5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Meggle Creme Decor Patisserie Všestranná alternativa krému 1000ml107,17 Kč/1l
107,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Mandeln gehackt, 5er Pack (5 x 100 g)517,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker šlehačka 1 kg655,24 Kč/1kg
655,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker 1204728004 Dr. Oetker Tortenguss Erdbeer 50,0 g135,80 Kč/1l
33,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister Vídeňské základy tmavé tři samostatné základy vzdušné 400g
129,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
168,00 Kč/1kg
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

FunCakes Mix für Enchanted Cream® 900 g
284,44 Kč/1kg
256,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Dr. Oetker Bílý fondánový potah připravený k použití 450 g
318,14 Kč/1kg
159,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FunCakes F10140, Poleva na jídlo, Zákusek, Dortová, 404 kcal, 1693 kJ, 1,5 g
3,71 Kč/1kg
167,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Dortová poleva růžová PICK.125 g
2 542,32 Kč/1kg
317,79 Kč
Prodejce: Store-Germany

Dr. Oetker cukr na psaní, 4 barvy - modrá, žlutá, červená, zelená
712,90 Kč/1kg
71,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Máslový krém 140g
257,14 Kč/1kg
36,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Dr. Oetker 4627840001 Dr. Oetker 4 Back- und Speisefarben , 1 St.
252,07 Kč
Prodejce: somnia24

FunCakes Rollfondant Baby Blue 250g
332,00 Kč/1kg
83,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
1 804,00 Kč/1kg
126,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barevné potahovací hmoty 5x100g černá,červená,modrá,zelená,žlutá
45,60 Kč/1kg
228,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

FunCakes Rolled Out Fondant Blanket Denim Blue 430g
572,09 Kč/1kg
246,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Funcakes Ganache Chocolate 260g
487,10 Kč/1kg
151,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Oetker Cukr psací černý 0,025Kg
47,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 136582005 Dr. Oetker Paradies Creme Zitrone 72,5 g
2 848,69 Kč/1kg
206,53 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dr. Oetker Cake Creme Vanilla je jistě úspěšný a pevný na řezání 140g
Dr. Oetker Torten Creme Vanilla promění každý dort v opravdovou lahůdku. Lahodný krém s vanilkovou příchutí se snadno roztírá a je pevný na řezu a je ideální pro krémovou, vlhkou piškotovou roládu nebo jiné sladké dortové kreace.
Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGMörscherStr. 21
DE-76275 Ettlingen
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, palmový tuk, emulgátor (estery mono- a diglyceridů mastných kyselin kyseliny mléčné), oligofruktóza, modifikovaný škrob, želatina, MLÉČNÝ BÍLEK, aroma (obsahuje MLÉČNÝ CUKR).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1501 kJ/363 kcal, tuky: 31 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g, sacharidy: 16 g, z toho cukr: 15 g, bílkoviny: 3,1 g, sůl: 0,1 g
- Potravinářský podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGMörscher Str. 21 DE-76275 Ettlingen
- Prodejní název
- Smetanový prášek pro dortový krém s vanilkovou příchutí
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Číslo produktu
- 1,99
- Kód EAN
- 4000521027513
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, palmový tuk, emulgátor (estery mono- a diglyceridů mastných kyselin kyseliny mléčné), oligofruktóza, modifikovaný škrob, želatina, MLÉČNÝ BÍLEK, aroma (obsahuje MLÉČNÝ CUKR).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1501 kJ/363 kcal, tuky: 31 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g, sacharidy: 16 g, z toho cukr: 15 g, bílkoviny: 3,1 g, sůl: 0,1 g
- Potravinářský podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGMörscher Str. 21 DE-76275 Ettlingen
- Prodejní název
- Smetanový prášek pro dortový krém s vanilkovou příchutí
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Číslo produktu
- 1,99
- Kód EAN
- 4000521027513
K tomu se hodí také

Dr. Oetker dortový krém jahodový krém s kousky jahod 70g
592,30 Kč/1kg
66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Schoko Wolke směs na piškotový dort 455g
288,70 Kč/1kg
132,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FunCakes F10140, Poleva na jídlo, Zákusek, Dortová, 404 kcal, 1693 kJ, 1,5 g
3,71 Kč/1kg
167,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

FunCakes Směs na pečení pro dort Red Velvet 1kg
247,00 Kč/1kg
247,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

KuchenMeister Vídeňské základy lehké tři samostatné základy vzdušné 400g
129,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Belissia potravinářské barvivo černé 10 ml extrémně vysoce koncentrované. tekutina k barvení nápojů. těsto. polevy a všechny ostatní potraviny
10 646,00 Kč/1l
106,46 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

