4,5



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml839,93 Kč/1l
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Kondicionér I.C.O.N. Hydration Free 1000ml815,76 Kč/1l
815,76 Kč
Prodejce: mk-tronic

Další informace o reklamě
Milk_Shake Silver Shine Conditioner 1000 ml804,30 Kč/1l
804,30 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml1 714,65 Kč/1l
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Milk_Shake Spray Přírodní péče Bezoplachový kondicionér
1 845,71 Kč/1l
646,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Milk_Shake Kondicionér Curl Passion Shampoo
1 160,77 Kč/1l
348,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Kondicionér Milk Shake Moisture & More, 1000 ml
815,71 Kč/1l
815,71 Kč
Prodejce: Tersorte

Mléčný koktejl, Instantní kondicionér, Mléčné proteiny, Kondicionér ve spreji pro vlasy, pro lesk, 300 ml
2 003,33 Kč/1l
601,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Milk Shake Volume Solution Volumizing Conditioner 300 ml
1 076,67 Kč/1l
323,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Milk Shake, Integrity Reconstruction System Leave-in, Hyaluronic Acid, 250 ml
634,42 Kč/1kg
329,00 Kč
-11,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
317,21 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Milk Shake, Flower Fragrance, Soy Protein, Hair Leave-In Conditioner, For Conditioning, 350 ml
520,98 Kč/1kg
292,57 Kč
-32,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
260,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Milk Shake, Silver Shine Whipped Cream, Hair Leave-In Foam Conditioner, 200 ml
523,90 Kč/1kg
294,14 Kč
-32,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
261,95 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Moroccanoil, Repair, Paraben-Free, Hair Conditioner, For Moisturizing, 70 ml
3 335,14 Kč/1l
233,46 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Milk Shake Curl Passion Odżywka 10 ml
3 611,00 Kč/1l
36,11 Kč
Prodejce: NutraBestBG

We are Paradoxx, Repair, Hair Leave-In Conditioner, Nourishing & Softening, 250 ml
1 756,08 Kč/1l
439,02 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Maria Nila, Pure Volume, Paraben-Free, Hair Conditioner, For Volume, 300 ml
1 676 525,04 Kč/1kg
670,61 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell, Dualsenses Rich Repair, Hair Conditioner, For Regeneration, 200 ml
1 491,10 Kč/1l
298,22 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Fanola - Nourishing Conditioner 1000ml
251,23 Kč/1kg
251,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Medipure kondicionér Hair & Scalp Conditioner pro ženy 400 - Xpel
104,90 Kč/1l
41,96 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Profesionální kondicionér pro kudrnaté a vlnité vlasy, který usnadňuje rozčesávání, zjemňuje vlasy a podtrhuje jejich přirozenou strukturu.
Objem/obsah: 1000 ml.
Objem: 1000 ml
Použití: Naneste na umyté, vlhké vlasy, nechte působit několik minut, rozčesejte a opláchněte.
Kondicionér určený pro péči o kudrnaté vlasy. Dodává vlasům hebkost a poddajnost, aniž by je zatěžoval. Díky němu jsou kudrny pružné, pružné a náležitě hydratované. Neobsahuje parabeny.
Aktivní složky: UV filtry, Integrity 41 (hydroglykolový extrakt ze slunečnicových semen, bohatý na antioxidační polyfenoly), bambucké máslo, mléčné proteiny, citronový extrakt, panthenol, protein quinoa, derivát vitaminu E, organické výtažky z jablek, organické výtažky z borůvek, organický olej babassu a olej pracaxi.
Jak používat: rovnoměrně naneste na čisté, vlhké vlasy, nechte několik minut působit a poté opláchněte.
- Vybrané složky
- Na vlasy: suché vlasy
- Vysoká kvalita
- Značka: Milkshake
Intenzivně péči o vaše vlnité vlasy s Kondicionérem Curl Passion pro Vlnité Vlasy. Tento výživný kondicionér je speciálně formulován pro poskytnutí intenzivní péče o kudrnaté lokny. S obsahem 1000 ml, nabízí dostatek lásky pro vaše vlasy. Díky jemnému složení dodává vašim vlasům potřebnou hydrataci a zanechává je hebké, lesklé a plné života. Užijte si dokonalé kudrnaté vlasy každý den s kondicionérem Curl Passion.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Milk_Shake z kolekce Curl Passion byly vytvořeny pro vlnité a kudrnaté vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.
Milk Shake, Curl Passion, Paraben-Free, Hair Conditioner, For Wave Definition, 1000 ml
Milk_Shake Curl Passion Conditioner 1000 ml je hydratační kondicionér pro kudrnaté vlasy, který jim dodává pružnost a pružnost. Díky vyživujícímu složení s organickými oleji Pracaxi a Babassu, mléčnými proteiny, ovocnými výtažky, proteiny Integrity 41 a quinoa lze kudrnaté vlasy zdokonalit a vytvořit krásnou hřívu plnou intenzivního těla, lesku a pružnosti. Kudrnaté a vlnité vlasy jsou okamžitě intenzivně hydratované, hedvábně hladké a chráněné proti vnějším vlivům. Praktický dávkovač s pumpičkou usnadňuje dávkování kondicionéru.
Milk_Shake Kondicionér Curl Passion 1000 ml
- Rozměry
- 1000 ml
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Koktejl pro vlnité vlasy - kondicionér Curl Passion obsahuje ingredience: voda, behenamidopropyl dimethylamin, alkohol cetearyl, glycérin, extrakt z Quillaja saponaria, extrakt z centaury, extrakt z echinacey, panthenol, výtažek z aloe vera, kyselina citronová, polyquaternium-11, kyselina glycyrrhizová, benzofenon-4, amodimethicon, trideceth-10, glycerol stearát, PEG-100 stearát, dimethicon, PEG-12 dimethikon, kyselina octová, parfém.
- Výrobce
- Northio
- Kód EAN
- 8032274105558
- Rozměry
- 1000 ml
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Koktejl pro vlnité vlasy - kondicionér Curl Passion obsahuje ingredience: voda, behenamidopropyl dimethylamin, alkohol cetearyl, glycérin, extrakt z Quillaja saponaria, extrakt z centaury, extrakt z echinacey, panthenol, výtažek z aloe vera, kyselina citronová, polyquaternium-11, kyselina glycyrrhizová, benzofenon-4, amodimethicon, trideceth-10, glycerol stearát, PEG-100 stearát, dimethicon, PEG-12 dimethikon, kyselina octová, parfém.
- Výrobce
- Northio
- Kód EAN
- 8032274105558
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Milk_Shake Spray Přírodní péče Bezoplachový kondicionér
1 845,71 Kč/1l
646,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Milk_Shake - Integrity Nourishing Shampoo - Vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 1000ml
1 412,96 Kč/1kg
1 412,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kondicionér Milk Shake Moisture & More, 1000 ml
815,71 Kč/1l
815,71 Kč
Prodejce: Tersorte

