Grethers Blackcurrant Silver pastilky bez cukru, 110 g pastilek
265,91 Kč
1 760,99 Kč / 1kg
plus 145,99 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
Nejprodávanější




1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1







5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1








5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3









5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2






5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1

Další informace o reklamě
Dextro Energy Classic944,59 Kč/1kg
139,80 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Wick IceTea Peach bez cukru (72 g)1 629,31 Kč/1kg
117,31 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Barkleys Wintergreen pastilky s příchutí eukalyptu 50g1 573,96 Kč/1kg
177,61 Kč
-26,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
151,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
BarkleysMátové pastilky s příchutí máty peprné 50g1 203,00 Kč/1kg
60,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Olbas - Pastilky bez cukru 50g
2 932,80 Kč/1kg
146,64 Kč
Prodejce: apohealth

Salmix Salmiakpastillen N, 150 g pastilek
419,60 Kč/1kg
69,18 Kč
-9%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
62,94 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Ricola Malinová meduňka bez cukru 50g
2 761,80 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: apohealth

Pulmoll Eucalyptus bez cukru
887,75 Kč/1kg
71,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ricola bylinné bonbóny bez cukru Cranberry 27,5 g
1 389,67 Kč/1kg
82,79 Kč
-49%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,69 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Ricola zázvorové bonbóny s mátou bez cukru, 50 g bonbónů
2 332,46 Kč/1kg
132,95 Kč
Prodejce: apohealth

IBONS, žvýkací bonbóny s příchutí zázvoru a pomeranče, 60 g
1 902,17 Kč/1kg
114,13 Kč
Prodejce: apohealth

Olbas - Pastilky Minis bez cukru 20g
3 795,94 Kč/1kg
121,47 Kč
Prodejce: apohealth

Open Food 3360100290105, Palmový olej, 50 g, B, Sugar, Disaccharide, Seed, Natural Ginger Flavouring, Natural Flavouring, Aniseed, Added Sugar,..., 1690 kJ, 398 kcal
2 080,40 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Granobil pastilky 40g
2 699,77 Kč/1kg
232,18 Kč
Prodejce: apohealth

Anýzové pastilky eukalyptus 50g
2 080,40 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Karamelky z pektorální šalvěje bez cukru, 60 g bonbónů
1 740,54 Kč/1kg
128,80 Kč
Prodejce: apohealth

Fishermans Friend Anis pastilky 25 g
4 254,44 Kč/1kg
114,87 Kč
Prodejce: apohealth

Granobil pastilky proti chrapotu a dráždivému kašli, 100 pastilek
3 102,83 Kč/1kg
428,19 Kč
Prodejce: apohealth

Ricola Original Kräuterzucker mit Zucker
1 958,40 Kč/1kg
146,88 Kč
Prodejce: apohealth

Bylinky - Pastilky proti kašli jedle krvavá 75g
684 266,63 Kč/1kg
51,32 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- obsahuje vysoce kvalitní životně důležité látky
- pro zlepšení vaší pohody
- Pastilky k cucání
- zdravá výživa z lékárny
- Výrobce: Výrobce: Hager Pharma GmbH, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 6989673
- Seznam přísad
- Maltitol, rostlinné uhlí, kyselina citronová, rostlinné oleje, acesulfam, želatina, agar, glycerin, včelí vosk, aroma, Ribes nigrum
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty | na 100 gEnergie | 1090 kJ/260 kcalTuk, z toho | 0,2 gz toho nasycené mastné kyseliny | 0,2 gSacharidy, z toho | 74 go cukry | 0,1 gBílkoviny | 17 gSůl | 0,0 g
- Hmotnost
- 151 g
- Potravinářský podnik
- Hager Pharma GmbH
- Prodejní název
- Grethers Blackcurrant Silver pastilky bez cukru, 110 g pastilek
- Výrobce
- HAGER PHARMA GMBH
- Počet kusů
- 110
- Číslo produktu
- 06989673
- Kód EAN
- 761470000008107614700000081
- Seznam přísad
- Maltitol, rostlinné uhlí, kyselina citronová, rostlinné oleje, acesulfam, želatina, agar, glycerin, včelí vosk, aroma, Ribes nigrum
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty | na 100 gEnergie | 1090 kJ/260 kcalTuk, z toho | 0,2 gz toho nasycené mastné kyseliny | 0,2 gSacharidy, z toho | 74 go cukry | 0,1 gBílkoviny | 17 gSůl | 0,0 g
- Hmotnost
- 151 g
- Potravinářský podnik
- Hager Pharma GmbH
- Prodejní název
- Grethers Blackcurrant Silver pastilky bez cukru, 110 g pastilek
- Výrobce
- HAGER PHARMA GMBH
- Počet kusů
- 110
- Číslo produktu
- 06989673
- Kód EAN
- 761470000008107614700000081
K tomu se hodí také

Grether's Pastilles Elderflower bez cukru, 110 g pastilek
1 784,63 Kč/1kg
265,91 Kč
Prodejce: apohealth

Open Food 7614700002061, D, e153, e330, e406, e422, e428, e901, e950, e965, e965ii, 1090 kJ, 260 kcal, 0,1 g, 0,2 g
2 220,21 Kč/1kg
210,92 Kč
Prodejce: apohealth

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen
1 509,48 Kč/1kg
839,27 Kč
Prodejce: apohealth

Grether's Pastilles Blueberry bez cukru, 110 g Pastillen
1 885,89 Kč/1kg
265,91 Kč
Prodejce: apohealth

Grether's Pastilky Blackcurrant Gold na hrdlo a hlas, 110 g pastilek
1 742,96 Kč/1kg
264,93 Kč
Prodejce: apohealth

Grethers Blackcurrant Gold cukrové pastilky, 60 g pastilek
2 174,43 Kč/1kg
210,92 Kč
Prodejce: apohealth

Barkleys Mini mátové pastilky s mátou peprnou bez cukru 15g
2 732,00 Kč/1kg
40,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ricola Alpská šalvěj bez cukru v jemném slaném nálevu Böxli 50g
2 532,41 Kč/1kg
146,88 Kč
Prodejce: apohealth

Pulmoll pastylki do ssania miętowe 45 g
1 837,78 Kč/1kg
86,35 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
82,70 Kč
Prodejce: Katomix

Open Food 4009077045941, 50 g, D, 989 kJ, 237 kcal, 96 g, 90 mg
1 873,68 Kč/1kg
106,80 Kč
Prodejce: apohealth

Otevřené potraviny 4030300022071, 46 g, C, e160a, e160ai, e330, e953, e955, mentol, E160A, ovocná šťáva, ovoce, sladidlo, kyselina, eso, E955, E160Ai, koncentrovaná citronová šťáva,..., 1 %, 1 %
2 215,43 Kč/1kg
101,91 Kč
Prodejce: apohealth

Otevřené potraviny 7610700946541, vitamín C, 50 g, D, e951, e953, Speedwell And Horehound, Yarrow, Naturally Lactose, Citric Acid, Contains A..., 997 kJ
2 659,00 Kč/1kg
132,95 Kč
Prodejce: apohealth

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
291,80 Kč/1kg
291,80 Kč
Prodejce: somnia24

Barkleys Spearmint s příchutí máty peprné v kovové plechovce 50g
978,80 Kč/1kg
48,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Mini Mints Pastilky s příchutí skořice bez cukru 15g
2 732,00 Kč/1kg
40,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wick Blau ohne Zucker 46g
2 215,43 Kč/1kg
101,91 Kč
Prodejce: apohealth

Barkleys Eukalyptové pastilky s mátovou příchutí bez cukru 15g
2 732,00 Kč/1kg
40,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ricola Original Herbs with Swiss Alpine Herbs Böxli 50g
2 937,60 Kč/1kg
146,88 Kč
Prodejce: apohealth

WICK Triple Action pastilky proti kašli bez cukru s mentolem 72g
1 629,31 Kč/1kg
117,31 Kč
Prodejce: apohealth

Open Food 4009077026087, D, 382 kcal, 73 g, 1,9 g, 96 g, 0,76 g
1 886,80 Kč/1kg
141,51 Kč
Prodejce: apohealth

STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
162,31 Kč/1kg
79,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Originální želé bonbony Sylter Brisen-Klömbjes s červeným ovocem a aloe vera bez cukru, 70 g bonbónů
1 923,71 Kč/1kg
134,66 Kč
Prodejce: apohealth

Em eukal rakytník kapky proti kašli ovocné svěží bez cukru 75g
1 403,84 Kč/1kg
120,73 Kč
Prodejce: apohealth

Chala s jahodami bez cukru 300g TAR-GROCH
366,67 Kč/1kg
198,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Wick IceTea Peach bez cukru (72 g)
1 629,31 Kč/1kg
117,31 Kč
Prodejce: apohealth

VIVIL® 2362 VIVIL® Extra Stark ohne Zucker Bonbons 120,0 g
3 012,25 Kč/1kg
361,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Fishermans Friend Salmiak čerstvé mentolové pastilky bez cukru 25g
1 530,67 Kč/1kg
45,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

La Roche-Posay - Cicaplast Baume B5 Soothing Repairing Balm SPF 50 40ml
323 129,98 Kč/1l
323,13 Kč
Prodejce: apohealth

VIVIL® 0218 VIVIL® Extra Strong Zitronenmelisse Bonbons 75,0 g
2 903,20 Kč/1kg
217,74 Kč
Prodejce: somnia24
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
384,53 Kč
Prodejce: M_plus_L
769,06 Kč/1kg

Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,80 Kč
Prodejce: apohealth
944,59 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,75 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg

Rocket Balls šerbetové kuličky jablko s kyselým cukrem 200s 1440g



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
400,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,89 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
268,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 410,50 Kč/1kg

VIVIL® 4740 VIVIL® Creme Life Erdbeere Bonbons 90,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(26)Počet hodnocení: 26
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
584,67 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
268,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 410,50 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg

Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg