Dr. Muches zázvorové pastilky bez cukru a veganské, 27 g pastilek
181,61 Kč
4 324,05 Kč / 1kg
plus 145,99 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Owolovo Ovocné pyré bez přidaného cukru - jablko, borůvka (200g), 1016282 029,45 Kč/1kg
405,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Delisana Sušenky s jahodovou marmeládou 135 g2 941,79 Kč/1kg
411,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Wick IceTea Peach bez cukru (72 g)1 623,06 Kč/1kg
116,86 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
BarkleysMátové pastilky s příchutí máty peprné 50g1 203,00 Kč/1kg
60,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Böhme ovocné karamely kyselé 250g
201,32 Kč/1kg
50,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Želé s příchutí pomeranče Zott 175 g
107,70 Kč/1kg
46,09 Kč
-53%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
21,54 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Ricola zázvorové bonbóny s mátou bez cukru, 50 g bonbónů
2 323,51 Kč/1kg
132,44 Kč
Prodejce: apohealth

Grether's Pastilles Elderflower bez cukru, 110 g pastilek
1 777,65 Kč/1kg
264,87 Kč
Prodejce: apohealth

PECTORAL Zázvorové bonbóny s pomerančem bez cukru, 60 g bonbónů
2 036,51 Kč/1kg
128,30 Kč
Prodejce: apohealth

Veganská rolka Fruittella s jahodovou příchutí (20 × 41 g)
375,94 Kč/1kg
639,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Intact Glukóza v rolce s příchutí broskve, 40 g bonbóny
2 123,02 Kč/1kg
91,29 Kč
Prodejce: apohealth

Žvýkací bonbóny IBONS se zázvorem a mangem, 60 g bonbónů
1 536,20 Kč/1kg
109,07 Kč
Prodejce: apohealth

Kisiel truskawkowo-owocowy Dr. Oetker 31,5 g
408,25 Kč/1kg
16,33 Kč
Prodejce: Katomix

Jahodový pudink s vitamínem C Dr. Oetker 38 g
304,75 Kč/1kg
12,19 Kč
Prodejce: Katomix

Granobil pastilky proti chrapotu a dráždivému kašli, 100 pastilek
3 090,72 Kč/1kg
426,52 Kč
Prodejce: apohealth

Bitterstern Bitterfein pastilky s výtažky z hořkých bylin, 90 g pastilky
2 624,82 Kč/1kg
288,73 Kč
Prodejce: apohealth

Bärengarten Multivitamínové medvídky Vegan ( 125g)
956,24 Kč/1kg
119,53 Kč
Prodejce: apohealth

Dr. Oetker jahodový pudink 31,5 g
408,25 Kč/1kg
16,33 Kč
Prodejce: Katomix

Salmix Salmiakpastillen N, 150 g pastilek
419,60 Kč/1kg
69,18 Kč
-9%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
62,94 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Zázvorové pastilky Dr.Muches bez cukru 27 g - Prezentace: Pastilky - Tematická oblast: Sladkosti, Dextróza
- Seznam přísad
- Sladidla sorbitol a xylitol, oxid křemičitý, kyselina citronová, zázvorový extrakt, stearan hořečnatý, mango aroma, sladidlo: isomalt
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výrobce neuvádí žádné údaje* Referenční hodnota denního příjmu podle nařízení EU č. 1169/2011.** Údaje nejsou k dispozici.
- Hmotnost
- 42 g
- Potravinářský podnik
- Dr. Muche GmbH
- Prodejní název
- Dr. Muches zázvorové pastilky bez cukru a veganské, 27 g pastilek
- Výrobce
- Dr. Muche
- Počet kusů
- 27
- Doporučená spotřeba
- Pastilky na sání
- Číslo produktu
- 11348278
- Kód EAN
- 426019769004004260197690040
- Seznam přísad
- Sladidla sorbitol a xylitol, oxid křemičitý, kyselina citronová, zázvorový extrakt, stearan hořečnatý, mango aroma, sladidlo: isomalt
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výrobce neuvádí žádné údaje* Referenční hodnota denního příjmu podle nařízení EU č. 1169/2011.** Údaje nejsou k dispozici.
- Hmotnost
- 42 g
- Potravinářský podnik
- Dr. Muche GmbH
- Prodejní název
- Dr. Muches zázvorové pastilky bez cukru a veganské, 27 g pastilek
- Výrobce
- Dr. Muche
- Počet kusů
- 27
- Doporučená spotřeba
- Pastilky na sání
- Číslo produktu
- 11348278
- Kód EAN
- 426019769004004260197690040
K tomu se hodí také