Šlehačka, kondicionér ve formě pěny pro vlasy, pro hydrataci, 200 ml
1 409,55 Kč/1l
304,00 Kč
-22,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
281,91 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Milk Shake, Integrity Reconstruction System Leave-in, Hyaluronic Acid, 250 ml
634,42 Kč/1kg
329,00 Kč
-11,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
317,21 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Suché vlasy, Oprava, Posilující, Láhev
16 533,33 Kč/1l
496,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Milk Shake, Natural Care Active Yogurt, Hair Treatment Cream Mask, For Colour Protection, 500 ml
913 733,29 Kč/1kg
572,50 Kč
-24,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
548,24 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: MFETradeShop

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
35 019,20 Kč/1l
1 750,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Milk Shake, Flower Fragrance, Soy Protein, Hair Leave-In Conditioner, For Conditioning, 350 ml
520,98 Kč/1kg
292,57 Kč
-32,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
260,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Milk_Shake Kondicionér Curl Passion Shampoo
1 160,77 Kč/1l
348,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Milk_shake Silver Shine, 300 ml, Šampon, Unisex, Blonďaté vlasy, Barevné vlasy, Blonďatá, Lesklý, Změkčující, Bělicí
927,53 Kč/1l
309,00 Kč
-30,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
278,26 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Mléčný koktejl, Instantní kondicionér, Mléčné proteiny, Kondicionér ve spreji pro vlasy, pro lesk, 300 ml
2 003,33 Kč/1l
601,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Milk_shake sprej na úpravu vlasů pro ženy 175 ml
1 948,63 Kč/1l
341,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

MILK SHAKE ICY BLOND Kondicionér pro blond vlasy, 1000 ml
848,00 Kč/1l
848,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Milk_Shake Maske Argan Deep Treatment
2 230,00 Kč/1l
446,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Milk Shake Volume Solution Volumizing Conditioner 300 ml
1 076,67 Kč/1l
323,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Milk_Shake Powder Direct Colour, 100 ml, balení po 1 kusu. Barvicí kondicionér
2 589,30 Kč/1l
286,93 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
258,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Milk Shake Curl Passion Shampoo 300 ml, Cedrové dřevo
934 833,29 Kč/1kg
280,45 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Milk_Shake Silver Shine Conditioner 1000 ml
804,30 Kč/1l
804,30 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Milk Shake, Normalizing Blend, SLS/SLES-Free, Hair Shampoo, For Cleansing, 1000 ml
1 177,80 Kč/1kg
605,00 Kč
-16,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
588,90 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé a velmi dobré
Skvělé
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 289,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 159,72 Kč/1l

Posilující kondicionér pro poškozené vlasy Extreme (Fortifier Conditioner For Distressed Hair), 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
642,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 142,33 Kč/1l

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
986,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 934,65 Kč/1l

Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
8 399,30 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
839,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

Milk_Shake Silver Shine Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
804,30 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
804,30 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
877,24 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
692,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
692,93 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg