Argeta 3838471007504, Kuřecí paštika, 95 g, Palmový olej, Konzervant, Syntetické barvivo, 312 kcal, 1291 kJ, 29 g
95,45 Kč
1 004,74 Kč / 1kg
plus 314,08 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Filety ze sleďů Appel v pikantním pepřovém krému 200g244,90 Kč/1l
48,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Saupiquet tuňák ve slunečnicovém oleji Kousky tuňáka v plechovce 185 g748,21 Kč/1kg
104,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Smažené filety ze sleďů Appel smažené dozlatova v pikantním nálevu 325g335,72 Kč/1l
109,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Saupiquet tuňákové filety naturale v plechovce bez oleje 800g521,35 Kč/1kg
417,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Szproty Wędzone w Oleju 250 g
442,76 Kč/1kg
110,69 Kč
Prodejce: Katomix

Tuńczyk kawałki w oleju roślinnym 170g Lisner
491,94 Kč/1l
83,63 Kč
Prodejce: Katomix

Filety makrely bez kůže - slunečnicové oleje 125g | FONTAINE
832,16 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Thunfisch Filets - Sonnenblumenöl 185g | FOLLOWFOOD
465,03 Kč/1kg
86,03 Kč
Prodejce: taleoo

Lisner Filety z makreli w sosie pomidorowym 170 g
522,06 Kč/1kg
88,75 Kč
Prodejce: Katomix

Filety z tuňáka ve sklenici v olivovém oleji – 6 x 200 g
607,32 Kč/1kg
728,78 Kč
Prodejce: BioCare

Filety z tuňáka Saupiquet ve slunečnicovém oleji v plechovce 185g
591,14 Kč/1kg
109,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Makrela w sosie pomidorowym Graal 300 g
271,33 Kč/1kg
105,82 Kč
Prodejce: Katomix

Filety z makrely v olivovém oleji, 125 g
1 032,00 Kč/1l
129,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Paprikový paštát bez konzervantů Drosed 155 g
150,11 Kč/1kg
55,20 Kč
-48%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
28,52 Kč
Prodejce: Katomix

GymBeam - Filety z tuňáka v olivovém oleji 110 g
753,91 Kč/1l
127,21 Kč
-44,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
82,93 Kč
Prodejce: LAVONIO

Filety z makreli w sosie pomidorowym 160 g
420,56 Kč/1kg
67,29 Kč
Prodejce: Katomix

Sardinky v slunečnicovém oleji, 125 g
552,00 Kč/1kg
69,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Filety ze sleďů Appel v rajčatové omáčce s mozzarellou a bazalkou 200g
336,65 Kč/1l
67,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam – Tuňák v olivovém oleji, 120 g
4 975,42 Kč/1kg
597,05 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sardelové filety vextra panenském olivovém oleji 50 g (30 g) - PAN DO MAR
3 026,00 Kč/1kg
151,30 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ produktu:
- Kuřecí paštika
- Obsah:
- 95 g
- Neobsahuje:
- Palmový olej, Konzervant, Syntetické barvivo
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 312 kcal
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 1291 kJ
- Obsah tuku (na 100 g):
- 29 g
- Obsah uhlohydrátů (na 100 g):
- 2,8 g
- Obsah bílkovin (na 100 g):
- 10 g
- Obsah soli (na 100 g):
- 1,3 g
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
- Typ balení:
- Sklenice
- Seznam přísad
- Pitná voda, vařené kuřecí maso (29 %), slunečnicový olej, sladká paprika, mléčná bílkovina 3 %, kuřecí tuk, bramborový škrob, koncentrovaný kuřecí vývar (voda, kuřecí maso, sójová mouka, sůl, koření, extrakt z chilli, extrakt z droždí, extrakt z papriky).bramborový škrob, koncentrovaný kuřecí vývar (voda, kuřecí maso, sójová mouka, sůl, koření, extrakt z chilli, extrakt z droždí, paprikový extrakt. Může obsahovat vejce.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Živina: Hodnota
- Hmotnost
- 95 g
- Potravinářský podnik
- Hersteller: Atlantic Droga Kolinska d.o.o., Kolinska ulica 1, 1000 Ljubljana, Slowenie
- Prodejní název
- Kuřecí pomazánka (slaná)
- Výrobce
- Argeta
- Číslo produktu
- 4125
- Kód EAN
- 3838471007504
- Seznam přísad
- Pitná voda, vařené kuřecí maso (29 %), slunečnicový olej, sladká paprika, mléčná bílkovina 3 %, kuřecí tuk, bramborový škrob, koncentrovaný kuřecí vývar (voda, kuřecí maso, sójová mouka, sůl, koření, extrakt z chilli, extrakt z droždí, extrakt z papriky).bramborový škrob, koncentrovaný kuřecí vývar (voda, kuřecí maso, sójová mouka, sůl, koření, extrakt z chilli, extrakt z droždí, paprikový extrakt. Může obsahovat vejce.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Živina: Hodnota
- Hmotnost
- 95 g
- Potravinářský podnik
- Hersteller: Atlantic Droga Kolinska d.o.o., Kolinska ulica 1, 1000 Ljubljana, Slowenie
- Prodejní název
- Kuřecí pomazánka (slaná)
- Výrobce
- Argeta
- Číslo produktu
- 4125
- Kód EAN
- 3838471007504
K tomu se hodí také

