Nivea Levandulový Tělový Balzám 400 ml
136,08 Kč
340,20 Kč / 1l
plus 139,98 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tělový krém s aloe vera 180 ml3 920,72 Kč/1l
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Barnängen Intenzivní tělový balzám na celé tělo po 200 ml1 159,72 Kč/1l
463,89 Kč
Prodejce: lithuaniashop

Další informace o reklamě
Vyživující tělové mléko 250ml1 187,96 Kč/1l
296,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Dexeryl pečující mléko 200 ml348 379,98 Kč/1l
348,38 Kč
Prodejce: apohealth

Nivea tělový balzám s aloem a hydratací, objem 400ml
594,50 Kč/1l
237,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Nivea Mandlový Květ Balzám pro Tělo 200ml
490,55 Kč/1l
98,11 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tělové mléko Nivea Rose Touch, 400ml
540,22 Kč/1l
216,09 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tělové mléko Nivea 250 ml Vital
12 454,00 Kč/1l
622,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Nivea Intenzivní tělový balzám s pomerančovým květem, 400ml
540,07 Kč/1l
216,03 Kč
Prodejce: Katomix

Nivea Hydratační tělový balzám pro intenzivní hydrataci pokožky, 400 ml
658,50 Kč/1l
263,40 Kč
Prodejce: MANADA

Dove Intenzivně Hydratační tělový krém, 300 ml
866,90 Kč/1l
260,07 Kč
Prodejce: LAVONIO

NIVEA 98909 NIVEA Lemongrass & Pflege Bodylotion 400,0 ml
621,00 Kč/1l
248,40 Kč
Prodejce: M_plus_L

L'Occitane, tělové mléko s levandulí, 250 ml
2 424,00 Kč/1l
606,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dermastabil zklidňující tělový balzám, 200 ml krém
2 371,90 Kč/1l
474,38 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Ziaja Gdanskin, Osvěžující tělový balzám, 300ml
462,43 Kč/1l
145,13 Kč
-6,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
138,73 Kč
Prodejce: MANADA

Hydratační tělové mléko Levandule (Body Lotion) 400 ml
346,22 Kč/1l
138,49 Kč
Prodejce: LAVONIO

Nivea Men revitalizační tělové mléko (400 ml)
1 946,55 Kč/1l
778,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Jurlique Zklidňující tělové mléko s levandulí
2 398,40 Kč/1l
719,52 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Eucerin Tělový krém 350 ml
1 125,71 Kč/1l
394,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Tělový balzám z levandule Alteya Organics 100ml
4 628,50 Kč/1l
462,85 Kč
Prodejce: Emerosa
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Oživte svou pokožku s Nivea Levandulovým Tělovým Balzámem o objemu 400 ml. Tento lahodně provoněný balzám je ideálním doplňkem vaší péče o pleť. Díky bohatému složení s levandulovou vůní vaše tělo nebude pouze hydratované, ale také provoněné a hebké na dotek. Pokožka bude po každém použití obnovena a revitalizovaná, připravená na nový den. S Nivea Levandulovým Tělovým Balzámem se budete cítit osvěžení a plní energie.
NIVEA Tělové mléko Lavendel (400 ml)
Mléko B Nivea Levandule 400ml
NIVEA Tělové mléko Lavendel (400 ml)
Mléko B Nivea Levandule 400ml
- Hmotnost
- 0.4 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Voda, Glycerin, Glyceryl Stearate SE, Isopropyl Palmitate, Paraffinum Liquidum, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Lavandule Angustifolia Oil, Sodium Carbomer, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, BHT, Linalool, Citronellol, Geraniol, Limonene.
- Výrobce
- Kód EAN
- 4005900900593
- Číslo produktu
- 4295
- Hmotnost
- 0.4 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Voda, Glycerin, Glyceryl Stearate SE, Isopropyl Palmitate, Paraffinum Liquidum, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Lavandule Angustifolia Oil, Sodium Carbomer, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, BHT, Linalool, Citronellol, Geraniol, Limonene.
- Výrobce
- Kód EAN
- 4005900900593
- Číslo produktu
- 4295
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Clarins Moisture-Rich Body Lotion 400 ml
2 380,40 Kč/1l
952,16 Kč
Prodejce: VISO

L'Occitane Shea Butter Ultra Rich, Krémová, Unisex, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Suchá pokožka, 200 ml, Bambucké máslo
4 532,85 Kč/1l
906,57 Kč
Prodejce: VISO

La Roche-Posay, Lipikar Balm AP+M, 400 ml - Dlouhodobá platnost!
1 850 822,25 Kč/1kg
832,87 Kč
Prodejce: somnia24

Hugo Boss Boss Alive BL 200 ml W
2 280,00 Kč/1l
456,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dr. Hauschka Renewing Night Conditioner Kuracja na noc w ampułkach, 50x1ml
16 133 600,41 Kč/1kg
1 613,36 Kč
Prodejce: taleoo

