4,8



Na základě 29 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Posilující kondicionér pro poškozené vlasy Extreme (Fortifier Conditioner For Distressed Hair), 300 ml2 142,33 Kč/1l
642,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml877,24 Kč/1l
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml4 934,65 Kč/1l
986,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml314,00 Kč/1l
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Lakmé - Lak-2 Instant Hair Conditioner - Bezoplachový kondicionér pro hebkost a lesk vlasů 100ml
1 282,90 Kč/1l
158,90 Kč
-30,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
128,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakme Teknia Deep Care Conditioner 1000 ml
628,58 Kč/1l
628,58 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakmé K.Therapy Repair Conditioning Fluid vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml
1 041,33 Kč/1l
312,40 Kč
Prodejce: MANADA

Lakme Teknia Deep Care Conditioner 300 ml
960,00 Kč/1l
288,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakme Teknia Frizz Control Conditioner 300 ml
1 470,00 Kč/1l
441,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakmé K.Therapy Sensitive Relaxing Balm bezoplachová péče pro citlivou pokožku hlavy 1000 ml
592,55 Kč/1l
615,71 Kč
-23,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
592,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakme L2 Classic Instant Detangling Conditioner 300 ml
1 300,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dvoufázový kondicionér pro výživu a hydrataci Equave Instant Beauty (Hydro Nutritive Detangling Conditioner), 500 ml
1 416,76 Kč/1l
708,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Keune Care Tinta Color Conditioner 250 ml
2 306,20 Kč/1l
576,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 160ml
4 193,75 Kč/1l
671,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Revlon Professional Equave Hydro Instant Detangling Conditioner 500 ml
744,00 Kč/1l
372,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf BC Bonacure Moisture Kick kondicionér ve spreji 200ml
1 530,00 Kč/1l
306,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Milk_Shake Spray Přírodní péče Bezoplachový kondicionér
1 845,71 Kč/1l
646,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Kondicionér Indola Care Colour 300 ml
1 149,37 Kč/1kg
344,81 Kč
Prodejce: somnia24

Revlon Uniq One All In One Hair Treatment 150 ml
2 126,67 Kč/1l
319,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Body Maker Balm 1000 ml
628,58 Kč/1l
628,58 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Lakme Lak-2 Conditioner je hydratační kondicionér obohacený o vitamin E a pšeničné proteiny, které vlasy vyživují a posilují a zanechávají je hebké, lesklé a poddajné.
• Rozplétá vlasy a jejich lámání pro hladší rozčesávání.
• Obnovuje rovnováhu vlhkosti suchých a poškozených vlasů.
• Vhodný pro každodenní použití na všechny typy vlasů.
Chcete vylepšit svůj vzhled a zvýraznit svou krásu? Pak vám kondicionér na vlasy Lakmé 2 Instant 300 ml pomůže dosáhnout vašich cílů! Užívejte si výhod a předností produktů Lakmé a dalších kadeřnických doplňků od 100% originálních značek.
Doporučené použití: Typ: Zdraví a krásaKus: 1 ks
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Bezoplachová péče značky Lakmé z kolekce Lak-2 byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 300 ml.
Lakmé - Lak-2 Instant Hair Conditioner - Bezoplachový kondicionér pro hebkost a lesk vlasů 300ml Cosmetics. For women.
Lakmé Lak-2 Instantní kondicionér na vlasy 300 ml
- Hmotnost
- 331 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Cetrimonium Chloride, PEG-40 Sorbitan Peroleate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-16, PEG/PPG-18-18 Dimethicone, Hydroxylcellulose, Sodium Glutamate, Phenoxyethanol, Iodopropynyl Butylcarbamate, Lactic Acid, D&C Yellow 10 (CI 47005), D&C Green 5 (CI61570), Fragrance (Parfum), Linalool, Limonene.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8429421455015
- Číslo produktu
- 133064
- Hmotnost
- 331 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Cetrimonium Chloride, PEG-40 Sorbitan Peroleate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-16, PEG/PPG-18-18 Dimethicone, Hydroxylcellulose, Sodium Glutamate, Phenoxyethanol, Iodopropynyl Butylcarbamate, Lactic Acid, D&C Yellow 10 (CI 47005), D&C Green 5 (CI61570), Fragrance (Parfum), Linalool, Limonene.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8429421455015
- Číslo produktu
- 133064
K tomu se hodí také

Lakme Teknia Deep Care Shampoo 1000 ml
556,00 Kč/1l
556,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakmé - Lak-2 Instant Hair Conditioner - Bezoplachový kondicionér pro hebkost a lesk vlasů 100ml
1 282,90 Kč/1l
158,90 Kč
-30,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
128,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakmé - Teknia Deep Care Drops - Vlasové tonikum 100ml
260,93 Kč/1kg
269,44 Kč
-8,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
260,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lakme K.Therapy Repair Shampoo 300ml
865,27 Kč/1l
259,58 Kč
Prodejce: MANADA

Lakme Teknia Deep Care Conditioner 1000 ml
628,58 Kč/1l
628,58 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakmé K.Therapy Repair Conditioning Fluid vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml
1 041,33 Kč/1l
312,40 Kč
Prodejce: MANADA

Lakme K.Therapy Repair Nourishing Mask 250 ml
1 568,00 Kč/1l
392,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakmé K.Therapy Repair Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
491,52 Kč/1l
491,52 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakmé K.Therapy Repair Conditioning Fluid 1000 ml
531,00 Kč/1l
531,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakmé K.Therapy Active Shampoo posilující šampon proti vypadávání vlasů 1000 ml
459,63 Kč/1l
459,63 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakme K.Therapy Bio Argan Hydrating Mask 250 ml
2 044,00 Kč/1l
511,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Therapy Aktivní šampon 300 ml
712,47 Kč/1l
229,48 Kč
-15,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
213,74 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakme K.Therapy Bio Argan Shampoo 300 ml
1 173,33 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Gehwol, Olej na kůžičku, 15 ml - Dlouhodobá platnost!
17 388,67 Kč/1l
260,83 Kč
Prodejce: Dermes

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Lakmé K.Finish Rings Curl Flexible Balm – balzám pro kudrnaté a vlnité vlasy, 150 ml
2 240,00 Kč/1l
336,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Celimax Retinol Shot Tightening Serum For Firm Skin 30 ml
13 566,67 Kč/1l
407,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Therapy Bio Argan Hydrating Mask 1000 ml
1 036,64 Kč/1l
1 036,64 Kč
Prodejce: Tersorte

Lakmé K.Therapy Repair Nourishing Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
800,02 Kč/1l
800,02 Kč
Prodejce: Tersorte

Lakme K.Therapy Peeling Shampoo For Oily Hair 300 ml
970,00 Kč/1l
291,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

JCMaster JCM-302W, frézka na nehty JCMASTER® Profi, frézka na nehty max. 35 000 otáček za minutu, elektrický pilník s nožním pedálem na gelové nehty, akrylové nehty, elektrická frézka na nehty pro domácí nehtové studio, včetně 6x bitů, dotykové ovládání, bílá barva
2 009,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MUSTBUY-SHOP

Lakme Teknia White Silver Shampoo 300 ml
1 086,67 Kč/1l
326,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vysoušeč nehtů LED UV lampa na nehty HIGH POWER LCD displej Zařízení pro vytvrzování světla Nástroj pro vytvrzování nehtů Vhodný pro všechny gelové nehty
228,89 Kč
Prodejce: Retoo

Lakmé K.Therapy Active Fortifying Mask posilující maska pro poškozené vlasy 250 ml
1 180,00 Kč/1l
295,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Lakme K.Therapy Bio Argan Oil 125 ml
4 320,00 Kč/1l
540,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Profiparfemy_cz

Přikrývka 200x220 zimní přikrývka přikrývka přikrývka na spaní na zimu podzimní přikrývka pro alergiky hypoalergenní mikrovlákno královská velikost 200 x 220 bílá
580,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

LED měsíční lampa 3D stojací lampa noční světlo noční lampička dotyková lampa pro obývací pokoj
649,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Farmona expert masáž čistý olej masážní olej 500 ml
326,33 Kč/1kg
179,48 Kč
Prodejce: AllYour
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
93% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
93%3% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
3%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%3% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
3%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lehký kondicionér s krásným účinkem
Velmi příjemný kondicionér bezoplachový. Nezatěžuje vlasy, zjemňuje je a snadno se rozčesávají. Také krásně voní a dodává vlasům příjemný lesk. Jsem velmi spokojená.
Ohodnoceno dne 28. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Doporučuji, opravdu se mi to líbilo, kvalita mých vlasů se zlepšila.
Ohodnoceno dne 28. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Super kondicionér pro trvalou. Hladké vlasy, snadné rozčesávání, krásné kudrny
Ohodnoceno dne 5. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kondicionér
Vlasy jsou poddajné a snadno se rozčesávají.
Ohodnoceno dne 9. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 20. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 289,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 159,72 Kč/1l

Posilující kondicionér pro poškozené vlasy Extreme (Fortifier Conditioner For Distressed Hair), 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
642,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 142,33 Kč/1l

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
986,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 934,65 Kč/1l

Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
8 399,30 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
839,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

Milk_Shake Silver Shine Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
804,30 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
804,30 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
877,24 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
692,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
692,93 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg