BILL & JOHN 4186379008 BILL & JOHN CREAMY Erdnussbutter, 350,0 g

270,09 Kč

771,69 Kč / 1kg

plus 37,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

čt 8. – út 13. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Polleo Sport Mandlové máslo, 350 g
Polleo Sport Mandlové máslo, 350 g
696,37 Kč/1kg
243,73 Kč
Prodejce: PolleoSport
Obrázek produktu pro Polleo Sport Kešu máslo, 350 g
Polleo Sport Kešu máslo, 350 g
696,37 Kč/1kg
243,73 Kč
Prodejce: PolleoSport
Obrázek produktu pro Krémový arašídový krém s kousky
Krémový arašídový krém s kousky
285,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
142,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Jif Krémové arašídové máslo 454 g
Jif Krémové arašídové máslo 454 g
1 159,34 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
526,34 Kč
Prodejce: AllYouNeed
A jar of Skippy Peanut Butter.
Skippy Arašídové máslo krémové
751,03 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
255,35 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro La Comtesse Peanut Butter Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g
La Comtesse Peanut Butter Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g
408,09 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
142,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro arašídová pasta jako základ pro arašídovou omáčku a saturejku 500g
arašídová pasta jako základ pro arašídovou omáčku a saturejku 500g
339,96 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
169,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
760,90 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 12
304,36 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Whole EarthPeanut Butter Creamy Arašídové máslo balení 340 g
Whole EarthPeanut Butter Creamy Arašídové máslo balení 340 g
425,76 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
144,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
KREM Z ORZESZKÓW ZIEMNYCH PRAŻONYCH 100 % CRUNCHY BIO 500 g - TERRASANA
Arašídové máslo – křupavé, 500 g | TERRASANA
286,78 Kč/1kg
143,39 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Treets Krémové Hráškové Máslo 340G
Treets Krémové Hráškové Máslo 340G
777,56 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
264,37 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro GymBeam Natural Peanut Butter - vysoký obsah bílkovin, veganský zdroj bílkovin a tuků, zdravé proteinové arašídové máslo bez cukru a palmového oleje (340 g, hladké)
GymBeam Natural Peanut Butter - vysoký obsah bílkovin, veganský zdroj bílkovin a tuků, zdravé proteinové arašídové máslo bez cukru a palmového oleje (340 g, hladké)
281,71 Kč/1l
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
95,78 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Myprotein Peanut Butter – arašídové máslo 1 kg, crunchy
Myprotein Peanut Butter – arašídové máslo 1 kg, crunchy
0,37 Kč/1l
371,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro 5 kg arašídového másla DIAMOND z Holandska ve skladovací nádobě | Peanut butter bucket (kbelík s arašídovým máslem)
5 kg arašídového másla DIAMOND z Holandska ve skladovací nádobě | Peanut butter bucket (kbelík s arašídovým máslem)
637,04 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
3 185,22 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Krem orzechowy z kawałkami orzechów 500 g
Krem orzechowy z kawałkami orzechów 500 g
136,89 Kč/1kg
122,61 Kč
-21,31 Kč
101,30 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Nature's Finest Arašídové máslo 100 %, 250 g
Nature's Finest Arašídové máslo 100 %, 250 g
85,40 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Lískoořechový krém Big Bueno Zero, 220 g
Lískoořechový krém Big Bueno Zero, 220 g
1 171,18 Kč/1l
329,75 Kč
-72,09 Kč
257,66 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro pro vás arašídové máslo krémové, Obrázek vytvořený pomocí AI
pro vás arašídové máslo krémové
335,60 Kč/1l
167,80 Kč
Prodejce: foryou_eHealth
Obrázek produktu pro Rapunzel Creamy, 250 g, Sklenice, Hnědá, Peanuts (91.00%), palm oil, cane sugar, sea salt, Laktóza, Vlčí, Mléko, Ořechy, Buráky, Sezamová semínka, EWG 834/2007
Rapunzel Creamy, 250 g, Sklenice, Hnědá, Peanuts (91.00%), palm oil, cane sugar, sea salt, Laktóza, Vlčí, Mléko, Ořechy, Buráky, Sezamová semínka, EWG 834/2007
97 140,00 Kč/1kg
97,14 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro DeNuts Cream Peanut Butter, 1000 g, jemné
DeNuts Cream Peanut Butter, 1000 g, jemné
412,00 Kč/1kg
412,00 Kč
Prodejce: Mandarin

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Informace v souladu s nařízením o informacích o potravinách naleznete zde.nutriční údaje na 100 genergie 2723/653 kJ/kalorický tuk 53,3 gz toho nasycené mastné kyseliny 14,0 gz toho mononenasycené mastné kyseliny -z toho polynenasycené mastné kyseliny -sacharidy 17,3 gz toho cukry 8,2 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bílkoviny 26,0 gsůl 1,05 gvitamíny a minerální látky -
Seznam přísad
Složení: Pražené arašídy (91 %), cukr (6 %), hydrogenovaný sójový olej (1,5 %), sůl (1 %), emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin (0,5 %).
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty na 100 g: Kalorická hodnota: 653,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 723,00 kilojoulů (kJ) Bílkoviny: 26,00 Tuky: 53,30 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 14,00 Sacharidy: 17,30 Sacharidy, z toho cukr: 8,15 Vláknina: 9,00 Sůl: 1,05
Alergeny
Arašídy a výrobky z nich
Sójové boby a výrobky z nich
Hmotnost
350 g
Potravinářský podnik
Groco Food GmbH Am Eggenkamp 8-10 48628 Greven (D)
Prodejní název
Krémové arašídové máslo
Výrobce
BILL & JOHN
Obsah balení
1
Číslo produktu
63200
Kód EAN
4055732632001

