5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Fohow Liuwei Cha8 976,80 Kč/1kg
448,84 Kč
Prodejce: lithuaniashop

Další informace o reklamě
Čajová konvice Tea Wellbeing Collection 7784 180 ks / balení.1 288,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Čaj 300 sáčků 300 g426,64 Kč/1kg
371,18 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Meßmer Himmelszauber ovocný čaj s příchutí meruňky a mandlí 55g1 740,67 Kč/1kg
104,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dárková kolekce Vánoční zelená12 pyramidek
260 079,99 Kč/1kg
302,26 Kč
-42,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
260,08 Kč
Prodejce: VISO

Koření do svařeného červeného vína36 g SONNENTOR
2 444,44 Kč/1kg
88,00 Kč
Prodejce: Covitar

Meßmer zimní punč ovocný čaj s příchutí svařeného vína 20 sáčků 50g
2 238,40 Kč/1kg
111,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne 7262 Mediterraner Pfirsich Tee - 20 Beutel
5 838,80 Kč/1kg
291,94 Kč
Prodejce: somnia24

Teekanne Tee Ingwer Lemon 7034 80St
7 632,17 Kč/1kg
915,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

TEEKANNE 6984 Teekanne Heißer Hugo
5 962,40 Kč/1kg
298,12 Kč
Prodejce: somnia24

Lipton bylinný čaj meduňka s třešní, balení po 20 kusech
4 353,81 Kč/1kg
182,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Dýňový čaj - 17 sáčků 32,3g
2 630,34 Kč/1kg
84,96 Kč
Prodejce: taleoo

Vánoční čaj - 17 sáčků 35,7g
2 243,70 Kč/1kg
80,10 Kč
Prodejce: taleoo

Čajová konvice Bílý čaj Jasmín jemná příchuť s přírodním aroma 25g
2 871,20 Kč/1kg
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4009300012733, 3 kcal, 1 g, 1 g, 1 g, 0,004 g, 1 g
2 681,14 Kč/1kg
93,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tea house broskvový mučenkový exotický sladký ovocný čaj 38 sáčků 76g
972,50 Kč/1kg
77,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ETS - Čajový adventní kalendář "Mozaika bílá", BIO, 25 pyramidových sáčků
11 608,80 Kč/1kg
580,44 Kč
Prodejce: M_plus_L

Čajová konvice Origins Earl Grey s bergamotem a citronem černý čaj 35g
1 676,57 Kč/1kg
58,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čajová konvice 65205 Výběrová krabice - 12 čajů, 180 sáčků
2 859,46 Kč/1kg
1 273,55 Kč
-158,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 115,19 Kč
Prodejce: VISO

ETS - Koření na svařené víno "Santas Secret", BIO, 7 pyramidových sáčků
11 997,86 Kč/1kg
167,97 Kč
Prodejce: M_plus_L
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Teekanne Glühfix - směs koření - - Výrobce: TEEKANNE GmbH & Co. KG, Kevelaerer Straße 21-23, 40549 Düsseldorf 1 balení
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Pomerančová kůra, skořice, hřebíček
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 15 g
- Potravinářský podnik
- TEEKANNE GmbH & Co. KGKevelaerer Straße 21-23, 40549 Düsseldorf
- Prodejní název
- Směs koření na svařené víno
- Výrobce
- Počet kusů
- 10
- Číslo produktu
- 7692
- Kód EAN
- 4009300016045
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Pomerančová kůra, skořice, hřebíček
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 15 g
- Potravinářský podnik
- TEEKANNE GmbH & Co. KGKevelaerer Straße 21-23, 40549 Düsseldorf
- Prodejní název
- Směs koření na svařené víno
- Výrobce
- Počet kusů
- 10
- Číslo produktu
- 7692
- Kód EAN
- 4009300016045
K tomu se hodí také

Dárková kolekce Vánoční zelená12 pyramidek
260 079,99 Kč/1kg
302,26 Kč
-42,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
260,08 Kč
Prodejce: VISO

Gerstacker Norimberský vánoční trh svařené víno Premium 1000ml
138,22 Kč/1l
138,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zvuková skříňka birdsong - 12 cm / bílá - Zvuková skříňka s detektorem pohybu s citlivostí 2 metry
415,38 Kč
Prodejce: Special-trends

HP Tříbarevná / černá originální inkoustová kazeta 305, dvojbalení, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Inkoust na bázi barvy, Inkoust na pigmentové bázi, 2 kusů, 120 str.
628,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Canon PG-545/CL-546, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, 2 kusů, Balení více kusů
2 150,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Skořicová tyčinka 1 kg Sušené skořicové tyčinky Kvalitní skořicové tyčinky značky Royal
7 309,00 Kč/1l
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

tillvex altán 3x3m antracitový voděodolný | pop-up skládací altán výškově nastavitelný | zahradní stan UV ochrana 50+ | párty stan s taškou na zahradu
2 288,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