Bílá vazelína 5 kg – čistá, pro péči o pokožku, ochrana tetování, kosmetický základ, tělová vazelína GiDeli
220,00 Kč/1kg
1 132,50 Kč
-32,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Clinique Aromatics Elixir, Pleťová voda, Ženy, 200 ml, Tuba, Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-4, Cocos..., 1 kusů
3,22 Kč/1kg
644,49 Kč
Prodejce: Tersorte

ISDIN Isdinceutics regenerační krém Auriderm Post-Intervention Care 50 ml
16 880,00 Kč/1l
844,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

ARTYZINT gel na klouby a svaly (50 ml)
20 552,89 Kč/1kg
924,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyPremiumShop

UreaRepair Plus tělové mléko 10% Urea Lotion pro ženy 1000 - Eucerin
901,00 Kč/1l
901,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Eau De Rochas - tělové mléko, 500 ml
1 138,51 Kč/1kg
671,72 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Acqua di Parma Crema mani alla Colonia, Krémová, Unisex, Ochana, Změkčující, 300 ml, Pumpovacíc lahvička, Vetiver, Pačuli, Santalové dřevo
4 044,80 Kč/1l
1 213,44 Kč
Prodejce: somnia24

Gloria Vanderbilt Vanderbilt BL 100 ml W
1 820,00 Kč/1l
182,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Estée Lauder Youth-Dew, Krémová, Ženy, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, Univerzální, 200 ml, Dávkovač
6 463,65 Kč/1l
1 292,73 Kč
Prodejce: somnia24

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
696,44 Kč/1l
174,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Emporio Armani Because It's You Dámské parfémované tělové mléko 6,7oz 200ml
9 598,90 Kč/1l
1 973,58 Kč
-53,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 919,78 Kč
Prodejce: Rareparfum

Dior J’adore Les Adorables Body Milk, Mléko, Ženy, Hydratační, Univerzální pleť, 200 ml, Pumpovacíc lahvička
7 580,00 Kč/1l
1 516,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Uklidňující, Hydratující, Suchá pokožka, 500 ml, 480 g
0,84 Kč/1kg
419,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Zpevňující tělové mléko Nuxuriance Ultra (The Firming Body Milk) 400 ml
1 864,82 Kč/1l
745,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Vaseline | Tělové mléko - 600ml Maxi Size - s vitaminem B3 - UV ochrana - rychle se vstřebává a nemastí se
1 007,28 Kč/1l
604,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Hondroten tělové mléko s hřejivým účinkem | 50 ml
14 000,00 Kč/1l
950,00 Kč
-250,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
700,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMPERIUM-HERBALS

Weleda Skin Food tělové mléko 200ml
1 576,35 Kč/1l
315,27 Kč
Prodejce: taleoo

La Mer The Reparative Body Lotion, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Univerzální pleť, 160 ml, Láhev
24 047,88 Kč/1l
3 847,66 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Rabanne Olympéa, Pleťová voda, Ženy, Vyhlazující, Univerzální, 200 ml, Láhev
3 295,00 Kč/1l
659,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

medicube Body Peel Shot mit Hypochlorsäure
1 652,89 Kč/1l
462,81 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml
814,00 Kč/1l
407,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml
7 079,10 Kč/1l
1 415,82 Kč
Prodejce: somnia24

doTERRA Deep Blue Rub, 113 ml
17 690,27 Kč/1l
1 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sunnydays

Hawaiian Tropic After Sun Body Butter 250ml - Máslo po opalování
1 846,40 Kč/1l
461,60 Kč
Prodejce: somnia24
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hermès Un Jardin Sur le Nil BL plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 274,12 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 370,60 Kč/1l

Molton Brown Milch Tělové mléko Molton Brown Orange & Bergamot 300 ml
740,38 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 467,93 Kč/1l

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
407,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
814,00 Kč/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 744,83 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 263,33 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
646,12 Kč
Prodejce: apohealth
6 461,20 Kč/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 211,90 Kč
-42,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,14 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
1 169 139,94 Kč/1l

L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista
22 892,10 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 1 kg - Přírodní - Hipoalergenní - Intenzivně vyživující a regenerační



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
954,10 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
954,10 Kč/1l

Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 055,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
5 275,00 Kč/1l

Zpevňující noční krém Dreamy Overnight Toning Whip 100 ml
413,62 Kč
Prodejce: NIKCORP
4 136,20 Kč/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
620,57 Kč
Prodejce: Serica
3 102,85 Kč/1l

Incia Ochranné tělové mléko (100 ml)
620,00 Kč
Prodejce: Exporgin

ARTRO LUX - Kosmetický krém na svaly a klouby, 50 ml Určeno k vnějšímu použití. Ideální pro masáže a každodenní péči o tělo.
1 216,71 Kč
Prodejce: AltaShop
24 334,20 Kč/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
776,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
776,00 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 500g - Čisté a přírodní - Intenzivně vyživující a hypoalergenní



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
670,08 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
1 340,16 Kč/1l

Nair | Krém na odstranění chloupků - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 708,12 Kč/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 041,54 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 805,13 Kč/1l

IDC Institute Aloe Vera Zklidňující a Hydratační Gel - 270ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
481,44 Kč/1l