4,9



Na základě 11 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lactacyd Plus gynekologická tekutina pro intimní hygienu 200ml1 976,25 Kč/1l
395,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Intimní mycí gel 250ml2 240,12 Kč/1l
560,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Intimate - Krém na holení 100ml5 575,00 Kč/1l
557,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
BAŚKA Gel pro intimní hygienu – Aloe vera 400 ml934,10 Kč/1kg
392,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Vagisan Intimn myc mlko 200 ml
2 090,75 Kč/1l
418,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Sebamed Intimate Wash Lotion pH 6,8 Péče pro ženy nad 50 let 200ml
875,40 Kč/1l
175,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Intimní mycí emulze s pH 3,8 Classic (Feminine Intimate Wash Sensitive) 200 ml
1 003,00 Kč/1kg
250,75 Kč
Prodejce: VISO

Comfort intimní kosmetika Intimate Wash Emulsion pro ženy 300 - Lactacyd
636,67 Kč/1l
191,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

PAGLIERI Felce Azzurra Intimseife Ultra Protection 250 ml
868,92 Kč/1l
217,23 Kč
Prodejce: TR8

Ream Orchid Intimate Wash Lotion (300 ml)
219,10 Kč/1l
65,73 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Vagisan Intimní mycí mléko 500 ml
1 194,18 Kč/1l
597,09 Kč
Prodejce: apohealth

Multi-Gyn FemiWash, pěna pro intimní hygienu, 100 ml
1 351 150,03 Kč/1kg
270,23 Kč
Prodejce: apohealth

KadeFemin intimní mycí krém, 125 ml krém
1 533,39 Kč/1kg
266,81 Kč
Prodejce: apohealth

SAGELLA hydramed antibakteriální mycí krém, 250 ml krém
1 419,40 Kč/1kg
428,66 Kč
Prodejce: apohealth

Deumavan krém pro intimní hygienu 50 ml
6 802,40 Kč/1l
340,12 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

VAGISAN pečující hydratační krém 30 ml PZN 20011715
11 497,67 Kč/1l
344,93 Kč
Prodejce: apohealth

SAGELLA poligyn Waschlotion, 500 ml Lotion
940,01 Kč/1kg
636,39 Kč
Prodejce: apohealth

Intimní krém Cumlaude Lubripiu 30ml
15 932,67 Kč/1l
477,98 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Lactacyd Intimní mycí mléko 2x200ml
2 617,00 Kč/1l
523,40 Kč
Prodejce: somnia24

Gynella Intimní mycí gel 200 ml
303,92 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- vysoce kvalitní lékařské mycí mléko
- pro intimní oblast
- Tekutý přípravek na čištění pokožky
- Dermokosmetika z lékárny
- Výrobce: Výrobce: Dr. August Wolff GmbH & Co. KG Arzneimittel, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 10020297
Vagisan Intimate Wash Lotion 100 ml - Prezentace: Lotion - Předmět: Hygienické výrobky
- Hmotnost
- 0.136 kg
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Voda, kokoamfocetát sodný, kokoylglutamát disodný, glycerin, chlorid sodný, kyselina mléčná, benzoan sodný, kyselina citronová.
- Výrobce
- Dr. August Wolff GmbH & Co.KG Arzneimittel
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 404888227540204048882275402
- Číslo produktu
- 27541
- Hmotnost
- 0.136 kg
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Voda, kokoamfocetát sodný, kokoylglutamát disodný, glycerin, chlorid sodný, kyselina mléčná, benzoan sodný, kyselina citronová.
- Výrobce
- Dr. August Wolff GmbH & Co.KG Arzneimittel
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 404888227540204048882275402
- Číslo produktu
- 27541
K tomu se hodí také

Vagisan Intimn myc mlko 200 ml
2 090,75 Kč/1l
418,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vaseline | Tělové mléko - 600ml Maxi Size - s vitaminem B3 - UV ochrana - rychle se vstřebává a nemastí se
1 010,83 Kč/1l
606,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Vagisan Hydratační krém Cremolum, 16 čípků
7 983,92 Kč/1kg
407,18 Kč
Prodejce: apohealth

Vagisan hydratační krém na vaginální suchost, 25 g krému
12 459,20 Kč/1kg
311,48 Kč
Prodejce: apohealth

Sebamed Intimate Wash Lotion pH 6,8 Péče pro ženy nad 50 let 200ml
875,40 Kč/1l
175,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

PAGLIERI Felce Azzurra Intimseife Ultra Protection 250 ml
868,92 Kč/1l
217,23 Kč
Prodejce: TR8

Vagisan Intimní mycí mléko 500 ml
1 194,18 Kč/1l
597,09 Kč
Prodejce: apohealth

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
23 722,11 Kč/1l
2 134,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LOGNOW

Kanwod prací vysavač Superwash 1400 W, vysavač na koberce a čalouněný nábytek, univerzální vysavač na mokré a suché vysávání koberců s 20litrovou nádrží
2 100,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Vagisan hydratační krém na vaginální suchost, 50 g krému
9 920,60 Kč/1kg
496,03 Kč
Prodejce: apohealth