Seznam přísad
Složení: Pražené arašídy (91 %), cukr (6 %), hydrogenovaný sójový olej (1,5 %), sůl (1 %), emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin (0,5 %).
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty na 100 g: Kalorická hodnota: 653,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 723,00 kilojoulů (kJ) Bílkoviny: 26,00 Tuky: 53,30 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 14,00 Sacharidy: 17,30 Sacharidy, z toho cukr: 8,15 Vláknina: 9,00 Sůl: 1,05
Alergeny
Arašídy a výrobky z nich
Sójové boby a výrobky z nich
Hmotnost
350 g
Potravinářský podnik
Groco Food GmbH Am Eggenkamp 8-10 48628 Greven (D)
Prodejní název
Krémové arašídové máslo
Výrobce
BILL & JOHN
Obsah balení
1
Číslo produktu
63200
Kód EAN
4055732632001
K tomu se hodí také
A jar of Skippy Peanut Butter.
Skippy Arašídové máslo krémové
751,03 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
255,35 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro La Comtesse Peanut Butter Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g
La Comtesse Peanut Butter Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g
408,09 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
142,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
760,90 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 12
304,36 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Skippy Peanut Butter Super Chunk
Skippy Peanut Butter Super Chunk
751,03 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
255,35 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro arašídová pasta jako základ pro arašídovou omáčku a saturejku 500g
arašídová pasta jako základ pro arašídovou omáčku a saturejku 500g
339,96 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
169,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
KREM Z ORZESZKÓW ZIEMNYCH PRAŻONYCH 100 % CRUNCHY BIO 500 g - TERRASANA
Arašídové máslo – křupavé, 500 g | TERRASANA
286,78 Kč/1kg
143,39 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Whole EarthPeanut Butter Creamy Arašídové máslo balení 340 g
Whole EarthPeanut Butter Creamy Arašídové máslo balení 340 g
425,76 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
144,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Krémový arašídový krém s kousky
Krémový arašídový krém s kousky
285,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
142,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro GymBeam Natural Peanut Butter - vysoký obsah bílkovin, veganský zdroj bílkovin a tuků, zdravé proteinové arašídové máslo bez cukru a palmového oleje (340 g, hladké)
GymBeam Natural Peanut Butter - vysoký obsah bílkovin, veganský zdroj bílkovin a tuků, zdravé proteinové arašídové máslo bez cukru a palmového oleje (340 g, hladké)
281,71 Kč/1l
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
95,78 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro 5 kg arašídového másla DIAMOND z Holandska ve skladovací nádobě | Peanut butter bucket (kbelík s arašídovým máslem)
5 kg arašídového másla DIAMOND z Holandska ve skladovací nádobě | Peanut butter bucket (kbelík s arašídovým máslem)
637,04 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
3 185,22 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro KoRo MUS_005, Afghánistán, Austrálie, Chile, Itálie, Pákistán, Portugalsko, Španělsko, USA, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
KoRo MUS_005, Afghánistán, Austrálie, Chile, Itálie, Pákistán, Portugalsko, Španělsko, USA, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
1 025,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
512,70 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Myprotein Peanut Butter – arašídové máslo 1 kg, crunchy
Myprotein Peanut Butter – arašídové máslo 1 kg, crunchy
0,37 Kč/1l
371,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro Krem orzechowy z kawałkami orzechów 500 g
Krem orzechowy z kawałkami orzechów 500 g
136,89 Kč/1kg
122,61 Kč
-21,31 Kč
101,30 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Calvé Pindakaas Arašídové máslo 650 g – krémové, s vysokým obsahem bílkovin, bez cukru
Calvé Pindakaas Arašídové máslo 650 g – krémové, s vysokým obsahem bílkovin, bez cukru
381,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
247,84 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lotus 72694 Lotus Crunchy Brotaufstrich, 380,0 g
Lotus 72694 Lotus Crunchy Brotaufstrich, 380,0 g
416,92 Kč/1kg
3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5Počet hodnocení: 5
158,43 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
96,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
38,49 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 860
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop
Obrázek produktu pro Tufoco Rýžový papír (400g), 54725
Tufoco Rýžový papír (400g), 54725
398,52 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Sladká náplň – Slaný karamel s arašídy, 175 g | NABIO
Sladká náplň – Slaný karamel s arašídy, 175 g | NABIO
445,43 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Snídaňové cereálie Kelloggs Corn Flakes Classic XXL Pack 1000g
Snídaňové cereálie Kelloggs Corn Flakes Classic XXL Pack 1000g
315,45 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
315,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Müllers Mühle cizrnová mouka na vaření, pečení a zjemnění 400g
Müllers Mühle cizrnová mouka na vaření, pečení a zjemnění 400g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
KREM Z ORZESZKÓW ZIEMNYCH PRAŻONYCH 100 % CRUNCHY BIO 250 g - TERRASANA
Arašídové máslo – křupavé, 250 g | TERRASANA
339,84 Kč/1kg
84,96 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Open Food 8000850210446, Olivový olej, 500 ml, D, Palmový olej, 823 kcal, 91 g
Open Food 8000850210446, Olivový olej, 500 ml, D, Palmový olej, 823 kcal, 91 g
495,96 Kč/1l
247,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Müllers Mühle Bulgur medium ideální příloha rychlá příprava 500g
Müllers Mühle Bulgur medium ideální příloha rychlá příprava 500g
138,70 Kč/1kg
69,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nustino – arašídové máslo v prášku Chocolate 400 g – o 90 % méně tuku – s pravým kakaem – bohaté na bílkoviny – s nízkým obsahem tuku – bez palmového oleje – bez cukru
Nustino – arašídové máslo v prášku Chocolate 400 g – o 90 % méně tuku – s pravým kakaem – bohaté na bílkoviny – s nízkým obsahem tuku – bez palmového oleje – bez cukru
625,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
250,00 Kč
Prodejce: MateMundo
Obrázek produktu pro Mackayova pomerančová marmeláda s whisky, sklenice 340 gramů
Mackayova pomerančová marmeláda s whisky, sklenice 340 gramů
641 294,12 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
218,04 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Mackayova rebarborovo-zázvorová marmeláda, sklenice 340 gramů
Mackayova rebarborovo-zázvorová marmeláda, sklenice 340 gramů
641 294,12 Kč/1kg
218,04 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
PASTA Z PRAŻONYCH ORZESZKÓW ZIEMNYCH FIRMOWA BEZGLUTENOWA 350 g - PRIMAVIKA
Masło Orzechowe 100% z Prażonych Orzeszków Arachidowych Primavika 350 g
445,14 Kč/1kg
155,80 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Arašídové máslo - jemné 250g balení po 2 kusech
Arašídové máslo - jemné 250g balení po 2 kusech
0,33 Kč/1kg
82,53 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Royal Thai Roter Naturreis (1kg) | Riz Complet Rouge AAA | Červená nákladní rýže
Royal Thai Roter Naturreis (1kg) | Riz Complet Rouge AAA | Červená nákladní rýže
174,41 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 10
188,05 Kč
-13,64 Kč
174,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 28. dubna 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro 5x Nishikawa Mexické japonské arašídy v sóji 80g
5x Nishikawa Mexické japonské arašídy v sóji 80g
433,84 Kč
Prodejce: LaProve
1 084,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Polleo Sport Mandlové máslo, 350 g
Polleo Sport Mandlové máslo, 350 g
243,73 Kč
Prodejce: PolleoSport
696,37 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Polleo Sport Kešu máslo, 350 g
Polleo Sport Kešu máslo, 350 g
243,73 Kč
Prodejce: PolleoSport
696,37 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Polleo Sport Arašídové máslo, 450 g - Hladké
Polleo Sport Arašídové máslo, 450 g - Hladké
146,14 Kč
Prodejce: PolleoSport
324,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Whole EarthPeanut Butter Creamy Arašídové máslo balení 340 g
Whole EarthPeanut Butter Creamy Arašídové máslo balení 340 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
144,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
425,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro arašídová pasta jako základ pro arašídovou omáčku a saturejku 500g
arašídová pasta jako základ pro arašídovou omáčku a saturejku 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
169,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
339,96 Kč/1kg
Obrázek produktu pro La Comtesse Peanut Butter Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g
La Comtesse Peanut Butter Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
142,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
408,09 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krémový arašídový krém s kousky
Krémový arašídový krém s kousky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
142,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
285,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nature's Finest Arašídové máslo 100 %, 250 g
Nature's Finest Arašídové máslo 100 %, 250 g
85,40 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Pasta z vlašských ořechů 500g
Pasta z vlašských ořechů 500g
74,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
74 000,00 Kč/1l