Argeta 3838975566507, Kuřecí paštika, 95 g, Palmový olej, Konzervant, 309 kcal, 1279 kJ, 29 g
948,63 Kč/1kg
90,12 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Thunfischpastete - paštika z tuňáka "Casa Taradellas" (125g)
560,00 Kč/1kg
70,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Podravka Lino Lada Gold mléčný a lískooříškový krém (sklenice 350 g)
352,92 Kč/1kg
141,17 Kč
Prodejce: Katomix

Argeta 3838975566576, Kuřecí paštika, 95 g, Palmový olej, Konzervant, Syntetické barvivo, 309 kcal, 1279 kJ, 29 g
1 004,74 Kč/1kg
95,45 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Noční parafínové svítilny s nadprůměrnou dobou hoření 50 kusů
183,82 Kč/1kg
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

Tablet 10,1palcový Android 10 3G mobilní telefon Tablety s 64 GB paměti Slot pro SIM kartu 8MP fotoaparát WiFi Bluetooth GPS Quad Core HD IPS dotykový
1 791,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Akumulátorový vrtací šroubovák s 55dílným sortimentem nářadí
2 383,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

TOMMY HILFIGER Eton CC a kapsa na mince černá
2 042,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
696,40 Kč/1kg
69,64 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tablet 10,1" s Androidem 13, 3G mobilní telefon, paměť 64 GB, slot na SIM kartu, 8MP fotoaparát, WLAN, čtyřjádrový, s ochranným krytem tabletu
1 935,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

sada 3 koupelnových rohoží Super měkká koupelnová rohož a toaletní rohož Paměťová pěna Oblázková sprchová rohož Rychleschnoucí koupelnová rohož, šedá
407,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,36 Kč
Prodejce: somnia24

Pringles Original, Bramborové lupínky, 200 g, Přírodní, 514 kcal, 2153 kJ, 33 g
421,21 Kč/1kg
80,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

kOTARBAU® 6dílná malířská sada se zásobníkem na barvu pro renovační a malířské práce
432,27 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: KOTARBAU

Organizér na boty Excellent Houseware, plast/kov, 50x19x65 cm, černý
229,00 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Apple MHJE3ZM/A, Vnitřní, AC, Bílá
570,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
306,90 Kč/1kg
306,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
521,13 Kč/1kg
390,85 Kč
Prodejce: Katomix

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Projektor hvězdné oblohy Planetárium, lampa s projektorem galaxie na strop ložnice, LED projektor hvězdné oblohy pro děti, dárek pro dospělé
891,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
871,00 Kč
Prodejce: Alky

Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
364,21 Kč
Prodejce: Multimedia-Dreams

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Apple 1m, lightning/USB-C, 1 m, Lightning, USB C, Bílá, Přímý, Přímý
2 678,27 Kč/1m
2 678,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Royal Tiger Jasmin dlouhozrnná rýže 5kg
59,93 Kč/1kg
313,75 Kč
-14,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
299,66 Kč
Prodejce: Katomix

KURUKAHVECi MEHMET EFENDi Turkish Coffee TÜRK KAHVESi TÜRK MALI 100g
787,10 Kč/1kg
78,71 Kč
Prodejce: CasteloStore
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
394,52 Kč
Prodejce: Serica
3 156,16 Kč/1kg

WADAKYU Bonito Flocken 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 398,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 796,26 Kč/1kg

Sardinky Ramirez v pikantní zeleninové omáčce - 125g plechovka, portugalská specialita
351,06 Kč
Prodejce: Serica
2 808,48 Kč/1kg

Ramirez sardinky v rajčatové omáčce - 125g plechovka, portugalská rybí specialita
351,91 Kč
Prodejce: Serica
2 815,28 Kč/1kg

Ruski Mięsiwo v omáčce 300 g
456,28 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 520,93 Kč/1kg

La Perla kousky tuňáka ve vlastní šťávě a nálevu 1705g 3-pack
1 212,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
962,18 Kč/1kg

Spiechlerz Rusiecki Smalec s masem a slaninou 160 g
432,20 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 701,25 Kč/1kg

Salát z mořských plodů Casa Rinaldi v



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 199,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
773,78 Kč/1kg

Profi Pasztet z Papryką 250g
415,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 661,28 Kč/1kg

Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 627,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,15 Kč/1kg

Smalec mięsny ze smażoną cebulą Spichlerz Rusiecki 160 g
431,45 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 198,47 Kč/1kg

Anchovies fillets in oil 45 g
428,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 521,78 Kč/1kg

Zimmermann křupavé bavorské šunkové párky 8 kusů ATG 250g plechovka 550g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
182,69 Kč
-40,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
218,83 Kč/1kg

Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 kusů ATG 250g plechovka 565g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
138,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
212,34 Kč/1kg

Zimmermann Regensburger párky 4 kusy ATG 250g plechovka 550g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
168,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
259,06 Kč/1kg

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
189,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
379,94 Kč/1kg

Mušle La Comtesse v rajčatové omáčce



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
192,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,74 Kč/1kg

Mayflower Seafood Gourmet Ice mořský krab Čerstvě ulovený kvalitní 185g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
179,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
945,68 Kč/1kg

Rujánští sledi pečení v pikantní marinádě, pikantní a šťavnatí 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
147,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
294,86 Kč/1kg

Sywan party rolky ze sleďových filetů v marinádě ATG 500g 1000g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
129,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
129,99 Kč/1kg