5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Revinelle – Revitalizační a hydratační pleťová krém – 50 ml18 531,00 Kč/1l
926,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AltaShop

Další informace o reklamě
SKIN1004 Madagaskarský zklidňující krém Centella 75 ml5 853,33 Kč/1l
439,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
TOŁPA Zelená hydratační krém, 50 ml4 934,50 Kč/1kg
394,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
OPTOLIND zklidňující hydratační krém, 50 ml krém9 684,40 Kč/1l
484,22 Kč
Prodejce: apohealth

Krém s UV Filtry pro Hydratační a Ochrannou Péči, 50ml
1 756,20 Kč/1l
87,81 Kč
Prodejce: MANADA

Ziaja Masło Kakaowe Krem do Twarzy 50 ml
1 335,20 Kč/1l
66,76 Kč
Prodejce: MANADA

Kozí mléčný krém Ziaja - Intenzivní Hydratace a Vyhlazení, 50 ml
1 640,80 Kč/1l
102,32 Kč
-20,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
82,04 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Olivový krém na obličej a tělo 250 ml
580,40 Kč/1l
145,10 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Hydratační Krém pro Muže s Přírodními Složkami, 30 ml
585,43 Kč
Prodejce: somnia24

Weleda 009661, 50 ml
3 556,40 Kč/1l
177,82 Kč
Prodejce: apohealth

Přírodní Pleťový Krém s Vitamínem C pro Rozjasnění a Hydrataci, 100 ml
123 619,99 Kč/1kg
123,62 Kč
Prodejce: Katomix

Ziaja Přírodní Regenerační Noční Krém s Kyselinou Hyaluronovou, 50 ml
2 513,60 Kč/1l
125,68 Kč
Prodejce: MANADA

Olivový Regenerační Balzám Ziaja - Přírodní Ošetření 20ml
2 450,00 Kč/1l
53,85 Kč
-9%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
49,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Weleda Mandlový hydratační krém 30ml
18 701,67 Kč/1l
561,05 Kč
Prodejce: VISO

Regenerační krém s vitamíny C+E, 40ml
8 164,50 Kč/1l
326,58 Kč
Prodejce: MANADA

Equilibra Vitaminica krém proti stárnutí, 50 ml
18 671,43 Kč/1kg
1 307,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Biffidi

Přírodní krém na akné 50 ml
424,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

Krém s Olivovým Olejem pro Intenzivní Hydrataci, 100 ml
1 545,50 Kč/1l
154,55 Kč
Prodejce: MANADA

WELEDA Sensitiv Hydratační krém, bez parfemace, 10 ml
5 829,00 Kč/1l
58,29 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nie czekaj, zamów już dziś i ciesz się piękną, nawilżoną skórą! Kup teraz!
Ziaja Olivový Krém s Přírodními Složkami 50 ml / / Olivový krém od Ziaja je vysoce kvalitní pleťový krém, který obsahuje přírodní složky pro intenzivní hydrataci a živoucí vzhled pleti. Jeho unikátní receptura s vysokým obsahem oleje z olivových plodů poskytuje optimální péči o pleť, zanechává ji hebkou, vyživenou a zářivou. Vhodný pro každodenní použití pro všechny typy pleti. Díky své lehké a rychle vstřebatelné textuře je ideální pro denní použití pod make-up nebo samostatně. / / Objem: 50 ml / / - Bez parabenů / - Testováno dermatologicky / - Vyvinuto s ohledem na přírodu / / Oživte svoji pleť s olivovým krémem od Ziaja a dopřejte jí tu nejlepší péči, kterou si zaslouží.
Intenzivně vyživující pleťový krém s olivovým olejem od značky Ziaja dokonale hydratuje a regeneruje namáhanou pleť. Zvláčňuje suchou pokožku a navrací jí svěžest a mladistvý vzhled. Olivový olej bohatý na vitamin E a nenasycené mastné kyseliny posiluje ochrannou hydrolipidovou vrstvu pleti a zvyšuje pevnost a pružnost pleti. Krém zároveň redukuje pnutí a napětí pokožky a zabraňuje jejímu vysychání. Zklidňuje a dlouhodobě vyživuje. Krém je vhodný i pro děti od 1 měsíce.
ZIAJA_Oliwka přírodní krém pro suchou a normální pleť 50ml
- Hmotnost
- 0.06 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- voda, olejové výtažky, glycerin, karbomer, kyselina citronová, titanový dioxid, parfum, benzylalkohol, kumarin, hydroxycitronellal, geraniol, kyselina salicylová, kyselina askorbová, tokoferol, extrakt z hořce pelyňku, olej z taraúnů, olej z anděliky, extrakt z reptáče velkého, extrakt z hořce bradavčitého.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 5901887000013
- Hmotnost
- 0.06 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- voda, olejové výtažky, glycerin, karbomer, kyselina citronová, titanový dioxid, parfum, benzylalkohol, kumarin, hydroxycitronellal, geraniol, kyselina salicylová, kyselina askorbová, tokoferol, extrakt z hořce pelyňku, olej z taraúnů, olej z anděliky, extrakt z reptáče velkého, extrakt z hořce bradavčitého.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 5901887000013
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Krém s UV Filtry pro Hydratační a Ochrannou Péči, 50ml
1 756,20 Kč/1l
87,81 Kč
Prodejce: MANADA

Ziaja Masło Kakaowe Krem do Twarzy 50 ml
1 335,20 Kč/1l
66,76 Kč
Prodejce: MANADA

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarinka, Růžový pepř, Kakao, Jasmín, Levandule, Pralinka
6 412,50 Kč/1l
641,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Kozí mléčný krém Ziaja - Intenzivní Hydratace a Vyhlazení, 50 ml
1 640,80 Kč/1l
102,32 Kč
-20,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
82,04 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
696,44 Kč/1l
174,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Remington S8590, Žehlička na vlasy, Teplé, 160 °C, 230 °C, 15 s, Bronzová
784,64 Kč
Prodejce: FANEO

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml UNISEX
6 127,17 Kč/1l
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
9 169,88 Kč/1l
733,59 Kč
Prodejce: FragraDE

Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml
524,97 Kč/1l
209,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Růže, White rose, Labdanum, Kůže, Pižmo, Vanilka, Vetiver
7 800,00 Kč/1l
780,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: pttonline

Pleťový krém Cucumber (Face Cream) 100 ml
790,00 Kč/1l
79,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

4 ks utěrky na sušení, 40 x 60 cm, utěrky do auta, mikrovláknové utěrky do sprchových koutů, utěrky na stírání vody ve sprše a koupelně, Bath Fast Dry
918,00 Kč/1l
599,00 Kč
-140,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
459,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Postel Box Spring Montana s LED osvětlením 180 x 200 cm | bílá
24 489,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Růžový pepř, Jasmín, Růže
5 713,30 Kč/1l
571,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
605,59 Kč/1l
423,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

BRILONER- LED stropní svítidlo s hvězdnou oblohou, neutrální bílá barva světla, 12 W, 1300 lumenů, lampa, LED stropní svítidlo, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj
397,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: BK-Licht

Teleskopická tyč Spirella Kreta | tyč na sprchové závěsy bez vrtání | napínací tyč, nastavitelná otáčením, bezpečné uchycení | jako sprchová tyč, tyč na šaty | volitelná délka hliníková
654,67 Kč
Prodejce: bath_ambiente24

TecTake 402838, Bílá, 4 sedadlo/sedadel
4 325,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Jídelní stůl VASAGLE, rozkládací kuchyňský stůl pro 2-4 osoby, pro malé místnosti, vintage hnědý
2 398,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Lattafa Asad, Pánské, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