Fisherman's Friend - Anýz - 24er
1 926,85 Kč/1kg
1 156,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

nimm2 letní hit ovocné bonbony příchuť meloun mango 300g
195,73 Kč/1kg
58,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KOPIKO Cappuccino Kaffee Bonbons 120g | Kávové bonbony | Kaffeebonbons
732,50 Kč/1kg
102,55 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Consorzio Vacche Rosse - Parmigiano Reggiano Vacche Rosse - 24 Monate - 1 Kg
1 141,50 Kč/1kg
1 141,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YESEATIS

Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
832,86 Kč/1kg
34,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Japonské mátové bonbony Kaiser 90 g
575,33 Kč/1kg
51,78 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Barkleys Mini Mints Pastilky s příchutí skořice bez cukru 15g
2 732,00 Kč/1kg
40,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Roshen Bonbóny Coffee Like 1 kg
217,49 Kč/1kg
217,49 Kč
Prodejce: Katomix

Krabice MENTOS se 40 ruličkami - lékořice
799,49 Kč/1kg
1 199,23 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g
852,17 Kč/1kg
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka sušenky z celozrnné mouky s kousky čokolády 126 g
492,46 Kč/1kg
64,02 Kč
Prodejce: LAVONIO

Poznejte Buldak Box | BULDAK Ramen 14x MIX | Korean Hot Chicken Ramen 14x MIX podle chuti
536,39 Kč/1kg
804,58 Kč
Prodejce: kennenlernbox

Perle di Sole tvrdé bonbony s citronovou příchutí 200 g
721,35 Kč/1kg
144,27 Kč
Prodejce: SolarCosa

Fruittella - Letní ovoce - 20 rohlíků
710,11 Kč/1kg
639,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
345,43 Kč/1kg
345,43 Kč
Prodejce: somnia24

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g
630,83 Kč/1kg
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4011932228284, Palmový olej, l ascorbic acid,Vitamin C, 37 g, C, e330, Herb, Caramel Syrup, Flavouring, Sugar, Acid, Monosaccharide, E300, Disaccharide, Glucose Syrup,...
1 889,20 Kč/1kg
94,46 Kč
Prodejce: apohealth

Vivil Creme Life Brasilitos Espresso pastilky bez cukru 90g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
341,29 Kč/1kg
1 023,86 Kč
Prodejce: somnia24

Ricola Original bez cukru 75 g – bylinkové sladkosti, přírodní chuť
1 770,13 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Open Food 3360100270107, 50 g, B, Fair Sugar, Egypt, Sugar, Green Aniseed, Disaccharide, Natural Star Anise Flavouring, Seed,..., 1690 kJ, 398 kcal, 97 g
2 080,40 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
236,90 Kč/1kg
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Céréal Hagelslag Puur 200g – čokoládové posypy s menším množstvím cukru, plné chuti
903,65 Kč/1kg
180,73 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Čokoládové oplatky Manner ve tvaru srdce s pomerančovou krémovou náplní 300g
559,33 Kč/1kg
167,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Pastilky v plechovce Zázvor a pomeranč v kovové plechovce 50g
1 023,80 Kč/1kg
51,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g
220,66 Kč/1kg
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vějíř Sweet Flash Super Candy s malými korálky Doplnitelný
4 818,00 Kč/1kg
24,09 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Lindt Sensation Fruit Maliny&Brusinky 150g
1 132,67 Kč/1kg
169,90 Kč
Prodejce: Lindt

Gluténmentes Alaska Kakaós Ízű Krémmel Töltött Kukoricaostya 18G, 42387
13 899,45 Kč/1kg
250,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Frigeo Ahoj sherbet chunks 200ST
369,12 Kč/1kg
590,59 Kč
Prodejce: somnia24
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks


Doprava zdarma








Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,25 Kč
Prodejce: apohealth
940,88 Kč/1kg

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L
770,38 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,25 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Fisherman's Friend Eucalyptus 24 x 25g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
935,79 Kč
-140,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
795,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 325,90 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg

Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg

PEZ Bonbons Ovocná směs pro dávkovač PEZ bez laktózy a lepku 68g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
44,26 Kč
Prodejce: M_plus_L
650,88 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg