5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
TULIP 12x 200g snídaňové maso Originální dánská pochoutka v plechovce385,50 Kč/1kg
925,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Appel sleďový filet rajčatový krém z rajčat vyzrálých na slunci 100g399,20 Kč/1l
39,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Filety ze sleďů Appel v ovocném, pikantním piri mango krému 200g243,15 Kč/1l
48,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Appel Fish Minis Kousky filé ze sledě v rajčatové omáčce s kečupem 100g416,10 Kč/1l
41,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel Křehké filety ze sledě s rajčaty a kari pikantní rafinované 200g
333,85 Kč/1l
66,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel v pikantním pepřovém krému 200g
244,90 Kč/1l
48,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jablko - Sleďový filet - Pepřový krém - 200 g plechovka
406,60 Kč/1kg
87,41 Kč
-6,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Appel delicatessen jemné filety ze sledě v koprovém bylinkovém krému 200g
333,85 Kč/1l
66,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Smažené filety ze sleďů Appel smažené dozlatova v pikantním nálevu 325g
335,72 Kč/1l
109,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel v rajčatové omáčce s mozzarellou a bazalkou 200g
336,65 Kč/1l
67,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam Sardinky v solném nálevu – vysoce kvalitní zdroj bílkovin, sardinky v solném nálevu z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bílkovin a 2,2 g tuku, praktické balení, ideální do salátů a na pomazánky
311,76 Kč/1kg
38,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

Rujánští sledi pečení v pikantní marinádě, pikantní a šťavnatí 500g
296,96 Kč/1kg
148,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel ve smetaně s pikantní paprikou 200g
304,43 Kč/1kg
70,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel Feuer Röllchen filety ze sledě v pikantní omáčce šašlik 200g
316,45 Kč/1l
63,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel Wellness Harmonie filety ze sledě s mangem a kari 200g
271,05 Kč/1l
54,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sledě Appel MSC ve smetanové křenové konzervě 200g
406,60 Kč/1l
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Snídaně s kocovinou z filé ze sledě Appel v pikantní hořčičné omáčce 200g
268,70 Kč/1l
53,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel sweet chilli s asijskou zeleninou sweet and hot 200g
349,20 Kč/1l
69,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jablečná kocovina v rajčatové omáčce s okurkami a cibulí 200g
268,70 Kč/1l
53,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel salsa picante v ohnivě pálivé omáčce 200g
406,60 Kč/1l
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Filety ze sledě obecného v rajčatovém krému z rajčat zralých na slunci 200g
Křehké filety ze sledě MSC v jemném rajčatovém krému z rajčat zralých na slunci.
Appel Feinkost GmbH & Co KGNeufelder Schanze
27472 Cuxhaven
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.2 l
- Seznam přísad
- FILETY HERING (Clupea harengus) (60 %), rajčatový protlak (14 %), voda, řepkový olej, cukr, lihový ocet, modifikovaný škrob, sůl, zahušťovadlo (guma guar, guma ze svatojánského chleba), koření.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 906 kJ / 218 kcal Tuky 16,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny 2,7 g Sacharidy 5,2 g, z toho cukr 4,5 g Bílkoviny 12,0 g Sůl 0,98 g
- Alergeny
- Ryby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 230 g
- Potravinářský podnik
- Appel Feinkost GmbH & Co. KGNeufelder Schanze 27472 Cuxhaven
- Prodejní název
- Heringfilety v tomatovém krému
- Výrobce
- Appel Feinkost GmbH & Co. KG
- Číslo produktu
- 26182
- Kód EAN
- 4020500922011
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.2 l
- Seznam přísad
- FILETY HERING (Clupea harengus) (60 %), rajčatový protlak (14 %), voda, řepkový olej, cukr, lihový ocet, modifikovaný škrob, sůl, zahušťovadlo (guma guar, guma ze svatojánského chleba), koření.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 906 kJ / 218 kcal Tuky 16,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny 2,7 g Sacharidy 5,2 g, z toho cukr 4,5 g Bílkoviny 12,0 g Sůl 0,98 g
- Alergeny
- Ryby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 230 g
- Potravinářský podnik
- Appel Feinkost GmbH & Co. KGNeufelder Schanze 27472 Cuxhaven
- Prodejní název
- Heringfilety v tomatovém krému
- Výrobce
- Appel Feinkost GmbH & Co. KG
- Číslo produktu
- 26182
- Kód EAN
- 4020500922011
K tomu se hodí také

Appel Křehké filety ze sledě s rajčaty a kari pikantní rafinované 200g
333,85 Kč/1l
66,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel Wellness Harmonie filety ze sledě s mangem a kari 200g
271,05 Kč/1l
54,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel v pikantním pepřovém krému 200g
244,90 Kč/1l
48,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam Sardinky v solném nálevu – vysoce kvalitní zdroj bílkovin, sardinky v solném nálevu z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bílkovin a 2,2 g tuku, praktické balení, ideální do salátů a na pomazánky
311,76 Kč/1kg
38,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

Appel sleďový filet rajčatový krém z rajčat vyzrálých na slunci 100g
399,20 Kč/1l
39,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Smažené filety ze sleďů Appel smažené dozlatova v pikantním nálevu 325g
335,72 Kč/1l
109,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jablečné kari závitky ze sleďů v pikantním kari kečupu 200g
269,15 Kč/1l
53,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel v klasickém pikantním vaječném a hořčičném krému 200g
335,70 Kč/1l
67,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel v ovocném, pikantním piri mango krému 200g
243,15 Kč/1l
48,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jablko - Sleďový filet - Pepřový krém - 200 g plechovka
406,60 Kč/1kg
87,41 Kč
-6,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Appel delicatessen jemné filety ze sledě v koprovém bylinkovém krému 200g
333,85 Kč/1l
66,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sledě Appel MSC ve smetanové křenové konzervě 200g
406,60 Kč/1l
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
269,44 Kč/1kg
305,82 Kč
Prodejce: somnia24

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

Filety z jablečného sledě Balkánská rajčatová omáčka se zeleninovou oblohou 200g
269,15 Kč/1l
53,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica Deutschländer (360g)
522,06 Kč/1kg
187,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel ve smetaně s pikantní paprikou 200g
304,43 Kč/1kg
70,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Maggi Magic Asia Noodle Cup Duck Snack mit Entengeschmack 65g
833,69 Kč/1kg
54,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel sweet chilli s asijskou zeleninou sweet and hot 200g
349,20 Kč/1l
69,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocný čaj Lipton Malina a černý bez, balení po 20 kusech
1 200,00 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Sada 8 ručníků Komfortec ze 100% bavlny, 4 osušky 70x140 a 4 ručníky 50x100 cm, froté, měkké, velké, antracitově šedé/růžové
1 969,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Mövenpick Der Himmlische mletá vysokohorská káva Arabica 500g
551,60 Kč/1kg
275,80 Kč
Prodejce: Zyrafka

Proteinová omeleta - „bramborák“ s česnekem a majoránkou (7 porcí)
2 580,95 Kč/1kg
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Premium protiskluzové rukavice do trouby (1 pár) do 240 °C - silikonové rukavice odolné proti extrémním teplotám - rukavice do trouby, na vaření
456,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CANDeal

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Appel Fish Minis Kousky filé ze sledě v rajčatové omáčce s kečupem 100g
416,10 Kč/1l
41,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Bratr – Olivový olej 500 ml |PLANETE
486,42 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: taleoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Sledě od firmy Appel dorazily rychle!
Koupila jsem si několik krabic sleďů s různými omáčkami, všechny byly velmi chutné! Navíc byla dodávka velmi rychlá. Určitě si zase koupím další produkty.
Ohodnoceno dne 14. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

WADAKYU Bonito Flocken 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 398,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 796,26 Kč/1kg

Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
394,52 Kč
Prodejce: Serica
3 156,16 Kč/1kg

La Perla kousky tuňáka ve vlastní šťávě a nálevu 1705g 3-pack
1 212,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
962,18 Kč/1kg

Sardinky Ramirez v pikantní zeleninové omáčce - 125g plechovka, portugalská specialita
351,06 Kč
Prodejce: Serica
2 808,48 Kč/1kg

Ramirez sardinky v rajčatové omáčce - 125g plechovka, portugalská rybí specialita
351,91 Kč
Prodejce: Serica
2 815,28 Kč/1kg

Ruski Mięsiwo v omáčce 300 g
456,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 521,07 Kč/1kg

Salát z mořských plodů Casa Rinaldi v



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 199,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
773,78 Kč/1kg

Profi Pasztet z Papryką 250g
415,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 661,40 Kč/1kg

Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 627,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,15 Kč/1kg

Smalec mięsny ze smażoną cebulą Spichlerz Rusiecki 160 g
431,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 198,58 Kč/1kg

Anchovies fillets in oil 45 g
428,51 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 522,44 Kč/1kg

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 380g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
101,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
405,76 Kč/1kg

Saupiquet Tuňáková pomazánka Classic Resealable 115g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
113,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
984,70 Kč/1kg

Rujánští sledi pečení v pikantní marinádě, pikantní a šťavnatí 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
148,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
296,96 Kč/1kg

Sywan party rolky ze sleďových filetů v marinádě ATG 500g 1000g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
129,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
129,99 Kč/1kg

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
189,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
379,94 Kč/1kg

TULIP 12x 200g snídaňové maso Originální dánská pochoutka v plechovce
925,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed
385,50 Kč/1kg

Metten thick Sauerland bockwurst 1020g
227,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
454,90 Kč/1kg

Jürgen Langbein Feine Küche Drůbeží vývar do omáček a polévek 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
98,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,48 Kč/1l