Kaba the original nápojový prášek malina náplň balení 400g

477,09 Kč

1 192,72 Kč / 1kg

plus 390,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 2. – út 6. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro NorteSur Criollo kakao 500 g
NorteSur Criollo kakao 500 g
844,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LaProve
Obrázek produktu pro Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
379,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro ORGANIC KAKAO POWDER 200 g - DIETNÍ POTRAVINY
ORGANIC KAKAO POWDER 200 g - DIETNÍ POTRAVINY
3 044,20 Kč/1kg
608,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Nature's Finest Malie Kakaový nápoj s vápníkem, 250 g
Nature's Finest Malie Kakaový nápoj s vápníkem, 250 g
215,56 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro kaba 4488296007 Vanilková čokoláda na pití 400,0 g
kaba 4488296007 Vanilková čokoláda na pití 400,0 g
1 192,72 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 12
477,09 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Kaba the original nápojový prášek malina náplň balení 400g
Kaba the original nápojový prášek malina náplň balení 400g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
126,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kaba the original nápojový prášek jahoda v náplni 400g
Kaba the original nápojový prášek jahoda v náplni 400g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 16
100,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
284,15 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
113,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Caotina Original nápojový prášek z pravé švýcarské čokolády 500g
Caotina Original nápojový prášek z pravé švýcarské čokolády 500g
2 854,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
285,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bensdorp Cocoa Kakaový prášek Čokoláda k pití Nápojový prášek 250g
Bensdorp Cocoa Kakaový prášek Čokoláda k pití Nápojový prášek 250g
843,84 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
210,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kakaový prášek 1kg Brat.pl
Kakaový prášek 1kg Brat.pl
223,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 12
223,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Nesquik nápojový prášek s banánovou příchutí 350g
Nesquik nápojový prášek s banánovou příchutí 350g
305,31 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
106,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nesquik Original XXL, kakaový nápojový prášek, balení 1000g
Nesquik Original XXL, kakaový nápojový prášek, balení 1000g
236,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro kaba 6189639002 kaba Vanille Trinkschokolade, 400,0 g
kaba 6189639002 kaba Vanille Trinkschokolade, 400,0 g
613,57 Kč/1kg
245,43 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Nesquik Getränkepulver Original 350g
Nesquik Getränkepulver Original 350g
776,51 Kč/1kg
271,78 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Horká čokoláda - náplň do sáčku 300g
Horká čokoláda - náplň do sáčku 300g
438,87 Kč/1kg
131,66 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Nesquik Kakao Rozpuszczalne 300 g
Nesquik Kakao Rozpuszczalne 300 g
617 699,97 Kč/1kg
185,31 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Gellwe Cacao Vitamin Cocoa Powder 150 G
Gellwe Cacao Vitamin Cocoa Powder 150 G
2 473 199,88 Kč/1kg
513,99 Kč
-143,01 Kč
370,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Kakao Nesquik do mleka 600 g
Kakao Nesquik do mleka 600 g
426,10 Kč/1kg
259,92 Kč
Prodejce: Katomix

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Kaba the Original nápojový prášek s příchutí maliny v balení 400g

Lahodný mléčný míchaný nápoj od společnosti Kaba s chutnou malinovou příchutí obsahuje vitamíny a glukózu. Díky němu je pití mléka pestrým potěšením, ať už na začátku dne, odpoledne jako svačina nebo k večeři. Stačí přidat dvě až tři vrchovaté lžičky Kaby do sklenice mléka, zamíchat a potěšení z pití Kaby je připraveno. Chutná dobře horká i studená.




C ARAMBAR and Co. Central Park 9rue Maurice Mallet 92130 Issy-Les Moulineaux RCS Nanterre (F)Dodavatel:Importhaus Wilms/ Impuls GmbH & Co KGAm Klingenweg 6A65396 Walluf

Složení: Dextróza (66 %), cukr, maItodextrin, barvivo (červená řepa), malinové aroma, niacin, vitamin B6, vitamin B1, vitamin B12, kyselina listová.

Výživové údaje: Výživová hodnota na 100 g:
Kalorická hodnota: 1580 kJ/370 kcal,
Tuk: 0 g,
z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g,
Sacharidy: 93 g,
z toho cukr: 89 g,
Thiamin: 2 g,
Pyridoxin: 2,9 g,
Kyanokobalamin: 1,5 g,
Niacin: 26 mikrogramů,
Kyselina listová: 290 mikrogramů,
Bílkoviny: 0 g,
Sůl: 0 g,
Alergeny: Neobsahuje žádné deklarované alergeny.

Skladujte na chladném a suchém místě.