Kärcher RM 519, Čistič koberců, Tekutina, Koberec, Na koberce, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
336,73 Kč/1l
336,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
871,00 Kč
Prodejce: Alky

RCB Dětská Elektrická Koloběžka, Skládací Elektrická Koloběžka pro děti, Maximální Dojezd 16 km, Maximální Rychlost 20 km/h
4 669,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice

Komfortec, voděodolný chránič matrace, 90x200 cm | Prodyšný, bez chrůpání, s
630,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Voděodolný chránič matrace 90x200 od Mister Sandman
859,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Schlaftroll-Matratzen

Deumavan ochranná mast neutrální tuba, 125 ml mastná mast
3 415,60 Kč/1l
426,95 Kč
Prodejce: apohealth

Comfort intimní kosmetika Intimate Wash Emulsion pro ženy 300 - Lactacyd
636,67 Kč/1l
191,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

heimtexland ® 2 kusy termo zatemňovací závěsy ochrana proti slunci izolace proti chladu zatemňovací závěsy řasící páska závěs typ139 stříbrná VxŠ 245 x 135 cm
727,53 Kč
Prodejce: Heimtexland

Ream Orchid Intimate Wash Lotion (300 ml)
219,10 Kč/1l
65,73 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Sportovní kočárek MoMi ESTELLE černý 2021
3 008,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Podložka pod sedadlo kočárku Hauck
919,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 685,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

Matrace 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
2 649,99 Kč
Prodejce: hatservice

Rozkládací pohovka, pohovka s funkcí pohovky a úložným lůžkem, béžová sametová pohovka s polštáři, obývací pokoj, dětský pokoj
16 275,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SOFELLO

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
367,50 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Sensitive intimní kosmetika Intimate Wash Emulsion pro ženy 300 - Lactacyd
381,63 Kč/1l
114,49 Kč
Prodejce: LAVONIO

Velká sada pokojových rostlin s 5 rostlinami - 9cm
455,04 Kč
Prodejce: Exotenherz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
91% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
91%9% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
9%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Doporučuji
Doporučuji účinný lék; škoda, že byl stažen z polských lékáren.
Ohodnoceno dne 25. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vagisan lotion
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 9. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ok
Dobrý produkt
Ohodnoceno dne 9. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks

Probiotika pro ženy pro vaginální bakteriální flóru, také v případě kandidózy. Vysoká dávka vaginálních probiotik: Lactobacillus Reuteri, Rhamnosus gg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
409,58 Kč
Prodejce: LAGA_PHARMA
2 047,90 Kč/1kg

Intim Salbe Nr. 27
690,75 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 210,00 Kč/1l

Grovi Gel – gel pro mužskou výkonnost a sebevědomí – 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
827,81 Kč
-66,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
761,58 Kč
Prodejce: MyPremiumShop
15 231,60 Kč/1kg

BIG SIZE GEL – Gel pro sebevědomí a výkonnost – 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
827,81 Kč
-66,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
761,58 Kč
Prodejce: MyPremiumShop
15 231,60 Kč/1kg

Intimní mycí pěna 250ml
661,90 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 647,60 Kč/1l

VIVADER – Vysoce kvalitní intimní lubrikační gel pro pohodlí a hebkost – 50 ml
827,81 Kč
-66,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
761,58 Kč
Prodejce: MyPremiumShop
15 231,60 Kč/1kg

Intimní mycí gel Cranberry 250ml
610,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 441,96 Kč/1l

Intimní mycí gel 250ml
560,03 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 240,12 Kč/1l

Intimate - Krém na holení 100ml
557,50 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 575,00 Kč/1l

Intimní mycí gel pro muže 250ml
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 043,92 Kč/1l

Lula Hygienické ubrousky s heřmánkem, balení 20 ks
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 043,92 Kč/1kg

Intimní - mast 30ml
500,78 Kč
Prodejce: SuperMerchant
16 692,67 Kč/1l

Intimní deodorant ve spreji 50ml
462,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 245,80 Kč/1l

GREEN PHARMACY Kamille Intimní hygienický gel 370 ml
398,80 Kč
Prodejce: SuperMerchant
949,52 Kč/1kg

Ziaja Intima, płyn do higieny intymnej z kwasem askorbinowym, 500ml - Długi termin ważności!
398,80 Kč
Prodejce: SuperMerchant
797,60 Kč/1l

Lactacyd Plus gynekologická tekutina pro intimní hygienu 200ml
395,25 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 976,25 Kč/1l

BAŚKA Gel pro intimní hygienu – Aloe vera 400 ml
392,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
934,10 Kč/1kg

Cleanic Měkké ubrousky pro intimní hygienu, 20 ks
364,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 642,90 Kč/1kg

Tołpa Dermo Intima Higieniczny Płyn do Higieny Intymnej 195 ml
364,91 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 586,57 Kč/1kg

SAGELLA hydramed antibakteriální intimní mycí krém, 500 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
683,02 Kč
Prodejce: apohealth
1 224,05 Kč/1kg