5,0



Na základě 4 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
SkinCeuticals Resveratrol B E Antioxydant170 559,00 Kč/1l
5 116,77 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Dr. Grandel Vitaminový infuzní gel23 774,80 Kč/1l
1 188,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
DERMASENCE RosaMin intenzivní zklidňující sérum, 30 ml roztok9 350,00 Kč/1kg
598,40 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Weleda 005446DC, Ženy, 30 ml16 771,00 Kč/1l
523,01 Kč
-19,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
503,13 Kč
Prodejce: apohealth

Duomedica Ribwort Plantain Gel, 100 ml gel
1 845,16 Kč/1kg
232,49 Kč
Prodejce: apohealth

Propolisový krém 50 ml
317,18 Kč/1kg
317,18 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Mavala Scientifique K+ tužidlo na nehty 5ml
169 858,00 Kč/1l
849,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Apivita Propolis-Schutzcreme, 50ml
4 408,00 Kč/1kg
395,97 Kč
-175,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
220,40 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

PHARMAMEDICO Balzám z čertova drápu, 250 ml mast
584,28 Kč/1l
146,07 Kč
Prodejce: apohealth

Propolis - krém 15ml
19 102,00 Kč/1l
286,53 Kč
Prodejce: taleoo

Colway Paltinum 100ml
2 601 999,88 Kč/1l
2 602,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement

Glukosamin Salbe, 250 ml Salbe
946,73 Kč/1kg
281,18 Kč
Prodejce: apohealth

Magnesium Forte Gel Röwo 50 ml
7 100,20 Kč/1l
355,01 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Vom Pullach Hof Balzám s čertovým drápem, 250 ml krém
613,48 Kč/1l
153,37 Kč
Prodejce: apohealth

Propolis - krém 50ml
6 674,40 Kč/1l
333,72 Kč
Prodejce: taleoo

Nurana Arganöl 20ml
17 403,50 Kč/1l
348,07 Kč
Prodejce: somnia24

Linola Radioderm Pflegecreme 50 ml
6 336,62 Kč/1kg
449,90 Kč
Prodejce: apohealth

Měsíčková mast, 50 ml masti
5 628,60 Kč/1l
281,43 Kč
Prodejce: apohealth

Orly Krém na péči o nehtovou kůžičku 59 ml
9 322,03 Kč/1l
550,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

10 bylinný koňský balzám, 250 ml krému
794,64 Kč/1l
198,66 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- vysoce kvalitní lékařská péče o pleť
- pro péči o ruce a nehty
- Roztok pro aplikaci na nehty
- Dermokosmetika z lékárny
- Výrobce: Výrobce: Labosept GmbH Cosmetica, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 11184919
Ecrinal hořký lak proti kousání nehtů 10 ml - Téma: Péče o ruce, nehty
Ecrinal Bitter Nail Polish, zesílená formule, 10 ml - proti kousání nehtů: Obsahuje Bitrex a vitamin B5 Zabraňuje kousání nehtů (nevzhledné nehty, riziko zánětu) Podporuje růst nehtů Testováno pod dohledem pediatrů (vhodné pro děti od 3 let) Zcela neviditelný Obsah: 10 ml Trvanlivost po otevření: 12 měsíců Značka: Ecrinal Výrobce: Ecrinal
- Hmotnost
- 0.055 kg
- Objem
- 10 ml
- Složení
- vysoce kvalitní lékařská péče o pleť
- Výrobce
- LABOSEPT GmbH Cosmetica
- Kód EAN
- 332303600885503323036008855
- Číslo produktu
- 000308
- Hmotnost
- 0.055 kg
- Objem
- 10 ml
- Složení
- vysoce kvalitní lékařská péče o pleť
- Výrobce
- LABOSEPT GmbH Cosmetica
- Kód EAN
- 332303600885503323036008855
- Číslo produktu
- 000308
K tomu se hodí také

Dětská koloběžka 24622, s XXL koly, nožním stojánkem, třecí brzdou zadního kola, modrá
1 047,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Canon PG-545/CL-546, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, 2 kusů, Balení více kusů
2 150,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Odstraňovač lepení s kleštěmi
1 617,53 Kč
-1 130,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
486,67 Kč
Prodejce: hair2heart

Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Přihrádka Fresh Zone, Šedá, Metalická
9 410,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Teshop

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

2x originální Huawei USB typu C rychlonabíječka datový kabel Mate 20 Pro P30 P30 Lite 5A
299,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Chytré hodinky s plnou dotykovou obrazovkou Sportovní fitness hodinky Ip67 Vodotěsné Bluetooth pro Android Ios Muži Žena Smartwatche,
979,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Faber-Castell 4005402015405, Papírová krabice
501,63 Kč
Prodejce: somnia24

Licorne Bike Strong 2D Prémiové horské kolo ve velikostech 26, 27,5 a 29 palců - kolo pro chlapce, dívky, dámy a muže - přední a zadní kotoučové brzdy - 21 rychlostí Shimano -
7 300,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

Bílá dětská postýlka se zásuvkou 120 x 60 cm + pěnová matrace + dřevěná bezpečnostní brána + ochranný kryt
5 099,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Loveforsleep

Dětská koloběžka s velkými koly a popruhem, Dino - mint
1 047,00 Kč
Prodejce: Kokiska

URGENT Dámská pracovní obuv 214 S1 Bezpečnostní polobotky s ocelovou špičkou vel. 39
699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ProTrade

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Ošetření nehtů Mavala
727,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Nuvinol roztok na plíseň nehtů 10 ml
384,15 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Parní čistič COSTWAY 2000W, mobilní čisticí stroj s 1,8litrovou nádrží a 13 sadami příslušenství, parní kartáč na koberce, okna, sklo a záclony, žlutý
1 380,64 Kč/1l
2 589,49 Kč
-104,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 485,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Peřina 135x200 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
268,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Přenosný ruční nebulizátor Mesh Steam Inhaler pro děti a dospělé
717,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall

Dino bike - dětské kolo 12" , MTB R88, plastová kola
2 050,00 Kč
Prodejce: KUBISPORT

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Nintendo 10002207 Nintendo Switch Neon-Rot / Neon-Blau (neues Modell 2019)
8 041,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

iGLOBAL Dětská postel Postel - auto Postel - Cars Mládežnická postel Juniorská postel Postel s lamelovým roštem Pěnová matrace 140 x 70 cm Modrá
4 013,80 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Alinco

Chytrá obruč Hula Hoop nastavitelná pro trénink, fitness trenažér břicha - SPINSLIM Pink
269,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Kinderbett Etagenbett 90x200 und 140x200 Jugendbett Hochbett Weiß Holz
7 789,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homestyle4u

JCMaster JCM-302W, frézka na nehty JCMASTER® Profi, frézka na nehty max. 35 000 otáček za minutu, elektrický pilník s nožním pedálem na gelové nehty, akrylové nehty, elektrická frézka na nehty pro domácí nehtové studio, včetně 6x bitů, dotykové ovládání, bílá barva
2 009,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MUSTBUY-SHOP

Dětský regál VASAGLE, úložný prostor na hračky, komoda, bílý
2 433,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Kontaktní gril Tefal GC241D Inicio z nerezové oceli, grilovací plocha 29 x 26 cm, nepřilnavé grilovací desky, integrovaný termostat
2 231,80 Kč
Prodejce: SuperDealsDE
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nádherné
Dělá, co má. Chutná, jako byste ochutnali paracetamol.
Ohodnoceno dne 24. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Excellent Pro | Multifunkční základ 04 - 7g - Béžová - Zpevňuje, chrání, samovyrovnávací



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
104,69 Kč
Prodejce: HAIRSALE
14 955,71 Kč/1l

KISS | Sada na prodlužování nehtů UV - 5 ml - Průhledný gel - Vše pro manikúru - Snadné použití
318,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Top Shimmer bez otírání Ntn Premium Aries 5 g
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Eveline Diamantový posilovač a regenerační lak na nehty, 12 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
131,67 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics
10 972,50 Kč/1l

Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional – péče o nehty, péče



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
131,67 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics
10 972,50 Kč/1l

Eveline Nail Therapy Professional Med+ Sérum na zpevnění nehtů 12ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
221,34 Kč
-105,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
116,00 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics
9 666,67 Kč/1l

Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional – péče o nehty, péče
131,67 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics
10 972,50 Kč/1l

Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional – péče o nehty, péče
114,84 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics
9 570,00 Kč/1l

Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional – péče o nehty, dlouhotrvající efekt, péče, Shimmering Nude
112,86 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics
22 572,00 Kč/1l

Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional – péče o nehty, péče
99,00 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics
8 250,00 Kč/1l

ARTDECO 4019674061725, Bílá, 1 kusů
217,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Urgo Stop Obgryzaniu paznokci, 9 ml
646,11 Kč
Prodejce: everybuy_at
71 790,00 Kč/1l