5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Loreal Tecni.Art Web 7x150ml17 499,53 Kč/1l
2 624,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Loreal Volume Lift Spray Mousse 7x250ml10 919,72 Kč/1l
2 729,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 3x250ml2 230,57 Kč/1l
1 672,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oréal Professionnel Professionnel Oxydant Creme 6% 3x1000ml366,31 Kč/1l
1 098,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Yari 100% čistý ricinový olej / olej ze zázračného stromu pro pleť a vlasy
664,00 Kč/1l
166,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Cantu Strengthening Biotin-Infused Hair & Scalp Oil olej na vlasy 59 ml
4 080,85 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Shea Moisture Coconut & Hibiscus Curl & Shine Hair Masque 340G
3 398,07 Kč/1l
1 359,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Cantu Shea Butter Smoothing Leave-In Conditioning Lotion 284g
1 101,19 Kč/1kg
370,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Cantu Jamaican Black Castrol Oil Detangling Primer 6oz
1 070,80 Kč/1kg
598,30 Kč
-356,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
242,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

As I Am restore & repair jamaican black ricinor oil water 473 ml./16oz, 473 mililitrů, 1
4 893,38 Kč/1l
1 159,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Cantu Argan Oil Leave-In Conditioning Repair Cream 453g
1 370,60 Kč/1l
291,00 Kč
-153,94 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
137,06 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Cantu Men Leave-In Conditioner 13oz.
786,49 Kč/1kg
291,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olejová kúra DRY & JUCKENDE 120 ml
5 436,50 Kč/1l
652,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Cantu Guava Curl Strengthening Cream Gel 12oz.
890,76 Kč/1kg
302,86 Kč
Prodejce: Tersorte

ARGANICARE Vlasový sprej k opláchnutí s keratinem a arganovým olejem, 150 ml
2 742,60 Kč/1l
411,39 Kč
Prodejce: NutraBestBG

ARGANICARE Posilující kondicionér s olejem z opuncie, 400 ml
1 117,85 Kč/1l
447,14 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Eco Styler Żel do stylizacji z olejem arganowym, 473ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
583 119,97 Kč/1kg
291,56 Kč
Prodejce: somnia24

Vatika Naturals Rituals vlasový olej s ibiškem a levandulí 100 ml
3 635,00 Kč/1l
363,50 Kč
Prodejce: Tersorte

Vatika Kokosový olej 200 ml
901,30 Kč/1l
180,26 Kč
Prodejce: CasteloStore

Krém na vlasy As I Am Jamaican (227 g)
1 859,03 Kč/1kg
422,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Jamaican, Black Castor Oil, Czarny olej rycynowy, mango i limonka, 118ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Jamajský černý ricinový olej Mango & Lime Original 4oz.
Jamajský černý ricinový olej Mango & Lime Original 4oz.
- Hmotnost
- 200 g
- Objem
- 0.4 l
- Složení
- Jamaican, Black Castor Oil, Czarny olej rycynowy, mango i limonka, 118ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Výrobce
- Jamaican
- Kód EAN
- 7149240225590714924022559
- Číslo produktu
- UMO-2480
- Hmotnost
- 200 g
- Objem
- 0.4 l
- Složení
- Jamaican, Black Castor Oil, Czarny olej rycynowy, mango i limonka, 118ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Výrobce
- Jamaican
- Kód EAN
- 7149240225590714924022559
- Číslo produktu
- UMO-2480
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Váleček s mikrojehličkami, 540 jehliček, na růst vlasů a vousů, proti vypadávání vlasů, nástroj pro péči o pleť (3,0 mm)
426,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

Yari 100% čistý ricinový olej / olej ze zázračného stromu pro pleť a vlasy
664,00 Kč/1l
166,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

The Helper Bees 764302215844, Ženy, Kudrnaté vlasy, Zacuchané vlasy, 326 g, 92,7 mm, 92,7 mm, 69,8 mm
1 014,71 Kč/1l
345,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Braun ThermoScan 3, Kontaktní, Bílá, Ucho, °C, °F, 34 - 42,2 °C, 1 s
618,63 Kč
Prodejce: PolisElectro

CONTACTO Schillerlockenform, délka: 160 mm
90,16 Kč
Prodejce: getgastro

Univerzální kojicí polštář s mikroperličkami - šedý
680,47 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

160 x 230 cm koberec s vysokým vlasem obývací pokoj kožešinový koberec z umělé kožešiny chlupatý neklouzavý šedý
1 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Lattafa Pride Art of Arabia III EDP 100 ml UNISEX
9 096,90 Kč/1l
909,69 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Schnaeppchen-Schuppen

SONGMICS Věšák na oblečení 2 věšáky na oblečení 2 police s nosností až 70 kg
908,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Apple 1m, lightning/USB-C, 1 m, Lightning, USB C, Bílá, Přímý, Přímý
2 678,27 Kč/1m
2 678,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Matrace 7zónová pružinová matrace DIAMOND 140x200 23cm Oboustranná matrace
4 120,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IZER

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Ricinový olej Nanoil pro vlasy a tělo, 50 ml
7 762,00 Kč/1l
388,10 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Sunny Isle Extra tmavý jamajský černý ricinový olej 4 oz 118 ml
6 050,88 Kč/1kg
1 306,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

BRUBAKER Sada 3 rozmarýnových olejů - koncentrace, kreativita a lepší vzduch - dárková sada esenciálních olejů 3 x 10 ml rozmarýnového oleje Natural & Vegan
5 833,00 Kč/1l
174,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Eco Styler Żel do stylizacji z olejem arganowym, 473ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
583 119,97 Kč/1kg
291,56 Kč
Prodejce: somnia24

PRITOM M10 10,1" Android Tablet PC 64GB ROM Android 10 Quad-Core HD IPS displej WiFi
1 619,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Dax Wave & Groom, Vosk na vlasy, Unisex, Kudrnaté vlasy, Rovné vlasy, Dávkovač, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Lanolin, Fragrance (Parfum), Benzyl Benzoate, Coumarin, Geranoil,..., 1 kusů
2 994,95 Kč/1kg
296,50 Kč
Prodejce: somnia24

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezsáčkový se sadou nástavců černý 900W Podlahový vysavač Špičkový výkon 4000W
3 673,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Methi Seeds 2x 100g
239,90 Kč/1kg
23,99 Kč
Prodejce: CasteloStore

7zónová matrace 160x200 H2 / H3, špičková kvalita, matrace z studené pěny 160x200 cm, ergonomická matrace stupně tvrdosti H2 / H3, srolovatelná matrace 160x200, matrace 160x200
3 199,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Shea Moisture Coconut & Hibiscus Curl & Shine Hair Masque 340G
3 398,07 Kč/1l
1 359,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Stella Trading – Elegantní šatní skříň se 3 dvířky a velkým úložným prostorem – univerzální
13 484,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Šampon na kudrliny a lesk Shea Moisture Coconut & Hibiscus 384 ml
2 542,19 Kč/1l
976,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

100% přírodní arganový olej 250ml
1 507,44 Kč/1l
376,86 Kč
Prodejce: somnia24

Philips Viva Collection Odšťavňovač HR1832/00, Černá, LED, 1 l, 0,5 l, 5,5 cm, 0,8 m
2 080,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Plastový věšák s kolejničkou na kalhoty - černý / balení 50 ks - věšák na saka košile halenky s kravatou a držákem na opasek
493,50 Kč
Prodejce: Special-trends

As I Am restore & repair jamaican black ricinor oil water 473 ml./16oz, 473 mililitrů, 1
4 893,38 Kč/1l
1 159,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BaByliss PRO Elipsis 31mm Black BAB3000EPE + Olaplex No.0 Intenzivní tužící kúra na vlasy 155ml + Olaplex Hair Perfector No.3 100ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(613)Počet hodnocení: 613
3 723,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
14 603,65 Kč/1l

Loreal Tecni.Art Web 7x150ml



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 624,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
17 499,53 Kč/1l

Loreal Volume Lift Spray Mousse 7x250ml
2 729,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
10 919,72 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 3x250ml
1 672,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 230,57 Kč/1l

Revlon Uniq One All in One 10v1, 6x150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 420,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 578,81 Kč/1l

L'Oréal Professionnel Professionnel Oxydant Creme 6% 3x1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 098,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
366,31 Kč/1l

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design udržovací šampon 250ml + kondicionér 250ml + maska 500ml
1 189,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 759,72 Kč/1l

Stylingový gel Shine'n Jam Extra Hold 113,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 599,91 Kč/1l

Revlon Uniq One All In One 10 v 1 3x 150ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 633,18 Kč/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Maintenance Kit VITALIZING - šampon 250ml + kondicionér 250ml
944,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 889,86 Kč/1l

Zkušební sada Nioxin System 4 SMALL 340 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
979,93 Kč
-231,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
748,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 872,32 Kč/1kg

Revlon Uniq One Treatment 150ml + Revlon Uniq One Coconut 10in1 150ml + Revlon Uniq One Lotus 150ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
699,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 555,40 Kč/1l

Revlon Uniq One Coconut 10v1 3x150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
671,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 493,18 Kč/1kg

Revlon Uniq One All in One 10v1 2x 150ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
489,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 266,20 Kč/1l

Alfaparf Yellow Liss Keratinová vyhlazující kúra (BOX)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 119,82 Kč/1kg

TREACLEMOON Matný cukrový anděl Geschenkset
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Oriflame DUOLOGI vlasové tonikum proti vypadávání vlasů 75 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
7 064,95 Kč/1kg

auna Pure Ecosilk Vegan Hair Silk 10 ml
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Oriflame Eleo Ochranný olej na vlasy 50 ml
587,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 759,80 Kč/1l

ECARLA kosmetický aplikátor bílý, 60 ml SCZ06B
462,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant
7 704,83 Kč/1l