Lipton bylinný čaj meduňka s třešní, balení po 20 kusech
4 353,81 Kč/1kg
182,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Philips EasySpeed GC1751/80, Napařovací žehlička, Keramická žehlicí plocha, 1,9 m, 100 g/min, Šedá, 25 g/min
3 333,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dutá figurka Milka Father Christmas z lahodné mléčné alpské čokolády 15g
1 656,50 Kč/1kg
33,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cejlonské skořicové tyčinky 250G Čerstvé aromatické velmi jemné koření
5 846,20 Kč/1l
292,31 Kč
Prodejce: PHRoyal

Lambertz čokoládový perník s hořkou čokoládovou polevou 500g
241,92 Kč/1kg
120,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED černá
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
851,35 Kč/1kg
612,97 Kč
Prodejce: somnia24

iPhone 14 / iPhone 14 Plus ochranná fólie na fotoaparát, tvrzené sklo, krycí sklo, fólie, ochranné sklo, 2 kusy
217,96 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Hela kečup s kari kořením extra pálivý pro všechny milovníky koření 800ml
115,89 Kč/1kg
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trizand 25254 Masážní obruč Hula Hoop se závažím, bílá
454,00 Kč
Prodejce: Eoshop

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
408,52 Kč/1kg
468,98 Kč
Prodejce: somnia24

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Postranní stolek VASAGLE, s kolečky, tvar C, pojízdný konferenční stolek, vintage hnědá barva
649,00 Kč
Prodejce: Houseland

Maxwell House Classic, instantní káva, instantní káva, instantní káva, Jar, 6 x 200 g
4 645,62 Kč/1kg
5 574,75 Kč
Prodejce: Store-Germany

Ardell | 28 tipů - umělé nehty - |fialová, brokát| - velikost M - tipy - lepidlo na nehty - metalická lila perleť - kompletní sada
227,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Noční parafínové svítilny s nadprůměrnou dobou hoření 50 kusů
183,82 Kč/1kg
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Glühweinfix
dodání bylo super rychlé a koření v červeném víně je také dobré, lepší než hotové svařené víno
Ohodnoceno dne 27. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Mátový bylinný čaj Meßmer osvěžující a kořeněný 4 balení



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
94,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 681,96 Kč/1kg

FITNE Herbal Tea - 40 čajových sáčků - Tradiční thajská směs
528,75 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE
5 287,50 Kč/1kg

TEEKANNE 5977 Konvička Hot Love 20 sáčků
96,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 604,50 Kč/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
448,84 Kč
Prodejce: lithuaniashop
8 976,80 Kč/1kg

Čajová konvice pikantní slézový ibiškový čaj cenné potěšení z přírody 40g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
75,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 891,50 Kč/1kg

Čaj 300 sáčků 300 g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(13)Počet hodnocení: 13
371,18 Kč
Prodejce: CasteloStore
426,64 Kč/1kg

Čajová konvice Rooibos krémová příchuť karamel 20 dvoukomorových sáčků 35g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
94,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 689,71 Kč/1kg

Čajová konvice 2781464008 Selection Box - 12 čajů, 180 sáčků



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
946,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 471,83 Kč/1kg

Meßmer Finest Darjeeling celolistový sypaný čaj 150g balení po 4 kusech
960,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Mild Rosehip Blend Ovocný čaj Ibišek 75g balení po 12 kusech
901,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
12 020,80 Kč/1kg

Ahmad Tea- Fruitytea 6 různých ovocných čajů v dárkovém balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
948,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 908,25 Kč/1kg

Ahmad Tea - příchuť jablek 40g, 20 sáčků



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
586,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
14 674,75 Kč/1kg

Zázvor a pomeranč s vanilkou - 17 sáčků 30,6g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
147,04 Kč
Prodejce: apohealth
4 805 228,73 Kč/1kg

Salus Čaj na odstranění kyseliny močové, 15 ks. Filtrační sáček



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
148,99 Kč
Prodejce: apohealth
2 191,03 Kč/1kg

Salus, zelený čaj bez kofeinu, 40 sáčků,kvalita



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
284,84 Kč
Prodejce: apohealth
2 712,76 Kč/1kg

Zioła do zaparzania Morwa Biała 20 torebek



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
45,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 125,00 Kč/1kg

Meßmer Tea COLD TEA 105563 Jahoda 14ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
117,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 942,50 Kč/1kg

Ostropestřecový čaj 2g x 20 ks. Polský bylinný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
45,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 125,00 Kč/1kg

Bünting čaj ibišek 40g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
73,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 837,00 Kč/1kg

Ahmad Tea - černý čaj s příchutí malin 40g, 20 sáčků



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
491,35 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
6 141,88 Kč/1kg