Ingredience
Dextróza (66 %), cukr, maltodextrin, barvivo (červená řepa), malinové aroma, niacin, vitamin B6, vitamin B1, vitamin B12, kyselina listová.
Výživové hodnoty na 100 g
Kalorická hodnota:370,00 kilokalorií (kcal) / 1 580,00 kilojoulů (kJ)
Tuk:0,00 g
z toho nasycené mastné kyseliny:0,00 g
Carbohydrates:93,00 g
z toho cukr:88,50 g
Vláknina: 50,50 g:0,00 g
Bílkoviny: 0,00 g:0,00 g
Sůl:0,00 g
Vitamíny na 100 g
Vitamin B1, thiamin:2,00
Vitamín B6, pyridoxin: 2,5 %:2,90
Vitamín B12, kyanokobalamin: 2,90 %:1,50 mikrogramů
Niacin:26,00
Folic acid:290,00 mikrogramů
Seznam přísad
Dextróza (66 %), cukr, maItodextrin, barvivo (červená řepa), malinové aroma, niacin, vitamin B6, vitamin B1, vitamin B12, kyselina listová.
Deklarovaná nutriční hodnota
Kalorická hodnota: 1580 kJ/370 kcal, tuky: 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, sacharidy: 93 g, z toho cukr: 89 g, thiamin: 2 g, pyridoxin: 2,9 g, kyanokobalamin: 1,5 g, niacin: 26 mikrogramů, kyselina listová: 290 mikrogramů, bílkoviny: 0 g, sůl: 0 g
Alergeny
Žádné
Hmotnost
400 g
Potravinářský podnik
CARAMBAR and Co. Central Park 9rue Maurice Mallet 92130 Issy-Les Moulineaux RCS Nanterre (F)
Prodejní název
Rozpustný nápojový prášek s malinovou příchutí pro míchané nápoje na bázi mléka
Výrobce
Importhaus Wilms
Číslo produktu
836554
Kód EAN
3664346324472

Seznam přísad
Dextróza (66 %), cukr, maItodextrin, barvivo (červená řepa), malinové aroma, niacin, vitamin B6, vitamin B1, vitamin B12, kyselina listová.
Deklarovaná nutriční hodnota
Kalorická hodnota: 1580 kJ/370 kcal, tuky: 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, sacharidy: 93 g, z toho cukr: 89 g, thiamin: 2 g, pyridoxin: 2,9 g, kyanokobalamin: 1,5 g, niacin: 26 mikrogramů, kyselina listová: 290 mikrogramů, bílkoviny: 0 g, sůl: 0 g
Alergeny
Žádné
Hmotnost
400 g
Potravinářský podnik
CARAMBAR and Co. Central Park 9rue Maurice Mallet 92130 Issy-Les Moulineaux RCS Nanterre (F)
Prodejní název
Rozpustný nápojový prášek s malinovou příchutí pro míchané nápoje na bázi mléka
Výrobce
Importhaus Wilms
Číslo produktu
836554
Kód EAN
3664346324472
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Kaba the original nápojový prášek banán v náplni 400g
Kaba the original nápojový prášek banán v náplni 400g
1 192,72 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 10
477,09 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Kaba the original nápojový prášek malina náplň balení 400g
Kaba the original nápojový prášek malina náplň balení 400g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
126,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kaba the original nápojový prášek banán v náplni 400g
Kaba the original nápojový prášek banán v náplni 400g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
126,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kaba the original nápojový prášek jahoda v náplni 400g
Kaba the original nápojový prášek jahoda v náplni 400g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 16
100,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kaba the Original Nápojový prášek Vanilka v náplni 400g
Kaba the Original Nápojový prášek Vanilka v náplni 400g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
126,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kaba originální kakao s dextrózou v náplni 400g
Kaba originální kakao s dextrózou v náplni 400g
312,80 Kč/1l
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 5
125,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
346,30 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 21
398,25 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Sada semen ekologické zeleniny (10 odrůd) - sada semen ekologické zeleniny ideální pro terasu, balkon a zahradu
Sada semen ekologické zeleniny (10 odrůd) - sada semen ekologické zeleniny ideální pro terasu, balkon a zahradu
104 738,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 047,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 39
171,65 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 Sorte
FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorázové
243,05 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 29
729,15 Kč
Prodejce: Euroshare
Obrázek produktu pro Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
284,15 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
113,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Peřina 200x220 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
Peřina 200x220 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 411
452,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl
Obrázek produktu pro Homestyle4u lamelový rošt 90x200 cm dětská postel montovaný rolovací rám 16 lamel dřevo borovice přírodní povrchová úprava
Homestyle4u lamelový rošt 90x200 cm dětská postel montovaný rolovací rám 16 lamel dřevo borovice přírodní povrchová úprava
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 75
850,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homestyle4u
Obrázek produktu pro Bahlsen 40770 Sušenky PiCK UP! minis 100 kusů
Bahlsen 40770 Sušenky PiCK UP! minis 100 kusů
974,62 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 033,10 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Každý den citronový čaj instantní nápoj v prášku 400g 6-pack
Každý den citronový čaj instantní nápoj v prášku 400g 6-pack
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
473,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Černý nástěnný rámeček na fotografie 30x40cm A3
Černý nástěnný rámeček na fotografie 30x40cm A3
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 18
657,04 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
672,39 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
672,39 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 19
469,98 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 523
784,99 Kč
Prodejce: Retoo
Obrázek produktu pro Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 201
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics
Obrázek produktu pro Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 453
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
Obrázek produktu pro Evropský respirátor třídy FFP2 / certifikát CE a EN / 30 kusů - / univerzální M-L
Evropský respirátor třídy FFP2 / certifikát CE a EN / 30 kusů - / univerzální M-L
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
175,00 Kč
Prodejce: Surtep
Obrázek produktu pro SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 7
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
72,02 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 30
614,27 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 103
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Schwartau Extra Zero jahodový džem bez přidaného cukru vegan 280g
Schwartau Extra Zero jahodový džem bez přidaného cukru vegan 280g
357,39 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
100,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 11
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hodnocení zákazníků

Na základě 10 hodnocení
Ohodnoceno dne 27. července 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Vždycky skvělé
Ohodnoceno dne 3. srpna 2024 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Skvělý produkt.
Ohodnoceno dne 3. srpna 2024 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Skvělý produkt.
Ohodnoceno dne 13. srpna 2023 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Rychle a dobře
Ohodnoceno dne 5. března 2023 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Kaba Raspberry
Ohodnoceno dne 9. května 2025 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. listopadu 2024 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. června 2023 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Bensdorp kakaový nápoj v prášku 250g balení po 10 kusech
Bensdorp kakaový nápoj v prášku 250g balení po 10 kusech
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
2 109,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CAKAOPULVER, ROH, ENTFEUCHT,400 g -PLANET
CAKAOPULVER, ROH, ENTFEUCHT,400 g -PLANET
1 083,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
2 708,87 Kč/1kg
Obrázek produktu pro NorteSur Criollo kakao 500 g
NorteSur Criollo kakao 500 g
844,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LaProve
Obrázek produktu pro NATURAL kakaový prášek 500 g, nealkalizovaný
NATURAL kakaový prášek 500 g, nealkalizovaný
681,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 362,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro NATURAL kakaový prášek 200 g, nealkalizovaný
NATURAL kakaový prášek 200 g, nealkalizovaný
584,01 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
2 920,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ORGANIC KAKAO POWDER 200 g - DIETNÍ POTRAVINY
ORGANIC KAKAO POWDER 200 g - DIETNÍ POTRAVINY
608,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
3 044,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Good Night Cacao125g (Relaxační nápoj)
Good Night Cacao125g (Relaxační nápoj)
288,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
379,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Kakaový prášek 500g Brat.pl
Kakaový prášek 500g Brat.pl
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 12
241,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
483,98 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kakaový prášek 1kg Brat.pl
Kakaový prášek 1kg Brat.pl
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 12
223,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
223,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nature's Finest Malie Kakaový nápoj s vápníkem, 250 g
Nature's Finest Malie Kakaový nápoj s vápníkem, 250 g
215,56 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Blendea Relax & De-Stress Kakao 120 g
Blendea Relax & De-Stress Kakao 120 g
279,00 Kč
Prodejce: Blendea
1 641,18 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bensdorp Cocoa Kakaový prášek Čokoláda k pití Nápojový prášek 250g
Bensdorp Cocoa Kakaový prášek Čokoláda k pití Nápojový prášek 250g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
210,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
843,84 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sarotti jemná čokoláda na pití, čokoládový požitek z pití 250g
Sarotti jemná čokoláda na pití, čokoládový požitek z pití 250g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
121,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro neutral  Trinkschokolade 125,0 g
neutral Trinkschokolade 125,0 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 13
96,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
772,64 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pitná ČokoládaKakao Min 42%
Pitná ČokoládaKakao Min 42%
202,61 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 052,20 Kč/1l
Obrázek produktu pro Čokoláda Na Pití S Kardamomem 100G
Čokoláda Na Pití S Kardamomem 100G
202,61 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 052,20 Kč/1l
Obrázek produktu pro Karob 1kg Brat.pl
Karob 1kg Brat.pl
128,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Karob 500g Brat.pl
Karob 500g Brat.pl
79,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
113,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
284,15 Kč/1kg