4,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Profi Pasztet z pomidorami 250g1 660,32 Kč/1kg
415,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Divoké brusinky Valenzi 220g230,41 Kč/1kg
50,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Okurky Kühne 75/8066,43 Kč/1kg
664,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Zeleninový vývar Maggi23,86 Kč/1l
83,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kühne dýně ATG 1460g
118,50 Kč/1l
314,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bonduelle Leipziger Allerlei 200g
303,10 Kč/1kg
60,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fazole Bonduelle 200g
209,29 Kč/1kg
44,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kühne Slezské okurkové kousky 370ml
347,35 Kč/1kg
64,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jablka kapary
345,71 Kč/1kg
121,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica Ammerländer Mockturtle
338,87 Kč/1kg
271,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Papriky Liakada ATG 155g
749,35 Kč/1kg
116,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Liakada Kalamata Oliven ATG 200g
340,86 Kč/1kg
119,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Rind Bouillon
838,70 Kč/1l
83,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kozieradka Cała Kotányi 15 g
1 450,50 Kč/1kg
29,01 Kč
Prodejce: Katomix

Smažená rýže Menzi
270,55 Kč/1kg
108,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Paštika z divočáka, 180 g
1 166,67 Kč/1kg
210,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Kuskus-Salát Tabbouleh 500g
416,62 Kč/1kg
208,31 Kč
Prodejce: taleoo

Hrách s mrkví 660g
110,53 Kč/1kg
72,95 Kč
Prodejce: taleoo

Profi Pasztet dworski z kaczką 130 g
543,92 Kč/1kg
70,71 Kč
Prodejce: Katomix

Jablečná omáčka Seidel slazená
60,44 Kč/1kg
42,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kühne Pumpkin - Dýňové kostky - Výrobce: Carl Kühne KG (GmbH & Co.) Kühnehöfe 11, 22761 Hamburg - Hmotnost po odkapání: 200 g - 1 balení
- Skladování a použití
- Po otevření skladujte na chladném místě.
- Seznam přísad
- Dýně, glukózo-fruktózový sirup, brandy ocet, bílý vinný ocet, cukr, med (1 %), sůl, přírodní aroma
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 344 kj Energie kcal 81 kcal Tuky 0,1GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,1GRM Sacharidy 18GRM Sacharidy, z toho cukr 17GRM Bílkoviny 0,7GRM Sůl 0,1GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 330 g
- Potravinářský podnik
- Carl Kühne KG (GmbH & Co.)Kühnehöfe 11, 22761 Hamburg
- Prodejní název
- Dýňové kostky
- Výrobce
- Carl Kühne
- Číslo produktu
- 22545
- Kód EAN
- 40804330
- Skladování a použití
- Po otevření skladujte na chladném místě.
- Seznam přísad
- Dýně, glukózo-fruktózový sirup, brandy ocet, bílý vinný ocet, cukr, med (1 %), sůl, přírodní aroma
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 344 kj Energie kcal 81 kcal Tuky 0,1GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,1GRM Sacharidy 18GRM Sacharidy, z toho cukr 17GRM Bílkoviny 0,7GRM Sůl 0,1GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 330 g
- Potravinářský podnik
- Carl Kühne KG (GmbH & Co.)Kühnehöfe 11, 22761 Hamburg
- Prodejní název
- Dýňové kostky
- Výrobce
- Carl Kühne
- Číslo produktu
- 22545
- Kód EAN
- 40804330
K tomu se hodí také

LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
504,71 Kč/1kg
105,99 Kč
Prodejce: UJiaAsienmarkt

Heinz BAKED BEANZ, 415 g, Beans, 78 kcal, 329 kJ, 4,7 g, 0,2 g
577,30 Kč/1l
239,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica Trueman`s Hot Dog Sausages Kuřecí maso 100% drůbeží maso
524,63 Kč/1kg
157,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g
0,51 Kč/1l
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zelený pepř Le Clou ve slaném nálevu (800ml plechovka)
546,66 Kč/1kg
273,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Grapefruitové segmenty jemné ovoce lehce pocukrované 3100ml
270,87 Kč/1kg
433,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

DOK Ring Pop Twister Minions 24x10g
1 692,52 Kč/1kg
732,86 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Jensenova husí paštika s husím masem a husími játry 80g
655,50 Kč/1kg
52,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mutti Passata 400 g italská rajčatová omáčka
98,50 Kč/1l
39,40 Kč
Prodejce: foodperium

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bonduelle Curry Beans bílé fazole ve sladké a jemné kari omáčce 430g
196,78 Kč/1l
83,63 Kč
Prodejce: Katomix

Erasco Königsberger masové kuličky v kaparové omáčce pikantní smetanové 800g balení po 2 ks
198,66 Kč/1kg
317,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Barszcz Czerwony 1 l
79,73 Kč/1l
83,21 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
79,73 Kč
Prodejce: Katomix

PAM Flaki wołowe 500 g
198,46 Kč/1kg
99,23 Kč
Prodejce: Katomix

Krabí maso, 170 g
919,58 Kč/1kg
220,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g
491,68 Kč/1kg
245,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Risso Chanty Duo Náhrada smetany na vaření Vegetariánská košer halal 1000ml
106,65 Kč/1kg
106,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
367,50 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Rila Taboule
612,54 Kč/1kg
113,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sofko Djuwetsch míchaná zelenina dušená v kouscích typická balkánská 800ml
152,27 Kč/1kg
129,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
378,06 Kč/1kg
302,45 Kč
Prodejce: somnia24

Del Monte ananasové plátky slazené s bohatou příchutí plechovka 570g
279,67 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hengstenberg Mildessa červené zelí jemné červené zelí připravené k jídlu 680g
111,54 Kč/1kg
72,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Borretane cibule v balzamikovém octu z Modeny v plechovce 800g
264,00 Kč/1kg
211,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Delikatess červené zelí klasika připravená k jídlu ve sklenici 720ml
52,87 Kč/1l
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml
131,86 Kč/1kg
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čirý zeleninový vývar - pastovitý 470g
380,53 Kč/1kg
178,85 Kč
Prodejce: taleoo

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
268,97 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Huertas - Dušené fazole / Fabada Asturiana - 415g
210,55 Kč/1kg
87,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

El Faro Konzervované zelené olivy s celou chilli papričkou 350g
415,20 Kč/1kg
152,11 Kč
-6,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
145,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Chyba překladu
Výrobek se má jmenovat salát s okurkami, nikoli salát s okurkami. Špatně to pochopila buď umělá inteligence, nebo překladatel.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg

Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l

Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l

Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l

Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg

La Comtesse šneci ca 1Dtz



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l

Lacroix krémová chřestová polévka s kousky chřestu 400 ml
107,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
269,77 Kč/1l

Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
265,52 Kč/1l

Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg

Kühne dýně ATG 200g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg

Fleischwerke Zimmermann pikantní bavorská polévka s játrovými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,82 Kč/1l

Zimmermann polévka se smaženými knedlíčky Zeleninový vývar se smaženými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
89,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,84 Kč/1kg

Metten Křupavé vídeňské párky 690g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,06 Kč/1kg

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg

Bonduelle Bílé fazole 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,60 Kč/1kg

Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
131,86 Kč/1kg