French Avenue Liquid Brun EDP 100 ml M
8 041,30 Kč/1l
804,13 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Merax Hydraulická postel Boxspring 140x200 cm se zásuvkou, výškově nastavitelným čelem a lamelovým roštem, čalouněná manželská postel s úložným prostorem v lněné barvě, šedá
8 234,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Ziaja Oliva Výživný krém na obličej 50ml
5 153,20 Kč/1l
257,66 Kč
Prodejce: somnia24

Zahradní polyratanový set Fort Myers 200101, 4-dílná sada
6 124,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

SCHNECKEN GEL, 125 ml GEL
814,23 Kč/1kg
217,40 Kč
Prodejce: apohealth

Parní čistič COSTWAY 2000W, mobilní čisticí stroj s 1,8litrovou nádrží a 13 sadami příslušenství, parní kartáč na koberce, okna, sklo a záclony, žlutý
1 380,64 Kč/1l
2 589,49 Kč
-104,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 485,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Inspira Microbiome Repair Pro Biotic Cream 50 ml – péče o bariéru pleti
1 401,96 Kč
Prodejce: mk-tronic
28 039,20 Kč/1l

Hydratační krém (Lait Creme Sensitive) 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
440,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 409,30 Kč/1l

Nair | Depilační krém - 57 G - hydratační - olej ze sladkých mandlí - odstraňovač chloupků



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
136,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 369,90 Kč/1l

La Roche-Posay Hyalu B5 Aquagel Żel ochronny do twarzy SPF30, 50 ml
854,75 Kč
Prodejce: apohealth
12 210 713,96 Kč/1kg

APLB Glutathione Niacinamide Ampoule Serum – sérum s 2 % niacinamidu, glutathionem a Centellou 40 ml
296,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
7 400,00 Kč/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratační krém 3x75ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(55)Počet hodnocení: 55
1 343,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 973,02 Kč/1l

OWAY Color Protection Hair Bath posilující šampon pro barvené vlasy 240 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 008,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 200,00 Kč/1l

V-LIFT Creme 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 627,44 Kč
Prodejce: PerfumTraders
132 548,80 Kč/1l

BB Cream bb krém SPF15 pro ženy 40 - Natural - Thalgo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
2 269,33 Kč
Prodejce: VogueVista
56 733,25 Kč/1kg

BB Cream bb krém SPF15 pro ženy 40 - Ivory - Thalgo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
2 092,82 Kč
Prodejce: VogueVista
52 320,50 Kč/1kg

Přírodní fluid pro rychlé opálení 150 ml, bronzový efekt, beta karoten a smilax, veganský - Negatan



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
588,00 Kč
-99,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
489,00 Kč
Prodejce: Netscroll
3 260,00 Kč/1l

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(180)Počet hodnocení: 180
387,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
25 800,00 Kč/1l

Eisenberg Face Refining Serum pielęgnacyjne do twarzy, 50ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 605,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
32 100,00 Kč/1l

Physiogel Daily Moisture Therapy velmi suchý Cr. 75 ml
429,20 Kč
Prodejce: apohealth
4 292,00 Kč/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(62)Počet hodnocení: 62
608,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
6 089,30 Kč/1l

MARY KAY Hydratační krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normální / suchá pleť 88 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 000,50 Kč
Prodejce: lithuaniashop
11 369,32 Kč/1l

La Mer Hydratační svěží krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 624,13 Kč
Prodejce: PerfumTraders
120 804,34 Kč/1l

Sesderma AZELAC RU, Univerzální pleť, Krém, 50 ml, Láhev, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
927,90 Kč
Prodejce: Serica
18 558,00 Kč/1l

Noxzema | Hydratační krém - Čisticí krém - Eukalyptus - 340g - Pleťový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
214,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
632,32 Kč/1l

Babor SeaCreation The Serum



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
3 571,35 Kč
-120,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 451,15 Kč
Prodejce: PerfumTraders
115 038,34 Kč/1l