Kč/1l
416,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Fa Oriental Moments deodorant ve spreji 150ml
1 178,20 Kč/1l
328,15 Kč
-269,24 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
58,91 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Fa, Throwback Moments, Deodorant, 150ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
12 648,00 Kč/1l
632,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Fa - Oriental Moments - Deodorant ve spreji - Pouštní růže a santalové dřevo - 150 ml - Výhodné balení - 2 kusy
2 026,77 Kč/1l
608,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Deo Axe Dark Temptation 6 x 150ml Deospray Deodorant Bodyspray Herren
7 952,73 Kč/1l
1 339,13 Kč
-146,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 192,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

FA Deospray Relaxing Luxurious Viola blumigen Duft 150 ml, balení po 6 kusech
597,56 Kč/1l
537,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fa Men Xtra Cool 72h Dezodorant s osvěžujícím účinkem eukalyptu, 150ml
547,07 Kč/1l
82,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Fa Sport, Antyperspirant męski, 150 ml
344,07 Kč/1l
141,91 Kč
-90,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
51,61 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Fa Men - Tělový deodorant ve spreji - Kick-Off - Osvěžující - 48hodinová ochrana - 150 ml - 1 kus
3 403,67 Kč/1l
632,40 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
510,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Fa Deo Men Kick Off 150 ml
344,07 Kč/1l
51,61 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Fa Deospray Men Attraction Force 48hodinová ochrana proti skvrnám 150ml
Síla svádění. Fa Deodorant ve spreji Men Attraction Force nabízí 48hodinovou deodorantovou ochranu bez hliníkových solí se složením s feromonovými účinnými látkami pro neodolatelnou vůni.
- 48hodinová ochrana
- nový komplex Active Freshness účinně bojuje proti tělesnému zápachu a poskytuje dlouhotrvající ochranu
- Proti skvrnám
- 0 % hliníkových solí
Henkelstraße 67 40589 Düsseldorf
Fa Men Sprej na tělo Přitažlivá Síla 150ml, Silná Ochrana / / Sprej na tělo Fa Men Přitažlivá Síla je ideální volbou pro muže, kteří chtějí pociťovat silnou ochranu po celý den. Tento osvěžující sprej poskytuje dlouhotrvající vůni s dotekem svěžesti. Díky svému praktickému balení ve velikosti 150ml je perfektní pro každodenní použití. Buďte jistí, že s Fa Men Přitažlivou Silou budete sebejistí a svěží po celý den.
Fa Deodorant a tělový sprej Atraction (balení 1x150 ml)
- Hmotnost
- 0.17 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Voda, Alkohol denat., Hliník chlorohydrát, PPG-15 stearylether, Parfém, Butylfenylmethylpropional, Citronellol, Linalool, Limonen, Hydroxycitronelal, Kyselina citronová, Benzylsalicylát, Citrát triethylovy, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-cyklohexenkarboxaldehyd, Amylcinnamal, Hexylcinnamal, BHT, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Citrát triethylcitrín / /
- Výrobce
- Fa Pflege
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4015100429268
- Číslo produktu
- 18369
- Hmotnost
- 0.17 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Voda, Alkohol denat., Hliník chlorohydrát, PPG-15 stearylether, Parfém, Butylfenylmethylpropional, Citronellol, Linalool, Limonen, Hydroxycitronelal, Kyselina citronová, Benzylsalicylát, Citrát triethylovy, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-cyklohexenkarboxaldehyd, Amylcinnamal, Hexylcinnamal, BHT, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Citrát triethylcitrín / /
- Výrobce
- Fa Pflege
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4015100429268
- Číslo produktu
- 18369
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Používejte repelenty bezpečným způsobem! Před použitím se vždy seznamte s informacemi o výrobku a štítkem!
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry.
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.EUH066 Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže.
K tomu se hodí také

Fa Sprchový gel pro muže Attraction Force osvěžující na tělo a vlasy 250ml
328,80 Kč/1l
82,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cestovn konvice Navaris o objemu 0,5 litru - 16 x 11 x 17 cm - mal mini konvice s pkonem 1100 W na cesty, kempovn, karavaning nebo na cesty - s
1 541,40 Kč
-1 059,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
481,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Brandslandia

Citronový a Rozmarýnový Sprchový Gel 250ml
228,76 Kč/1l
57,19 Kč
Prodejce: MANADA

Open Food 4028700035807, B
426,77 Kč/1l
149,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Citrusový Sprchový Gel s Osvěžujícím Citronem a Mentolem 250 ml
350,96 Kč/1l
126,92 Kč
-39,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,74 Kč
Prodejce: MANADA

Febreze, Lenor Aprilfrisch, Odświeżacz powietrza, 7,5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
15 006,67 Kč/1l
112,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Sony Interactive Entertainment PlayStation 5, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Použité
18 446,08 Kč
Prodejce: better-used

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Černá
248,69 Kč/1m
248,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe

LCD e-bikes MTB 26 palců elektrické kolo, elektrické kolo, e-bike, 36 V/13 Ah, lithiová baterie, 250 W, dojezd 55-100 km černá
17 499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Fa Men Sprchový gel, Mužská Osvěžující Formule, 250 ml - Silová Péče pro Muže
388,16 Kč/1l
97,04 Kč
Prodejce: MANADA

Fa Deospray Men Dark Passion vůně santalového dřeva 150ml balení po 6 kusech
601,73 Kč/1l
541,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nabíjecí kabel z USB na USB typu C 1m Nabíjecí kabel USB 3.0 1m Rychlé nabíjení 5V/2,4A Datový kabel Rychlé nabíjení Vysokorychlostní nylonový opletený kabel
609,50 Kč/1m
63,89 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
60,95 Kč
Prodejce: Katomix

Fa Deodorant ve spreji Caribbean Lemon Wave dlouhotrvající svěží vůně 150ml
598,33 Kč/1l
89,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tabulky do myčky Fairy Platinum Plus Lemon - 71 kusů
975,47 Kč/1l
438,96 Kč
Prodejce: Di-Life

Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.0 TWS Bluetooth 5.0 Přenosná nabíjecí sluchátka Přenosné pouzdro Stereo sluchátka s mikrofonem pro Android iPhone Samsung White Retoo
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

Tělový sprej Axe Anarchy pro ženy (6 x 150 ml) – balení
1 222,22 Kč/1l
1 100,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Fairy Platinum Plus All In One tablety do myčky nádobí, citron, 30 tablet Anti-Dull
71,64 Kč/1kg
213,50 Kč
Prodejce: Di-Life

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
37,43 Kč/1l
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové lusky, 8 lusků na 8 porcí, 112 g
1 659,50 Kč/1kg
267,18 Kč
Prodejce: somnia24

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LG SQC4R, 4.1 kanály/kanálů, 220 W, Dolby Digital, Basový, Bass Blast, Bass Blast+, 78 dB, 79 dB
10 139,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Napínací tyč 80–120 cm, bílá (balení po 1 ks), výsuvná záclonová tyč bez vrtání, kovová napínací tyč se šroubovým upevněním a přísavkami, protiskluzová, Ø 10 mm
145,75 Kč
Prodejce: Bestlivings

Remington HC450, Černá, Nerezová ocel, Kov, Plast, Nerezová ocel, Baterie, 30 min, Zabudovaná baterie
1 129,14 Kč
Prodejce: egenta-shop

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Varta Day Light Multi LED F20, Ruční svítilna, Černá, Stříbrná, Žlutá, ABS umělá hmota, Hliník, Guma, LED, 9 lamp, 40 lm
260,31 Kč
Prodejce: VISO

Fa Roll Sport Energy Boost 50 ml
1 319,80 Kč/1l
65,99 Kč
Prodejce: Dolmoshop

FISCHER 85797 Zvonek na řídítka jízdního kola černý / stříbrný
612,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%50% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
50%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dodávka Falache
Bohužel nebyl doručen produkt zobrazený na obrázku!
Ohodnoceno dne 27. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Mitchum | Deodorant gel - Powder Fresh - 96 g - 48hodinová ochrana - Dermatologicky testováno



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
181,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 895,73 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Powder Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
207,99 Kč
-97,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 707,54 Kč/1l

Cool Rush Deodorant v tyčince Degree 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
214,99 Kč
-72,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 881,45 Kč/1l

Ultra Max deodorant bez vůně A&H 73 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 520,41 Kč/1l

Deodorant tyčinka Levandule Essentials A&H 71 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
298,99 Kč
-123,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 478,73 Kč/1l

Old Spice | Deodorant Stick - Fiji - 85 g - Bez hliníku - Dlouhotrvající ochrana - Svěží pocit



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 823,41 Kč/1l

Old Spice | Deodorant Stick - Coconut Palm - 73g - Vůně palem - Old Spice Fiji
389,99 Kč
-71,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
318,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
4 369,73 Kč/1l

A&H Juniper Berry Stick Deodorant 71g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 499,90 Kč/1l

Mitchum Shower Fresh Deodorant pro ženy 63 g
155,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 380,79 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 36,9 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 465,85 Kč/1l

Arm & Hammer Essentials tuhý dezodorant 71g | Bez hliníku | Citrusovo-pomerančová vůně
214,44 Kč
-45,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
168,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 380,14 Kč/1l

Arm & Hammer - Tuhý Deodorant Bez Parfemace 71g - Essentials Unscented - Bez Hliníku
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 013,94 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, pudr Fresh Alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 39,6 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 512,56 Kč/1l

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez hliníku - Účinná ochrana - Šetrný k pokožce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 058,71 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 39,6 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 512,56 Kč/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pro muže 96 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 301,98 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 707,54 Kč/1l

Deodorant Extreme Blast Degree pro muže 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

Deodorant pro muže Cool Comfort Degree 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
324,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika - deodorant s rozprašovačem deodorant limetka šalvěj (5 x 75 ml)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
999,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
2 664,00 Kč/1l