FunCakes Deco Melts - červené 250g
528,00 Kč/1kg
132,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Dr. Oetker dortový krém Sýrový krém s cukrem na zdobení
128,27 Kč/1kg
57,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GOURMETmaxx Smoothie Maker 18dílná sada stolní mixér včetně 4 kelímků To-Go s víčkem, 2 nožů, příslušenství mixéru, vhodné do myčky, nepropustné
1 216,70 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

BIOVITA Univerzální zemina pro všechny pokojové rostliny se 4týdenním hnojivem 20L Optimální zemina pro zdravý a bujný růst vašich rostlin
17,92 Kč/1l
358,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Berggold želé banány s čokoládovou polevou vegetariánské 250g
166,60 Kč/1kg
41,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 T Discs, kávové kapsle
1 925,42 Kč/1kg
462,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

ADGO® Stojanový skládací sušák na prádlo XXL 3-stupňový Šedá
759,00 Kč
Prodejce: ADGOshop

Ruf Tortencreme Pulver
190,00 Kč/1kg
38,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
898,76 Kč
Prodejce: somnia24

Dortová poleva růžová PICK.125 g
2 542,32 Kč/1kg
317,79 Kč
Prodejce: Store-Germany

Ruf Einhorn Cup Cakes
263,05 Kč/1kg
110,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Horkovzdušná fritéza KDF5511D 12 litrů - dvouzónová horkovzdušná fritéza 2600 W, AIR Fryer XXL
2 743,99 Kč
-54,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 689,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
1 804,00 Kč/1kg
126,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker tvarohová směs na pečení s jemným zdobicím cukrem 580g
208,98 Kč/1kg
121,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jogurtový dezert Dr. Oetker Aranca meruňka a maracuja
371,00 Kč/1kg
37,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
168,00 Kč/1kg
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Bestron APM123W, Černá, Bílá, 700 W, 220-240 V, 50 - 60 Hz, 1,25 kg, 290 mm
819,57 Kč
Prodejce: TR8

Sada dvou polštářů z mikrovlákna | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pro alergiky
572,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Dr. Oetker 130387004 Dr. Oetker Paradies Creme Sahne-Karamell 65,0 g
5 358,92 Kč/1kg
348,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Polštář 80 x 80 cm Prošívaný polštář z mikrovlákna - polštář pro alergiky Výplň polštáře Polštář na spaní Polštář na spaní Bílý polštář
194,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Balloonify® kanystr s héliem pro 30 balónků
2 057,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

Dr. Oetker sýrová směs na pečení s cukrem na zdobení 385g
413,79 Kč/1kg
159,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sušené okvětní lístky chrpy růžové 50g Jedlé květiny
214,83 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
4 296,60 Kč/1kg

Knorr Aromat universal
4 784,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

100 kusů jedlých dortových dekorací, různé velikosti, oplatkový papír, barevné dortové dekorace s krabičkou na svatbu, narozeniny, promoci



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
503,00 Kč
Prodejce: CANDeal
1 676,67 Kč/1kg

Food Colours Velvet Spray Suede 100 ml BABY BLUE



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
437,94 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 379,40 Kč/1l

Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 14 x 200g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(6)Počet hodnocení: 6
849,08 Kč
Prodejce: Lemke
303,24 Kč/1kg

HORTENSIA oplatka bílá 18ks květina na zdobení dortů a zákusků
425,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Lemke marcipánová pasta Simply Pure 1 kg - jemný berlínský syrový marcipán bez alkoholu - 54% obsah mandlí - marcipánová syrová pasta na pečení



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
388,49 Kč
Prodejce: Lemke
388,49 Kč/1kg

Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 200g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(6)Počet hodnocení: 6
60,36 Kč
Prodejce: Lemke
301,80 Kč/1kg

Sušené okvětní lístky chrpy 50 g Jedlé květiny
245,52 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
4 910,40 Kč/1kg

Modelovací hmota tmavě zelená 250 g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
335,81 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1,34 Kč/1l

Sušené květy chrpy červené 50g Jedlé květy
214,83 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
4 296,60 Kč/1kg

Opłatek na tort ŚWINKA PEPPA postacie wz3



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
304,25 Kč
Prodejce: SuperMerchant

POKEMON POKEMON postavičky vzor dortové oplatky1



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
304,25 Kč
Prodejce: SuperMerchant

CHEF tekutý kachní vývar, koncentrát do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
809,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
809,90 Kč/1l

Sušené okvětní lístky chrpy bílé 50g Jedlé květiny
184,14 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
3 682,80 Kč/1kg

RUF tmavý oříškový nugát 125g x 8 balení
956,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leimer strouhanka k vázání a zjemnění strouhanky 5000g balení po 2 kusech



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
768,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
744,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CHEF Vegan Beef Taste Liquid Concentrate Beef Flavour 1000ml
773,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
773,53 Kč/1l

Květ granátového jablka 10g LOVE NATURE
71,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
3 086,96 Kč/1kg